ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Fri 23 Jul - 12:37

Ra wrote:
violator wrote:
Venus wrote:

Susjedu vikni xxx... iju mene što sam prosta danas!  :D

Jesi, jesi. K'o i Ra! Kad se naljuti salje ljude u smokve, a ti ubacis u petu o cakrama i ogledalima. Uuu, povulgarne obje. Gnjec i Ebeni mogu se ne sakrit' k'o magarad pred vama! :P
A bome, znam ja i prostačiti. I te kako.  :W

Plus ne zaboravi da sam se dugo družila s Gnječom.  B-) :D

















Naravno, lažem. Gnječ rijetko ili nikad prostači u RL... za ne povjerovati, ali je tako :)

Hajde, molim te, opsuj me svojom najgorom psovkom! Hajde. I osjetit cu lagan povjetarac .  :)

Gnjec ne psuje u rl-u? Prije cu povjerovati da Djed Mraz ne postoji, a to ima status dogme!


P. S. Zelim ti najugodniji godisnji! I molim tesnimi nam zvuk cvrcaka ili zrikavaca, link imas .. :)


Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Fri 23 Jul - 12:49

jasambrend wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Ovi moji, a ima ih nekoliko, cilo proliće i početak lita tandrču s time... jedan taman završi, drugi počne... jedan radi u šumariji i ka da nema što na poslu krčit, pola mista volonterski postriže... a ovi iz komunalnog lagano na kavu... :D


Ostavih jednu scenu kod Maggie ali svejedno cu napomenuti .. kad promatram s kakvom fanaticnom posvecenosu oni kose, strizu, oblikuju prirodu, unose red u "kaos", cini mi se da je to nekakvo ili uljudjeno oznacavanje terena ili, ako idemo korak dalje,  prividno uspostavljanje kontrole nad onim sto se kontrolirati ne moze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 Fri 23 Jul - 17:08

violator wrote:
Maggie19 wrote:
jasambrend wrote:Haha, nisam jedini koji uživa u susjedstvu dražesnih pacijenata s trimerima... još ima i jeb..u puhalicu za lišće, a ima cila dva stabla u dvorištu ..
Ja sam sa svojim digovorila da ne pocinje prije 9 i da ostavi moju stranu za kraj ;-D

Mislim da je to s kosenjem trave jedna bremenita putena metaprica..



Tu seriju moram pogledat, duzna sam.
Inace, volim obojicu.
Cak i dok kose. 8-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 24 Jul - 10:26

violator wrote:
Venus wrote:Jučer sam bila baš nadrkenda, stvarno rijetko mi se to dogodi, da sam iziritirana, obično ako je manjak sna bio u pitanju, al jučer sam si valjda dala oduška da mi to izlazi kroz pore van. Dođem takva šarena do aparata za sokove i gricke i platim mix oraščića. I dok sam ih plaćala, mislim se nadrkando sad će zapeti. I što nije bilo baš tako, gledam u kesu koja je zastala samo što ne ispadne. Svjesna sam naravno nadzorne kamere iznad svoje glave u hodniku. Kažem naglas, pa e, tako ti i treba kad si ljuta i smiju mi se dvije kolegice jer to zbilja nije moj običaj da budem takva razmontirata. I gledam ja u tu kesu ko da će sama ispasti, al neće. Dođe kolegica koja je inače već u otkaznom roku, smijući se, pogleda mene, pogleda aparat, kesu i dva puta jako opali guzicom u aparat i oraščići padnu u otvor za preuzimanje. Naravoučenije: mrdni 2x guzicom, ta neće ti pasti samo od sebe!

Prije nego ista odgovorim, htjela sam podijelit' ovu prekrasnocu ispod avatara koju sam zamijetila zbog sedmica. :) Sklad sedmica i datuma registracije. Fino! Inace volim neparne brojeve, posebno 7 i 11, ne znam razlog tome, osim da su mi estetski vrlo dopadljivi, ali i 8-ica mi je vrlo lijepa zbog neprekinute zatvorene linije koja podsjeca na pjescani sat (curenje vremena, konacnost, nasu ljudsku dimenziju), no iz drugacije perspektive, kad je drugacije polozena, oznacava --> ∞ .

Ostaria Siciliana  - Page 35 Img_2044

___

Znaci i tebi se desava da jednom u godinu dana imas onaj olujni oblacak iznad glave. :)

Pomislila sam da ce u opisu uslijediti kako si skinula majicu, prebacila je preko nadzorne kamere i slusateljima priustila simfoniju industriale. Muha u letu mogla je uociti tvoje zajapureno lice, Medusine kovrce i brzinski rad nogu po povrsini napuklog i udubljenog automata. :P

7-ica je inače moj broj, dan rođenja, zbroj datuma rođenja i baš je volim. Sedmicama se lako odlijepit od materije i bit s glavom u oblacima, što baš i nije praktično za život u ovoj kaljuži od planeta :D .. Haris Johari prirodu sedmice u svojoj knjizi Numerology with Tantra, Ayurveda and Astrology opisuje kao mističnu, intuitivnu, inventivnu, sanjarsku. 

Nisam osoba koja bi skinula majicu i bacila je preko nadzorne kamere, al sam već bila u fazi da bacim tipkovnicu kroz prozor hahah što je opasno. Olujni oblak iznad glave mi se dogodi tad kad imam unutarnji sukob, jedna strana mene bi ovo, a druga ono, kad ne prihvaćam trenutnu situaciju. Kad pomirim obje strane, kad se one nađu na sredini, donesem odluku i nastane win win, tad nastupi bonaca i zbraja se šteta  :_|..zato mi je bolje da usklađivanje napravim prije nego poslije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega Sat 24 Jul - 17:06

Razumim te. Ja kad se posvađam sam sa sobom, odem na pivo sam sa sobom i brzo to rišim

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 24 Jul - 19:07

AlfaOmega wrote:Razumim te. Ja kad se posvađam sam sa sobom, odem na pivo sam sa sobom i brzo to rišim


To je to! Sve znaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 24 Jul - 19:32

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sat 24 Jul - 20:08

Upravo počinje moj omiljeni film Memoirs of a Geisha..


Iliti..kad pustiš da se život događa, nastaje čudo..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Sun 25 Jul - 23:59

Ekipa imate mahanje od mene i pozdrave od mojih susjeda. 
Uživajte 
https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/4bhtrbas0tof9h1f
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Mon 26 Jul - 8:57

Wow, zvukovi prirode su najljepša simfonija.

Potakla si me da u neku buduću zoru snimim kako pjevaju ptice ispod mog prozora..

Uživaj u odmoru Ra..i ja ću uskoro  :)

Svima mah-mah, odoh u ralje kapitalizma, vizualizirajuć potpunu slobodu u budućnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega Tue 27 Jul - 15:34

Misliš, mirovinu?  :W

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Tue 27 Jul - 18:11

AlfaOmega wrote:Misliš, mirovinu?  :W

Nope (koja provokacia!)!

Ovako živahno i radišno čeljade ka ča san ja samo smrt more zaustavit! 

Nema mirovanja dok živim.  :)


San mi je da radim sasvim druge stvari koje jako volim, na drugi način, bez toksičnih kontrol frikova i narcisoidnih persona u blizini...daleko im bilo od mene :winke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 28 Jul - 2:05

Venus wrote:Upravo počinje moj omiljeni film Memoirs of a Geisha..


Iliti..kad pustiš da se život događa, nastaje čudo..


Zanimljivo ali tu glumicu ipak pamtim iz dva druga filma: Tigar i zmaj, Kuca letecih bodeza. Ona gejsa koja ju je pripremala, odnosno imala tajni dogovor s Predsjednikom, pojavljuje se i u TiZ-u.

Opisa iz knjige se vise ne sjecam, ali vele da gejse nisu prodavale svoju nevinost i nikako se ne bi smjele povezivati s prostitucijom. Doduse u filmu se u par scena istice da su one, prije svega, umjetnice ali neke druge scene tome proturjece.

Film sam dozivjela drugacije od tebe, nazalost, ne mogu ga vidjeti na romantican nacin, kao ljubavni film...


Scena iz Kuce letecih bodeza:


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 28 Jul - 2:15

Ra wrote:Ekipa imate mahanje od mene i pozdrave od mojih susjeda. 
Uživajte 
https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/4bhtrbas0tof9h1f

Jos nedostaju zeko i janje.. :) Uvijek nekako mijesam zrikavce i cvrcke pa cu reci da ovaj stidljiv pjev pripada zrikavcu i da je bila noc? Cvrcci se onda barokno glasaju sa "ččččččč", danju... Zrikavci kao introverti, cvrcci kao dusa svake zabave. :)

(Pisem si podsjetnik.)

Hvala, Ra! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 28 Jul - 7:25

violator wrote:
Venus wrote:Upravo počinje moj omiljeni film Memoirs of a Geisha..


Iliti..kad pustiš da se život događa, nastaje čudo..

Zanimljivo ali tu glumicu ipak pamtim iz dva druga filma: Tigar i zmaj, Kuca letecih bodeza. Ona gejsa koja ju je pripremala, odnosno imala tajni dogovor s Predsjednikom, pojavljuje se i u TiZ-u.

Opisa iz knjige se vise ne sjecam, ali vele da gejse nisu prodavale svoju nevinost i nikako se ne bi smjele povezivati s prostitucijom. Doduse u filmu se u par scena istice da su one, prije svega, umjetnice ali neke druge scene tome proturjece.

Film sam dozivjela drugacije od tebe, nazalost, ne mogu ga vidjeti na romantican nacin, kao ljubavni film...


Scena iz Kuce letecih bodeza:



Vidjela sam već ovu scenu, totalna senzacija, ludilo, obožavam!!!

Gdje god Ameri gurnu svoje prste, mora biti da je iskrivljena povijest, svjesna sam toga. 
Film sam ima neke limunada momente. Meni je zanimljiv zbog emotivnog momenta, a to je ovaj dio:



..i malo objašnjenja zašto volim taj moment  <3 
https://www.speakpipe.com/voice-recorder/msg/3600zcc40obd9ael
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Wed 28 Jul - 19:46

A srecice. :) Dosla sam ti reci da sam zaboravila koliko si, zapravo, njezna.

Hvala ti na predivnom audio-pojasnjenju. :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 29 Jul - 9:54

Dobar dan, Venus... :)

Ralje kapitalizma vec su te zarana zarobile pa si jutros uzurbano otisla u dan?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 29 Jul - 22:36

violator wrote:A srecice. :) Dosla sam ti reci da sam zaboravila koliko si, zapravo, njezna.

Hvala ti na predivnom audio-pojasnjenju. :x

Još mi je jedna osoba to upravo danas rekla da sam nježna, pa se usred razgovora sjetih tebe, eto.. :x

Jedna draga prijateljica prije nekoliko mjeseci mi je rekla smijući mi se kao tko me ne bi kad sam tako nježna, pa sam se ja tome čudila. Malo me čudi jer se ja iznutra osjećam vrlo snažno (kao zmaj :D ), no svakako razmišljam o tim komentarima. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Thu 29 Jul - 22:39

violator wrote:Dobar dan, Venus... :)

Ralje kapitalizma vec su te zarana zarobile pa si jutros uzurbano otisla u dan?


Ciao bella..pobjegla sam jutros ranije na posao jer sam od sutra na godišnjem. Koliko god sam htjela da ostavim sve picikato, to je u kapitalizmu sa valom novih sranja koji stalno naplavljuju totalno nemoguće. Pomirila sam se s time da je to tako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Thu 29 Jul - 23:58

@Violator   Čččč   Ostaria Siciliana  - Page 35 1f600 


@Venus, dobro se odmori... I opusti :) 

Ostali konzumenti lakih nota i teske cuge predrage nam birtije  Haug! :)


Last edited by Ra on Fri 30 Jul - 0:02; edited 1 time in total (Reason for editing : Uopće)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Fri 30 Jul - 0:04

:offt
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 35 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum