ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Thu 12 Aug - 22:12

Haha čitam već neko vrijeme one bisere i moram par njih negdje okačiti.  
Birtija je možda najbolje mjesto za to. 

-Cini dobro, hvali se time i druge nagovaraj da to isto rade. Volim ljude dobre volje i ne jedem ih zive.
-Vatrogasci nemaju izbora. Moraju i podmetnute pozare gasiti.

-"Mali nemoj se brinuti. Mentalna inkotiencija nije bolest. Nema potreba da se obracas ljekarima."
-Gdje god se govna jedu taj donese naj vecu kasiku.
by MARTIN


A evo i jedne kletve koja odgovara nedavnoj prepisci :D

-Dabogda ti se zenska celjadi u kuci debljali a svinje mrsavile 
MARTIN




Haha koje prispodobe :)
-"Trazilice i razne vikipedije kako se vec nazivaju jako korisne. Medjutim ja to nazivam PODGRIJANA INTELIGENCIJA. Radije napisem nesto pogresno. "


-"Rupa isto nije rjesenje za sve. Ako nije dobra periferija i okolina? Pogotovu ona u glavi? Onda ni rupa ne vrjedi bas previse. To ti je kao da u pustinji Kalahari imas najljepsi stan na svijetu"
MARTIN

Ovo je dostojno Grunfa  :D
-"Bolje stotinu zena zavesti nego jednu zadaviti. Nikada nisam sreo zenu koja se previse protivila ovome iz prvoga djela."


:rofl

-Onda znas one druge? Vade masnocu iz dupeta, onda im kozmeticki kirurzi to ubrizgavaju u usne da budu i izgledaju socnije. Kad se ljube. Jadni muski misle da joj ljube socne nabrekle usne. Stvarnost je grozna. Ljube je u bivsu guzicu.

by MARTIN


Eh, Martine :)

-NISAM MISLIJO DA ĆU REĆI. SVE UJEDNO SU BILI U PRAVU. NISAM ZNAO.
by MARTIN

Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Fri 13 Aug - 10:39

Ra wrote:Haha čitam već neko vrijeme one bisere i moram par njih negdje okačiti.  
Birtija je možda najbolje mjesto za to. 

-Cini dobro, hvali se time i druge nagovaraj da to isto rade. Volim ljude dobre volje i ne jedem ih zive.
-Vatrogasci nemaju izbora. Moraju i podmetnute pozare gasiti.

-"Mali nemoj se brinuti. Mentalna inkotiencija nije bolest. Nema potreba da se obracas ljekarima."
-Gdje god se govna jedu taj donese naj vecu kasiku.
by MARTIN


A evo i jedne kletve koja odgovara nedavnoj prepisci :D

-Dabogda ti se zenska celjadi u kuci debljali a svinje mrsavile 
MARTIN




Haha koje prispodobe :)
-"Trazilice i razne vikipedije kako se vec nazivaju jako korisne. Medjutim ja to nazivam PODGRIJANA INTELIGENCIJA. Radije napisem nesto pogresno. "


-"Rupa isto nije rjesenje za sve. Ako nije dobra periferija i okolina? Pogotovu ona u glavi? Onda ni rupa ne vrjedi bas previse. To ti je kao da u pustinji Kalahari imas najljepsi stan na svijetu"
MARTIN

Ovo je dostojno Grunfa  :D
-"Bolje stotinu zena zavesti nego jednu zadaviti. Nikada nisam sreo zenu koja se previse protivila ovome iz prvoga djela."


:rofl

-Onda znas one druge? Vade masnocu iz dupeta, onda im kozmeticki kirurzi to ubrizgavaju u usne da budu i izgledaju socnije. Kad se ljube. Jadni muski misle da joj ljube socne nabrekle usne. Stvarnost je grozna. Ljube je u bivsu guzicu.

by MARTIN


Eh, Martine :)

-NISAM MISLIJO DA ĆU REĆI. SVE UJEDNO SU BILI U PRAVU. NISAM ZNAO.
by MARTIN

Adaaaj, nisam vidjela ovo! :)

Stavila sam neke od tih citata na TS. :) A bubica..  bas je bio osebujan. :hearts

Zar su se Kreso i on stalno kacili? :D

On nije blesav kao Kreso....... taj kad veze cipele ujutro. Stavi nogu na stolicu. Onda veze snjure na cipeli sto je ostala na podu

 :freddie
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 8:39

violator wrote:
Ra wrote:
violator wrote:
Venus wrote:
violator wrote:: ))) BedaQ! Al' moram i ja primijetiti da joj prilaze sve neki usamljenici. Jedan zriko, jedan cvrcak, pa udri zadnjim atomima snage k'o da im je gun prislonila uz glavicu. :p

Inace, ova snimka cvrcka podsjetila me je na proslo ljeto kad sam ozareno ustanovila da su mi se negdje pored prozora, skriveni u travici, nastanila cak dva (!) cvrcka. A mozda i vise. I da neumorno pjevaju. Dugo u noc. A ja ih snimam i k'o djetesce se radujem sto i Ri ima te male raspjevane bestije.

I nisu prestajali. Dok nisam shvatila da je to neciji pokvareni klima-uredjaj. :_|

I mačak joj se uselio, dobra neka energija..

hahah za klimu..a taman sam se poveselila da su mi cvrčci ispod prozora.

Nisam još pošla na more, odgodila odlazak zbog posjete i roditeljskih obaveza. 
Osjećam se nikad bolje, predobro.


Sad ti nama svima reci, "take on me, I'll be gone in a day or two"... :)

Budi jos bolje!

Ja od nje očekujem detaljan izvještaj kupanja bez gaća kad se veselo predaje jadranskim morskim strujama.  bounce
Ono kad joj more dodiruje kojekakve brazde, mravojede i to.   flower

:^0 Iskreno se nadam da nece, ali na pogresnom sam pdf-u za to. Mozda padne i kakav ASMR audiozapis tog uzimanja.


:D :D :D

Izviestai: bila kod rodbine 5 dana i taj dio je bio pomalo dramatičan jer se rodbina osjećala da je dobro da istovari sve što ih je godinama tištilo. Kupanja s njima bez gaća naravno nije bilo, nećakinje su još male. Vrativši se u zg, promijenila sam perje, nadoštukala kufer i otišla na 5 dana sa dragom mi prijateljicom u njenu kuću u unutrašnjost Istre. Tih 5 dana je bilo pravi opozit druženju sa rodbinom. Kupale smo se u bazenu u dvorištu naravski gole i bez gaća, prolaznici i susjedi su moguće veselili pogledu. Kupaći kostim je najnepotrebniji dio ičije garderobe koji onemogućava tijelo u njegovom lepršanju. Brazde su bile presretne, a trbuščići također jer ja imam neku potrebu da gdje god dođem da se rado uhvatim kuvače, obroci su bili ljetni i lagani. U Puli smo pile kavu, obavile kupnju na tržnici.  
Na povratku smo išle neuobičajenim putevima te završile na Mrežnici, što mi je bilo presuper iskustvo. Baš sam, baš zadovoljna ovim godišnjim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Sun 15 Aug - 9:53

Vratila si se :)

Hahaha znala sam da ćeš naći vrijeme i za 'slobodni stil'.

Usput, ovo s preuzimanjem kuhače na ljetovanju mi se jaaaako sviđa. Nekako se uvijek zalijepi meni za ruku   :roll
To je najbolja moguća preporuka i imam neki filing osiećaja da mi mogle slučajno završiti skupa na nekom ljetovanju.    :trept
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Sun 15 Aug - 10:54

violator wrote:



Zar su se Kreso i on stalno kacili? :D

On nije blesav kao Kreso....... taj kad veze cipele ujutro. Stavi nogu na stolicu. Onda veze snjure na cipeli sto je ostala na podu

 :freddie
A s kim se Krešo nije kačio? To mu je bio smisao pisanja na forumu :)

Omekšao je upravo zbog njegove iznenadne smrti. 
Valjda mu je tek tad postalo jasno da za monitorom nisu mali limeni vojnici, nego živi ljudi, koji danas jesu, a već sutra ih nema, pa ono neizgovoreno 'oprosti' ostane poput kamena na duši, pritiska i boli. 


Možda ti je sad malo jasnija i moja potreba da se ispričam čak i kad sam 100% u pravu. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 12:27

Venus wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
violator wrote:
Venus wrote:
violator wrote:: ))) BedaQ! Al' moram i ja primijetiti da joj prilaze sve neki usamljenici. Jedan zriko, jedan cvrcak, pa udri zadnjim atomima snage k'o da im je gun prislonila uz glavicu. :p

Inace, ova snimka cvrcka podsjetila me je na proslo ljeto kad sam ozareno ustanovila da su mi se negdje pored prozora, skriveni u travici, nastanila cak dva (!) cvrcka. A mozda i vise. I da neumorno pjevaju. Dugo u noc. A ja ih snimam i k'o djetesce se radujem sto i Ri ima te male raspjevane bestije.

I nisu prestajali. Dok nisam shvatila da je to neciji pokvareni klima-uredjaj. :_|

I mačak joj se uselio, dobra neka energija..

hahah za klimu..a taman sam se poveselila da su mi cvrčci ispod prozora.

Nisam još pošla na more, odgodila odlazak zbog posjete i roditeljskih obaveza. 
Osjećam se nikad bolje, predobro.


Sad ti nama svima reci, "take on me, I'll be gone in a day or two"... :)

Budi jos bolje!

Ja od nje očekujem detaljan izvještaj kupanja bez gaća kad se veselo predaje jadranskim morskim strujama.  bounce
Ono kad joj more dodiruje kojekakve brazde, mravojede i to.   flower

:^0 Iskreno se nadam da nece, ali na pogresnom sam pdf-u za to. Mozda padne i kakav ASMR audiozapis tog uzimanja.


:D :D :D

Izviestai: bila kod rodbine 5 dana i taj dio je bio pomalo dramatičan jer se rodbina osjećala da je dobro da istovari sve što ih je godinama tištilo. Kupanja s njima bez gaća naravno nije bilo, nećakinje su još male. Vrativši se u zg, promijenila sam perje, nadoštukala kufer i otišla na 5 dana sa dragom mi prijateljicom u njenu kuću u unutrašnjost Istre. Tih 5 dana je bilo pravi opozit druženju sa rodbinom. Kupale smo se u bazenu u dvorištu naravski gole i bez gaća, prolaznici i susjedi su moguće veselili pogledu. Kupaći kostim je najnepotrebniji dio ičije garderobe koji onemogućava tijelo u njegovom lepršanju. Brazde su bile presretne, a trbuščići također jer ja imam neku potrebu da gdje god dođem da se rado uhvatim kuvače, obroci su bili ljetni i lagani. U Puli smo pile kavu, obavile kupnju na tržnici.  
Na povratku smo išle neuobičajenim putevima te završile na Mrežnici, što mi je bilo presuper iskustvo. Baš sam, baš zadovoljna ovim godišnjim.

Bravo, Venus! Dobrodosla! :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 12:56

Ra wrote:
violator wrote:



Zar su se Kreso i on stalno kacili? :D

On nije blesav kao Kreso....... taj kad veze cipele ujutro. Stavi nogu na stolicu. Onda veze snjure na cipeli sto je ostala na podu

 :freddie
A s kim se Krešo nije kačio? To mu je bio smisao pisanja na forumu :)

Omekšao je upravo zbog njegove iznenadne smrti. 
Valjda mu je tek tad postalo jasno da za monitorom nisu mali limeni vojnici, nego živi ljudi, koji danas jesu, a već sutra ih nema, pa ono neizgovoreno 'oprosti' ostane poput kamena na duši, pritiska i boli. 


Možda ti je sad malo jasnija i moja potreba da se ispričam čak i kad sam 100% u pravu. :)

A zaboravila sam dosta toga, medjutim citala sam Redove tekstove pa se prisjetih dinastije Capwell! :p


Razumijem tu potrebu da se zastiti nepoznata osoba, da joj se ne nasteti, da se povuce, ali ovo me tvoje razmisljanje vezano uz vipovski primjer podsjeca na situaciju u kojoj sam se nasla prije nekoliko godina kad su me u razmaku od mjesec dana, putem kojim sam odlazila doma, docekala dva muskarca (neovisno jedan o drugome) pod okriljem noci.

Prvi je bio klasicni manijak, izvukao je pimpek, stenjao i polako me slijedio pa sam mu vrlo brzo umakla. Drugi je "susret" bio traumatican jer je lik pod siltericom, iskocio od negdje i poceo sumanuto trcati prema meni. U prvi sam tren pomislila da me zeli opljackati, ne sjecam se da sam ikada brze potrcala, presla cestu, izvukla mobitel i glumila da zovem policiju, govoreci izuzetno glasno i "objasnjavajuci" im gdje se tocno nalazim. I sto mi se desava. U tom se trenutku doista nisam mogla sjetiti njihovog broja pa sam tako postupila. Zapravo, bila sam svedena na puki nagon, nesto je preuzelo kontrolu nada mnom i upravljalo mojim ponasanjem. Manijaka je to odbilo pa je zadrzao udaljenost, prestao je trcati za mnom i samo se poceo zadovoljavati. Ja sam, naravno, nastavila bjezati. Nakon toga mjesecima se nisam usudila nigdje pjesaciti sama, bas me je bilo jako strah, a onda je Klingonac nabavio najmocniji elektrosoker kojeg sam nosila u torbi i koji mi je ulijevao veliku sigurnost. Medjutim! Kad ga je tek donio i ukljucio ga, pokazao njegovu snagu, zvuk, isprobavajuci ga onako u zraku, moje prvo pitanje je bilo: a sto ako tom napadacu izazovem infarkt njime?

Necu ni pokusati opisati pogled koji mi je K. uputio. :D Odmah potom zagrmio je da jesam li ja normalna, razmisljam hocu li ozlijediti tipa koji mi zeli uciniti nesto nazao!?!

Ovaj primjer ima, naravno, razlike sa spomenutim slucajem ali nesto im je zajednicko. Ta potreba zastite onih koji su neutemeljeno nasrnuli, agresivce koji se zele izivjeti. Nema tu mjesta obzirnosti, Ra! Niti submisivnosti, niti postovanju ako je netko odlucio u svom nastupu prvi odbaciti sve navedeno.

Toliko.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 13:14

Ra wrote:Vratila si se :)

Hahaha znala sam da ćeš naći vrijeme i za 'slobodni stil'.

Usput, ovo s preuzimanjem kuhače na ljetovanju mi se jaaaako sviđa. Nekako se uvijek zalijepi meni za ruku   :roll
To je najbolja moguća preporuka i imam neki filing osiećaja da mi mogle slučajno završiti skupa na nekom ljetovanju.    :trept

Nekako sam baš osvijestila koliko je meni sloboda bitna, nisam ja za zatvore, ni uma ni duha, pa ni tijela.

Stvarno volim kuhati, meni je to igra okusima, bojama, oblicima. Bude mi žao kad žene mrze kuhati, a moraju, pa onda nalaze prečice kako da što brže zgotove (često to tako bude nejestivo ili slabo jestivo).. Finalni rezultat mora bit simfonija po mom guštu, jelo ne ide na stol dok nije prošlo moje nepce. Kad počnem kuhati u glavi su mi doslovno "poredane" sve faze "projekta" i dok ne dođem do krajnje faze, posvećena sam tome. Ne volim vremenski kad me netko pritišće, ne volim kuhati nervozna, volim voljet svaku fazu i u miru radit. Onda je i jelo nekako, ono baš zen mirno i ljekovito za osjetila. Volim kad ljudi uživaju u jelu, volim hranit ljude, to je baš super filing.

Slučajno ljetovanje..može, može.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Sun 15 Aug - 15:34

violator wrote:
Ra wrote:
violator wrote:



Zar su se Kreso i on stalno kacili? :D

On nije blesav kao Kreso....... taj kad veze cipele ujutro. Stavi nogu na stolicu. Onda veze snjure na cipeli sto je ostala na podu

 :freddie
A s kim se Krešo nije kačio? To mu je bio smisao pisanja na forumu :)

Omekšao je upravo zbog njegove iznenadne smrti. 
Valjda mu je tek tad postalo jasno da za monitorom nisu mali limeni vojnici, nego živi ljudi, koji danas jesu, a već sutra ih nema, pa ono neizgovoreno 'oprosti' ostane poput kamena na duši, pritiska i boli. 


Možda ti je sad malo jasnija i moja potreba da se ispričam čak i kad sam 100% u pravu. :)

A zaboravila sam dosta toga, medjutim citala sam Redove tekstove pa se prisjetih dinastije Capwell! :p


Razumijem tu potrebu da se zastiti nepoznata osoba, da joj se ne nasteti, da se povuce, ali ovo me tvoje razmisljanje vezano uz vipovski primjer podsjeca na situaciju u kojoj sam se nasla prije nekoliko godina kad su me u razmaku od mjesec dana, putem kojim sam odlazila doma, docekala dva muskarca (neovisno jedan o drugome) pod okriljem noci.

Prvi je bio klasicni manijak, izvukao je pimpek, stenjao i polako me slijedio pa sam mu vrlo brzo umakla. Drugi je "susret" bio traumatican jer je lik pod siltericom, iskocio od negdje i poceo sumanuto trcati prema meni. U prvi sam tren pomislila da me zeli opljackati, ne sjecam se da sam ikada brze potrcala, presla cestu, izvukla mobitel i glumila da zovem policiju, govoreci izuzetno glasno i "objasnjavajuci" im gdje se tocno nalazim. I sto mi se desava. U tom se trenutku doista nisam mogla sjetiti njihovog broja pa sam tako postupila. Zapravo, bila sam svedena na puki nagon, nesto je preuzelo kontrolu nada mnom i upravljalo mojim ponasanjem. Manijaka je to odbilo pa je zadrzao udaljenost, prestao je trcati za mnom i samo se poceo zadovoljavati. Ja sam, naravno, nastavila bjezati. Nakon toga mjesecima se nisam usudila nigdje pjesaciti sama, bas me je bilo jako strah, a onda je Klingonac nabavio najmocniji elektrosoker kojeg sam nosila u torbi i koji mi je ulijevao veliku sigurnost. Medjutim! Kad ga je tek donio i ukljucio ga, pokazao njegovu snagu, zvuk, isprobavajuci ga onako u zraku, moje prvo pitanje je bilo: a sto ako tom napadacu izazovem infarkt njime?

Necu ni pokusati opisati pogled koji mi je K. uputio. :D Odmah potom zagrmio je da jesam li ja normalna, razmisljam hocu li ozlijediti tipa koji mi zeli uciniti nesto nazao!?!

Ovaj primjer ima, naravno, razlike sa spomenutim slucajem ali nesto im je zajednicko. Ta potreba zastite onih koji su neutemeljeno nasrnuli, agresivce koji se zele izivjeti. Nema tu mjesta obzirnosti, Ra! Niti submisivnosti, niti postovanju ako je netko odlucio u svom nastupu prvi odbaciti sve navedeno.

Toliko.

Ah Red. Sjajan dečko, inteligentan i duhovit. :) I Communist je bio nevjerojatno duhovit. 

Hahaha nasmijala si me. Veliš pogledao te. Onako. Klingonski  
Da, znam da imaš taj nagon. Čitamo se dugo. 

To s egzibicionistima se nažalost događa većini žena. 
Sumnjam da ima neka koja nije doživjela slično iskustvo. 
Neke čak višekratno, jer je mladost slijepac bez štapa, koji ponekad i vidi, ali jednostavno ne vjeruje svojim očima. :) 

Davno nekad, vraćajući se kasno noću iz "života", kad bi utihnuli i zadnji tramvaji, bilo nam je lijeno ići pješice kroz grad. 
Vraćali bi se prečicom uz dio pruge na kojoj su stajali prazni vagoni. 
Ti teretni vagoni bili su idealno mjesto za beskućnike i raznorazne bolesnike koji su iskakali iz njih s 'oruđem' u rukama.

Znale smo to, ali tih par km koje bi uštedjele, bili su jači od straha. I naravno, skoro uvijek bi tamo naletjele na nekog pacijenta. 
Međutim, meni vrag nije dao mira i prije no što bih dala petama vjetra obavezno bih dobacila: Ajme kako ti je mali. :] 
Nakon toga pimpać bi im naglo splasnuo. Međutim, tad su postajali stvarno agresivni, pa je bilo poželjno biti brza. Jako brza.  Bome i bila sam.  :D

Naravoučenje: Svi muškarci su opsjednuti veličinom, čak i oni koji ga pokazuju javno. B-)




Vjerojatno si u pravu. Ma sigurno jesi, ali...:)


Starija sam od tebe (čitaj: napravila sam puno više sranja od tebe  :D ) i razmišljam malo drugačije. 
 

Ljudi mi umiru, odlaze bez najave. Ove godine mi je otišlo njih dvoje. Prijatelji mojih godina. Prošla godina je također odnijela njih dvoje. Nedostajat će mi. 
Nisam ih stigla pozdraviti, reći im koliko su mi obogatili život. Nasmijati se prevrćući 'strašne' događaje iz prošlosti, koji su nam obično kasnije smiješni. 
Mislila sam ima vremena, kad navratim slijedeće ljeto... i tako prođoše ljeta... i prođoše i oni :(

Vrijeme je tako dragocjeno, dobili smo ga u određenoj količini, ne možemo ga vratiti, ne možemo ga zaustaviti i nemamo pojma koliko ga tko od nas još ima. 
Moguće ga mi još imamo, ali je možda druga strana već potrošila svoje zalihe pa smo opet tamo gdje nismo željeli biti. :)
Uglavnom ga potrošimo na negativu, nerviranje, ljutnju, svađe, zamjerke...
Većina naših borbi (naročito forumskih) nije vrijedna niti običnog nemira, a kamoli silnih nerviranja i loših emocija koje nam ostanu nakon nje. 


Nakon svih svojih gubitaka i spoznaje koliko je sve krhko i podložno prolaznosti, odlučila sam da sve dok postoji način da se maknem od nečeg što u meni izaziva nemir ili lošu emociju (ili ako naslutim da je izaziva drugima) ja ću se micati. 
Ako nekom već nisam donijela radost, ne moram mu donositi ni šugavo raspoloženje, bez obzira je li zaslužio takav tretman ili ne.

Da ne bude zabune, ne činim to iz uzvišenih pobuda. :D 
Činim to iz vrlo sebičnih razloga, zbog sebe i svog mira a tek potom zbog te druge strane. 
Sa sobom provodimo najviše vremena, od sebe se ne možemo maknuti i sa sobom moramo biti u miru, imati čim manje materijala za preslišavanja. 

Druga je stvar ako bi me netko stvarno ugrozio. Ili moje najmilije. 
Tad bi mi bilo svejedno za sve mire i nemire ovog svijeta :)

Btw, lak za kosu može poslužiti kao suzavac. Ima malih pakiranja koja stanu u ručnu torbicu. A može i kolonjska voda koja sadrži alkohol. može ti poslužiti bilo koji sprejić u malom pakiranju koji stane u ruku. 
Neće ga oslijepiti ali je dobar kao faktor iznenađenja, koji daje dovoljno vremena za zbrisati.  ;)


Bome, ovo je mamutovca kojeg se ne bi postidio niti Autor.  B-)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Sun 15 Aug - 16:34

Venus wrote:
Ra wrote:Vratila si se :)

Hahaha znala sam da ćeš naći vrijeme i za 'slobodni stil'.

Usput, ovo s preuzimanjem kuhače na ljetovanju mi se jaaaako sviđa. Nekako se uvijek zalijepi meni za ruku   :roll
To je najbolja moguća preporuka i imam neki filing osiećaja da mi mogle slučajno završiti skupa na nekom ljetovanju.    :trept

Nekako sam baš osvijestila koliko je meni sloboda bitna, nisam ja za zatvore, ni uma ni duha, pa ni tijela.

Stvarno volim kuhati, meni je to igra okusima, bojama, oblicima. Bude mi žao kad žene mrze kuhati, a moraju, pa onda nalaze prečice kako da što brže zgotove (često to tako bude nejestivo ili slabo jestivo).. Finalni rezultat mora bit simfonija po mom guštu, jelo ne ide na stol dok nije prošlo moje nepce. Kad počnem kuhati u glavi su mi doslovno "poredane" sve faze "projekta" i dok ne dođem do krajnje faze, posvećena sam tome. Ne volim vremenski kad me netko pritišće, ne volim kuhati nervozna, volim voljet svaku fazu i u miru radit. Onda je i jelo nekako, ono baš zen mirno i ljekovito za osjetila. Volim kad ljudi uživaju u jelu, volim hranit ljude, to je baš super filing.

Slučajno ljetovanje..može, može.. :D
Moj stav do kuhače je otprilike kao i do volana. 
Ne mrzim kuhanje (naročito ako nas ima dosta), ali ako ima bolji majstor/ica od mene rado mu/joj prepustim kuhaču... i perem posuđe.  :}
Ili pak u vožnji navigavam, dodajem vodu, sendviče, mijenjam glazbu na radiju :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 16:34

Fakat Mamutovac ;-))

Idem čitat knjigu, a onda odmeditirat. Razbili su me k'o beba zvečku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 16:37

Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:Vratila si se :)

Hahaha znala sam da ćeš naći vrijeme i za 'slobodni stil'.

Usput, ovo s preuzimanjem kuhače na ljetovanju mi se jaaaako sviđa. Nekako se uvijek zalijepi meni za ruku   :roll
To je najbolja moguća preporuka i imam neki filing osiećaja da mi mogle slučajno završiti skupa na nekom ljetovanju.    :trept

Nekako sam baš osvijestila koliko je meni sloboda bitna, nisam ja za zatvore, ni uma ni duha, pa ni tijela.

Stvarno volim kuhati, meni je to igra okusima, bojama, oblicima. Bude mi žao kad žene mrze kuhati, a moraju, pa onda nalaze prečice kako da što brže zgotove (često to tako bude nejestivo ili slabo jestivo).. Finalni rezultat mora bit simfonija po mom guštu, jelo ne ide na stol dok nije prošlo moje nepce. Kad počnem kuhati u glavi su mi doslovno "poredane" sve faze "projekta" i dok ne dođem do krajnje faze, posvećena sam tome. Ne volim vremenski kad me netko pritišće, ne volim kuhati nervozna, volim voljet svaku fazu i u miru radit. Onda je i jelo nekako, ono baš zen mirno i ljekovito za osjetila. Volim kad ljudi uživaju u jelu, volim hranit ljude, to je baš super filing.

Slučajno ljetovanje..može, može.. :D
Moj stav do kuhače je otprilike kao i do volana. 
Ne mrzim kuhanje (naročito ako nas ima dosta), ali ako ima bolji majstor/ica od mene rado mu/joj prepustim kuhaču... i perem posuđe.  :}
Ili pak u vožnji navigavam, dodajem vodu, sendviče, mijenjam glazbu na radiju :D

Wow, eto kako smo različite. Strastveno volim vozit, i preferiram auto s mjenjačem umjesto automatika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra Sun 15 Aug - 16:42

Venus wrote:
Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:Vratila si se :)

Hahaha znala sam da ćeš naći vrijeme i za 'slobodni stil'.

Usput, ovo s preuzimanjem kuhače na ljetovanju mi se jaaaako sviđa. Nekako se uvijek zalijepi meni za ruku   :roll
To je najbolja moguća preporuka i imam neki filing osiećaja da mi mogle slučajno završiti skupa na nekom ljetovanju.    :trept

Nekako sam baš osvijestila koliko je meni sloboda bitna, nisam ja za zatvore, ni uma ni duha, pa ni tijela.

Stvarno volim kuhati, meni je to igra okusima, bojama, oblicima. Bude mi žao kad žene mrze kuhati, a moraju, pa onda nalaze prečice kako da što brže zgotove (često to tako bude nejestivo ili slabo jestivo).. Finalni rezultat mora bit simfonija po mom guštu, jelo ne ide na stol dok nije prošlo moje nepce. Kad počnem kuhati u glavi su mi doslovno "poredane" sve faze "projekta" i dok ne dođem do krajnje faze, posvećena sam tome. Ne volim vremenski kad me netko pritišće, ne volim kuhati nervozna, volim voljet svaku fazu i u miru radit. Onda je i jelo nekako, ono baš zen mirno i ljekovito za osjetila. Volim kad ljudi uživaju u jelu, volim hranit ljude, to je baš super filing.

Slučajno ljetovanje..može, može.. :D
Moj stav do kuhače je otprilike kao i do volana. 
Ne mrzim kuhanje (naročito ako nas ima dosta), ali ako ima bolji majstor/ica od mene rado mu/joj prepustim kuhaču... i perem posuđe.  :}
Ili pak u vožnji navigavam, dodajem vodu, sendviče, mijenjam glazbu na radiju :D

Wow, eto kako smo različite. Strastveno volim vozit, i preferiram auto s mjenjačem umjesto automatika.
Dobro jutro. :p Pa to odavno znamo. :)

Rekoh ja da bi nam bilo odlično na ljetovanju.  :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 21:31

Ra wrote:

Btw, lak za kosu može poslužiti kao suzavac. Ima malih pakiranja koja stanu u ručnu torbicu. A može i kolonjska voda koja sadrži alkohol. može ti poslužiti bilo koji sprejić u malom pakiranju koji stane u ruku. 
Neće ga oslijepiti ali je dobar kao faktor iznenađenja, koji daje dovoljno vremena za zbrisati.  ;)


Bome, ovo je mamutovca kojeg se ne bi postidio niti Autor.  B-)


Hvala na pozamasnom odgovoru. :)

Posve mi je jasno da se rijetko naidje na zene koje se nisu susrele s ovim budalastim bicima, nazalost, jos od osnovnoskolskih dana jer iskacu iz zbunja, parkova, skrivenih mjesta... Vecina drzi distancu i samo njime mase jer im to, valjda, predstavlja uzitak. Pa se primire na neko vrijeme, nema ih danima, tjednima i,:tada, ciklus iznova zapocinje. Medjutim, rijetki doista i nasrnu, iako to ne bi trebalo posluziti kao neka utjeha, odnosno uzimati za pravilo. Ne nosim vise elektrosoker sa sobom :D, ali imam u torbici sprej od papra i neki aparatic koji, kad ga se ukljuci/pritisne, toliko iritantno piskuce da moze uzbuniti ljude na povecoj udaljenosti, a i omesti nasrtljivca.

Hvala i za tvoje savjete. :)

_____


Zao mi je zbog ljudi koje si izgubila ove godine :( ... *
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Sun 15 Aug - 22:53

Đizs... pa gdje vi to živite? affraid
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Sun 15 Aug - 23:26

U svijetu u kojem kad se pozelim kazniti izadjem malo van, medju ljude. :poke
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Mon 16 Aug - 0:08

:)

Koliko sam skužio iz one prepiske ti si s Kastva... bijah tamo prije dvije godine par dana odsjeo u jednom apartmanu, mali mi imao turnir u vaterpolu... pa ne mogu vjerovati, meni se činilo idilično to tamo sve...doduše, i Midsomer tako djeluje pa bude pet vagona mrtvih po sezoni... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest Mon 16 Aug - 0:37

Heej .. nisam vidjela upis. Na yt-u sam, pustam si glazbu pa se cesto i zaboravim odjaviti. Ne, ne, Kastav je i prekrasan i idilican, ali iz Rijeke sam. :) Bit ce tvoj maleni okej kad ga put opet nanese ondje. Oprosti ako sam te zabrinula zbog toga.

A gle, tih manijaka ima posvuda, ja ih npr. godinama nisam vidjala, niti sam imala nekakvih neugodnih situacija opcenito s nepoznatim muskarcima, a onda su se iznenada zaredala ta dva koja su me ucinila nesigurnom u slobodnom kretanju. To je trajalo neko vrijeme, taj strah, no nestalo je. Iz navike ipak nosim opisane stvarcice u torbi.

Zapravo, nista sto djevojke, zene u drugim gradovima, mjestima nisu dozivjele samo o tome ne govore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 Mon 16 Aug - 1:16

Mene, na srecu, luđaci, osobenjaci i slicni oriđinali vole.
Pa se ne moram bojat. 8-^^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader Mon 16 Aug - 1:50

Postoje relativno osjetne razlike između relativno dobroćudnih osobenjaka i ovih opisanih manijaka... čim je kadar imati egzibionističke porive, a jebate...poprilična je to sloboda koju si netko dozvoljava, tko kaže da lik nije kadar i za nešto drugo...moj kolega je imao slučaj da je zbog sestre završio u zatvoru na 6 mjeseci... lika su doslovno odlipljivali špatulom s ceste. Kad ne ide drugačije, a onda jebi ga...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 Mon 16 Aug - 1:54

To kad se "zalijepe" opsesivno za nekoga. Zivi uzas.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 38 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum