ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 22/7/2021, 05:32

Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 22/7/2021, 06:48

violator wrote:
Venus wrote:

Susjedu vikni xxx... iju mene što sam prosta danas!  :D

Jesi, jesi. K'o i Ra! Kad se naljuti salje ljude u smokve, a ti ubacis u petu o cakrama i ogledalima. Uuu, povulgarne obje. Gnjec i Ebeni mogu se ne sakrit' k'o magarad pred vama! :P

hahah..ma umjesto onih xxx sam napisala da mu vikneš da se nsk pa sam onda promijenila, bilo mi taj tren poneugodno. 

Gnječ i Ebeni su prešli na pijenje kamilice, meditaciju u japanskom zen vrtu..ne zalaze u oštarije, ne suju, ništa...!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 22/7/2021, 06:49

jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..

:D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 22/7/2021, 06:54

Najdraže mi je kad mi stigne poruka: dođi na kafu..imam svašta nešto da ti pričam.. :coffee


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 22/7/2021, 11:16

jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 22/7/2021, 13:38

Venus wrote:
violator wrote:
Venus wrote:

Susjedu vikni xxx... iju mene što sam prosta danas!  :D

Jesi, jesi. K'o i Ra! Kad se naljuti salje ljude u smokve, a ti ubacis u petu o cakrama i ogledalima. Uuu, povulgarne obje. Gnjec i Ebeni mogu se ne sakrit' k'o magarad pred vama! :P

hahah..ma umjesto onih xxx sam napisala da mu vikneš da se nsk pa sam onda promijenila, bilo mi taj tren poneugodno. 

Gnječ i Ebeni su prešli na pijenje kamilice, meditaciju u japanskom zen vrtu..ne zalaze u oštarije, ne suju, ništa...!

pa nisam ja manijak da psujem bez nekog razloga. ne jebem nekom rvacku mater mukte, treba taj komu jebem mater to i zaslužiti. nema đabe ništa. a ovdje nemam koga psovati osim tri idiota abena poturicu i era turčina i sveznalicu šejkera . ta troika pokazuje zavidnu količinu debilizma, retardiranosti, zlobe i psihopatije i sociopatije. po stručnjacima jedina razlika između sociopata i psihopata je ta da sociopat gazi ljude zbog nekog cilja kojeg namjerava dostići (u ovom slučaju na forumu pobijediti u debati) a psihopata gazi ljude i bez cilja onako iz zadovoljsva uživa kad nekoga zgazi bez ikakvog razloga  (ero turčin sa svojim proserima, šejker sa svojim pametovanjem ).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 22/7/2021, 17:07

Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Ovi moji, a ima ih nekoliko, cilo proliće i početak lita tandrču s time... jedan taman završi, drugi počne... jedan radi u šumariji i ka da nema što na poslu krčit, pola mista volonterski postriže... a ovi iz komunalnog lagano na kavu... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 22/7/2021, 17:56

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Ovi moji, a ima ih nekoliko, cilo proliće i početak lita tandrču s time... jedan taman završi, drugi počne... jedan radi u šumariji i ka da nema što na poslu krčit, pola mista volonterski postriže... a ovi iz komunalnog lagano na kavu... :D
Eh, najdrazi su mi ti volonteri koji se u sve mijesaju i srcano zasucu rukave kao da im zivot o tome ovisi. ;-D
Dok su u stvarnosti obicni "redzlostavljaci" ;-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 22/7/2021, 22:20

violator wrote:
Ra wrote:
Hahaha to je ono na što smo se snimali tamo.  B-)
Moglo bi i tu biti zanimljivo. ;)

Ajme zvukova.  Te 6 minutne pauze su ti draga moja čik pauze.

Do 13h je naskakivao na tu kosilicu! Pa travu, pa zivicu pa se pentrao na mlado stabalce lovora da mu krosnju obradi. Zena mu vice da je l' on normalan pentrat" se po njemu uz tako tanko deblo, a ja na balkonu pod suncobranom, ispijam jutarnju kavu i sve mi se srce raduje kad vidim susjeda kako se leluja na tom tankom pruticu. Promatram razdragano sve ono sto ce glavom pokupit' na putu prema dolje...
Hahaha izdržljiv mu je taj prutić
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 22/7/2021, 22:22

violator wrote:
Venus wrote:

Susjedu vikni xxx... iju mene što sam prosta danas!  :D

Jesi, jesi. K'o i Ra! Kad se naljuti salje ljude u smokve, a ti ubacis u petu o cakrama i ogledalima. Uuu, povulgarne obje. Gnjec i Ebeni mogu se ne sakrit' k'o magarad pred vama! :P
A bome, znam ja i prostačiti. I te kako.  :W

Plus ne zaboravi da sam se dugo družila s Gnječom.  B-) :D

















Naravno, lažem. Gnječ rijetko ili nikad prostači u RL... za ne povjerovati, ali je tako :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 22/7/2021, 22:34

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Ovi moji, a ima ih nekoliko, cilo proliće i početak lita tandrču s time... jedan taman završi, drugi počne... jedan radi u šumariji i ka da nema što na poslu krčit, pola mista volonterski postriže... a ovi iz komunalnog lagano na kavu... :D
Kod vas trimeri, a kod mene najveću buku čine mali cucki.

Stanujem pokraj parka koji ima ograđeni dio namijenjen druženju pasa. 
Ako slučajno mali uđu prije velikih u taj ograđeni prostor kad se pojavi normalan pas polude i histerično laju nekim nevjerojatno iritirajućim lavežom. Neizdrživo.  
Dođe mi da odem tamo i istriskam vlasnike tih malih pizdastih cucaka. 
Svi odreda zure u mobitele, kao da ih se to uopće ne tiče, a kad im neki veliki pas na kraju otrese nervozno govance, polude i prijete policijom.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 07:09

Jučer sam bila baš nadrkenda, stvarno rijetko mi se to dogodi, da sam iziritirana, obično ako je manjak sna bio u pitanju, al jučer sam si valjda dala oduška da mi to izlazi kroz pore van. Dođem takva šarena do aparata za sokove i gricke i platim mix oraščića. I dok sam ih plaćala, mislim se nadrkando sad će zapeti. I što nije bilo baš tako, gledam u kesu koja je zastala samo što ne ispadne. Svjesna sam naravno nadzorne kamere iznad svoje glave u hodniku. Kažem naglas, pa e, tako ti i treba kad si ljuta i smiju mi se dvije kolegice jer to zbilja nije moj običaj da budem takva razmontirata. I gledam ja u tu kesu ko da će sama ispasti, al neće. Dođe kolegica koja je inače već u otkaznom roku, smijući se, pogleda mene, pogleda aparat, kesu i dva puta jako opali guzicom u aparat i oraščići padnu u otvor za preuzimanje. Naravoučenije: mrdni 2x guzicom, ta neće ti pasti samo od sebe!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 23/7/2021, 07:31

Sicilianci, adio.

Poslat ću vam šum morskih vala, a čitamo se kad se odmorim k'o čo'ek.

:x
:leaving












Gnječ, zakivaj prozore. :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 07:36

Ra wrote:Sicilianci, adio.

Poslat ću vam šum morskih vala, a čitamo se kad se odmorim k'o čo'ek.

:x
:leaving












Gnječ, zakivaj prozore. :D

Ajjj...pomalooo..uživaj! Daj se razmaziti!!!:boss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 23/7/2021, 11:11

Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Ovi moji, a ima ih nekoliko, cilo proliće i početak lita tandrču s time... jedan taman završi, drugi počne... jedan radi u šumariji i ka da nema što na poslu krčit, pola mista volonterski postriže... a ovi iz komunalnog lagano na kavu... :D
Eh, najdrazi su mi ti volonteri koji se u sve mijesaju i srcano zasucu rukave kao da im zivot o tome ovisi. ;-D
Dok su u stvarnosti obicni "redzlostavljaci" ;-^^

Doduše, dobar je lik, ali kad ti zuji oko kuće 150 dana u godini s nekim cincilatorom, poželiš da mu barem zariba ta drndalica...: D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 23/7/2021, 11:25

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Ovi moji, a ima ih nekoliko, cilo proliće i početak lita tandrču s time... jedan taman završi, drugi počne... jedan radi u šumariji i ka da nema što na poslu krčit, pola mista volonterski postriže... a ovi iz komunalnog lagano na kavu... :D
Eh, najdrazi su mi ti volonteri koji se u sve mijesaju i srcano zasucu rukave kao da im zivot o tome ovisi. ;-D
Dok su u stvarnosti obicni "redzlostavljaci" ;-^^

Doduše, dobar je lik, ali kad ti zuji oko kuće 150 dana u godini s nekim cincilatorom, poželiš da mu barem zariba ta drndalica...: D
Ah, dobar si i milostiv ti ;-@
Meni svakakve krvolocne scene u tim trenucima padnu na pamet...prepadnem samu sebe ;-^^
A, kad drilaju u mozak ;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 12:06

Venus wrote:Jučer sam bila baš nadrkenda, stvarno rijetko mi se to dogodi, da sam iziritirana, obično ako je manjak sna bio u pitanju, al jučer sam si valjda dala oduška da mi to izlazi kroz pore van. Dođem takva šarena do aparata za sokove i gricke i platim mix oraščića. I dok sam ih plaćala, mislim se nadrkando sad će zapeti. I što nije bilo baš tako, gledam u kesu koja je zastala samo što ne ispadne. Svjesna sam naravno nadzorne kamere iznad svoje glave u hodniku. Kažem naglas, pa e, tako ti i treba kad si ljuta i smiju mi se dvije kolegice jer to zbilja nije moj običaj da budem takva razmontirata. I gledam ja u tu kesu ko da će sama ispasti, al neće. Dođe kolegica koja je inače već u otkaznom roku, smijući se, pogleda mene, pogleda aparat, kesu i dva puta jako opali guzicom u aparat i oraščići padnu u otvor za preuzimanje. Naravoučenije: mrdni 2x guzicom, ta neće ti pasti samo od sebe!

Prije nego ista odgovorim, htjela sam podijelit' ovu prekrasnocu ispod avatara koju sam zamijetila zbog sedmica. :) Sklad sedmica i datuma registracije. Fino! Inace volim neparne brojeve, posebno 7 i 11, ne znam razlog tome, osim da su mi estetski vrlo dopadljivi, ali i 8-ica mi je vrlo lijepa zbog neprekinute zatvorene linije koja podsjeca na pjescani sat (curenje vremena, konacnost, nasu ljudsku dimenziju), no iz drugacije perspektive, kad je drugacije polozena, oznacava --> ∞ .

Ostaria Siciliana  - Page 34 Img_2044

___

Znaci i tebi se desava da jednom u godinu dana imas onaj olujni oblacak iznad glave. :)

Pomislila sam da ce u opisu uslijediti kako si skinula majicu, prebacila je preko nadzorne kamere i slusateljima priustila simfoniju industriale. Muha u letu mogla je uociti tvoje zajapureno lice, Medusine kovrce i brzinski rad nogu po povrsini napuklog i udubljenog automata. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 12:23

jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..

:_|  :_|  :_|

To je sasvim nova razina frustracija. To, to je unistavanje jesenjskog ugodjaja! Lisce kao alergijski osip kojeg se rjesava brzinskom kortikosteroidnom kremicom.

Sto oni, zapravo, s time rade? Otpuhuju u susjedov vrt?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 12:27

Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Mislim da je to s kosenjem trave jedna bremenita putena metaprica..



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 12:32

Ra wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Hahaha to je ono na što smo se snimali tamo.  B-)
Moglo bi i tu biti zanimljivo. ;)

Ajme zvukova.  Te 6 minutne pauze su ti draga moja čik pauze.

Do 13h je naskakivao na tu kosilicu! Pa travu, pa zivicu pa se pentrao na mlado stabalce lovora da mu krosnju obradi. Zena mu vice da je l' on normalan pentrat" se po njemu uz tako tanko deblo, a ja na balkonu pod suncobranom, ispijam jutarnju kavu i sve mi se srce raduje kad vidim susjeda kako se leluja na tom tankom pruticu. Promatram razdragano sve ono sto ce glavom pokupit' na putu prema dolje...
Hahaha izdržljiv mu je taj prutić


I odjednom se osjecam nekako posramljeno. :D Nije to taj zanr, Ra!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/7/2021, 12:37

Ra wrote:
violator wrote:
Venus wrote:

Susjedu vikni xxx... iju mene što sam prosta danas!  :D

Jesi, jesi. K'o i Ra! Kad se naljuti salje ljude u smokve, a ti ubacis u petu o cakrama i ogledalima. Uuu, povulgarne obje. Gnjec i Ebeni mogu se ne sakrit' k'o magarad pred vama! :P
A bome, znam ja i prostačiti. I te kako.  :W

Plus ne zaboravi da sam se dugo družila s Gnječom.  B-) :D

















Naravno, lažem. Gnječ rijetko ili nikad prostači u RL... za ne povjerovati, ali je tako :)

Hajde, molim te, opsuj me svojom najgorom psovkom! Hajde. I osjetit cu lagan povjetarac .  :)

Gnjec ne psuje u rl-u? Prije cu povjerovati da Djed Mraz ne postoji, a to ima status dogme!


P. S. Zelim ti najugodniji godisnji! I molim tesnimi nam zvuk cvrcaka ili zrikavaca, link imas .. :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 34 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 50 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum