ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2021, 22:13

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
briga me za tu ocjenu, ali neizazvano, bespotrebno i obilato vrijeđanje ne mogu više.

alo bosančugo turska zašto si ebenicu banirao? koji je razlog? jebote stvarno si pokazao mišiće. lol

zaš si ti maximusa prije par godina? :)

koje si ti ljigavi smrdljivi talog turske kurčine bog te jebo. ono moje sa Maksimusom decilitrom mirodije je sasvim neka druga situacija bila. nema to ikakve sličnosti sa ovim tvojim baniranjem ma ni u tragovima. imaš tamo na vipu hrpu tvojih bosančuga isto izašli iz taloga turske kurčine koji su ne samo zavrijedili jedan ban nego su zavrijedili deset doživotnih banova a ti ih nikada nisi banirao. ero turčin, prckov habibi, vuksadinare, ljubo prva ustaška bojna, itd...ima ih.

ali ne, ti banirao ebenicu koji nije ništa napravio osim što te zašamarao istinom.

aj zdravo!

koja istina? o čemu ti i violator pričate?

inače sad sam gledao, zadnji ban je bio početkom 2. mjeseca, melkioru, a prije toga veberu u 1. mjesecu..

povukao sam se s većine tema gdje pišete, i uopće ne čitam, i vi dođete na jedinu temu gdje stavljam neki sadržaj i totalno nepovezano me napadate?

pa nisam toliko budala da pustim i to još, a bana maximusu na vašem forumu se naravno sjećam, čovjek je lijepo došao pisati a ti mu zalijepio trajni ban jer eto - stara vremena, ili imate neku drugu istinu? jer sveg se sjećam i možemo slobodno maxa pitati, što je sad licemjeru?

pustite me na miru, ništa ne tražim od vas drugo.


Tko te je uopce trazio  da se povuces s tema na kojima pisemo!? Sto ti je na tim temama uopce bilo tako strasno izreceno, osim sto ti je Gnjec napomenuo da s odredjenim pristupom/stavom nikad neces pronaci djevojku ("..e, druze, neces ti nikad jebat'")???

Je, ebenica je brutalan u nastupu, ali ovi zadnji upisi sadrze istinu. Zdvajas nad sudbinom jednog nesretnog djeteta, ali u svojim stavovima ne vidis problem po pitanju djecjeg rada. Cak i da uzmem u obzir kako ti se onaj odlomak nasao, eto, na putu pa si ga samo podijelio kao kuriozitet, nije mi jasno kako ti tako poosjetljiv, ponjezan i poetican vrlo cesto podrzavas brutalne stavove jednog Abena!? Mislis ako je nesto izreceno u kvazilogickoj formi, bez grubih rijeci i psovki da se lakse prihvaca? Pa on je stotinjak puta agresivniji od Gnjeca i ebenice! Covjek koji je na moje vlastite oci napisao da su beskucnici i najsiromasniji - lijencine i glupaci!

Naravno da mi se s pravom namece zakljucak da si, onako malo, ljigica i licemjer.

Sad je naravno ispalo kako te se bezrazlozno napada, kao da smo dosli jucer pa ne znamo o cemu ovdje vas dvojica godinama pisete i eto, malo ti zagorcavamo zivot.

A i Denki vam je odavno postala zabokrecina koja jedino malo i ozivi kad se pojave "teroristi nesuvislosti", necemo se lagat'. Ali meni je cak i to dosadno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 10/6/2021, 22:54

Mislim da vi svi malo preozbiljno doživljavate Abena, al' ajd..
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 10/6/2021, 22:55

Sve tražim što je to Ebeni strašno napisao da si mu lupio ban, Kic.

Na ovako malom forumu gdje se većina poznaje i piše više od desetljeća poć banirat i to nekoga ko ti drži forum živim. 

Smiri živce i prste, udahni duboko i odbaniraj čovjeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 10/6/2021, 23:12

aben wrote:
jasambrend wrote:Koji si ti upljuvak... :D

ma ni, jo sun legit u tomu:)

socijalisti su napadali kica zbog dječjega rada jer je nježan i osjećajan (a nos dvo znomo i zoč je takov) pa znaju da će ga slomiti, ali to su zapravo moji stavovi.

moja žena je rodila u jednoj skuli u vlasima ku hdz održava na životu jer služi za zapošljavanje njihovih kadrova. razred ki je vodila je bi napunjen redikulima ki su većinu nastave tribali imati praksu, ali budući da su redikuli, nisu in mogli dovati da rukuju alatima. unda se ona ljutila jer ni mogla išnjima održavati normalnu nastavu, da koga vraga se upisuju u srednju, ka srednja ni obavezna.

međutin, socijalistički impuls da radnici u principu ne bi tribali roditi, na dici je prenaglošen. oni čak imaju ustavno pravo da ne smu roditi. i celo su društvo okrenuli u tomu smjeru, jednin delun i ovakovin diskurson di neko spomene dječji rad od prije 100 godin ko kicinjo, omoh ga se napade i snebivo se kako je čudovište.

dica ka nisu za skulu iz rozličitih razlogov, od 14 - 16 godine nemaju ča činiti zbog svoga ustavnoga prava. ako ne bi upisali neku srednju, ote dvi godine su odlične da postanu narkomani ako bi ih proveli u džebalebarenju. jednon ka napunu 16 i društvo in podigne zabranu ekonomskog djelovanja, ostaje in defakto zabrana preko porezov i drugih birakratskih prepreka zapošljavanja. jer, ki će ih zaposliti tako šlampave i ploćati in 2000 kun samo nametov za da bi nosili potštu, kuvali kafu i meli skladišće? pa čak ako bi fašisti i makli ote prepreke, naše društvo uopće ni spremno za primiti svoju dicu u stvarni život, u borbu protiv zloga, negostoljubivoga svemira. nojčešće jer nisu kvalificironi (sic!). zoto ih primaju u srednje skule širokon lopaton i uništavaju in ključne godine ka bi mogli naučiti živiti, i u zamjenu ih obučavaju da u rečenici pronojdu subjekte.

držin da je veća nepravda imati ustavno pravo zabrane rada, nego ka bi imali ustavno pravo na obavezno zaposlenje nakon osmoljetke. (oba dvo ota prava su fašizam, samo sun ih rangiro)

Članska će ih ionako svih zaposliti, ne sekiraj se... 70 % ih je budućih direktora... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 10/6/2021, 23:13

jasambrend wrote:Mislim da vi svi malo preozbiljno doživljavate Abena, al' ajd..

jo bi oto i na sudu reko;
nemo veće hitnosti od prestati trošiti vrime dici i integrirati ih u društvo podizanjen bana na rad.




_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 10/6/2021, 23:30

A ne znam što bih tu reka... sve mi je to poznato priko žene, cila ta jebena problematika s podilaženjem lijenoj, nekulturnoj djeci, koja uz to sve opstruiraju normalnu nastavu svima, a učiteljima, profesorima, ravnateljima... baš svima vezane ruke, a nitko se zapravo i ne želi bakćati tom problematikom niti se zamjerati nekome. Pogotovo u manjim sredinama. I onda imaš doslovce debile koji dolaze na tržište rada, a nesposobni su si upariti postole...srićom pa je tu središnjica koja ih ipak uspijeva uvaliti na sisu gdje se odmah vidi da nema od njih ništa, ali se svi prave oko njih da su potencijal jer se zna preko koga su došli... meni osobno dođe konclogore otvorit za neke kad ih vidim, ti si još i blag...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 10/6/2021, 23:40

jasambrend wrote:A ne znam što bih tu reka... sve mi je to poznato priko žene, cila ta jebena problematika s podilaženjem lijenoj, nekulturnoj djeci, koja uz to sve opstruiraju normalnu nastavu svima, a učiteljima, profesorima, ravnateljima... baš svima vezane ruke, a nitko se zapravo i ne želi bakćati tom problematikom niti se zamjerati nekome. Pogotovo u manjim sredinama. I onda imaš doslovce debile koji dolaze na tržište rada, a nesposobni su si upariti postole...srićom pa je tu središnjica koja ih ipak uspijeva uvaliti na sisu gdje se odmah vidi da nema od njih ništa, ali se svi prave oko njih da su potencijal jer se zna preko koga su došli... meni osobno dođe konclogore otvorit za neke kad ih vidim, ti si još i blag...

ne govorin da za to postoji jednostavno rješenje, ali se siguro ne će rišiti online napadima na gejeve ki se usudu razmotriti child labour fakte s početka prošloga stoljeća.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 00:30

aben wrote:
jasambrend wrote:Koji si ti upljuvak... :D

ma ni, jo sun legit u tomu:)

socijalisti su napadali kica zbog dječjega rada jer je nježan i osjećajan (a nos dvo znomo i zoč je takov) pa znaju da će ga slomiti, ali to su zapravo moji stavovi.

moja žena je rodila u jednoj skuli u vlasima ku hdz održava na životu jer služi za zapošljavanje njihovih kadrova. razred ki je vodila je bi napunjen redikulima ki su većinu nastave tribali imati praksu, ali budući da su redikuli, nisu in mogli dovati da rukuju alatima. unda se ona ljutila jer ni mogla išnjima održavati normalnu nastavu, da koga vraga se upisuju u srednju, ka srednja ni obavezna.

međutin, socijalistički impuls da radnici u principu ne bi tribali roditi, na dici je prenaglošen. oni čak imaju ustavno pravo da ne smu roditi. i celo su društvo okrenuli u tomu smjeru, jednin delun i ovakovin diskurson di neko spomene dječji rad od prije 100 godin ko kicinjo, omoh ga se napade i snebivo se kako je čudovište.

dica ka nisu za skulu iz rozličitih razlogov, od 14 - 16 godine nemaju ča činiti zbog svoga ustavnoga prava. ako ne bi upisali neku srednju, ote dvi godine su odlične da postanu narkomani ako bi ih proveli u džebalebarenju. jednon ka napunu 16 i društvo in podigne zabranu ekonomskog djelovanja, ostaje in defakto zabrana preko porezov i drugih birakratskih prepreka zapošljavanja. jer, ki će ih zaposliti tako šlampave i ploćati in 2000 kun samo nametov za da bi nosili potštu, kuvali kafu i meli skladišće? pa čak ako bi fašisti i makli ote prepreke, naše društvo uopće ni spremno za primiti svoju dicu u stvarni život, u borbu protiv zloga, negostoljubivoga svemira. nojčešće jer nisu kvalificironi (sic!). zoto ih primaju u srednje skule širokon lopaton i uništavaju in ključne godine ka bi mogli naučiti živiti, i u zamjenu ih obučavaju da u rečenici pronojdu subjekte.

držin da je veća nepravda imati ustavno pravo zabrane rada, nego ka bi imali ustavno pravo na obavezno zaposlenje nakon osmoljetke. (oba dvo ota prava su fašizam, samo sun ih rangiro)

ti si to sve nemušto unjkavo sofistički banalizirao i ridikulizirao do nivoa morbidne šarlatanske satire krivo postavljajući argumente uzroka i posljedica ko da si na čelu neke mega multinacionalne korporacije a ustvari si brižan sirota i u takujinu i u glavi. to je malo kompleksniji problem koji bi ti ja rado objasnio u dva oka jer bi tvoja dva začepio šakom u glavu...smradu bosanski ojebino bosansko srpska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 11/6/2021, 03:09

Invisible People (organization)

Invisible People is an American 501(c)(3) non-profit organization working for homeless people in the United States.[1] The organization educates the public about homelessness through storytelling, educational resources, and advocacy.[2]

The organization was founded in November 2008 by activist and former television executive, Mark Horvath. Interviews are posted on its website and other social media outlets.[3] The organization has interviewed homeless people in over 100 cities across the United States, Canada, and the United Kingdom

The guy you see on the street with the cardboard sign – that's actually a very small demographic of homelessness ... you don't see these people on the street corner. You have families tripling up; you have people living in their cars. You have people, especially the homeless youth population, doing survival sex and all kinds of horrible things just to have a place to stay, and you have the huge amount of families living in hotels and they can't save up for first and last month's rent.
— Mark Horvath, 2011

... some of the strongest stories – the people who are really most isolated or have gone through the toughest things – are those who wouldn't speak to me. They won't speak to anyone anymore.
— Mark Horvath, 2010

https://en.wikipedia.org/wiki/Invisible_People_(organization)



Documentary on Mark Horvath of Invisible People Using YouTube and Social Media to End Homelessness

@home began as a film following the work of e-activist Mark Horvath. Mark has experienced the highs and lows of the American dream, from a successful career in television to barely surviving, homeless and addicted, on Hollywood Boulevard. But he found his voice again when he hit the streets, armed with a digital camera and a smartphone, to talk to homeless people about their own experiences. Today, he's the online voice of his cause, and he's bringing their stories to millions on Twitter, Facebook, and YouTube. The @home documentary follows him on a road trip across the country, from Los Angeles to Arkansas to Pittsburgh, as he makes homelessness in America visible.

Mark’s story, and the stories of the many faces of homelessness we meet in @home, have the power to engage communities in talking about homelessness — its causes and solutions — and to create a renewed sense of empowerment to tackle this crisis.

https://www.youtube.com/c/InvisiblePeople/featured
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 03:43

Venus wrote:Sve tražim što je to Ebeni strašno napisao da si mu lupio ban, Kic.

Na ovako malom forumu gdje se većina poznaje i piše više od desetljeća poć banirat i to nekoga ko ti drži forum živim. 

Smiri živce i prste, udahni duboko i odbaniraj čovjeka.

ban od 1 dana ga nije ubio, nek se mane ove teme ubuduće i sve 5
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 11/6/2021, 03:59

violator wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
briga me za tu ocjenu, ali neizazvano, bespotrebno i obilato vrijeđanje ne mogu više.

alo bosančugo turska zašto si ebenicu banirao? koji je razlog? jebote stvarno si pokazao mišiće. lol

zaš si ti maximusa prije par godina? :)

koje si ti ljigavi smrdljivi talog turske kurčine bog te jebo. ono moje sa Maksimusom decilitrom mirodije je sasvim neka druga situacija bila. nema to ikakve sličnosti sa ovim tvojim baniranjem ma ni u tragovima. imaš tamo na vipu hrpu tvojih bosančuga isto izašli iz taloga turske kurčine koji su ne samo zavrijedili jedan ban nego su zavrijedili deset doživotnih banova a ti ih nikada nisi banirao. ero turčin, prckov habibi, vuksadinare, ljubo prva ustaška bojna, itd...ima ih.

ali ne, ti banirao ebenicu koji nije ništa napravio osim što te zašamarao istinom.

aj zdravo!

koja istina? o čemu ti i violator pričate?

inače sad sam gledao, zadnji ban je bio početkom 2. mjeseca, melkioru, a prije toga veberu u 1. mjesecu..

povukao sam se s većine tema gdje pišete, i uopće ne čitam, i vi dođete na jedinu temu gdje stavljam neki sadržaj i totalno nepovezano me napadate?

pa nisam toliko budala da pustim i to još, a bana maximusu na vašem forumu se naravno sjećam, čovjek je lijepo došao pisati a ti mu zalijepio trajni ban jer eto - stara vremena, ili imate neku drugu istinu? jer sveg se sjećam i možemo slobodno maxa pitati, što je sad licemjeru?

pustite me na miru, ništa ne tražim od vas drugo.


Tko te je uopce trazio  da se povuces s tema na kojima pisemo!? Sto ti je na tim temama uopce bilo tako strasno izreceno, osim sto ti je Gnjec napomenuo da s odredjenim pristupom/stavom nikad neces pronaci djevojku ("..e, druze, neces ti nikad jebat'")???

Je, ebenica je brutalan u nastupu, ali ovi zadnji upisi sadrze istinu. Zdvajas nad sudbinom jednog nesretnog djeteta, ali u svojim stavovima ne vidis problem po pitanju djecjeg rada. Cak i da uzmem u obzir kako ti se onaj odlomak nasao, eto, na putu pa si ga samo podijelio kao kuriozitet, nije mi jasno kako ti tako poosjetljiv, ponjezan i poetican vrlo cesto podrzavas brutalne stavove jednog Abena!? Mislis ako je nesto izreceno u kvazilogickoj formi, bez grubih rijeci i psovki da se lakse prihvaca? Pa on je stotinjak puta agresivniji od Gnjeca i ebenice! Covjek koji je na moje vlastite oci napisao da su beskucnici i najsiromasniji - lijencine i glupaci!

Naravno da mi se s pravom namece zakljucak da si, onako malo, ljigica i licemjer.

Sad je naravno ispalo kako te se bezrazlozno napada, kao da smo dosli jucer pa ne znamo o cemu ovdje vas dvojica godinama pisete i eto, malo ti zagorcavamo zivot.

A i Denki vam je odavno postala zabokrecina koja jedino malo i ozivi kad se pojave "teroristi nesuvislosti", necemo se lagat'. Ali meni je cak i to dosadno.

ovako, nisam uopće htio ulaziti ali kad izgleda moram, je li tebe isto pogodi potres u tvom gradu i potres u Čileu? Knin je moj grad, ja majku poznajem iz viđenja, i imala je brojne probleme...  normalno da me pogodilo što joj se dogodilo, i neshvatljivo je i teško, kao i svima nama..

sad, govorite o tome zašto ne plačem nad sudbinom djecw u tvornicama. nisam vidio ni da vi plačete nešto, samo ih čini mi se vadite u argumentima kad treba nekoga prozvati ljigom isl - no kad se pogleda što sam pisao ja uopće nisam govorio da su uvjeti u tvornicama dobri i da to treba preferirati nas školovanjem, ja kao osoba koja voli knjige bih sve moguće dao da mogu vidjeti djecu s knjigama u rukama, po bibliotekima, s nastavnicima u slobodnoj izmjeni misli - predivno! ono sto sam s tim ulomkom htio reći je da se treba zapitati zasto sama djeca preferiraju rad nad školovanjem? zasto ona sama ne vide neku vrijednost u tome da idu u školu, isto sam napisao da bi bilo zanimljivo danas napraviti anketu među djecom.. s pola abenova uopce se ne slažem npr

inače sam već krajem osnovne škole i u srednjoj proljeće i ljeto išao raditi, najcrnje poslove, u vinogradu, kopanje maslina, u ribu se išlo, branje smilja, dođeš na neko polje u rano jutro, jedva stojiš na nogama, i jedino što si misliš je: bože gdje sam pogriješio u životu da moram za 100kn ovo raditi, ili branje nečeg ujesen, i isplata za sve te stvari bi bila dogodine i tad bi te pokrali još, i to je sve ličilo na malo ropstvo zapravo, ali tko te pita? cijela generacija koja je išla se sjeća tih dana  i koliko je rad u vinogradu, gdje haluciniraš lavove i zmije, ih je usmjerio, koliko ih je naučio da cijene tih 50-100kn, slobodno vrijeme i školu na kraju krajeva čak - a ja nkkad nisam rekao da škole treba ukinuti već da treba postojati sloboda izbora, tko želi ići na praksu ili radit nešto, nek ide-

tako da, lijepo te molim da me prestaneš vrijeđati, ne moraš se slagati sa mnom i reci slobodno da sam nepovezan ili nešto, ali nisam ljiga i pizda od čovjeka, nikom ne želim zlo, samo dalje od mene, hvala.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 11/6/2021, 07:18

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
briga me za tu ocjenu, ali neizazvano, bespotrebno i obilato vrijeđanje ne mogu više.

alo bosančugo turska zašto si ebenicu banirao? koji je razlog? jebote stvarno si pokazao mišiće. lol

zaš si ti maximusa prije par godina? :)

koje si ti ljigavi smrdljivi talog turske kurčine bog te jebo. ono moje sa Maksimusom decilitrom mirodije je sasvim neka druga situacija bila. nema to ikakve sličnosti sa ovim tvojim baniranjem ma ni u tragovima. imaš tamo na vipu hrpu tvojih bosančuga isto izašli iz taloga turske kurčine koji su ne samo zavrijedili jedan ban nego su zavrijedili deset doživotnih banova a ti ih nikada nisi banirao. ero turčin, prckov habibi, vuksadinare, ljubo prva ustaška bojna, itd...ima ih.

ali ne, ti banirao ebenicu koji nije ništa napravio osim što te zašamarao istinom.

aj zdravo!

koja istina? o čemu ti i violator pričate?

inače sad sam gledao, zadnji ban je bio početkom 2. mjeseca, melkioru, a prije toga veberu u 1. mjesecu..

povukao sam se s većine tema gdje pišete, i uopće ne čitam, i vi dođete na jedinu temu gdje stavljam neki sadržaj i totalno nepovezano me napadate?

pa nisam toliko budala da pustim i to još, a bana maximusu na vašem forumu se naravno sjećam, čovjek je lijepo došao pisati a ti mu zalijepio trajni ban jer eto - stara vremena, ili imate neku drugu istinu? jer sveg se sjećam i možemo slobodno maxa pitati, što je sad licemjeru?

pustite me na miru, ništa ne tražim od vas drugo.


Tko te je uopce trazio  da se povuces s tema na kojima pisemo!? Sto ti je na tim temama uopce bilo tako strasno izreceno, osim sto ti je Gnjec napomenuo da s odredjenim pristupom/stavom nikad neces pronaci djevojku ("..e, druze, neces ti nikad jebat'")???

Je, ebenica je brutalan u nastupu, ali ovi zadnji upisi sadrze istinu. Zdvajas nad sudbinom jednog nesretnog djeteta, ali u svojim stavovima ne vidis problem po pitanju djecjeg rada. Cak i da uzmem u obzir kako ti se onaj odlomak nasao, eto, na putu pa si ga samo podijelio kao kuriozitet, nije mi jasno kako ti tako poosjetljiv, ponjezan i poetican vrlo cesto podrzavas brutalne stavove jednog Abena!? Mislis ako je nesto izreceno u kvazilogickoj formi, bez grubih rijeci i psovki da se lakse prihvaca? Pa on je stotinjak puta agresivniji od Gnjeca i ebenice! Covjek koji je na moje vlastite oci napisao da su beskucnici i najsiromasniji - lijencine i glupaci!

Naravno da mi se s pravom namece zakljucak da si, onako malo, ljigica i licemjer.

Sad je naravno ispalo kako te se bezrazlozno napada, kao da smo dosli jucer pa ne znamo o cemu ovdje vas dvojica godinama pisete i eto, malo ti zagorcavamo zivot.

A i Denki vam je odavno postala zabokrecina koja jedino malo i ozivi kad se pojave "teroristi nesuvislosti", necemo se lagat'. Ali meni je cak i to dosadno.

ovako, nisam uopće htio ulaziti ali kad izgleda moram, je li tebe isto pogodi potres u tvom gradu i potres u Čileu? Knin je moj grad, ja majku poznajem iz viđenja, i imala je brojne probleme...  normalno da me pogodilo što joj se dogodilo, i neshvatljivo je i teško, kao i svima nama..

sad, govorite o tome zašto ne plačem nad sudbinom djecw u tvornicama. nisam vidio ni da vi plačete nešto, samo ih čini mi se vadite u argumentima kad treba nekoga prozvati ljigom isl - no kad se pogleda što sam pisao ja uopće nisam govorio da su uvjeti u tvornicama dobri i da to treba preferirati nas školovanjem, ja kao osoba koja voli knjige bih sve moguće dao da mogu vidjeti djecu s knjigama u rukama, po bibliotekima, s nastavnicima u slobodnoj izmjeni misli - predivno! ono sto sam s tim ulomkom htio reći je da se treba zapitati zasto sama djeca preferiraju rad nad školovanjem? zasto ona sama ne vide neku vrijednost u tome da idu u školu, isto sam napisao da bi bilo zanimljivo danas napraviti anketu među djecom.. s pola abenova uopce se ne slažem npr

inače sam već krajem osnovne škole i u srednjoj proljeće i ljeto išao raditi, najcrnje poslove, u vinogradu, kopanje maslina, u ribu se išlo, branje smilja, dođeš na neko polje u rano jutro, jedva stojiš na nogama, i jedino što si misliš je: bože gdje sam pogriješio u životu da moram za 100kn ovo raditi, ili branje nečeg ujesen, i isplata za sve te stvari bi bila dogodine i tad bi te pokrali još, i to je sve ličilo na malo ropstvo zapravo, ali tko te pita? cijela generacija koja je išla se sjeća tih dana  i koliko je rad u vinogradu, gdje haluciniraš lavove i zmije, ih je usmjerio, koliko ih je naučio da cijene tih 50-100kn, slobodno vrijeme i školu na kraju krajeva čak - a ja nkkad nisam rekao da škole treba ukinuti već da treba postojati sloboda izbora, tko želi ići na praksu ili radit nešto, nek ide-

tako da, lijepo te molim da me prestaneš vrijeđati, ne moraš se slagati sa mnom i reci slobodno da sam nepovezan ili nešto, ali nisam ljiga i pizda od čovjeka, nikom ne želim zlo, samo dalje od mene, hvala.
Predvidjun neuspjeh i ovog pristupa; 

Socijalistima je gore ako si i sun proleter, siromah, jer si unda još i izdajica svoje klase. Oni će te više mrziti nego nekoga ki actually iskorištava dicu. 

Primjeti da se nijednon ni ušlo u razloge zoč dica preferiraju eksploataciju naspran skule, i ne će se o tomu govoriti jer to udara u temelje socijalizma, u temelje teorije o sukobu klasa ili neke slične pizdarije. 
Nope, i dalje će te se psihologizirati ko nekoga ki je sposoban suosjećati samo is nekin koga poznivoš, briga te za djecu čilea, podržavaš kapitaliste svojin radon u trsju, kako si napisao da su uvjeti u tvornicama dobri ( evo, to sun ti i boldo :))  itd

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=47043

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum