ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... Empty Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 30 Nov - 13:15

michaellcmacha wrote:To su gluposti koje kako smo vidjeli u petak mogu pušiti samo pojedinci... U srijedu četvrtak i petak se u zagrebu nitko nikakvih mjera nije pridržava... Tako da pričekaj 9.10.11. prosinca pa ćeš vidjeti brojeve iz zagreba...
pa nije bas tako...nekad idem gradskim prijevozom i vidim da svi nose maske..a ima i manje putnika....vec mjesec i kusur dana ljudi u zagrebu bar vecina se drzi mjera...kakvih takvih ali drzi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 30 Nov - 13:27

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:To su gluposti koje kako smo vidjeli u petak mogu pušiti samo pojedinci... U srijedu četvrtak i petak se u zagrebu nitko nikakvih mjera nije pridržava... Tako da pričekaj 9.10.11. prosinca pa ćeš vidjeti brojeve iz zagreba...
pa nije bas tako...nekad idem gradskim prijevozom i vidim da svi nose maske..a ima i manje putnika....vec mjesec i kusur dana ljudi u zagrebu bar vecina se drzi mjera...kakvih takvih ali drzi
ma pizdu materinu se drže.
ja već danima vozim ex s posla jer nikaj ne funkcionira.
šišmišu starom sam zabranio da ide u pekaru. dozvoljene su mu terapije.

šeći po jebenoj terasi, golube možeš hranit s balkona.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Mon 30 Nov - 13:29

veber wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:To su gluposti koje kako smo vidjeli u petak mogu pušiti samo pojedinci... U srijedu četvrtak i petak se u zagrebu nitko nikakvih mjera nije pridržava... Tako da pričekaj 9.10.11. prosinca pa ćeš vidjeti brojeve iz zagreba...
pa nije bas tako...nekad idem gradskim prijevozom i vidim da svi nose maske..a ima i manje putnika....vec mjesec i kusur dana ljudi u zagrebu bar vecina se drzi mjera...kakvih takvih ali drzi
ma pizdu materinu se drže.
ja već danima vozim ex s posla jer nikaj ne funkcionira.
šišmišu starom sam zabranio da ide u pekaru. dozvoljene su mu terapije.

šeći po jebenoj terasi, golube možeš hranit s balkona.
drzi se rastojanje..kod mene u lidlu ima zastitar koji vec duze vrijeme upozorava stranke da se drze odstojanja...ne znam kako je drugdje ali u tom lidlu je tako..i u pekari kod mene u kvartu nema sanse da uđes u pekaru bez maske i rastojanja...ali svi se drze toga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Mon 30 Nov - 13:32

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:To su gluposti koje kako smo vidjeli u petak mogu pušiti samo pojedinci... U srijedu četvrtak i petak se u zagrebu nitko nikakvih mjera nije pridržava... Tako da pričekaj 9.10.11. prosinca pa ćeš vidjeti brojeve iz zagreba...
pa nije bas tako...nekad idem gradskim prijevozom i vidim da svi nose maske..a ima i manje putnika....vec mjesec i kusur dana ljudi u zagrebu bar vecina se drzi mjera...kakvih takvih ali drzi
ma pizdu materinu se drže.
ja već danima vozim ex s posla jer nikaj ne funkcionira.
šišmišu starom sam zabranio da ide u pekaru. dozvoljene su mu terapije.

šeći po jebenoj terasi, golube možeš hranit s balkona.
drzi se rastojanje..kod mene u lidlu ima zastitar koji vec duze vrijeme upozorava stranke da se drze odstojanja...ne znam kako je drugdje ali u tom lidlu je tako..i u pekari kod mene u kvartu nema sanse da uđes u pekaru bez maske i rastojanja...ali svi se drze toga
Većina zaraženih siščana su ujedno i zaposleni u zagrebu... Od 10 ljudi koje poznam a da su zaraženi njih 6 su zagrebački radnici...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 30 Nov - 13:50

ali stvarno ne kužim ljude, doduše ja hodam u cipelama u kuči.

da li bi itko od ignoranata stavio kod sebe noge na stol?

meni mačke ne mogu na stol. zna se čiji je prostor.

i sada je problem nosit jebenu masku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 13:58

veber wrote:ali stvarno ne kužim ljude, doduše ja hodam u cipelama u kuči.

da li bi itko od ignoranata stavio kod sebe noge na stol?

meni mačke ne mogu na stol. zna se čiji je prostor.

i sada je problem nosit jebenu masku.
Irud te yebo blesavog..a prije toga sastruzes na ulici hračkove i izbljuvke na nogostupima i cesti cipelama...nije ti promisljanje bash jaca strana.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Mon 30 Nov - 15:15

Preminuo Elvedin Kanafija u 54. godini života
Danas je u 54. godini života preminuo Elvedin Kanafija,direkotr direkcije za prodaju, promociju i podršku BH Telecoma.
Kako prenose mediji, Kanafija je izgubio bitku sa koronavirusom. 
U svojoj dugogodišnjoj karijeri od 29 godina obavljao je brojne odgovorne dužnosti radeći poslove inžinjera, profesora u Srednjoj tehničkoj školi Travnik, direktora Regionalne direkcije BH Telecoma Travnik, direktora Direkcije za razvoj poslovanja i direktora Direkcije za prodaju, promociju i podršku BH Telecoma Sarajevo. Bio je i aktivni takmičar u šahovskom klubu Travnik, glumac u Amaterskom pozorištu Travnik, te predsjednik upravnog odbora Bosanskog kulturnog centra u Travniku, prenosi TNT portal

Elvedin Kanafija po zanimanju diplomirani inžinjer elektrotehnike, oženjen, otac dvoje djece, ostat će upamćen u kao kandidat za načelnika Općine Travnik na proteklim izborima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović Mon 30 Nov - 16:06

Preminuo i drugi kandidat za načelnika Travnika Elvedin Kanafija
Da remiziramo... B_201130098
Kanafija je preminuo danas u Travniku, a iza sebe je ostavio suprugu i dvoje djece.

U svojoj dugogodišnjoj karijeri obavljao je brojne odgovorne dužnosti radeći poslove inženjera, profesora u Srednjoj tehničkoj školi Travnik, direktora Regionalne direkcije BH Telecoma Travnik, direktora Direkcije za razvoj poslovanja i direktora Direkcije za prodaju, promociju i podršku BH Telecoma Sarajevo.

Bio je i aktivni takmičar u šahovskom klubu Travnik, glumac u Amaterskom pozorištu Travnik, te predsjednik Upravnog odbora Bosanskog kulturnog centra u Travniku, piše travnik.ba.



Podsjećamo, na dan održavanja izbora je preminuo i Mirsad Peco, kandidat SDA za načelnika Travnika.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 16:41

Objavljene kazne: 500 kuna za krivo nošenje maski, do 10.000 kuna za kućni party

https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljene-kazne-500-kuna-za-krivo-nosenje-maski-do-10000-kuna-za-kucni-party/2234841.aspx

ovo neće funkcionirati. imam bolju ideju. budući su hrvati ekstremno kvarni tu njihovu kvarnost i zlobu treba u ovom slučaju iskoristiti tako da svatko tko prijavi nečiji kućni party dobije 10000 kuna nagrade. naravno nagradu plaća onaj tko je partijao.

sve ostalo je zakurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 16:45

Hektorović wrote:Preminuo i drugi kandidat za načelnika Travnika Elvedin Kanafija
Da remiziramo... B_201130098
Kanafija je preminuo danas u Travniku, a iza sebe je ostavio suprugu i dvoje djece.

U svojoj dugogodišnjoj karijeri obavljao je brojne odgovorne dužnosti radeći poslove inženjera, profesora u Srednjoj tehničkoj školi Travnik, direktora Regionalne direkcije BH Telecoma Travnik, direktora Direkcije za razvoj poslovanja i direktora Direkcije za prodaju, promociju i podršku BH Telecoma Sarajevo.

Bio je i aktivni takmičar u šahovskom klubu Travnik, glumac u Amaterskom pozorištu Travnik, te predsjednik Upravnog odbora Bosanskog kulturnog centra u Travniku, piše travnik.ba.



Podsjećamo, na dan održavanja izbora je preminuo i Mirsad Peco, kandidat SDA za načelnika Travnika.

za političare kurbine sinove nemam ni mrvu milosti. dabogda svi krepali. amen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Mon 30 Nov - 17:05

Legendovich wrote:
veber wrote:ali stvarno ne kužim ljude, doduše ja hodam u cipelama u kuči.

da li bi itko od ignoranata stavio kod sebe noge na stol?

meni mačke ne mogu na stol. zna se čiji je prostor.

i sada je problem nosit jebenu masku.
Irud te yebo blesavog..a prije toga sastruzes na ulici hračkove i izbljuvke na nogostupima i cesti cipelama...nije ti promisljanje bash jaca strana.. No No No
ja ne idem po ulici

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto Mon 30 Nov - 17:59

"Sve je u skladu s Ustavom i zakonima. Policija neće postupati samoinicijativno nego po dojavama, u slučaju buke itd. Svi koji žele dobro hrvatskim građanima vjerujem da će prijaviti takva okupljanja jer je cilj spriječiti širenje bolesti. O detaljima policijskog postupanja izvijestit će Ministarstvo unutarnjih poslova", kazao je Beroš.

danas "bolesne" sutra "neprijatelje drzave"
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto Mon 30 Nov - 18:04

- Kazne su previsoke, istaknuo je Peđa Grbin i dodao:
- One bi trebale biti koncentrirane na to da se ljude odvrati od kršenja mjera, a ne da budu usmjerene na punjenje proračuna. A onda dolazimo do posebno ozbiljne situacije koja se odnosi na mogućnost ulaska u dom zbog činjenja prekršaja. To nije u skladu s Ustavom koji kaže da je dom nepovrediv. Ovaj dio prijedloga Vlade o ulasku u dom naših sugrađana neodoljivo me podsjeća na neuspjeli prijedlog vlade iz proljeća o praćenju mobitela. Ovdje se radi o istoj ideji.

Politički tajnik Mosta Nikola Grmoja izjavio je u ponedjeljak da se njegova stranka protivi drakonskom kažnjavanju građana zbog nepoštivanja epidemioloških mjera i traži da o tome Hrvatski sabor odlučuje dvotrećinskom većinom.
- Most podržava odgovorno ponašanje i pridržavanje mjera, ali rigoroznom kažnjavanju kaže veliko ne, protivimo se strogim drakonskim mjerama i tražimo da Hrvatski sabor dvotrećinskom većinom odlučuje o tome, rekao je Grmoja nakon što je Vlada izglasala izmjene Zakona o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti, radi uvođenja prekršajnih sankcija.

Ustvrdio je da taj zakon ograničava prva naših građana i njihove slobode. - Ulazi u njihove domove i time povređuje osnovne članke Ustava i želimo da se o tome odlučuje dvotrećinskom većinom, dodao je.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by sitting_bull Mon 30 Nov - 18:09

je l' anemični zločinac zbog čijeg nerada i nebrige nepotrebno od korone umiru ljudi još uvijek u od doktora propisanoj samoizolaciji?

vezano uz tu samoizolaciju pitanje je kako nakon druženja s đokovićem, ivaniševićem i ostalima korona pozitivnim nije bilo potrebe za samoizolacijom, a sada kad je razvidno da je riječ o kukavičkom bježanju od javnosti dok se uvode represivne mjere i kazne odjednom treba mjera samoizolacije kako bi se anemični krivac za nepotrebno umiranje sačuvao od pitanja za njegovu odgovornost.

ako je božje pravde uistinu će ga kresnuti prava, a ne fingirana i lažna zaraza.
opet je mama lekarka našla model da zaštiti idiota kojeg je rodila.

sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto Mon 30 Nov - 18:20

sitting_bull wrote:je l' anemični zločinac zbog čijeg nerada i nebrige nepotrebno od korone umiru ljudi još uvijek u od doktora propisanoj samoizolaciji?

vezano uz tu samoizolaciju pitanje je kako nakon druženja s đokovićem, ivaniševićem i ostalima korona pozitivnim nije bilo potrebe za samoizolacijom, a sada kad je razvidno da je riječ o kukavičkom bježanju od javnosti dok se uvode represivne mjere i kazne odjednom treba mjera samoizolacije kako bi se anemični krivac za nepotrebno umiranje sačuvao od pitanja za njegovu odgovornost.

ako je božje pravde uistinu će ga kresnuti prava, a ne fingirana i lažna zaraza.
opet je mama lekarka našla model da zaštiti idiota kojeg je rodila.

issati ka da te zajeba za 20 000€  , zena mu bolesna
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by sitting_bull Mon 30 Nov - 18:29

debotoijusto wrote:
sitting_bull wrote:je l' anemični zločinac zbog čijeg nerada i nebrige nepotrebno od korone umiru ljudi još uvijek u od doktora propisanoj samoizolaciji?

vezano uz tu samoizolaciju pitanje je kako nakon druženja s đokovićem, ivaniševićem i ostalima korona pozitivnim nije bilo potrebe za samoizolacijom, a sada kad je razvidno da je riječ o kukavičkom bježanju od javnosti dok se uvode represivne mjere i kazne odjednom treba mjera samoizolacije kako bi se anemični krivac za nepotrebno umiranje sačuvao od pitanja za njegovu odgovornost.

ako je božje pravde uistinu će ga kresnuti prava, a ne fingirana i lažna zaraza.
opet je mama lekarka našla model da zaštiti idiota kojeg je rodila.

issati ka da te zajeba za 20 000€  , zena mu bolesna
tako kažu njegovi doktori i on sam.

tko garantira kako je to istina?

obzirom na sve prijevare, laži i obmane koje  anemičar  ima u svom modusu operandi ova iznenadna ženina zaraza ne djeluje uvjerljivo i stvarno.
pičkica bježi od javnosti jer je sigurno kako je njegov nerad i nedjelovanje izravni uzrok za smrt dobrog dijela zaraženih.

zapravo je apsurdno da se uvode bestijalno visoke kazne za prekasno donešene mjere, a da se izravnog krivca za te mjere i posljedice prekasno uvedenih mjera - ljude koje se moglo spasiti - štiti i abolira.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 18:29

debotoijusto wrote:
"Sve je u skladu s Ustavom i zakonima. Policija neće postupati samoinicijativno nego po dojavama, u slučaju buke itd. Svi koji žele dobro hrvatskim građanima vjerujem da će prijaviti takva okupljanja jer je cilj spriječiti širenje bolesti. O detaljima policijskog postupanja izvijestit će Ministarstvo unutarnjih poslova", kazao je Beroš.

danas "bolesne" sutra "neprijatelje drzave"

pa mater vam hrvatsku jebem na koji način vas treba disciplinirati kad sami niste u stanju nemate autodisciplinu, boli vas kurac za ikoga gledate samo sebe i vlastito smrdljivo užeglo prkno, nemate ni mrvu solidarnosti i empatije. vi ste hrvati smrdljiva psihopatska gomila ljudskog šrota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Mon 30 Nov - 18:32

sitting_bull wrote:
debotoijusto wrote:
sitting_bull wrote:je l' anemični zločinac zbog čijeg nerada i nebrige nepotrebno od korone umiru ljudi još uvijek u od doktora propisanoj samoizolaciji?

vezano uz tu samoizolaciju pitanje je kako nakon druženja s đokovićem, ivaniševićem i ostalima korona pozitivnim nije bilo potrebe za samoizolacijom, a sada kad je razvidno da je riječ o kukavičkom bježanju od javnosti dok se uvode represivne mjere i kazne odjednom treba mjera samoizolacije kako bi se anemični krivac za nepotrebno umiranje sačuvao od pitanja za njegovu odgovornost.

ako je božje pravde uistinu će ga kresnuti prava, a ne fingirana i lažna zaraza.
opet je mama lekarka našla model da zaštiti idiota kojeg je rodila.

issati ka da te zajeba za 20 000€  , zena mu bolesna
tako kažu njegovi doktori i on sam.

tko garantira kako je to istina?

obzirom na sve prijevare, laži i obmane koje  anemičar  ima u svom modusu operandi ova iznenadna ženina zaraza ne djeluje uvjerljivo i stvarno.
pičkica bježi od javnosti jer je sigurno kako je njegov nerad i nedjelovanje izravni uzrok za smrt dobrog dijela zaraženih.

zapravo je apsurdno da se uvode bestijalno visoke kazne za prekasno donešene mjere, a da se izravnog krivca za te mjere i posljedice prekasno uvedenih mjera - ljude koje se moglo spasiti - štiti i abolira.

Kenwood Kenon je psihopat. što ti misliš kako psihopate funkcioniraju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto Mon 30 Nov - 18:40

sitting_bull wrote:
debotoijusto wrote:
sitting_bull wrote:je l' anemični zločinac zbog čijeg nerada i nebrige nepotrebno od korone umiru ljudi još uvijek u od doktora propisanoj samoizolaciji?

vezano uz tu samoizolaciju pitanje je kako nakon druženja s đokovićem, ivaniševićem i ostalima korona pozitivnim nije bilo potrebe za samoizolacijom, a sada kad je razvidno da je riječ o kukavičkom bježanju od javnosti dok se uvode represivne mjere i kazne odjednom treba mjera samoizolacije kako bi se anemični krivac za nepotrebno umiranje sačuvao od pitanja za njegovu odgovornost.

ako je božje pravde uistinu će ga kresnuti prava, a ne fingirana i lažna zaraza.
opet je mama lekarka našla model da zaštiti idiota kojeg je rodila.

issati ka da te zajeba za 20 000€  , zena mu bolesna
tako kažu njegovi doktori i on sam.

tko garantira kako je to istina?

obzirom na sve prijevare, laži i obmane koje  anemičar  ima u svom modusu operandi ova iznenadna ženina zaraza ne djeluje uvjerljivo i stvarno.
pičkica bježi od javnosti jer je sigurno kako je njegov nerad i nedjelovanje izravni uzrok za smrt dobrog dijela zaraženih.


zapravo je apsurdno da se uvode bestijalno visoke kazne za prekasno donešene mjere, a da se izravnog krivca za te mjere i posljedice prekasno uvedenih mjera - ljude koje se moglo spasiti - štiti i abolira.
tako to vidis ?
je licemjer niskorisni no preglupo izmislit nesto tako lako dokazivo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30569
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by sitting_bull Mon 30 Nov - 18:54

debotoijusto wrote:
sitting_bull wrote:
debotoijusto wrote:
sitting_bull wrote:je l' anemični zločinac zbog čijeg nerada i nebrige nepotrebno od korone umiru ljudi još uvijek u od doktora propisanoj samoizolaciji?

vezano uz tu samoizolaciju pitanje je kako nakon druženja s đokovićem, ivaniševićem i ostalima korona pozitivnim nije bilo potrebe za samoizolacijom, a sada kad je razvidno da je riječ o kukavičkom bježanju od javnosti dok se uvode represivne mjere i kazne odjednom treba mjera samoizolacije kako bi se anemični krivac za nepotrebno umiranje sačuvao od pitanja za njegovu odgovornost.

ako je božje pravde uistinu će ga kresnuti prava, a ne fingirana i lažna zaraza.
opet je mama lekarka našla model da zaštiti idiota kojeg je rodila.

issati ka da te zajeba za 20 000€  , zena mu bolesna
tako kažu njegovi doktori i on sam.

tko garantira kako je to istina?

obzirom na sve prijevare, laži i obmane koje  anemičar  ima u svom modusu operandi ova iznenadna ženina zaraza ne djeluje uvjerljivo i stvarno.
pičkica bježi od javnosti jer je sigurno kako je njegov nerad i nedjelovanje izravni uzrok za smrt dobrog dijela zaraženih.


zapravo je apsurdno da se uvode bestijalno visoke kazne za prekasno donešene mjere, a da se izravnog krivca za te mjere i posljedice prekasno uvedenih mjera - ljude koje se moglo spasiti - štiti i abolira.
tako to vidis ?
je licemjer niskorisni no preglupo izmislit nesto tako lako dokazivo
ako je anemičar psihopata (glavna obilježja psihopatije uključuju nedostatak empatije i osjećaja za druge, sebičnost, nedostatak krivnje i površinski šarm koji se koristi isključivo za manipulaciju drugima, uključujući i manipuliranje tuđim emocijama), onda postoje svi elementi koji ukazuju na to kako je riječ o proračunatoj manipulaciji  kojom se pokušava izazvati razumijevanje i empatija za anemičarevu situaciju, a istovremeno se izbjegava sučeljavanje sa vlastitom odgovornošću za trenutačno stanje u državi, posebice ovo vezano uz pandemiju.


ako su si građani sami krivi što ljudi umiru od pandemije, onda si je i anemičar sam kriv ako mu je žena stvarno zaražena, premda ja u to ne vjerujem.
anemična niškoristi kreatura je iznašla modus kako bi sam sebe zaštitio od posljedica onoga što je sam zakuhao jer ga za druge nije bilo briga.


čak i kad bi imao tisuću dokaza kako je anemičareva drugarica zdrava, cijeli je sustav upregnut da svima dokaže kako je bolesna. po potrebi, naravno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum