ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 11:44

michaellcmacha wrote:
Ali jebeš to, kreten nije svjestan da možda može nekom u svojoj okolini psovati mater samo tako, ali ovo što je meni psovao grdo će ga koštati...

Marš u pičku materinu smrdljivu, maloumnu, zločinačku i kukavičku!

Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 11:57

michaellcmacha wrote:Koji ste vas dvojica debili, to nisu istine... Dođe 9750 doza i vi svršava te na spiku o masovnim cijeoljenju... Krv ti jebem kakvi ste vi idioti...

To je pocetak kroz desetak dana bi trebalo biti barem 10 puta toliko. Krivo to gledas. To je 10 keka ljudi od kojih se 90% sigurno nece zaraziti nakon cijepljenja. Neci nitko umrijeti...nece zaraziti druge ljude. U situaciji u kojem citav planet vapi za cijepivom nema brojki koje bi pokrile sve odmah. Ali bolje da je zapocelo i ovako nego nikako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 12:10

Bar se nadam da ce tako biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 12:23

Dečki ... kaj vam je svima vama skupa?

Zakaj ste tak svi živčani?

Evo ja sam konačno pohrdal sve mlince i puricu od Božića ... i sad si točim žuju (gemišteci su još jučer presahnuli)!

Još malo orehnjače i zaherice je ostalo i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by aben 26/12/2020, 12:29

Sovak wrote:Dečki ... kaj vam je svima vama skupa?

Zakaj ste tak svi živčani?

Evo ja sam konačno pohrdal sve mlince i puricu od Božića ... i sad si točim žuju (gemišteci su još jučer presahnuli)!

Još malo orehnjače i zaherice je ostalo i to je to.
malo spize ne će riješiti ov problijem.

no, točan datum i broj umrlih bi mogo. retko ka se na forumu moru definitivno odrediti good and bad guys, ali ovo je jedun od takovih slučaja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 12:33

MaximusDecimusMiridije wrote:Bar se nadam da ce tako biti.
Pa ček sad jel ti meni upis ispred nešto tvrdiš ili iskazuješ svoja nadanja... Ja sam tvrdio da ćemo cjepivo dobijati u nedostatnim količinama jer ga neće biti dovoljno proizvedeno i to je činjenica kojoj svjedočimo, a debil u nemoći da opovrgne moju tvrdnju koja se obistinila meni psuje mater, potpuno ne svjestan da će mu to trgnuti na nos...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 12:38

aben wrote:
Sovak wrote:Dečki ... kaj vam je svima vama skupa?

Zakaj ste tak svi živčani?

Evo ja sam konačno pohrdal sve mlince i puricu od Božića ... i sad si točim žuju (gemišteci su još jučer presahnuli)!

Još malo orehnjače i zaherice je ostalo i to je to.
malo spize ne će riješiti ov problijem.

no, točan datum i broj umrlih bi mogo. retko ka se na forumu moru definitivno odrediti good and bad guys, ali ovo je jedun od takovih slučaja.


Ha dobro .... nemam kaj za dodati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 12:42

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Bar se nadam da ce tako biti.
Pa ček sad jel ti meni upis ispred nešto tvrdiš ili iskazuješ svoja nadanja... Ja sam tvrdio da ćemo cjepivo dobijati u nedostatnim količinama jer ga neće biti dovoljno proizvedeno i to je činjenica kojoj svjedočimo, a debil u nemoći da opovrgne moju tvrdnju koja se obistinila meni psuje mater, potpuno ne svjestan da će mu to trgnuti na nos...

Pa nitko ziv nije ni ocekivao da ce ga biti odmah dovoljno. Ali da je ovo pocetak procesa je. Ne?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 12:44

Debilčina je tvrdila da će produkcija cjepiva biti i više nego dostatna i to ODMAH I SAD... gle maxo jebe se meni tko tu komu liže šupak, ali dajte bar kad već ordinirate budite komplementarni...
Ništa se nije smanjilo osim brojeva kojima se u blagdanske svrhe manipullira-lo, i to samo onih s kojima se moglo... I to sam pojasnio da će se dogoditi dok nije bilo naznaka o smanjenju brojeva... Isto tako rekao sam da će brojevi nakon blagdana opet rasti i za to ćeš Eri biti ti kriv... On i njegove princeze naravno ne ali ti da... I naravno da ne zaboravim bit ćeš kriv u pupku šejker, ali on će ko zadnja pizda to izignorirati...


Last edited by michaellcmacha on 26/12/2020, 12:51; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 12:50

MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Bar se nadam da ce tako biti.
Pa ček sad jel ti meni upis ispred nešto tvrdiš ili iskazuješ svoja nadanja... Ja sam tvrdio da ćemo cjepivo dobijati u nedostatnim količinama jer ga neće biti dovoljno proizvedeno i to je činjenica kojoj svjedočimo, a debil u nemoći da opovrgne moju tvrdnju koja se obistinila meni psuje mater, potpuno ne svjestan da će mu to trgnuti na nos...

Pa nitko ziv nije ni ocekivao da ce ga biti odmah dovoljno. Ali da je ovo pocetak procesa je. Ne?
Kako nije, gdje si ti bio kad je ovaj Kukavički šupak šejker prije 2 i pol mjeseca tvrdio da će cjepiva odmah biti dovoljno za masovno procjepljivanja... I još nešto pošto sam uvijek izravan jel se ti praviš mutav ili ti to dođe slučajno... Prije neki dan je capak rekao da ćemo dobiti 125 000 doza, ali do početka veljače... Jel znaš ti računati i izračunati koliko je to ukupno doza do početka ožujka i za koliko je to % ljudi od ukupnog broja dostatno.... Što se pocijepi do sredine ožujka po cijepilo, se slijedeća tranša cijepljenja ide na jesen, sunce vam jebem mutavo
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 12:52

Jebote komentiram trenutni post odakle da znam ja sto ste vi pricali prije covjece bozji? I ne pisem u odnosu nekakvom na necije dugo misljenje nego sam se ukljucio u raspravu vezano na post koji si ti napisao. Evo necu vise samo se vi nastavite slati u 3pm isprike na prekidanju idile.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 12:54

Da remiziramo... - Page 24 7

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 12:57

MaximusDecimusMiridije wrote:Jebote komentiram trenutni post odakle da znam ja sto ste vi pricali prije covjece bozji? I ne pisem u odnosu nekakvom na necije dugo misljenje nego sam se ukljucio u raspravu vezano na post koji si ti napisao. Evo necu vise samo se vi nastavite slati u 3pm isprike na prekidanju idile.
Pa koji kurac si došao meni ispod žita pametovati o uvodu u masovno cijepljenje sa 0,2% doza cjepiva od ukupno potrebnih... Što se nisi uključio šejkeru i s njim nazdravio ovom epohalnom postignuću...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 12:59

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jebote komentiram trenutni post odakle da znam ja sto ste vi pricali prije covjece bozji? I ne pisem u odnosu nekakvom na necije dugo misljenje nego sam se ukljucio u raspravu vezano na post koji si ti napisao. Evo necu vise samo se vi nastavite slati u 3pm isprike na prekidanju idile.
Pa koji kurac si došao meni ispod žita pametovati o uvodu u masovno cijepljenje sa 0,2% doza cjepiva od ukupno potrebnih... Što se nisi uključio šejkeru i s njim nazdravio ovom epohalnom postignuću...

Koji je tebi vrag tocno? Jel se lozis ti na stvaranje neprijatelja iz nicega? Objasni mi molim te sto tocno iz mog posta je ovakvu reakciju izazvalo? Jesam te vrijedao? Ismijavao? Provocirao? Znas sta...ugodne ti praznike zelim i zivio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 13:00

Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 24 7
Odlično, do NG budemo svjedočili još jednoj pobjedi nad virusom... Meni djeluje da se virus uplašio kad je vidio da nam je stiglo 9750 doza cjepiva... Ili to ili smo većina prokužen...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 26/12/2020, 13:03

Covid udario i na antarktiku...
Više se nemamo gdje sakriti...
Čitavi je planet pokorio virus...
Testiraće kažu i pingvine...

_________________
Da remiziramo... - Page 24 Unname11
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 13:07

MaximusDecimusMiridije wrote:Jebote komentiram trenutni post odakle da znam ja sto ste vi pricali prije covjece bozji? I ne pisem u odnosu nekakvom na necije dugo misljenje nego sam se ukljucio u raspravu vezano na post koji si ti napisao. Evo necu vise samo se vi nastavite slati u 3pm isprike na prekidanju idile.
Pusti, Maxo, na jednoj strani postoje katastrofičari, a na drugojoni koji promišljaju kako spriječiti takve događaje.
Ni jedno ni drugo ne smije biti plod malicioznosti ili nerealnih projekcija. Prvi su štetočine, koji si izgleda priželjkuju
kaos, jer u tomenajvjerojatnije vide rješenje nekih osobnih frustracija, dok pretjerane pozitivne projekcije mogu
odvesti populaciju u neodgovorno ponašanje populacije. Ni jedno ni drugo nije dobro. Ljudima uvijek treba natočiti
čistog vina, jer najviše  od nas ovisi s kojim ćemo ožiljcima izaći iz ove krize. Taj kome se obraćaš reče da su oni
u staračkim domovima "mumije" i on ih ne bi cijepio. Tu se svaka rasprava s takvima, što se mene tiče, završava.

PS:
9,750 pristiglih doza cjepiva je za trening osoblja. Radi se o cjepivu koje se mora čuvati na nekih -70 stupnjeva
i koje treba iz Zagreba transportirati do najudaljenijih krajeva HR. Osoblje za cjepljenje mora biti educirano
teoretski i praktično.Treba znati i to da su naručena cjepiva od različitih proizvođača, s kojima se različito rukuje.
Ne smije doći do greško zbog različitog rukovanja s različitim cjepivima. Treba znati i to da isto osoblje mora nastaviti
s testiranjem i liječenjem ne-covid i covid bolesnika. Mogu samo zamisliti o kakvim se logističnim problemima radi.


Last edited by Eroo on 26/12/2020, 13:15; edited 1 time in total

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 13:08

MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jebote komentiram trenutni post odakle da znam ja sto ste vi pricali prije covjece bozji? I ne pisem u odnosu nekakvom na necije dugo misljenje nego sam se ukljucio u raspravu vezano na post koji si ti napisao. Evo necu vise samo se vi nastavite slati u 3pm isprike na prekidanju idile.
Pa koji kurac si došao meni ispod žita pametovati o uvodu u masovno cijepljenje sa 0,2% doza cjepiva od ukupno potrebnih... Što se nisi uključio šejkeru i s njim nazdravio ovom epohalnom postignuću...

Koji je tebi vrag tocno? Jel se lozis ti na stvaranje neprijatelja iz nicega? Objasni mi molim te sto tocno iz mog posta je ovakvu reakciju izazvalo? Jesam te vrijedao? Ismijavao? Provocirao? Znas sta...ugodne ti praznike zelim i zivio.
Kakvu reakciju pa daj čitaj što pišeš... Do prije par dana si bio usran od straha, i također si jebo mamu ovima što se zajebavaju na konto kovida... i sad ajde neka, malo te strah prošao jer su brojevi manji... Ali koji kurac mi se obraćaš okolo kere pa na mala vrata... Jel ti ja izgledam ko netko tko ko nije u stanju prokužiti te fore... Ako si imao namjeru debilnom spikom podržati pejkerove proser to si bio slobodan napraviti podnjegovim upisom i Bog vas obojicu veselio... Moji upisi vaš i nisu plodno tlo za tako nešto, bar je u smislu moje reakcije... Usput ja ti bar ne psujem mater, a šejker tko zna ako te ne bi razumio možda bi ti mati usto fasovala...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 13:12

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jebote komentiram trenutni post odakle da znam ja sto ste vi pricali prije covjece bozji? I ne pisem u odnosu nekakvom na necije dugo misljenje nego sam se ukljucio u raspravu vezano na post koji si ti napisao. Evo necu vise samo se vi nastavite slati u 3pm isprike na prekidanju idile.
Pa koji kurac si došao meni ispod žita pametovati o uvodu u masovno cijepljenje sa 0,2% doza cjepiva od ukupno potrebnih... Što se nisi uključio šejkeru i s njim nazdravio ovom epohalnom postignuću...

Koji je tebi vrag tocno? Jel se lozis ti na stvaranje neprijatelja iz nicega? Objasni mi molim te sto tocno iz mog posta je ovakvu reakciju izazvalo? Jesam te vrijedao? Ismijavao? Provocirao? Znas sta...ugodne ti praznike zelim i zivio.
Kakvu reakciju pa daj čitaj što pišeš... Do prije par dana si bio usran od straha, i također si jebo mamu ovima što se zajebavaju na konto kovida... i sad ajde neka, malo te strah prošao jer su brojevi manji... Ali koji kurac mi se obraćaš okolo kere pa na mala vrata... Jel ti ja izgledam ko netko tko ko nije u stanju prokužiti te fore... Ako si imao namjeru debilnom spikom podržati pejkerove proser to si bio slobodan napraviti podnjegovim upisom i Bog vas obojicu veselio... Moji upisi vaš i nisu plodno tlo za tako nešto, bar je u smislu moje reakcije... Usput ja ti bar ne psujem mater, a šejker tko zna ako te ne bi razumio možda bi ti mati usto fasovala...

Ajde ti procitaj sto sam napisao. I onda mi reci na koju si foru izvukao sve ove zakljucke iz toga. Procitaj sto sam napisao covjece.

Nisam ni gledap upise van zadnje stranice jbt.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 13:15

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:Za 5 tjedana ćeš reći da si ti točno predvidio da će biti 40 mrtvih na 1. Veljače, ali da su te ljudi zajebali i odlučili da ih umre 160...
40/dan 10. Siječnja, a ne 1. Veljače. Tebi za 160/dan dam fore do 1. Travnja. :D

Da remiziramo... - Page 24 5
Ma puši krc stara olinjala šupčino, ako si ti izlapio ja nisam...  Evo ti pa prenesi onom pametnjakoviću šejkeru... 
[size=50]Uoči isporuke prvih doza cjepiva protiv covida-19 za članice Europske unije, Udruga njemačkih gradova upozorila je u subotu da zbog ograničenih količina treba smanjiti očekivanja od početka cijepljenja.[/size]
[size=50]“To je početak, ali bauk opasnog koronavirusa još nije nestao”, izjavio je predsjednik udruge Burkhard Jung u intervjuu za Funke Media Group. Stopa zaraženosti i dalje je zabrinjavajuća, a masovno cijepljenje još nije izvedivo. “Trenutno je premalo cjepiva za to”, upozorio je Jung."[/size]
[size=39]A tek kad bi imao muda pa rekao da i to malo što ima cjepiva će biti utrošeno na mumije koje neće ni znati da su cijepljene[/size]
Ovo je moj upis i ja nigdje je tvrdim da netko ne bi trebao biti cijepljen, nego da onaj koji gore iznosi tvrdnju, nije još naveo i ovo što sam ja naveo, vidi se smisao... Tko ima mozga skopčat će tko nema, nek pokloni još dvije ovce
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 13:19

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 24 7
Odlično, do NG budemo svjedočili još jednoj pobjedi nad virusom... Meni djeluje da se virus uplašio kad je vidio da nam je stiglo 9750 doza cjepiva... Ili to ili smo većina prokužen...
Ti si jednostavno loš i zao čovjek,  s lošim kućnim odgojem i manjkavom m naobrazom. a koliko vidim družiš se i s istim takvim ljudima.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 24 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum