ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 13/6/2021, 12:55

I ja se budim oko 4,30, odnosno 5... :) Puno se bolje osjecam otkad se ustajem u to vrijeme i cini mi se kao da dobijem mnogo vise vremena u danu... :)

Okej, idem procitat' sto si mi napisala, hvala!

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/6/2021, 17:52



Wild boars in the sea near Premantura, Istria Croatia | Divlje svinje u moru kod Premanture

obratiti pažnju na psovke Ostaria Siciliana  - Page 27 1f600
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 19/6/2021, 16:49

Nastaviti s cuskanjem po Denkiju ili ne? :)

Ne. Trenutno - ne. :)


Venus je na GO? Ra se skriva u debelim hladovinama rasprostranjenih parkova? Gnjec pronatra morske prasce?

Ja, ja pokusavam pisati.. :)


Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho1_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho2_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho3_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho4_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho5_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho6_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho7_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho8_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho9_1280

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho10_1280

Unveiling the Mandelbrot Set.

Back in the 1970s and 1980s, mathematicians working in an area called dynamical systems made use of the ever-advancing computing power to draw computer images of the objects they were working on. What they saw blew their minds: fractal-like structures whose beauty and complexity is only rivalled by Nature itself. At the heart of them lay the Mandelbrot set, which today has achieved fame even outside the field of dynamics. 

The Mandelbrot set is a fractal. Fractals are objects that display self-similarity at various scales. Magnifying a fractal reveals small-scale details similar to the large-scale characteristics. Although the Mandelbrot set is self-similar at magnified scales, the small scale details are not identical to the whole. In fact, the Mandelbrot set is infinitely complex. Yet the process of generating it is based on an extremely simple equation involving complex numbers.

The Mandelbrot set is an incredible object that equals infinity. It’s really amazing that the simple iterated equation Z = Z^2 + C can produce such beautiful works of mathematical art.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 19/6/2021, 22:23

violator wrote:


Hej, hej! :)

Ne znam sto napisati osim da mi vas je drago citati i da su mi trenutno drage ovakve lagodnije teme poput ljetne obuce. Ove su tvoje platforme savrsene i rado bih si nabavila s takvom.petom ali kako sam nailazila samo na one koje sam pokazala, mislila sam i da nemaju nizih. 
Zelim ti predivan tjedan!

Trenutno sam na balkoncicu, vjetrovito je i suncano i promatram razlicite nijanse mora i zelenog.
Ovo su odlične teme, pun mi kufer teških stvari :)

Ima ih tu svih visina i cijena.

Ja ću si kupiti ono što zapravo stvarno nosim cijelo ljeto 
Ostaria Siciliana  - Page 27 1002362

Tjedan (ili više njih) mi je bio nimalo lak... bilo je pakleno.  Imala sam vatreno krštenje. 

Radila sam simpa projektić preuređenja obiteljske kuće i ... troškovnikna njemačkom.  :_| 

Bilo je to iskustvo za pamćenje. 
Za tekstualni dio mi je trebalo cca 10 x više vremena nego za kalkulaciju. Prestrašno  :budo
Google me od nedavno pozdravi s: A to si (opet) ti Ra? Dobro jutro!

Danas smo imali prezentaciju, tj. ja sam samo okretala 3D slije i smješkala se u skladu s bojom moje kose, a direktor ih je kuvao  :D .
 
Vidjet ćemo slijedeći tjedan jesmo li prošli.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 19/6/2021, 22:36

violator wrote:Ra se skriva u debelim hladovinama rasprostranjenih parkova? 

Ostaria Siciliana  - Page 27 Tumblr_noxa2tWd2t1qg20oho1_1280


Da barem. :D
Sutra ću možda do parka u sklopu dvorca Belvedere. Tu mi je blizu.

Wow ...ovo je fascinantno. 
Sve slije su nevjerojatne, ne samo ova, ali sam ih brisala zbog duljine posta
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/6/2021, 06:56

Na GO sam. More me potpuno isplaknilo, iznutra i izvana.  :love

Mozaq na paši.

ZavršiJo je retro Merkur, službeno, no nije još vrijeme za veselje. 

Ostaria Siciliana  - Page 27 Bc5nbv6o_breakfast_650x400_01_October_20

Inače ne doručkujem, nego pijem, al' ovdje sam raspoložena za doručak, već mi se pojavio glutenski trbuščić... :redface1

Kako ste, ekipa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/6/2021, 09:52

Mislila sam vam pisati, ali pricekat cu zgodnije vrijeme, moram ici sad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/6/2021, 11:19

Evo me natrag... 11:11 je na mojem satu. Metka se jos nije pojavila pa sam zabrinuta. Nije ironija. Ljeto je izazovno godisnje doba, a njegova sparina tesko se podnosi. Osim ako nisi uz more, negdje u hladu borovine...


Pa, @Venus, ti uzivas! Je li neka osamljena plaza gdje te valici mogu nesmetano golicati? :D

Meni su draza nocna kupanja i suncanja na mjesecini.. :)

Inace, ljeto mi je neraskidivo vezano uz Djavole i Nenu Belana. Kad bismo se zaputili prema nekom udaljenijem mjestascu, na cjelodnevni kupanjac, u autu bi se neprekidno tanjila njihova vrpca :)



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 23/6/2021, 11:48

Ra wrote:
violator wrote:


Hej, hej! :)

Ne znam sto napisati osim da mi vas je drago citati i da su mi trenutno drage ovakve lagodnije teme poput ljetne obuce. Ove su tvoje platforme savrsene i rado bih si nabavila s takvom.petom ali kako sam nailazila samo na one koje sam pokazala, mislila sam i da nemaju nizih. 
Zelim ti predivan tjedan!

Trenutno sam na balkoncicu, vjetrovito je i suncano i promatram razlicite nijanse mora i zelenog.
Ovo su odlične teme, pun mi kufer teških stvari :)

Ima ih tu svih visina i cijena.

Ja ću si kupiti ono što zapravo stvarno nosim cijelo ljeto 
Ostaria Siciliana  - Page 27 1002362

Tjedan (ili više njih) mi je bio nimalo lak... bilo je pakleno.  Imala sam vatreno krštenje. 

Radila sam simpa projektić preuređenja obiteljske kuće i ... troškovnikna njemačkom.  :_| 

Bilo je to iskustvo za pamćenje. 
Za tekstualni dio mi je trebalo cca 10 x više vremena nego za kalkulaciju. Prestrašno  :budo
Google me od nedavno pozdravi s: A to si (opet) ti Ra? Dobro jutro!

Danas smo imali prezentaciju, tj. ja sam samo okretala 3D slije i smješkala se u skladu s bojom moje kose, a direktor ih je kuvao  :D .
 
Vidjet ćemo slijedeći tjedan jesmo li prošli.

: )))) Pa snasla si se i odradila projekt, dakle bravo!

S obzirom da je sljedeci tjedan, kako je na kraju proslo? :)


Ove su japanke odlicne, ali nemoj pogrijesiti poput mene i gledaj da je ovo sto ide izmedju prstiju od mekanog materijala jer sam se sva izrezala... Ne smeta odmah, ali nakon duzeg hodanja u njima, pocinje ranjavanje. Otici cu do postolara i reci mu da mi nesto postavi oko toga ili neka makne taj materijal i stavi nesto drugo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 25/6/2021, 22:00

violator wrote:

: )))) Pa snasla si se i odradila projekt, dakle bravo!

S obzirom da je sljedeci tjedan, kako je na kraju proslo? :)


Ove su japanke odlicne, ali nemoj pogrijesiti poput mene i gledaj da je ovo sto ide izmedju prstiju od mekanog materijala jer sam se sva izrezala... Ne smeta odmah, ali nakon duzeg hodanja u njima, pocinje ranjavanje. Otici cu do postolara i reci mu da mi nesto postavi oko toga ili neka makne taj materijal i stavi nesto drugo...
Hvala, hvala. Bila je to teška borba.  Ostaria Siciliana  - Page 27 1f605 
Nisu ništa javili. Vjerojatno čekaju još neku ponudu da usporede cijene.
Da je gotovo i da nismo prošli već bi nam javili. 
Ponekad mi idu na živce koliko drže do titula i tog nekog sladunjavog ophođenja s milion poštovanih, ljubaznih i zamoljavajućih dodataka, ali su također korektni i obavezno se jave, bez obzira kakav je ishod. Pričam o domacima, ne o balkanjerosima  

Birkensice imaju ili metal  ili izuzetno tvrdu plastiku i nikad me nisu nažuljale. Toplo ih preporučam.

Ako te nešto nažuljalo onda je to sigurno kožni šav koji je sašiven na krivu stranu pa grebe među prstima. 
Samo jednom sam imala takvu nezgodu. Bili smo vani, nažuljalo me do krvi  i bilo je neizdrživo. Uzela sam slamku iz pića, odrezala komadić i stavila oko toga. Spasila sam se do doma. A onda sam ih frknula u smeće. 
Od tada nosim samo ove i nikakav problem sa žuljanjem. Malo su skuplje ali mi traju par godina, pa u konačnici profitiram. Izdrže čak i kraće ulete u more. B-)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 28/6/2021, 06:49

violator wrote:Evo me natrag... 11:11 je na mojem satu. Metka se jos nije pojavila pa sam zabrinuta. Nije ironija. Ljeto je izazovno godisnje doba, a njegova sparina tesko se podnosi. Osim ako nisi uz more, negdje u hladu borovine...


Pa, @Venus, ti uzivas! Je li neka osamljena plaza gdje te valici mogu nesmetano golicati? :D

Meni su draza nocna kupanja i suncanja na mjesecini.. :)

Inace, ljeto mi je neraskidivo vezano uz Djavole i Nenu Belana. Kad bismo se zaputili prema nekom udaljenijem mjestascu, na cjelodnevni kupanjac, u autu bi se neprekidno tanjila njihova vrpca :)


Godišnji je bio usmjeren najviše na uživanje u momentima sa rodbinom te otkrivanje smjera za dalje, što me veseli, što kaže duša. Sve je prošlo bolje nego što sam mogla zamisliti, s puno unutarnjih informacija. 

Naravno da sam težila malim osamljenim skrivenim plažicama gdje sam se nesmetano mogla kupati gola jer je to najbolji osjećaj. More je prvih dana bilo jako hladno, a zadnjih jako toplo, tako da imam dijapazon različitih iskustava. 

Nakon nevjerovatno puno godina, pojavio mi se u život moj prvi riječki dečko  :D pa sam mogla lijepo gledati kako sam nekad birala. :facepalm
Čovjek je doslovno Apolon i Playboy u jednoj osobi :^0...prema tome, vrlo zabavno iskustvo. chase

Idem se pripremiti za ralje kapitalizma, nadajuć se jednom (bolje prije nego kasnije) skinut kuglu s noge i zaploviti u potpunu slobodu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 1/7/2021, 23:06

Venus wrote:

Nakon nevjerovatno puno godina, pojavio mi se u život moj prvi riječki dečko  :D pa sam mogla lijepo gledati kako sam nekad birala. :facepalm
Čovjek je doslovno Apolon i Playboy u jednoj osobi :^0...prema tome, vrlo zabavno iskustvo. chase
:)

A što sad biraš?:p

Ja sam morala odgoditi godišnji na 2 tjedna. :hem
Nemam volje ni pisati....
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 2/7/2021, 06:59

Ra wrote:
Venus wrote:

Nakon nevjerovatno puno godina, pojavio mi se u život moj prvi riječki dečko  :D pa sam mogla lijepo gledati kako sam nekad birala. :facepalm
Čovjek je doslovno Apolon i Playboy u jednoj osobi :^0...prema tome, vrlo zabavno iskustvo. chase
:)

A što sad biraš?:p

Ja sam morala odgoditi godišnji na 2 tjedna. :hem
Nemam volje ni pisati....

:D ...ma vidi ove provokatorice!  :D Apolon bi se malo igrao da provjeri kako mu šarm "piza" kod mene.  :ming1


Ne biram više. Vizualizirala sam si pametnog, duhovnog i hrabrog; što se tiče vanjskog izgleda bitne su mi lijepe oči u kojima se ogleda prošlost, sadašnjost i budućnost. I tako mi bi. 

Ipak si nema dugo počela raditi, živce o klin, uživaj u ljetu & budi strpljiva  :) jer 2 tjedna će ti naprosto proletit. Ljubim di boli.. :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 2/7/2021, 23:54

Venus wrote:
Ra wrote:
Venus wrote:

Nakon nevjerovatno puno godina, pojavio mi se u život moj prvi riječki dečko  :D pa sam mogla lijepo gledati kako sam nekad birala. :facepalm
Čovjek je doslovno Apolon i Playboy u jednoj osobi :^0...prema tome, vrlo zabavno iskustvo. chase
:)

A što sad biraš?:p

Ja sam morala odgoditi godišnji na 2 tjedna. :hem
Nemam volje ni pisati....

:D ...ma vidi ove provokatorice!  :D Apolon bi se malo igrao da provjeri kako mu šarm "piza" kod mene.  :ming1


Ne biram više. Vizualizirala sam si pametnog, duhovnog i hrabrog; što se tiče vanjskog izgleda bitne su mi lijepe oči u kojima se ogleda prošlost, sadašnjost i budućnost. I tako mi bi. 

Ipak si nema dugo počela raditi, živce o klin, uživaj u ljetu & budi strpljiva  :) jer 2 tjedna će ti naprosto proletit. Ljubim di boli.. :x
:} Samo pitam.  Dam se kladiti da ti piza ka loša spiza. B-)

Za dva tjedna sam trebala ići regularno, što znači da ću po novom ići tek kroz 4 tjedna, pa i neće baš tako brzo proletjeti.  
Uostalom, ne volim ići na more u kolovozu. Vratim se doma i već sam u čizmama. 

Imaš li ideju što kupiti direktoru račiću za roćkas, a da ne mude mito i korupcija? Ali ne smije biti ni neki jeftinjak ono poklon reda radi, jer je podznak lav. 
Aj daj neku pametnu ideju.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 3/7/2021, 10:59

Ra wrote:
Venus wrote:


:D ...ma vidi ove provokatorice!  :D Apolon bi se malo igrao da provjeri kako mu šarm "piza" kod mene.  :ming1


Ne biram više. Vizualizirala sam si pametnog, duhovnog i hrabrog; što se tiče vanjskog izgleda bitne su mi lijepe oči u kojima se ogleda prošlost, sadašnjost i budućnost. I tako mi bi. 

Ipak si nema dugo počela raditi, živce o klin, uživaj u ljetu & budi strpljiva  :) jer 2 tjedna će ti naprosto proletit. Ljubim di boli.. :x
:} Samo pitam.  Dam se kladiti da ti piza ka loša spiza. B-)

Za dva tjedna sam trebala ići regularno, što znači da ću po novom ići tek kroz 4 tjedna, pa i neće baš tako brzo proletjeti.  
Uostalom, ne volim ići na more u kolovozu. Vratim se doma i već sam u čizmama. 

Imaš li ideju što kupiti direktoru račiću za roćkas, a da ne mude mito i korupcija? Ali ne smije biti ni neki jeftinjak ono poklon reda radi, jer je podznak lav. 
Aj daj neku pametnu ideju.

Zapravo sam pristojna, ljubazna i draga, htjedoh vidjet što hoće. Zanimljivo je da nam se sjećanja jako razlikuju, potisnuo je sr*** i zadržao u sjećanju samo ono što mu se sviđa. Meni ne pada na pamet da mu trljam ičim nos jer mu ništa iz prošlosti ni ne zamjeram. Ne zna da mi je njegova sestra ispričala mnoge stvari, mudro šutim, smješkam se i dobra sam prema njemu u komunikaciji. Skriva od mene da je bolestan. Iako znam da je lažljiv, od mene može dobiti samo pozitivu. Moja ograda je prema njemu kao muškarcu čvrsto postavljena i vrata zauvijek zatvorena u tom smislu. 

Kolovoz je najprometniji na moru. To mi paše s jedne strane jer volim se susretat s onima koje nisam dugo vidjela, al zato na plaži nema šanse naći mirni kutak osim ako se ne ode brodom negdje dalje. 

Račiću-lavu za ročkas? 
Hm...mislim da si ti već skužila kakav je tip i što voli, što ga zanima, pa je najbolje da odabereš nešto u tom smjeru što bi ga razveselilo. 
Moj prijedlog napamet je ova linija koja je the best of the best, pa ti iz nje izdvajam 2 srednje cjenovna prijedloga:
https://www.douglas.at/de/p/3001026078 ili
https://www.douglas.at/de/p/3001016002
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 3/7/2021, 19:10

:x za obje! Stojte mi dobro!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 3/7/2021, 23:07

Venus wrote:
Račiću-lavu za ročkas? 
Hm...mislim da si ti već skužila kakav je tip i što voli, što ga zanima, pa je najbolje da odabereš nešto u tom smjeru što bi ga razveselilo. 
Moj prijedlog napamet je ova linija koja je the best of the best, pa ti iz nje izdvajam 2 srednje cjenovna prijedloga:
https://www.douglas.at/de/p/3001026078 ili
https://www.douglas.at/de/p/3001016002

s ovim poklonom će mu suptilno poslati poruku da smrdi.

ja za poklon predlažem neku umjetninu recimo ovu:

Ostaria Siciliana  - Page 27 Big-bobbies-2368nedi

the fallen Madonna with the big boobies
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 3/7/2021, 23:37

violator wrote::x za obje! Stojte mi dobro!


:x  ...šta ima kod tebe, kupaš li se, sunčaš, izlaziš li kamo u RI?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 3/7/2021, 23:46

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Račiću-lavu za ročkas? 
Hm...mislim da si ti već skužila kakav je tip i što voli, što ga zanima, pa je najbolje da odabereš nešto u tom smjeru što bi ga razveselilo. 
Moj prijedlog napamet je ova linija koja je the best of the best, pa ti iz nje izdvajam 2 srednje cjenovna prijedloga:
https://www.douglas.at/de/p/3001026078 ili
https://www.douglas.at/de/p/3001016002

s ovim poklonom će mu suptilno poslati poruku da smrdi.

ja za poklon predlažem neku umjetninu recimo ovu:

Ostaria Siciliana  - Page 27 Big-bobbies-2368nedi

the fallen Madonna with the big boobies

:D ...da znaš da mi je to o smradu palo na pamet, al to bi možda bila opasnost da mu kupi markirani dezić..after šejv balzam je ipak luksuzna njega za lice, toaletna ili parfem su lijep regalo di lusso, ča fali, i to još Dior. Bolje od ove mirisne linije za mene osobno je jedino Armani Prive i to miris Bois d'Encens koji bome košta malo manje od 200 evra. Da mi dođe muško namirisano s ovim mirisom, raščerupala bi ga nemilice, još u hodniku, s vrata, puce bi letile... :^0   

Tvoj prijedlog je baš dobar, sviđam, čak bi je i ja držala na zidu. Nego, naziv umjetnine naprosto nije točan. Ovo su small size boobies.. :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 4/7/2021, 03:58

Venus wrote:
Gnječ wrote:
Venus wrote:
Račiću-lavu za ročkas? 
Hm...mislim da si ti već skužila kakav je tip i što voli, što ga zanima, pa je najbolje da odabereš nešto u tom smjeru što bi ga razveselilo. 
Moj prijedlog napamet je ova linija koja je the best of the best, pa ti iz nje izdvajam 2 srednje cjenovna prijedloga:
https://www.douglas.at/de/p/3001026078 ili
https://www.douglas.at/de/p/3001016002

s ovim poklonom će mu suptilno poslati poruku da smrdi.

ja za poklon predlažem neku umjetninu recimo ovu:

Ostaria Siciliana  - Page 27 Big-bobbies-2368nedi

the fallen Madonna with the big boobies

:D ...da znaš da mi je to o smradu palo na pamet, al to bi možda bila opasnost da mu kupi markirani dezić..after šejv balzam je ipak luksuzna njega za lice, toaletna ili parfem su lijep regalo di lusso, ča fali, i to još Dior. Bolje od ove mirisne linije za mene osobno je jedino Armani Prive i to miris Bois d'Encens koji bome košta malo manje od 200 evra. Da mi dođe muško namirisano s ovim mirisom, raščerupala bi ga nemilice, još u hodniku, s vrata, puce bi letile... :^0   

Tvoj prijedlog je baš dobar, sviđam, čak bi je i ja držala na zidu. Nego, naziv umjetnine naprosto nije točan. Ovo su small size boobies.. :P

to je umjetničko djelo a ne priručnik iz anatomije ženskog tijela. sve je u oku promatrača. the fallen Madonna with the small size boobies ? me zvuči moćno neće niko kupit...ne znam... možda je slikar ostao bez piture?

pada kiša konačno i cijelu noć sam budan ne smijem prespavati kišu to je tako rijetka pojava poput totalne pomrčine Sunca.

200 evra za đorđe armanija? ne dam! ne dam! ne valja po kurca nakon sat vremena ishlapi. sve parfeme su sjebali i preformulirali i još oni kriminalci iz IFRA sa zabranama i regulacijama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 4/7/2021, 08:43

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:

s ovim poklonom će mu suptilno poslati poruku da smrdi.

ja za poklon predlažem neku umjetninu recimo ovu:

Ostaria Siciliana  - Page 27 Big-bobbies-2368nedi

the fallen Madonna with the big boobies

:D ...da znaš da mi je to o smradu palo na pamet, al to bi možda bila opasnost da mu kupi markirani dezić..after šejv balzam je ipak luksuzna njega za lice, toaletna ili parfem su lijep regalo di lusso, ča fali, i to još Dior. Bolje od ove mirisne linije za mene osobno je jedino Armani Prive i to miris Bois d'Encens koji bome košta malo manje od 200 evra. Da mi dođe muško namirisano s ovim mirisom, raščerupala bi ga nemilice, još u hodniku, s vrata, puce bi letile... :^0   

Tvoj prijedlog je baš dobar, sviđam, čak bi je i ja držala na zidu. Nego, naziv umjetnine naprosto nije točan. Ovo su small size boobies.. :P

to je umjetničko djelo a ne priručnik iz anatomije ženskog tijela. sve je u oku promatrača. the fallen Madonna with the small size boobies ? me zvuči moćno neće  niko kupit...ne znam... možda je slikar ostao bez piture?

pada kiša konačno i cijelu noć sam budan ne smijem prespavati kišu to je tako rijetka pojava poput totalne pomrčine Sunca.

200 evra za đorđe armanija? ne dam! ne dam! ne valja po kurca nakon sat vremena ishlapi. sve parfeme su sjebali i preformulirali i još oni kriminalci iz IFRA  sa zabranama i regulacijama.

Ma znam da je umjetničko djelo, zezam se maloo, sam naziv je više marketinški moćan. Slikar je imao piture i baš ovakva slika je savršena. Aj bokte daj neki prijedlog za poklon koji je jeftiniji od 15 hiljada funti.  :D

Što se tiče ovog o parfemima, znam da puno toga znaš no nekad (kao sad) ostanem zbilja zapanjena onim što napišeš. Krovna org je zabranama zaista djelovala na formulacije, što je šteta. :_| Nije to tajna, nego malo ljudi to uopće zna. Svaka ti čast.

I dok se ljudi drogiraju, opijaju i jedu smeće sve deblji i sve bolesniji, "zlo" je nanijeti neki sastojak parfema na kožu. Koja žešća idiotarija. Sve su uništili.  :_|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 27 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum