ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 18:01

aben wrote:
ti si napiso rečenicu, un je u toj rečenici prepozno da si idijot. reko je rič, dvi čisto da ti pokože koliki si idijot
i to je to. evo i tebi jedan citat;
Any intelligent fool can make things bigger and more complex... It takes a touch of genius and a lot of courage to move in the opposite direction.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 18:03

violator wrote: mislim da.vas dvojica ipak najvise trzate jedan na drugog, bez obzira koja vam se forumasica ovdje pojavi... Denki je oduvijek poznat kao gay party.  :)

slomila prste kojima si mene prebacila na gay stranu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 18:42

ebenica wrote:
violator wrote: mislim da.vas dvojica ipak najvise trzate jedan na drugog, bez obzira koja vam se forumasica ovdje pojavi... Denki je oduvijek poznat kao gay party.  :)

slomila prste kojima si mene prebacila na gay stranu.

.!.

Srednjim nisam. :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 18:58

nj. najnekorisniji prst ikad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 19:18

ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 19:43

violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

You can't surround a lion

with a bunch of lazy sheep
The one thing about royalty
is that we love to feast

So I put my middle finger up.

ponekad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 20:06

violator wrote:
kic wrote:
zanimljivo je to za pijetla, iako nisam nikad čuo za to, ali sigurno nisu zanimljivi pokušaji silenja i uvreda u opskurnom virtualnom prostoru gdje se pokušavamo malo igrati s nekim idejama, i gdje tebe nitko ne napada ili vrijeđa, ako misliš da moje citiranje i igranje vrijeđa tvoju inteligenciju, zdrav razum i dodir sa stvarnošću, onda bih radije da objasniš zašto je to tako glupo, pa se možda nešto promijeni, jer ova polu-agresivna igra uopće nije napeta ili potiče na promjenu.

sad kad sam završio sa zanimljivostima i nezanimljivostima, zaboravih šta sam htio reći još, zapravo, jedini koji povlađuje nekome ovdje: si ti - violatorici, tako da ono roflmao stari


Pa, iskreno, mislim da.vas dvojica ipak najvise trzate jedan na drugog, bez obzira koja vam se forumasica ovdje pojavi... Denki je oduvijek poznat kao gay party.  :)

____

Nego, htjela sam ti nesto ispricati par dana ranije kad si postavio Sowila na yt...

Znas da sam bila zagrijana za stariji futhark. I da sam sve nazive i oblike upamtila uz vecinu njihovih znacenja. Onda sam si nabavila futhark - karte i poigrala se divinacijom, zapravo, nisam bas nista ocekivala osim da bolje upamtim znacenja pojedinacnih runa.  To je bilo pocetkom 2020e.. To s kartama. Kad bih postavila pitanje koje se odnosilo na nesto dugotrajnije, dakle, minimalno kroz godinu-dvije, uvijek bi mi izlazila jedna runa, obrnutog znacenja: ovo je vrijeme mirovanja, nesto ce vas u tome sprijeciti, treba pripaziti na zdravlje.. I svakog dana postavljala bih isto ili slicna pitanja i uvijek bih okrenula tu 'reverse' runu, . Na kraju sam si te karte fino pospremila, prestalo mi je biti zanimljivo, a i znacenja sam ionako naucila.. Nije proslo ni dva tjedna od kad sam ih gurnula negdje na dno ladice, mislivsi da neato pogresno radim, stigle su vijesti iz Kine.

O_O

Nisam ih ni dirnula otad. :) Ne, ne, to je nesto mocno. Ne bih.

nedavno sam te se sjetio, pričala mi jedna cura kako njen partner ima crtu da vidi i priča o problemima unaprijed, i ona je počela brijati da on tako i iskreira te probleme onda... pa me asociralo na to kako si odustala od tumačenja snova čini mi se zbog ostvarenja nekih prekognicijskih snova..ne znam, ne bavim se runama baš više, znam da su buffy i darla, rekle da to nije zezancija..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 21:17

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

You can't surround a lion

with a bunch of lazy sheep
The one thing about royalty
is that we love to feast

So I put my middle finger up.

ponekad.

Stop bath & rinse,
then hang up this feeling
by its arms.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 22:30

kic wrote:
nedavno sam te se sjetio, pričala mi jedna cura kako njen partner ima crtu da vidi i priča o problemima unaprijed, i ona je počela brijati da on tako i iskreira te probleme onda...   pa me asociralo na to kako si odustala od tumačenja snova čini mi se zbog ostvarenja nekih prekognicijskih snova..ne znam, ne bavim se runama baš više, znam da su buffy i darla, rekle da to nije zezancija..

Nisam se nikada ni bavila tumacenjem snova drugim ljudima jer smatram da to nitko i ne moze, osim samog sanjaca. Sto se mene same tice, vjerujem da postoje razlicite vrste snova. Oni uobicajeni, koje sanjamo vecinu vremena, samo su centrifuga dogadjaja iz svakodnevice, od sjecanja do nedavnih situacija. Tibetanci ce spomenuti i karmicke snove - to su oni u kojima se odigravaju nase potisnute zelje, zudnje, ono sto nam je zabranjeno ili sto smo si zabranili, citav niz strahova, ono sto konstantno potiskujemo jer to ne zelimo vidjeti kao dio svog identiteta, svoje osobnosti. Mozda je i dobro da ih sanjamo i na taj nacin odradimo ono skriveno jer bi u protivnom to nase sjenovito bice (to potisnuto jastvo) "materijaliziralo" takve situacije u zbilji; dakle, bili bismo privuceni ljudima s odredjenim karakteristikama s kojima bismo "odigrali" takve situacije.. Treca vrsta snova spada u one nadnaravne, nazovimo ih tako, u koje spadaju (i) prekognicijski...

_____

Mitoloski gledano, sto se runa tice, kazu da su sve redom transformativne naravi, da one nisu simboli za sile koje stvaraju citav univerzum, vec da one jesu same te sile... :) Uostalom, sudjenice - nornice urezivale su ih u koru Yggdrasila i na taj nacin utjecale na sve svjetove
....

Meni je bila simpa ta prica, upoznala sam se s njima na cudan nacin. Ali nakon opisanog dogadjaja s kartama (jer nije bitan medij na kojem se nalaze - drvo, papir, kamen, kosti, koza) i njihovog upozorenja na ono sto ce se prometnuti u pandemiju... Ne znam, prizeljkujem uredan, organiziran svijet kojeg bez imalo problema moze opisati zdrav razum i znanost. Oduvijek sam to zeljela. Sve drugo me cini jako tjeskobnom. A opet, stvari se desavaju kojima su nedostatna razumna pojasnjenja. Naravno, uvijek si mogu reci da umisljam ili da sam odlijepila... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 07:19

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)



So I put my middle finger up.

ponekad.


https://www.instagram.com/p/CL2exwDgSWH/?utm_source=ig_web_copy_link
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 08:17

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

You can't surround a lion

with a bunch of lazy sheep
The one thing about royalty
is that we love to feast

So I put my middle finger up.

ponekad.

Stop bath & rinse,
then hang up this feeling
by its arms.

:)
nemo'š protiv prirode :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 08:18

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)



So I put my middle finger up.

ponekad.


https://www.instagram.com/p/CL2exwDgSWH/?utm_source=ig_web_copy_link
nj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 11:41

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

You can't surround a lion

with a bunch of lazy sheep
The one thing about royalty
is that we love to feast

So I put my middle finger up.

ponekad.

Stop bath & rinse,
then hang up this feeling
by its arms.

:)
nemo'š protiv prirode :P

A mogu, ali ne zelim. Takvu si ulogu izabirem. Ponekad. "Violator violates." :) Ali povremeno si dozlogrdim i bude mi zao zbog svake napisane rijeci, cak i kada sam u pravu, buduci da mi nije cilj povrijediti ljude, cak i one koje bi valjalo katapultirati na Mjesec i dopustiti im da u samoci razmisljaju sto su izgubili dok gledaju nasu plavo-bijelo-zeleno-smedju planetu. :p

Luna je okrutna ljubavnica, kako glasi jedan naslov.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 11:48

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

You can't surround a lion

with a bunch of lazy sheep
The one thing about royalty
is that we love to feast

So I put my middle finger up.

ponekad.

Stop bath & rinse,
then hang up this feeling
by its arms.

:)
nemo'š protiv prirode :P

A mogu, ali ne zelim. Takvu si ulogu izabirem. Ponekad. "Violator violates." :) Ali povremeno si dozlogrdim i bude mi zao zbog svake napisane rijeci, cak i kada sam u pravu, buduci da mi nije cilj povrijediti ljude, cak i one koje bi valjalo katapultirati na Mjesec i dopustiti im da u samoci razmisljaju sto su izgubili dok gledaju nasu plavo-bijelo-zeleno-smedju planetu. :p

Luna je okrutna ljubavnica, kako glasi jedan naslov.
šta da? :D Luna je jedan od mojih charactera u demons soulsima, i zanimljivo koristim ga samo za invazije, uć' u svijet i ubit hosta što brže i okrutnije :D
Denkverbot - Page 33 Thumbn21
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/5/2021, 17:30

violator wrote:
kic wrote:
nedavno sam te se sjetio, pričala mi jedna cura kako njen partner ima crtu da vidi i priča o problemima unaprijed, i ona je počela brijati da on tako i iskreira te probleme onda...   pa me asociralo na to kako si odustala od tumačenja snova čini mi se zbog ostvarenja nekih prekognicijskih snova..ne znam, ne bavim se runama baš više, znam da su buffy i darla, rekle da to nije zezancija..

Nisam se nikada ni bavila tumacenjem snova drugim ljudima jer smatram da to nitko i ne moze, osim samog sanjaca. Sto se mene same tice, vjerujem da postoje razlicite vrste snova. Oni uobicajeni, koje sanjamo vecinu vremena, samo su centrifuga dogadjaja iz svakodnevice, od sjecanja do nedavnih situacija. Tibetanci ce spomenuti i karmicke snove - to su oni u kojima se odigravaju nase potisnute zelje, zudnje, ono sto nam je zabranjeno ili sto smo si zabranili, citav niz strahova, ono sto konstantno potiskujemo jer to ne zelimo vidjeti kao dio svog identiteta, svoje osobnosti. Mozda je i dobro da ih sanjamo i na taj nacin odradimo ono skriveno jer bi u protivnom to nase sjenovito bice (to potisnuto jastvo) "materijaliziralo" takve situacije u zbilji; dakle, bili bismo privuceni ljudima s odredjenim karakteristikama s kojima bismo "odigrali" takve situacije.. Treca vrsta snova spada u one nadnaravne, nazovimo ih tako, u koje spadaju (i) prekognicijski...

_____

Mitoloski gledano, sto se runa tice, kazu da su sve redom transformativne naravi, da one nisu simboli za sile koje stvaraju citav univerzum, vec da one jesu same te sile... :) Uostalom, sudjenice - nornice urezivale su ih u koru Yggdrasila i na taj nacin utjecale na sve svjetove
....

Meni je bila simpa ta prica, upoznala sam se s njima na cudan nacin. Ali nakon opisanog dogadjaja s kartama (jer nije bitan medij na kojem se nalaze - drvo, papir, kamen, kosti, koza) i njihovog upozorenja na ono sto ce se prometnuti u pandemiju... Ne znam, prizeljkujem uredan, organiziran svijet kojeg bez imalo problema moze opisati zdrav razum i znanost. Oduvijek sam to zeljela. Sve drugo me cini jako tjeskobnom. A opet, stvari se desavaju kojima su nedostatna razumna pojasnjenja. Naravno, uvijek si mogu reci da umisljam ili da sam odlijepila... :)

za smisleno tumačenje potrebno je poznavati i osobno i opće.. čovjek u svojih 60 godina života provede čak 5 godina sanjajući.. odoka izračun temeljen na prosjeku spavanja od 8h dnevno, od kojih je 2h snivanja, vjerojano smo svi ispod tog prosjeka.. ali ipak smo na par godina sanjanja sveukupno..

Iatromantisi su išli i dalje: https://en.wikipedia.org/wiki/Incubation_(ritual)

priželjkuješ clockwork orange, a to ne bi bio human svijet..

čovjeka privlači enigma i čarobnost:

Denkverbot - Page 33 Aa10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 20:20

kic wrote:

za smisleno tumačenje 

Snova? Oksimoron.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 20:31

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:nj. najnekorisniji prst ikad.
.

Ipak, vidis da ima svoje svijetle trenutke. :)

You can't surround a lion

with a bunch of lazy sheep
The one thing about royalty
is that we love to feast

So I put my middle finger up.

ponekad.

Stop bath & rinse,
then hang up this feeling
by its arms.

:)
nemo'š protiv prirode :P

A mogu, ali ne zelim. Takvu si ulogu izabirem. Ponekad. "Violator violates." :) Ali povremeno si dozlogrdim i bude mi zao zbog svake napisane rijeci, cak i kada sam u pravu, buduci da mi nije cilj povrijediti ljude, cak i one koje bi valjalo katapultirati na Mjesec i dopustiti im da u samoci razmisljaju sto su izgubili dok gledaju nasu plavo-bijelo-zeleno-smedju planetu. :p

Luna je okrutna ljubavnica, kako glasi jedan naslov.
šta da? :D  Luna je jedan od mojih charactera u demons soulsima, i zanimljivo koristim ga samo za invazije, uć' u svijet i ubit hosta što brže i okrutnije :D
Denkverbot - Page 33 Thumbn21

Doista? :-D Oh, vi muskarci uvijek morate unistiti ono sto mi drzimo romanticnim, sta ne da da?

Kakvo je ovo prstenje i sluze li ove biljke za iscjeljivanje?

Da, rijec je o zf-u, Mjesec je kaznjenicka kolonija. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 9/5/2021, 20:36

kic wrote:[

za smisleno tumačenje potrebno je poznavati i osobno i opće..  čovjek u svojih 60 godina života provede čak 5 godina sanjajući..  odoka izračun temeljen na prosjeku spavanja od 8h dnevno, od kojih je 2h snivanja, vjerojano smo svi ispod tog prosjeka.. ali ipak smo na par godina sanjanja sveukupno..

Iatromantisi su išli i dalje: https://en.wikipedia.org/wiki/Incubation_(ritual)

priželjkuješ clockwork orange, a to ne bi bio human svijet..

čovjeka privlači enigma i čarobnost:

Denkverbot - Page 33 Aa10

Jesi li cuo za rusku skolu sanjanja? Tzv. dreamhackeri...

Tekst je nezgrapno napisan jer je preveden uz pomoc app-a s ruskog, ali moze se pratiti:

https://www.val-znanje.com/index.php/tekstovi/metafizika/360-dreamhackers-sanjaci-hackeri

Usput, zasto mislis da bi svijet objasnjen uz pomoc znanosti bio "paklena naranca"?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 9/5/2021, 20:37

Speare Shaker wrote:
kic wrote:

za smisleno tumačenje 

Snova? Oksimoron.

i oksimoroni dišu i žive, plivaju :^^

Konstantin Veliki approves
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/5/2021, 07:58

kic wrote:
Speare Shaker wrote:
kic wrote:

za smisleno tumačenje 

Snova? Oksimoron.

i oksimoroni dišu i žive, plivaju :^^

Konstantin Veliki approves

Svatko ima pravo na svoje zablude pa tako i Konstantin Veliki. To je u ta davna vremena čak bilo posve logično, vjerovanja u neko veliko značenje snova je bilo jako rašireno.
No, nalazim kako je začuđujuće da i danas postoje gomile onih koji vjeruju u tako nešto kao što je smisleno tumačenje snova, pa čak od toga prave i teorijsku podlogu za svoju zabavu doslovce na ničemu. Mislim, svi znamo za zavodljivost djelovanja pop trash kič kulture u svim vremenima, posebno u sadašnjima, ali što je previše jednostavno je previše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/5/2021, 09:34

Ljudi kod kojih vjera u boga/bogove i/li pripadnost odredjenoj religiji osmisljava egzistenciju doista ne bi trebali nikome spocitavati ni tumacenje snova, ni astrologiju, ni teorije zavjere i ostale 'otklone'.

:coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum