ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:07

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
gdje se pokušavamo malo igrati s nekim idejama
ne možeš se igrati sa idejama koje bi imale katastrofalne učinke na druge ljude, u ovom slučaju djecu, jel ti taj dio jebeno jasan?
ili ti je to tak teško pojmljivo?

što daje pravo: Thomas Hobbesu, Francis Baconu i brojnim drugim arhitektima obveznog obrazovanja, vrlo često bez svoje vlastite djece - da se igraju s djecom?

.
igraju se s djecom? tko se igra s djecom? školstvo im pruža određene mogućnosti u životu, napredak, bolje radno mjesto, bolje uvjete za život, izlazak iz životnih situacija u kojima su možda rođeni, u masovnim brojkama....rad u tvornici im pruža manualni rad za minimalac dok ne crknu, za masovne brojke ili ti misliš da djeca radnici iz azijskih tvornica postaju srednji i viši sloj, ljudi koji će s tobom puffkati i sniffkati konjačiće i cigare?.
tko se tu točno igra s djecom?

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 12:09


tvoj doprinos je što pokušavaš stvoriti meme, na koji će se drugi zalijepiti i smijati-valjati valjda-

tužno :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:12

kic wrote:
tvoj doprinos je što pokušavaš stvoriti meme, na koji će se drugi zalijepiti i smijati-valjati valjda-

tužno :D
sniff srkić, puff dimić :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:18

kic wrote: vrlo često bez svoje vlastite djece
koliko svećenici imaju djece, kakva su im iskustva s brakovima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 12:24

ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
gdje se pokušavamo malo igrati s nekim idejama
ne možeš se igrati sa idejama koje bi imale katastrofalne učinke na druge ljude, u ovom slučaju djecu, jel ti taj dio jebeno jasan?
ili ti je to tak teško pojmljivo?

što daje pravo: Thomas Hobbesu, Francis Baconu i brojnim drugim arhitektima obveznog obrazovanja, vrlo često bez svoje vlastite djece - da se igraju s djecom?

.
igraju se s djecom? tko se igra s djecom? školstvo im pruža određene mogućnosti u životu, napredak, bolje radno mjesto, bolje uvjete za život, izlazak iz životnih situacija u kojima su možda rođeni, u masovnim brojkama....rad u tvornici im pruža manualni rad za minimalac dok ne crknu, za masovne brojke ili ti misliš da djeca radnici iz azijskih tvornica postaju srednji i viši sloj, ljudi koji će s tobom puffkati i sniffkati konjačiće i cigare?.
tko se tu točno igra s djecom?

protiv pružanja mogućnosti nema nitko ništa, ja sigurno ne, no ovdje pričamo o obveznom školstvu, i - zar ne bi primatelje/korisnike tih mogućnosti i usluga trebalo pitati za mišljenje: roditelje i djecu?

u školstvu je previše problema i loših fenomena, da bi bježali u Aziju, i tvornice koje više ne traže brojnu radnu snagu kao prije 4 generacije-

uostalom čak i ta djeca prije 4 generacije su progovorila u onom članku, imamo neki uvid-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 12:27

ebenica wrote:
kic wrote: vrlo često bez svoje vlastite djece
koliko svećenici imaju djece, kakva su im iskustva s brakovima?

pa, imaju svećenici djece znaš :^^

haha, ali, što bi to promijenilo glede crkvenih postulata? nisam siguran baš, jer evo imamo naše Istočne Pravoslavce Kršćane, koji se žene, i uglavnom je ista vjera glede gotovo svih dogmi i pogleda na brak tj muško-žensku zajednicu-

ne vidim tu neki obrat, ne znam šta si mislio ti-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:28

kic wrote:i - zar ne bi primatelje/korisnike tih mogućnosti i usluga trebalo pitati za mišljenje: roditelje i djecu?

ne! jer na isti ih način onda možemo pitati sve: hoćeš popiti kad voziš? nema problema, to je tvoj izbor.
kad živiš u najobičnijoj zgradi postoje pravila i propisi na koje si primoran bez da te netko nešto pita, samim svojim životom u nekoj zajednici pristaješ na pravila određene zajednice, iliti čitaj većine.
jesi ti stvarno iebeno retardiran?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 12:29

ebenica wrote:
kic wrote:i - zar ne bi primatelje/korisnike tih mogućnosti i usluga trebalo pitati za mišljenje: roditelje i djecu?

ne! jer na isti ih način onda možemo pitati sve: hoćeš popiti kad voziš? nema problema, to je tvoj izbor.
kad živiš u najobičnijoj zgradi postoje pravila i propisi na koje si primoran bez da te netko nešto pita, samim svojim životom u nekoj zajednici pristaješ na pravila određene zajednice, iliti čitaj većine.
jesi ti stvarno iebeno retardiran?

ne vidim smisao usporedbe s vožnjom..

imao sam uvijek percepciju da si neki buntovnik, zapravo si konformist..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:32

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote: vrlo često bez svoje vlastite djece
koliko svećenici imaju djece, kakva su im iskustva s brakovima?

pa, imaju svećenici djece znaš :^^

haha, ali, što bi to promijenilo glede crkvenih postulata? nisam siguran baš, jer evo imamo naše Istočne Pravoslavce Kršćane, koji se žene, i uglavnom je ista vjera glede gotovo svih dogmi i pogleda na brak tj muško-žensku zajednicu-

ne vidim tu neki obrat, ne znam šta si mislio ti-
mislio sam na to koliko daleko ide tvoj i abenov sukob mozga pa se divite monarhijama od koji su sve države kopirale i naslijedile sustave oporezivanja ali su države fuj a monarhije su mljac, pa se divite i nemate ništa protiv svećenstva i njegovog odgoja iako isto nema svoju vlastitu djecu ali je država fuj kad je taj isti sustav prekopirala i prilagodila svojim okvirima. sniff, puff.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:34

kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:i - zar ne bi primatelje/korisnike tih mogućnosti i usluga trebalo pitati za mišljenje: roditelje i djecu?

ne! jer na isti ih način onda možemo pitati sve: hoćeš popiti kad voziš? nema problema, to je tvoj izbor.
kad živiš u najobičnijoj zgradi postoje pravila i propisi na koje si primoran bez da te netko nešto pita, samim svojim životom u nekoj zajednici pristaješ na pravila određene zajednice, iliti čitaj većine.
jesi ti stvarno iebeno retardiran?

ne vidim smisao usporedbe s vožnjom..
pa onda si iebeno retardiran jer je jedno i drugo uplitanje u vlastiti izbor i slobode odlučivanja od strane države a to je ono kaj tebe iebe, ponekad. puff, sniff.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:40

ebenica wrote:
kic wrote:


Internet je čudo, svašta se nađe--
samo si mozak nermreš izguglat i downloadat, šteta.
možda bi onda shvatio to kai piše, ovak kurčina.
ende. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/5/2021, 12:47

eto, kicinjo, kroj je.

how did it feel? :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 12:49

ebenica wrote:
kic wrote:
ebenica wrote:
kic wrote: vrlo često bez svoje vlastite djece
koliko svećenici imaju djece, kakva su im iskustva s brakovima?

pa, imaju svećenici djece znaš :^^

haha, ali, što bi to promijenilo glede crkvenih postulata? nisam siguran baš, jer evo imamo naše Istočne Pravoslavce Kršćane, koji se žene, i uglavnom je ista vjera glede gotovo svih dogmi i pogleda na brak tj muško-žensku zajednicu-

ne vidim tu neki obrat, ne znam šta si mislio ti-
mislio sam na to koliko daleko ide tvoj i abenov sukob mozga pa se divite monarhijama od koji su sve države kopirale i naslijedile sustave oporezivanja ali su države fuj a monarhije su mljac, pa se divite i nemate ništa protiv svećenstva i njegovog odgoja iako isto nema svoju vlastitu djecu ali je država fuj kad je taj isti sustav prekopirala i prilagodila svojim okvirima. sniff, puff.

monarhije su zapravo puno "federaliziranije" pojave, naravno ovisi od pojave do pojave u povijesti, ali prije svega nije bio cilj: totalna kontrola, čemu danas klizimo evo, države su više bile kao kružnice, znalo se što je u centru i što poveziva tkivo naroda, inače baš čitam jednu knjigu o staroj Kini pa vidim dosta takvih razmišljanja države kao žive mandale, kod njih bar..

kako znaš da ništa nemam protiv svećenstva i njihova odgoja, jesi me pitao? haha smiješan si

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 12:49

aben wrote:eto, kicinjo, kroj je.

how did it feel? :)

a ček svirao je kraj

htio sam još nešto odgovorit haha, je bome osjećaj je da sam ja lud iskreno.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:57

kic wrote:monarhije su zapravo puno "federaliziranije" pojave, naravno ovisi od pojave do pojave u povijesti, ali prije svega nije bio cilj: totalna kontrola

znači monarh koji ti je mogao silovat ženu, ubit djecu, otet zemlju, odrubit ti glavu ili vješat na gl. gradskom trgu, strpat u tamnicu bez ikakvog suđenja, poslat vojsku na tebe, tvoje selo, cijeli tvoj grad i hrpu prekrasnih stvari koje danas države ne mogu, nije mu bio cilj: totalna kontrola :D puff, puff, sniff, sniff.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 12:58

kic wrote: je bome osjećaj je da sam ja lud iskreno.
nisi ti lud, ti si glup, idiot.- velika je to razlika. puff, sniff. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 13:21


ma ende, stari! :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/5/2021, 13:40

kic wrote:
ma ende, stari! :D

ni ni počelo.
ti si napiso rečenicu, un je u toj rečenici prepozno da si idijot. reko je rič, dvi čisto da ti pokože koliki si idijot, postavi diko diko pitanje na ki ne očekuje odgovor, sviro kroj, nastavi još malo i grati i to je to





_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 8/5/2021, 14:02


uživajmo u vikendu Denkverbot - Page 32 1f634
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 17:07

kic wrote:
zanimljivo je to za pijetla, iako nisam nikad čuo za to, ali sigurno nisu zanimljivi pokušaji silenja i uvreda u opskurnom virtualnom prostoru gdje se pokušavamo malo igrati s nekim idejama, i gdje tebe nitko ne napada ili vrijeđa, ako misliš da moje citiranje i igranje vrijeđa tvoju inteligenciju, zdrav razum i dodir sa stvarnošću, onda bih radije da objasniš zašto je to tako glupo, pa se možda nešto promijeni, jer ova polu-agresivna igra uopće nije napeta ili potiče na promjenu.

sad kad sam završio sa zanimljivostima i nezanimljivostima, zaboravih šta sam htio reći još, zapravo, jedini koji povlađuje nekome ovdje: si ti - violatorici, tako da ono roflmao stari


Pa, iskreno, mislim da.vas dvojica ipak najvise trzate jedan na drugog, bez obzira koja vam se forumasica ovdje pojavi... Denki je oduvijek poznat kao gay party.  :)

____

Nego, htjela sam ti nesto ispricati par dana ranije kad si postavio Sowila na yt...

Znas da sam bila zagrijana za stariji futhark. I da sam sve nazive i oblike upamtila uz vecinu njihovih znacenja. Onda sam si nabavila futhark - karte i poigrala se divinacijom, zapravo, nisam bas nista ocekivala osim da bolje upamtim znacenja pojedinacnih runa.  To je bilo pocetkom 2020e.. To s kartama. Kad bih postavila pitanje koje se odnosilo na nesto dugotrajnije, dakle, minimalno kroz godinu-dvije, uvijek bi mi izlazila jedna runa, obrnutog znacenja: ovo je vrijeme mirovanja, nesto ce vas u tome sprijeciti, treba pripaziti na zdravlje.. I svakog dana postavljala bih isto ili slicna pitanja i uvijek bih okrenula tu 'reverse' runu, . Na kraju sam si te karte fino pospremila, prestalo mi je biti zanimljivo, a i znacenja sam ionako naucila.. Nije proslo ni dva tjedna od kad sam ih gurnula negdje na dno ladice, mislivsi da neato pogresno radim, stigle su vijesti iz Kine.

O_O

Nisam ih ni dirnula otad. :) Ne, ne, to je nesto mocno. Ne bih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/5/2021, 18:01

aben wrote:
ti si napiso rečenicu, un je u toj rečenici prepozno da si idijot. reko je rič, dvi čisto da ti pokože koliki si idijot
i to je to. evo i tebi jedan citat;
Any intelligent fool can make things bigger and more complex... It takes a touch of genius and a lot of courage to move in the opposite direction.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum