ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Maggie19 16/8/2021, 01:54

To kad se "zalijepe" opsesivno za nekoga. Zivi uzas.

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 02:29

I onda on mene pita da gdje ja to zivim, a kolega mu pravi organske mozaike po plocniku..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 02:35

Maggie19 wrote:Mene, na srecu, luđaci, osobenjaci i slicni oriđinali vole.
Pa se ne moram bojat. 8-^^

To veli i inspektor Barnaby nakon sto mu svako jutro zazvoni telefon zbog nekog novog umorstva...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 16/8/2021, 03:04

violator wrote:I onda on mene pita da gdje ja to zivim, a kolega mu pravi organske mozaike po plocniku..


Dobro, Zadar je grad za posebno promatranje... :)

Međutim, potpuno razumijem kolegu jer ovaj je višekratno uznemiravao mu sestru, toliko da se ona bojala doslovno izaći iz kuće, a policija se po običaju pravila blesava. Dok nije eskaliralo na način kako je. Srećom je imao dovoljno fer šeficu(inače teatralnu ludaču koja baš i nije nešto previše marila za uvriježene norme u poslovnoj komunikaciji ), koja mu je uspjela isposlovati to da zbog manijaka ne izgubi i radno mjesto...na naše plavce se u tim slučajevima bolje ne pouzdavati, nebrojeno puta se je na žalost to dokazalo u praksi i s teškim posljedicama kasnije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 07:43

jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid


Više se ni ne šokiram, od školskih dana kad su stajali s hlačama do koljena gladeć sirotinju ili skriveni iza žbunja pokraj školskog igrališta, do prekjučer kad gleda nas dvije na plaži i gladi se po gaćama, zrikavo gledajuć ružnim očima. 
Koliko je velika razlika između takvih iz grmlja i onih koji komentiraju u inboxu: baš si sexy..  :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 07:47

Idem u kapitalizam. Snovi o slobodi su intenzivniji nego prije, s više emocija i radosti.  :) Nadam se da će ovo moje malo vozilo (tijelo) dočekati taj dan kad ću se pozdravljat s njima i zatvorit to poglavlje.


C U.
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 10:50

Venus wrote:
jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid


Više se ni ne šokiram, od školskih dana kad su stajali s hlačama do koljena gladeć sirotinju ili skriveni iza žbunja pokraj školskog igrališta, do prekjučer kad gleda nas dvije na plaži i gladi se po gaćama, zrikavo gledajuć ružnim očima. 
Koliko je velika razlika između takvih iz grmlja i onih koji komentiraju u inboxu: baš si sexy..  :coffee

Izniknula cudna suma,
pored svake ceste, puuutaaa.

____

A njihova spolovila i naga torza nisi dobivala u inboxu? :mail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 10:59

jasambrend wrote:
violator wrote:I onda on mene pita da gdje ja to zivim, a kolega mu pravi organske mozaike po plocniku..


Dobro, Zadar je grad za posebno promatranje... :)

Mislim da bi se s ovim slozila moja ex profesorica engleskog . Kako je ona znala grintati zbog Zadrana. :D Jednom sam je upitala odakle joj takvo lose iskustvo s njima pa je uskliknula: "Udana sam za jednog!" :^0

jasambrend wrote:Međutim, potpuno razumijem kolegu jer ovaj je višekratno uznemiravao mu sestru, toliko da se ona bojala doslovno izaći iz kuće, a policija se po običaju pravila blesava. Dok nije eskaliralo na način kako je. Srećom je imao dovoljno fer šeficu(inače teatralnu ludaču koja baš i nije nešto previše marila za uvriježene norme u poslovnoj komunikaciji ), koja mu je uspjela isposlovati to da zbog manijaka ne izgubi i radno mjesto...na naše plavce se u tim slučajevima bolje ne pouzdavati, nebrojeno puta se je na žalost to dokazalo u praksi i s teškim posljedicama kasnije...

Nazalost, i ja sam misljenja da opsesivce, nasilnike i manijake treba rjesavati brutalnim batinama ili dobrim starim prokusanim ulijevanjem "straha u kosti" od strane nekog alfa muzjaka. Bili oni budalasta bica koja iznicu pored zbunja ili sveucilisni profesori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 14:08

Ovako nas mackopas ceka burazica ispred ducana... :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 16/8/2021, 15:45

Venus wrote:
jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid


Više se ni ne šokiram, od školskih dana kad su stajali s hlačama do koljena gladeć sirotinju ili skriveni iza žbunja pokraj školskog igrališta, do prekjučer kad gleda nas dvije na plaži i gladi se po gaćama, zrikavo gledajuć ružnim očima. 
Koliko je velika razlika između takvih iz grmlja i onih koji komentiraju u inboxu: baš si sexy..  :coffee


Nije isključeno da ima zagorijelih, ali tražiti nešto na forumu!?
Kad stavljate svakakve avatare i nu poveznice uodma...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 16:04

Zasto si odmah pretpostavio da misli na forum? Ima jos inboxa - na drugim drustvenim mrezama. Just sayin'.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 16/8/2021, 16:14

A to...međutm, svjesne ste da je to ponašanje prisutno kod oba spola? Just sayin'...doduše, za rijetko kojeg muškog će se čuti da zbog toga nešt' žali...:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 16:23

Ne mogu reci da tocno znam sto je Venus imala na umu i kakva su njena iskustva ali nekako sumnjam da zene bas ulijecu u inboxe nepoznatih ili vrlo povrsnih poznanika s lascivnim komentarima i fotkama svoje vagine ili grudi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 16:25

A bome i forum ima fine gospode.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by darth_vader 16/8/2021, 16:50

Forum je više-manje peder bal ionako...:D   Isto, općenito...događa se i to, vjerovala ili ne...danas jednostavno postoji profil ljudi kojima je to očigledno normalno ponašanje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 17:54

jasambrend wrote:Forum je više-manje peder bal ionako...:D   Isto, općenito...događa se i to, vjerovala ili ne...danas jednostavno postoji profil ljudi kojima je to očigledno normalno ponašanje...

To su ti, moia ty, bili muski pod zenskim profilima. :sherlock

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 16/8/2021, 18:46

jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid
U muškom svijetu. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 19:16

violator wrote:
Venus wrote:
jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid


Više se ni ne šokiram, od školskih dana kad su stajali s hlačama do koljena gladeć sirotinju ili skriveni iza žbunja pokraj školskog igrališta, do prekjučer kad gleda nas dvije na plaži i gladi se po gaćama, zrikavo gledajuć ružnim očima. 
Koliko je velika razlika između takvih iz grmlja i onih koji komentiraju u inboxu: baš si sexy..  :coffee

Izniknula cudna suma,
pored svake ceste, puuutaaa.

____

A njihova spolovila i naga torza nisi dobivala u inboxu? :mail


Pa dobivala sam često slike nabreklih organa u zarobljenim boxericama, rjeđe mlatarajućih organa, pa čak i videa u stilu vidi što mi radiš (time što postojiš..)


Nisam sad neka femme fatale, ono zgođušna sam, vodim računa o sebi. 

Baš jučer sam dobila na mesenger komentare za neku fora sliku koju sam stavila na fejs. Jedan mi se žali da sam uvijek, još od malena, djelovala nedostupno. Zanimljiva percepcija. Mislim ono, koga sam htjela tog sam si posudila..pa ga vratila..  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 19:18

violator wrote:Ne mogu reci da tocno znam sto je Venus imala na umu i kakva su njena iskustva ali nekako sumnjam da zene bas ulijecu u inboxe nepoznatih ili vrlo povrsnih poznanika s lascivnim komentarima i fotkama svoje vagine ili grudi...

Nisam imala na umu forum, nego mreže i mobitel. 

Ma i žene danas...da sam muško, bila bi vjerovatno peder.

Malo karikiram i zezam se, al' fakat bi teško našla ženu po svom guštu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 16/8/2021, 19:38

violator wrote:
Venus wrote:
jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid


Više se ni ne šokiram, od školskih dana kad su stajali s hlačama do koljena gladeć sirotinju ili skriveni iza žbunja pokraj školskog igrališta, do prekjučer kad gleda nas dvije na plaži i gladi se po gaćama, zrikavo gledajuć ružnim očima. 
Koliko je velika razlika između takvih iz grmlja i onih koji komentiraju u inboxu: baš si sexy..  :coffee

Izniknula cudna suma,
pored svake ceste, puuutaaa.

____

A njihova spolovila i naga torza nisi dobivala u inboxu? :mail
Mogle bi mijenjati slije kao salvete onomad?  B-)

Šaaaaaalim se.  jocolor


Moram priznati da meni nisu slali obnažene fotografije, pa ništa od razmjene :)
Ali, lako za inbox, zatvoriš ga i riješena stvar. 

U RL je to malo teže. 
Imala sam priliku godinu dana muku mučiti s kretenom koji me proganjao najprije na radnom mjestu, a onda me pratio svugdje po gradu i... na kraju otkrio gdje stanujem.  pale
I sad mi jeza klizne kralježnicom kad se sjetim tog perioda. Iznenada bi se njegova čupava glava pojavila na mom prozoru. 
Onda bi nabacio bolesni osmijeh i mrmljao neke nesuvislosti o žutom lišću ljubavi. Umirala sam od straha, spavala s palicom uz krevet, budila se noću na svaki zvuk i bez daha osluškivala.  

Prijavljivala sam ga nekoliko puta policiji, ali rekli su mi da ne mogu urgirati dok mi ne napravi nešto konkretno, a s obzirom da je imao žutu knjižicu čak ni tada neće oni biti nadležni, nego psihijatrija. Ideeeešš??? :D

Tad sam samoj sebi obećala da nikad više neću tražiti pravdu kod Organa, nego lijepo riješiti to na svoj način, onaj koji svatko razumije i uvažava.  

Ali me kod debilka netko preduhitrio. 
Izgleda da nisam bila jedina koju je progonio, pa je ta druga našla mrcinu stoikusurkila da ga nalema do posranja. 
Nikad se više nije pojavio u mom kvartu.   

Ali tu nije kraj priči... nakon par dana me ona ista policija (koja je čekala da urgira kad mi nešto napravi) pozvala na obavijesni razgovor... točnije, bilo je to službeno saslušanje da utvrde jesam li ja naručila premlaćivanje kretena. Rekoh, nisam, ali platit ću odvjetnika onom tko je to učinio.

Takvu stoku ne treba prijavljivati, treba im bez milosti prosuti DNK po prvom pločniku.  

To nije rijetkost, češće je no što većina vjeruje. Kad bi muškarci otvoreno porazgovarali sa svojim ženskicama (kćeri, žene, sestre, prijateljice) jesu li imale slična iskustva i kako su ih rješavale, iznenadili bi se kroz što su prošle. Same. Također je vrlo čest mobing na radnom mjestu. Od slučajnog češanja intimnih dijelova o neke dijelove tijela žene,  do otvorenog zlostavljanja. 


Žene o tome rijetko govore jer misle da su usamljeni primjeri i da su nekako i same krive zbog takvog ponašanja debila ... ono oblačenje, smijeh, otvorenost, slobodnija komunikacija koja je krivo shvaćena itd.  

Uostalom i u jednom postu je Brend napomenuo da čak i avatari šalju krive poruke, pa se i same zapitamo, jesmo li doista same poslale krivu poruku zlostavljaču? 


Nekad bih povjerovala u to, ali sada ne. 
Nikad se nisam oblačila provokativno, ne šminkam se, ne nosim štikle, ne očijukam, ali sam svejedno bila meta kretenima. 

Zlostavljačima ne treba nikakva poruka, oni to smatraju svojim neprikosnovenim pravom i činit će to jednako onima koje se "šalju signale"  kao i onima koje ničim nisu dale povoda za takvo ponašanje. 

Zato i vrijedi zlatno pravilo: poravnaj ga s pločnikom, prijeđi kaminom par put preko obje noge i međunožja, pa onda eventualno prijavi zlostavljanje. Ako baš moraš. :)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 16/8/2021, 20:09

Venus wrote:
violator wrote:
Venus wrote:
jasambrend wrote:Đizs... pa gdje vi to živite? affraid


Više se ni ne šokiram, od školskih dana kad su stajali s hlačama do koljena gladeć sirotinju ili skriveni iza žbunja pokraj školskog igrališta, do prekjučer kad gleda nas dvije na plaži i gladi se po gaćama, zrikavo gledajuć ružnim očima. 
Koliko je velika razlika između takvih iz grmlja i onih koji komentiraju u inboxu: baš si sexy..  :coffee

Izniknula cudna suma,
pored svake ceste, puuutaaa.

____

A njihova spolovila i naga torza nisi dobivala u inboxu? :mail


Pa dobivala sam često slike nabreklih organa u zarobljenim boxericama, rjeđe mlatarajućih organa, pa čak i videa u stilu vidi što mi radiš (time što postojiš..)


Nisam sad neka femme fatale, ono zgođušna sam, vodim računa o sebi. 

Baš jučer sam dobila na mesenger komentare za neku fora sliku koju sam stavila na fejs. Jedan mi se žali da sam uvijek, još od malena, djelovala nedostupno. Zanimljiva percepcija. Mislim ono, koga sam htjela tog sam si posudila..pa ga vratila..  :^0

Venus, dovoljno je da si zensko. Ulijecu oni gotovo svakoj pa koja nasjedne.

Kad mi sami muskarci vele, da sam zensko, otisao bih u samostan i ne bih odatle izlazio, koliko i kakvih sve krkana ima. :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 39 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum