ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostaria Siciliana

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 4/7/2021, 08:43

Gnječ wrote:
Venus wrote:
Gnječ wrote:

s ovim poklonom će mu suptilno poslati poruku da smrdi.

ja za poklon predlažem neku umjetninu recimo ovu:

Ostaria Siciliana  - Page 28 Big-bobbies-2368nedi

the fallen Madonna with the big boobies

:D ...da znaš da mi je to o smradu palo na pamet, al to bi možda bila opasnost da mu kupi markirani dezić..after šejv balzam je ipak luksuzna njega za lice, toaletna ili parfem su lijep regalo di lusso, ča fali, i to još Dior. Bolje od ove mirisne linije za mene osobno je jedino Armani Prive i to miris Bois d'Encens koji bome košta malo manje od 200 evra. Da mi dođe muško namirisano s ovim mirisom, raščerupala bi ga nemilice, još u hodniku, s vrata, puce bi letile... :^0   

Tvoj prijedlog je baš dobar, sviđam, čak bi je i ja držala na zidu. Nego, naziv umjetnine naprosto nije točan. Ovo su small size boobies.. :P

to je umjetničko djelo a ne priručnik iz anatomije ženskog tijela. sve je u oku promatrača. the fallen Madonna with the small size boobies ? me zvuči moćno neće  niko kupit...ne znam... možda je slikar ostao bez piture?

pada kiša konačno i cijelu noć sam budan ne smijem prespavati kišu to je tako rijetka pojava poput totalne pomrčine Sunca.

200 evra za đorđe armanija? ne dam! ne dam! ne valja po kurca nakon sat vremena ishlapi. sve parfeme su sjebali i preformulirali i još oni kriminalci iz IFRA  sa zabranama i regulacijama.

Ma znam da je umjetničko djelo, zezam se maloo, sam naziv je više marketinški moćan. Slikar je imao piture i baš ovakva slika je savršena. Aj bokte daj neki prijedlog za poklon koji je jeftiniji od 15 hiljada funti.  :D

Što se tiče ovog o parfemima, znam da puno toga znaš no nekad (kao sad) ostanem zbilja zapanjena onim što napišeš. Krovna org je zabranama zaista djelovala na formulacije, što je šteta. :_| Nije to tajna, nego malo ljudi to uopće zna. Svaka ti čast.

I dok se ljudi drogiraju, opijaju i jedu smeće sve deblji i sve bolesniji, "zlo" je nanijeti neki sastojak parfema na kožu. Koja žešća idiotarija. Sve su uništili.  :_|

Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 4/7/2021, 09:52

Venus wrote:
Ra wrote:
Venus wrote:


:D ...ma vidi ove provokatorice!  :D Apolon bi se malo igrao da provjeri kako mu šarm "piza" kod mene.  :ming1


Ne biram više. Vizualizirala sam si pametnog, duhovnog i hrabrog; što se tiče vanjskog izgleda bitne su mi lijepe oči u kojima se ogleda prošlost, sadašnjost i budućnost. I tako mi bi. 

Ipak si nema dugo počela raditi, živce o klin, uživaj u ljetu & budi strpljiva  :) jer 2 tjedna će ti naprosto proletit. Ljubim di boli.. :x
:} Samo pitam.  Dam se kladiti da ti piza ka loša spiza. B-)

Za dva tjedna sam trebala ići regularno, što znači da ću po novom ići tek kroz 4 tjedna, pa i neće baš tako brzo proletjeti.  
Uostalom, ne volim ići na more u kolovozu. Vratim se doma i već sam u čizmama. 

Imaš li ideju što kupiti direktoru račiću za roćkas, a da ne mude mito i korupcija? Ali ne smije biti ni neki jeftinjak ono poklon reda radi, jer je podznak lav. 
Aj daj neku pametnu ideju.

Zapravo sam pristojna, ljubazna i draga, htjedoh vidjet što hoće. Zanimljivo je da nam se sjećanja jako razlikuju, potisnuo je sr*** i zadržao u sjećanju samo ono što mu se sviđa. Meni ne pada na pamet da mu trljam ičim nos jer mu ništa iz prošlosti ni ne zamjeram. Ne zna da mi je njegova sestra ispričala mnoge stvari, mudro šutim, smješkam se i dobra sam prema njemu u komunikaciji. Skriva od mene da je bolestan. Iako znam da je lažljiv, od mene može dobiti samo pozitivu. Moja ograda je prema njemu kao muškarcu čvrsto postavljena i vrata zauvijek zatvorena u tom smislu. 

Kolovoz je najprometniji na moru. To mi paše s jedne strane jer volim se susretat s onima koje nisam dugo vidjela, al zato na plaži nema šanse naći mirni kutak osim ako se ne ode brodom negdje dalje. 

Račiću-lavu za ročkas? 
Hm...mislim da si ti već skužila kakav je tip i što voli, što ga zanima, pa je najbolje da odabereš nešto u tom smjeru što bi ga razveselilo. 
Moj prijedlog napamet je ova linija koja je the best of the best, pa ti iz nje izdvajam 2 srednje cjenovna prijedloga:
https://www.douglas.at/de/p/3001026078 ili
https://www.douglas.at/de/p/3001016002
Besmisleno mu je zamjerati kad je sve već daleko iza vas. Još ti samo treba ta prtljaga da ju tegliš.  :)

Ma ne mogu nadređenom poklanjati kozmetiku, to je preosobno, da ne kažem intimno. 
Još će pomisliti da mi je zanimljiv na TAJ način. Nemoj majketi   :puj
Da on meni (ne daj Bože) pokloni parfem počelo bi momentalni ispravci u CV-u i pisanje zamolbi.  


Sjetila sam se što bih mogla. Radna stolica mu već pomalo škripi i to nas sve nervira. 
Kupit ću mu drugu, udobniju s dodatkom za noge da mu bude udobno dok gleda tekmu u sobi za zastanke.  


To mu treba i vjerojatno će se obradovati. 
Ako ništa ispast će fora da je zapravo on učvrstio svoju fotelju mojim dolaskom u firmu.   :D

Volim rujan na moru. Kolovoz je lijep u planinama.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 4/7/2021, 23:36

Ra wrote:

Ma ne mogu nadređenom poklanjati kozmetiku, to je preosobno, da ne kažem intimno. 
Još će pomisliti da mi je zanimljiv na TAJ način. Nemoj majketi   :puj
Da on meni (ne daj Bože) pokloni parfem počelo bi momentalni ispravci u CV-u i pisanje zamolbi.  


Sjetila sam se što bih mogla. Radna stolica mu već pomalo škripi i to nas sve nervira. 
Kupit ću mu drugu, udobniju s dodatkom za noge da mu bude udobno dok gleda tekmu u sobi za zastanke.  


To mu treba i vjerojatno će se obradovati. 
Ako ništa ispast će fora da je zapravo on učvrstio svoju fotelju mojim dolaskom u firmu.   :D

Volim rujan na moru. Kolovoz je lijep u planinama.

Imamo drugačiji pogled što se tiče poklanjanja kozmetike, kod nje se čovjek može eventualno zeznut oko ukusa ili da osoba to ne upotrebljava. Inače, ima firmi koje kupuju luksuzne poklon pakete kozmetike svojim zaposlenicima, bez da su ih ovi birali. 

Znala sam da već imaš na umu nešto. Meni ta ideja sa stolicom npr. ne bi nikad pala na pamet. Javi kako je prošlo.

Mene sve više vuče odmor u planinama, mirnije je. 


Nakon pomladka čistila stan, išla ti odgovoriti, tušnem se i brzo na odmor. 

Lknooć! 

:stars
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 8/7/2021, 18:40

U ZeGe vrućo, svi se žale, ja sam se skrila u fino klimatizirano. 

Di ste, ekipa, sakrivate li se vi od celzijusa, toćate li se..lito je!

Čovik se snaša.. Knin danas:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by AlfaOmega 9/7/2021, 16:39

Ostaria Siciliana  - Page 28 200.gif?cid=0679c7aczi8xgveyuax5uc3rseuaav6evon1mq3y0le7fjai&rid=200

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Ra likes this post

Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 10/7/2021, 20:00

Venus wrote:
Ra wrote:

Ma ne mogu nadređenom poklanjati kozmetiku, to je preosobno, da ne kažem intimno. 
Još će pomisliti da mi je zanimljiv na TAJ način. Nemoj majketi   :puj
Da on meni (ne daj Bože) pokloni parfem počelo bi momentalni ispravci u CV-u i pisanje zamolbi.  


Sjetila sam se što bih mogla. Radna stolica mu već pomalo škripi i to nas sve nervira. 
Kupit ću mu drugu, udobniju s dodatkom za noge da mu bude udobno dok gleda tekmu u sobi za zastanke.  


To mu treba i vjerojatno će se obradovati. 
Ako ništa ispast će fora da je zapravo on učvrstio svoju fotelju mojim dolaskom u firmu.   :D

Volim rujan na moru. Kolovoz je lijep u planinama.

Imamo drugačiji pogled što se tiče poklanjanja kozmetike, kod nje se čovjek može eventualno zeznut oko ukusa ili da osoba to ne upotrebljava. Inače, ima firmi koje kupuju luksuzne poklon pakete kozmetike svojim zaposlenicima, bez da su ih ovi birali. 

Znala sam da već imaš na umu nešto. Meni ta ideja sa stolicom npr. ne bi nikad pala na pamet. Javi kako je prošlo.

Mene sve više vuče odmor u planinama, mirnije je. 


Nakon pomladka čistila stan, išla ti odgovoriti, tušnem se i brzo na odmor. 

Lknooć! 

:stars
Ma ok je kad se kupi svima kozmetika, to više nije na osobnom nivou. 
Ali 1 na 1 je druga priča... to može kolegici, ali kolegi ili nadređenom ne. 

vjerojatno sam prestroga, ali bolje je izbjeći nesporazume i kriva tumačenja, nego imati neugodnjak.  :|
Osim toga meni je besmisleno pokloniti nešto što se neće koristiti, bez obzira na vrijednost. 

Obradovao se poklonu. Već je i sam razmišljao o kupnji nove radne stolice, ali je lijen otići u dućan i birati pa je trpio škripanje. :D

Volim planine krajem ljeta, planinske brzace i slapove.  
Vintgar me čeka i ove godine. Hoćeš sa mnom tamo jedan vikend?  ;)
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 10/7/2021, 22:40

Ra wrote:

Ma ok je kad se kupi svima kozmetika, to više nije na osobnom nivou. 
Ali 1 na 1 je druga priča... to može kolegici, ali kolegi ili nadređenom ne. 

vjerojatno sam prestroga, ali bolje je izbjeći nesporazume i kriva tumačenja, nego imati neugodnjak.  :|
Osim toga meni je besmisleno pokloniti nešto što se neće koristiti, bez obzira na vrijednost. 

Obradovao se poklonu. Već je i sam razmišljao o kupnji nove radne stolice, ali je lijen otići u dućan i birati pa je trpio škripanje. :D

Volim planine krajem ljeta, planinske brzace i slapove.  
Vintgar me čeka i ove godine. Hoćeš sa mnom tamo jedan vikend?  ;)

Bravo za poklon. Sad svaki put kad dotakne stolicu, sjedne u nju, digne se sjetit će se tebe... :D :D :D

Vintgar, ou yes, ou yes, hoću, hoću!!! 
Vieshtice, ko da si me čula da sam baš danas rekla pomladku da ću cijelu Sloveniju obaći, uzduž i popreko, sprdaju se oni cijelih 7 km  :^0..stvarno, evo danas sam to rekla i kako mi se samo brzo želje ispunjavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 10/7/2021, 23:08

Venus wrote:
Ra wrote:

Ma ok je kad se kupi svima kozmetika, to više nije na osobnom nivou. 
Ali 1 na 1 je druga priča... to može kolegici, ali kolegi ili nadređenom ne. 

vjerojatno sam prestroga, ali bolje je izbjeći nesporazume i kriva tumačenja, nego imati neugodnjak.  :|
Osim toga meni je besmisleno pokloniti nešto što se neće koristiti, bez obzira na vrijednost. 

Obradovao se poklonu. Već je i sam razmišljao o kupnji nove radne stolice, ali je lijen otići u dućan i birati pa je trpio škripanje. :D

Volim planine krajem ljeta, planinske brzace i slapove.  
Vintgar me čeka i ove godine. Hoćeš sa mnom tamo jedan vikend?  ;)

Bravo za poklon. Sad svaki put kad dotakne stolicu, sjedne u nju, digne se sjetit će se tebe... :D :D :D

Vintgar, ou yes, ou yes, hoću, hoću!!! 
Vieshtice, ko da si me čula da sam baš danas rekla pomladku da ću cijelu Sloveniju obaći, uzduž i popreko, sprdaju se oni cijelih 7 km  :^0..stvarno, evo danas sam to rekla i kako mi se samo brzo želje ispunjavaju.
Ovo sa dizanjem mi zvuči nekako pobezobrazno. Sramtebilo :W

Haha reci im da ćemo napraviti dva puna kruga po Slo. Ipak je vikend u pitanju.

Rekla si to prilično glasno kad sam te čula dovdje.  :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 11/7/2021, 06:58

Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:

Ma ok je kad se kupi svima kozmetika, to više nije na osobnom nivou. 
Ali 1 na 1 je druga priča... to može kolegici, ali kolegi ili nadređenom ne. 

vjerojatno sam prestroga, ali bolje je izbjeći nesporazume i kriva tumačenja, nego imati neugodnjak.  :|
Osim toga meni je besmisleno pokloniti nešto što se neće koristiti, bez obzira na vrijednost. 

Obradovao se poklonu. Već je i sam razmišljao o kupnji nove radne stolice, ali je lijen otići u dućan i birati pa je trpio škripanje. :D

Volim planine krajem ljeta, planinske brzace i slapove.  
Vintgar me čeka i ove godine. Hoćeš sa mnom tamo jedan vikend?  ;)

Bravo za poklon. Sad svaki put kad dotakne stolicu, sjedne u nju, digne se sjetit će se tebe... :D :D :D

Vintgar, ou yes, ou yes, hoću, hoću!!! 
Vieshtice, ko da si me čula da sam baš danas rekla pomladku da ću cijelu Sloveniju obaći, uzduž i popreko, sprdaju se oni cijelih 7 km  :^0..stvarno, evo danas sam to rekla i kako mi se samo brzo želje ispunjavaju.
Ovo sa dizanjem mi zvuči nekako pobezobrazno. Sramtebilo :W

Haha reci im da ćemo napraviti dva puna kruga po Slo. Ipak je vikend u pitanju.

Rekla si to prilično glasno kad sam te čula dovdje.  :D

Ah, oh..tako je pobezobrazno ispalo, tek sad vidim. Stvarno nisam mislila na to "dizanje"  geek već na ustajanje, dizanje dupeta iz stolice. Naime, radi se o mentalnom vezivanju predmeta i osobe koja ga je darovala, pa kad god vidiš taj predmet sjetiš se te osobe. :) 

Ne dam ja na svoju Slo, ja svoju Slo toliko volim, ljubav je to od rođenja praktički, jezik, običaje, mentalitet, ma sve..pari pretjerivanje al' prvi moji imprinti, prva sjećanja datiraju iz Slo ne iz HR. Kad sam se pred školu vratila u HR, doživjela sam šok zbog različitosti jer sam došla među glasne dalmatince koji viču kad temperamentno razgovaraju.. :^0 

Moja želja da je obiđem je bila konkretna, jasna, glasna i napravit ću si nekakav plan. Čak mi je i omiljeni restoran u Slo (Skaručna). 

No, da moja želja i nije bila tako jasno izrečena svemiru, ti bi je itak čula jer ti antene jako, jako dobro rade. Intuicija ti je razvijena i imaš oko za ono što drugima promiče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 11/7/2021, 10:34

Venus wrote:
Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:

Ma ok je kad se kupi svima kozmetika, to više nije na osobnom nivou. 
Ali 1 na 1 je druga priča... to može kolegici, ali kolegi ili nadređenom ne. 

vjerojatno sam prestroga, ali bolje je izbjeći nesporazume i kriva tumačenja, nego imati neugodnjak.  :|
Osim toga meni je besmisleno pokloniti nešto što se neće koristiti, bez obzira na vrijednost. 

Obradovao se poklonu. Već je i sam razmišljao o kupnji nove radne stolice, ali je lijen otići u dućan i birati pa je trpio škripanje. :D

Volim planine krajem ljeta, planinske brzace i slapove.  
Vintgar me čeka i ove godine. Hoćeš sa mnom tamo jedan vikend?  ;)

Bravo za poklon. Sad svaki put kad dotakne stolicu, sjedne u nju, digne se sjetit će se tebe... :D :D :D

Vintgar, ou yes, ou yes, hoću, hoću!!! 
Vieshtice, ko da si me čula da sam baš danas rekla pomladku da ću cijelu Sloveniju obaći, uzduž i popreko, sprdaju se oni cijelih 7 km  :^0..stvarno, evo danas sam to rekla i kako mi se samo brzo želje ispunjavaju.
Ovo sa dizanjem mi zvuči nekako pobezobrazno. Sramtebilo :W

Haha reci im da ćemo napraviti dva puna kruga po Slo. Ipak je vikend u pitanju.

Rekla si to prilično glasno kad sam te čula dovdje.  :D

Ah, oh..tako je pobezobrazno ispalo, tek sad vidim. Stvarno nisam mislila na to "dizanje"  geek već na ustajanje, dizanje dupeta iz stolice. Naime, radi se o mentalnom vezivanju predmeta i osobe koja ga je darovala, pa kad god vidiš taj predmet sjetiš se te osobe. :) 

Ne dam ja na svoju Slo, ja svoju Slo toliko volim, ljubav je to od rođenja praktički, jezik, običaje, mentalitet, ma sve..pari pretjerivanje al' prvi moji imprinti, prva sjećanja datiraju iz Slo ne iz HR. Kad sam se pred školu vratila u HR, doživjela sam šok zbog različitosti jer sam došla među glasne dalmatince koji viču kad temperamentno razgovaraju.. :^0 

Moja želja da je obiđem je bila konkretna, jasna, glasna i napravit ću si nekakav plan. Čak mi je i omiljeni restoran u Slo (Skaručna). 

No, da moja želja i nije bila tako jasno izrečena svemiru, ti bi je itak čula jer ti antene jako, jako dobro rade. Intuicija ti je razvijena i imaš oko za ono što drugima promiče.
Ma znam da nisi, ali znaš moje asocijacije. Zezam te  :x

A siroto moje. :(
Meni je bio totalni šok kad sam se vratila u nešto što mi je bilo donekle i poznato, mogu misliti kako je nekom tko tu različitost doživi prvi put.  Pogotovo dalmatinski mentalitet nakon slovenačke rezerviranosti.  

Želja ti je lako izvediva. Slovenija je doista prekrasna. 

Osim punktova koje ćeš naći u svakom vodiču predlažem da ako ideš autom obavezno svratiš u dvorac Mokrice (ako ideš starom cestom preko malog prijelaza Bregana), a onda u samostan Pleterje. Samostan je zatvorenog tipa, ne možeš unutra, ali imaju malu trgovinicu sa suvenirima i otvorenu kapelicu. 
Preporučam kupnju dva suvenira:  Pleterski brinovec i Viljamovka.    B-)

Onda odi u malu kapelicu i sjedi u hladu da se osvježiš. Iza zida ćeš čuti predivno višeglasno pjevanje meniha koji nikad ne izlaze među ljude. 
Akustika je fenomenalna, a doživljaj neponovljiv. 

Gorenjska je definitivno najljepši dio Slo koja osim razvikanih punktova poput Bleda, Bohinja i Kranjske Gore ima bezbroj mjesta koja nisu razvikana, ali su vrijedna truda.  
U okolici  Kr. Gore je to ponajprije jezero Jasna, potom Vršič, pa Tamar dolina (samo par km pješačenja od Planice kroz šumu) sa slapom koji ponire i koji je neslužbenim izvor rijeke Save jer izranja na Zelencima
Vrijedi vidjeti i 3 slapa kod Martuljka (to je malo više pješačenja).

Kod Bleda je obavezno vidjeti kanjon Vintgar i naravno Pokljuku. 
Sve to možemo obići u jednom vikendu jer je većina dostupna autom uz mali dodatak pješačenja. 
U jednom danu bi vjerojatno otpali slapovi kod Martuljka, ali ostalo bi stigle.

Ako i kad budeš dolazila na par dana onda odi i planinske domove (u neke možeš direktno autom ili barem donekle) 
Pojedi ajdove žgance ili ajdov štrukl, zajodlaj i sjeti se Mojce  :D  

Na Štajerskem nemoj preskočiti Logorsku dolinu. 
Ptujska Gora je također prelijepa. 
Na Primorskem osim Postojnske jame vrijedi pogledati Lipice (lipicaneri), Krku, Soču. 

Eto, na kraju će taspodnja biti vodič Slovenki po njenoj domovini.  :P  :D
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 11/7/2021, 10:41

@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 11/7/2021, 12:04

@Ra
Da ne quotam jer sam na mobu..
Bila sam: u Postojnskoj jami, Rakovem Škocjanu, Cerknici i okolici (Cerkniško jezero, Javornik, Rakek..), na Voglu, u Mariboru, na Pohorju, u Ljubljani, Domžalah, Skaručni, Podčetrtku, Olimju, Jelenov greben, Rogaški, Novem Mestu, Krškem, Mokricah...Nešto sam sam preletjela bez zaustavljanja (Sežana, Jesenice, Celje, Ptuj..).
Plan je natenane i doživjeti mjesto i okolinu. 😌
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 12/7/2021, 08:48

Ra wrote:@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google

Nije nikad badava. Trebat će ti to znanje za slijedeću priliku, dapače, dobro će ti doći, vidjet ćeš :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 12/7/2021, 21:12

Venus wrote:@Ra
Da ne quotam jer sam na mobu..
Bila sam: u Postojnskoj jami, Rakovem Škocjanu, Cerknici i okolici (Cerkniško jezero, Javornik, Rakek..), na Voglu, u Mariboru, na Pohorju, u Ljubljani, Domžalah, Skaručni, Podčetrtku, Olimju, Jelenov greben, Rogaški, Novem Mestu, Krškem, Mokricah...Nešto sam sam preletjela bez zaustavljanja (Sežana, Jesenice, Celje, Ptuj..).
Plan je natenane i doživjeti mjesto i okolinu. 😌
Odlično! Ostalo ti je još samo 10 % dežele za istražiti.  To možeš i biciklom :rasta
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 12/7/2021, 21:14

Venus wrote:
Ra wrote:@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google

Nije nikad badava. Trebat će ti to znanje za slijedeću priliku, dapače, dobro će ti doći, vidjet ćeš :)

A je, već vidim rezultate pretrage . 
Svima iskaču reklame sandale, a meni za cement i ciglu  :^0
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 12/7/2021, 22:20

Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google

Nije nikad badava. Trebat će ti to znanje za slijedeću priliku, dapače, dobro će ti doći, vidjet ćeš :)

A je, već vidim rezultate pretrage . 
Svima iskaču reklame sandale, a meni za cement i ciglu  :^0

hahhaha...Prevrtljiva je tražilica. Upiši par sandala i neku finu brendiranu majicu, prestat će nudit građevinski materijal.

Bila po gradu, bilo mi lijepo, a sad tuširanje, meditacija, san.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 12/7/2021, 22:50

Venus wrote:
Ra wrote:
Venus wrote:
Ra wrote:@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google

Nije nikad badava. Trebat će ti to znanje za slijedeću priliku, dapače, dobro će ti doći, vidjet ćeš :)

A je, već vidim rezultate pretrage . 
Svima iskaču reklame sandale, a meni za cement i ciglu  :^0

hahhaha...Prevrtljiva je tražilica. Upiši par sandala i neku finu brendiranu majicu, prestat će nudit građevinski materijal.

Bila po gradu, bilo mi lijepo, a sad tuširanje, meditacija, san.
Idem i ja. Iznervirala su me ona dva panja na temi o Srebrenici.  x-|

A tako mi i treba. Što ću u onoj žabokrečini. :D

Aj laku noć.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 13/7/2021, 07:01

Ra wrote:
Idem i ja. Iznervirala su me ona dva panja na temi o Srebrenici.  x-|

A tako mi i treba. Što ću u onoj žabokrečini. :D

Aj laku noć.

Nemam više živaca za prošlost koja truje sadašnjost i budućnost. 


Idem se srediti, pa dotjerana u ralje kapitalizma, nadajuć se slobodi u kvazislobodnom svijetu.

Tebi  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 13/7/2021, 13:24

Tintilinčice, zdravo!

Ljeto se desava pa ja mirujem, bjezim od izvora topline. To ukljucuje i umjetna sunca i mrka ogledala nasih telefona i racunala.

Jutros sam raznjezeno uocila jedan stari crveni Golf s preogromnim napuhanim jednorogom na vremesnom mu krovicu, lebdio je on tako udaljavajuci se od mene, ali zavjerenicki mi spominjuci: gle, usao sam caskom u tvoj svijet i sto ces sada uciniti s time?

A nesto kasnije gusterica mi se plaho priblizila pa sam mogla uociti nervozne okice i njen prodoran, znatizeljan pogled koji je munjevitom brzinom u mojem umu oblikovao misao: Gigantice, trebam li sad bjezat' ili ces mi dopustit' da se sakrijem medju ovo tvoje bilje vlazne zemlje?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Guest 13/7/2021, 13:30

Ra wrote:@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google

Nista nije izgubljeno i valja se naborima kozmosa, zapljuskuje daleke obale nekih drugih ljudi, nas u proslosti, nas u buducnosti, nas koji bjezimo od nas.


:D


Vidis li sad koliko me toplina pomucuje!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Ra 13/7/2021, 18:18

violator wrote:
Ra wrote:@Violator
Nije nam prošla ponuda. Nije ničija. Investitor nije uspio zatvoriti financijsku konstrukciju.  :|
Badava sam onoliko  :google

Nista nije izgubljeno i valja se naborima kozmosa, zapljuskuje daleke obale nekih drugih ljudi, nas u proslosti, nas u buducnosti, nas koji bjezimo od nas.


:D


Vidis li sad koliko me toplina pomucuje!?
:D

Bome, nije bezazleno
Vidim ispraćaš crvene Golfove i pričaš s guštericama. 
Ako što pomaže napomenut ću da se i ja čudno ponašam. 
Meni već mjesecima dolazi susjedov mačak i polako zauzima teritorij. 
Prvo je samo spavao na vrtnoj stolici, onda je počeo virkati u dnevni boravak, pa mi grepsti po staklu kuhinjskog prozora, a sad se frajer odvažio pa se  lagano prošeta po cijelom stanu. 
Ostatak dana provede na stolici u vrtu. Ne usudim se hraniti ga bez dopuštenja vlasnika, a nisu mi simpatični i ne bih s njima uspostavljala kontakt. 

Mislim da mu je ime Tigar.  Ma vidi ljepotana :)
Ostaria Siciliana  - Page 28 Mauor_10


I tako pade mi na pamet kako bi zapravo bilo fora nabaviti neku sličnu macu.  
Ja i mačka... onooo  DD:


Valjda će mi želja popustiti kad vrućine popuste.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Ostaria Siciliana  - Page 28 Empty Re: Ostaria Siciliana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum