ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 11/12/2020, 00:27

Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:

upravo sam banirao cigu ne će mene srbadija jebat.
A irudati.  :^0
E dugo ti je trajao. Imaš jednog jedinog cigu i njega izgubiš. Zamisli kako je Kicu .  :P 

Već sam mislila da nisi sav svoj od onolike količine strpljenja koju si uspio skrpiti onih par mjeseci.  Čak ste lijepo i divanili dok nije rekao da te cima.  :D

od početka sam skužio da me cima ali trebalo je to i dokazati jer cigo je hohštapler isto kao i ovaj otoman turčin ero. sve je bilo nedokazivo dok mu nisam izvukao na površinu brižljivo skrivenu tajnu da ima kompleks superiornosti.
A vidiš ja sam imala sasvim drugi dojam, da te uopće nije cimao i da si ti njemu bez obzira na sve zapravo simpatičan. 
Činilo mi se da je želio prijateljski komunicirati s tobom i kad si ga ispljuckao (onako kako ti to znaš  :puj ) pokušao je sve okrenuti na šalu tj. reći da te samo cimao. Rezultat je bio kao kad benzinom gasiš vatru. 



Ok, nije da nekad nije cimao, tako da taj ban možeš nazvati vraćeni karmički dug.   :rasta

rado ću čuti tuđa mišljenja i dojmove koji ponekad znaju biti frustrirajuće zamorni i stresni (u elaboraciju zašto neću sada ulaziti) ali nisu mi oni presudni u donošenju odluka nego intuicija.

in·tu·i·tion:

the ability to understand something immediately, without the need for conscious reasoning.
Nisu ni napisani da bi bili presudni, jednostavno sam iznijela svoje viđenje promatrača. 
Čitam obojicu godinama i znala sam da nećete moći dugo bez 'krešenda', ali je bilo fora gledati kako se trudite pristojno komunicirati. :)

Dosta je bilo remiziranja. 
Odoh ja na neka mirnija tla.   :leaving

jao u pizdu materinu sve. jedino ja se trudim pristojno komunicirati sa ološem koji je slatkorječiv koji mi laska toliko da mi se počne povraćati od muke koji od samog starta mulja i gleda kako će koga zajebat. sociopatski narcisoidni sofistički prevarant hohštapler i ja koji nisam ništa od svega toga.

i ti sad staviš znak jednakosti između mene i njega?
odi, dam ti pusu.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 11/12/2020, 00:31

Jedna haiko-slavonska kitica za laku noc


JA BIH JEBO...

KURAC HLADAN...

PiČKA VRUĆA...

DOBIT ĆU UPALU PLUĆA...

jep te se narode-laku noć..




Feberu.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 11/12/2020, 00:33

Autor Phil Stooke je kod lokacije Ben Hee popravi grešku ...ispalo je da je rover tamo stajao 100 dana. Jebiga, i meni je to promaklo. :D
Da remiziramo... - Page 50 37

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 11/12/2020, 00:34

Legendovich wrote:Jedna haiko-slavonska kitica za laku noc


JA BIH JEBO...

KURAC HLADAN...

PiČKA VRUĆA...

DOBIT ĆU UPALU PLUĆA...

jep te se narode-laku noć..




Feberu.. :love :love :love
jednostavno si definirao svoj život.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 11/12/2020, 00:36

Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:

upravo sam banirao cigu ne će mene srbadija jebat.
A irudati.  :^0
E dugo ti je trajao. Imaš jednog jedinog cigu i njega izgubiš. Zamisli kako je Kicu .  :P 

Već sam mislila da nisi sav svoj od onolike količine strpljenja koju si uspio skrpiti onih par mjeseci.  Čak ste lijepo i divanili dok nije rekao da te cima.  :D

od početka sam skužio da me cima ali trebalo je to i dokazati jer cigo je hohštapler isto kao i ovaj otoman turčin ero. sve je bilo nedokazivo dok mu nisam izvukao na površinu brižljivo skrivenu tajnu da ima kompleks superiornosti.
A vidiš ja sam imala sasvim drugi dojam, da te uopće nije cimao i da si ti njemu bez obzira na sve zapravo simpatičan. 
Činilo mi se da je želio prijateljski komunicirati s tobom i kad si ga ispljuckao (onako kako ti to znaš  :puj ) pokušao je sve okrenuti na šalu tj. reći da te samo cimao. Rezultat je bio kao kad benzinom gasiš vatru. 



Ok, nije da nekad nije cimao, tako da taj ban možeš nazvati vraćeni karmički dug.   :rasta

rado ću čuti tuđa mišljenja i dojmove koji ponekad znaju biti frustrirajuće zamorni i stresni (u elaboraciju zašto neću sada ulaziti) ali nisu mi oni presudni u donošenju odluka nego intuicija.

in·tu·i·tion:

the ability to understand something immediately, without the need for conscious reasoning.
Nisu ni napisani da bi bili presudni, jednostavno sam iznijela svoje viđenje promatrača. 
Čitam obojicu godinama i znala sam da nećete moći dugo bez 'krešenda', ali je bilo fora gledati kako se trudite pristojno komunicirati. :)

Dosta je bilo remiziranja. 
Odoh ja na neka mirnija tla.   :leaving

jao u pizdu materinu sve. jedino ja se trudim pristojno komunicirati sa ološem koji je slatkorječiv koji mi laska toliko da mi se počne povraćati od muke koji od samog starta mulja i gleda kako će koga zajebat. sociopatski narcisoidni sofistički prevarant hohštapler i ja koji nisam ništa od svega toga.

i ti sad staviš znak jednakosti između mene i njega?

Pazi ćerce, Ra, kako se ponašaš, inače ti nema spasa. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 11/12/2020, 00:39

Eroo wrote:Autor Phil Stooke je kod lokacije Ben Hee popravi grešku ...ispalo je da je rover tamo stajao 100 dana. Jebiga, i meni je to promaklo. :D
Da remiziramo... - Page 50 37
ti fakat ne kužiš da si niskointeligentna osoba.

tvoji upisi idu u patologiju.

ti ne kužiš;
-ja
-ja budem nazvao (tipa rimac)
-ja sam predvidio (tipa u svibnju kraj pandemije)
-ja sam (sada mars)

ti imaš gadan poremećaj odbačene osobe.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 11/12/2020, 00:41

veber wrote:
Eroo wrote:Autor Phil Stooke je kod lokacije Ben Hee popravi grešku ...ispalo je da je rover tamo stajao 100 dana. Jebiga, i meni je to promaklo. :D
Da remiziramo... - Page 50 37
ti fakat ne kužiš da si niskointeligentna osoba.

tvoji upisi idu u patologiju.

ti ne kužiš;
-ja
-ja budem nazvao (tipa rimac)
-ja sam predvidio (tipa u svibnju kraj pandemije)
-ja sam (sada mars)

ti imaš gadan poremećaj odbačene osobe.

Samo ti vari, a sve ostalo prepusti šefu-majstoru. :D


Last edited by Eroo on 11/12/2020, 00:43; edited 1 time in total

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Ra 11/12/2020, 00:42

veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:

 još mrlja u ACADu 
I ja još mrljam u tom programu. I kupujem u Lidlu i Hoferu. Čak imam i neke robe od tamo.  :hekla 
I uopće nije loše kvalitete kako sam prije mislila. 

I nemam mačku samo zato  jer mi je stan toliko mali da bih morala izbaciti krevet da unesem klavir na kojem će moja mačka spavati.  :P 



Veberu, ti si se toliko razmahao da udaraš i po bubrezima slučajnih prolaznika. Moji već otpadaju.   :D
ti si u austriji čim je hofer u spiki.
čuj, ACAD nama strojarima ne znači nikaj.
OK je za 2D
ja sam davno u verziji 10 počeo raditi kada si upisivao komande.
za 3D je kiki, nemoguće je dobiti dobru vizuelizaciju, pogotovo ne u krivuljama.
Catia je zahtjevan program, ali kada ga svladaš nema boljeg.

posljedica mačke, klavira, bmwa su likovi koji bulazne. od turbo inžinjera do graditelja piramida.
da imaš priliku, kaj ne bi kupila veći stan? ili iznajmila?

klavir, nekim čudom erini i sorini nisu skurili i u dnevnoj mi služi kao stalak za tv.
kaj se tiče trgovine, mrzim šoping.
Dobro jutro.  :rasta

Imaš ga i u Sloveniji, ali uskoro će ga preuzeti Aldi. Tu već mijenjaju boje na tablama.

Nisi u pravu. AutoCad je dobar program u 2 D i upravo zato koristi strojarima jer je precizniji od ArchiCad-a koji koriste građevinci, a koji je 3D crtanje. 
Uglavnom se idejni projekat napravi u ArchiCad-u, trodimenzionalno (ne crtaš zid, nego mu zadaš parametre, debljine visine, slojeve i materijale i postaviš ga odmah u 3D obliku). Nakon toga se idejni nacrt iz PLN  forme prebaci u DWG i nastavi crtati glavne ili izvedbene projekte u AutoCadu , jer je (kao što sam napomenula) precizniji za detalje od Archi-a. Barem se kod nas tako uvijek radilo. 

Tu je popularan i Revit, ali ja još nisam radila na njemu. Omjer korištenja ta dva programa u projektnim uredima je pola pola (Revit i ArchiCad).

Vjerujem da je u Catii lakše napraviti krivulje, ali to ne znači da ACad programi nisu dobri, jer nije svaki nacrt pun krivulja. :)

Ne, ne bih. 
Imala sam veliku kuću, imala sam i veliki stan. Tad je veličina imala smisla jer nas je bilo puno.
Imati veliki stan i živjeti sam u njemu je i nepraktično i besmisleno. Čemu bezbroj prostorija koje ne koristiš?
Ono što svakom čovjeku treba je prostorija u kojoj će spavati, druga u kojoj će kuhati, treća za higijenu, četvrta za dnevni odmor i peta (poželjna, ali ne mora biti) radna soba koja se može pretvoriti u gostinsku. I to je to. U takvom stanu dvije osobe mogu vrlo udobno živjeti, održavati ga bez ičije pomoći i ugostiti drage ljude. 
Sve preko toga je (govorim u svoje ime) besmisleno. 

Šoping je naporan i meni.

Odoh ća. Aj bok
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 11/12/2020, 00:51

Ra wrote: 
Uglavnom se idejni projekat napravi u ArchiCad-u, trodimenzionalno (ne crtaš zid, nego mu zadaš parametre, debljine visine, slojeve i materijale i postaviš ga odmah u 3D obliku). Nakon toga se idejni nacrt iz PLN  forme prebaci u DWG i nastavi crtati glavne ili izvedbene projekte u AutoCadu , jer je (kao što sam napomenula) precizniji za detalje od Archi-a. Barem se kod nas tako uvijek radilo. 
Da, upravo tako.
Iskreno, sve je to ok, ali grešaka na kraju ko u priči.
Prije se je sve crtalo na tabli i svi su detalji bili na oku tijekom cijelog vremena  izrade nacrta.
Sad je to..zum-zum-zum...i tu se izgubi preglednost.
Znam da veći biroi (ne kod nas) imaju velike ekrane za pola sobe, koje si mi zbog
cijene ne možemo priuštiti...ma mogli bi, ali, jbga, dok ide i 'vako...
Ja uglavnom samo kontroliram nacrtano i uvijek dobijem glavobol...jer su greške u mome poslu neoprostive...grrr...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 11/12/2020, 00:55

Ra wrote:
veber wrote:
Ra wrote:
veber wrote:

 još mrlja u ACADu 
I ja još mrljam u tom programu. I kupujem u Lidlu i Hoferu. Čak imam i neke robe od tamo.  :hekla 
I uopće nije loše kvalitete kako sam prije mislila. 

I nemam mačku samo zato  jer mi je stan toliko mali da bih morala izbaciti krevet da unesem klavir na kojem će moja mačka spavati.  :P 



Veberu, ti si se toliko razmahao da udaraš i po bubrezima slučajnih prolaznika. Moji već otpadaju.   :D
ti si u austriji čim je hofer u spiki.
čuj, ACAD nama strojarima ne znači nikaj.
OK je za 2D
ja sam davno u verziji 10 počeo raditi kada si upisivao komande.
za 3D je kiki, nemoguće je dobiti dobru vizuelizaciju, pogotovo ne u krivuljama.
Catia je zahtjevan program, ali kada ga svladaš nema boljeg.

posljedica mačke, klavira, bmwa su likovi koji bulazne. od turbo inžinjera do graditelja piramida.
da imaš priliku, kaj ne bi kupila veći stan? ili iznajmila?

klavir, nekim čudom erini i sorini nisu skurili i u dnevnoj mi služi kao stalak za tv.
kaj se tiče trgovine, mrzim šoping.
Dobro jutro.  :rasta

Imaš ga i u Sloveniji, ali uskoro će ga preuzeti Aldi. Tu već mijenjaju boje na tablama.

Nisi u pravu. AutoCad je dobar program u 2 D i upravo zato koristi strojarima jer je precizniji od ArchiCad-a koji koriste građevinci, a koji je 3D crtanje. 
Uglavnom se idejni projekat napravi u ArchiCad-u, trodimenzionalno (ne crtaš zid, nego mu zadaš parametre, debljine visine, slojeve i materijale i postaviš ga odmah u 3D obliku). Nakon toga se idejni nacrt iz PLN  forme prebaci u DWG i nastavi crtati glavne ili izvedbene projekte u AutoCadu , jer je (kao što sam napomenula) precizniji za detalje od Archi-a. Barem se kod nas tako uvijek radilo. 

Tu je popularan i Revit, ali ja još nisam radila na njemu. Omjer korištenja ta dva programa u projektnim uredima je pola pola (Revit i ArchiCad).

Vjerujem da je u Catii lakše napraviti krivulje, ali to ne znači da ACad programi nisu dobri, jer nije svaki nacrt pun krivulja. :)

Ne, ne bih. 
Imala sam veliku kuću, imala sam i veliki stan. Tad je veličina imala smisla jer nas je bilo puno.
Imati veliki stan i živjeti sam u njemu je i nepraktično i besmisleno. Čemu bezbroj prostorija koje ne koristiš?
Ono što svakom čovjeku treba je prostorija u kojoj će spavati, druga u kojoj će kuhati, treća za higijenu, četvrta za dnevni odmor i peta (poželjna, ali ne mora biti) radna soba koja se može pretvoriti u gostinsku. I to je to. U takvom stanu dvije osobe mogu vrlo udobno živjeti, održavati ga bez ičije pomoći i ugostiti drage ljude. 
Sve preko toga je (govorim u svoje ime) besmisleno. 

Šoping je naporan i meni.

Odoh ća. Aj bok
nebumo se oko programa. svi rade jednako.
iz sketcha ideš u 3D. bio to acad ili catia.
catia je vojni program nastao ranih 70ih od strane dassaulta. za potrebe vojske.
postao je broj jedan u vojnoj i auto industriji.
kod njega nema kao kod ACADa da ne zatvoriš krivulju ili liniju.
(malo ljudi zna da je Autodeskov Invertor baza većine današnjih animacija-samo full verzija zauzima 50ak Gb kaj nama prosječnim korisnicima ne treba.)
što se stana tiče,ili kuće, malo koristimo. ali u stanu volim otvorene prostore.
realno, kaj ti treba? tuš, wc, kuhinja, dnevni/spavaći boravak.

ali mi ljudi smo ljudi, pa onda blagavaonica ima pun kiki.
jedino još da tapison izbacim iz dnevne i imam savršen minimalizam.
(starom je zima za šapice)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Ra 11/12/2020, 00:56

Gnječ wrote:
Ra wrote:
Nisu ni napisani da bi bili presudni, jednostavno sam iznijela svoje viđenje promatrača. 
Čitam obojicu godinama i znala sam da nećete moći dugo bez 'krešenda', ali je bilo fora gledati kako se trudite pristojno komunicirati. :)

Dosta je bilo remiziranja. 
Odoh ja na neka mirnija tla.   :leaving

jao u pizdu materinu sve. jedino ja se trudim pristojno komunicirati sa ološem koji je slatkorječiv koji mi laska toliko da mi se počne povraćati od muke koji od samog starta mulja i gleda kako će koga zajebat. sociopatski narcisoidni sofistički prevarant hohštapler i ja koji nisam ništa od svega toga.

i ti sad staviš znak jednakosti između mene i njega?

Boldano: Ne pizdi i ne čitaj ono čega nema. 

Nigdje nisam stavila znak jednakosti među vama.
I sam navodiš kako si se potrudio pristojno komunicirati bez obzira na očigledno ulizivanje (što je za njega pristojno komuniciranje, jer se on ili ulizuje ili pljuje, nema između) i znala sam da će prije ili poslije doći do erupcije. 

A sad stvarno odoh spavati, ujutro ću imati pune oči trunja.
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 11/12/2020, 01:02

Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:
Nisu ni napisani da bi bili presudni, jednostavno sam iznijela svoje viđenje promatrača. 
Čitam obojicu godinama i znala sam da nećete moći dugo bez 'krešenda', ali je bilo fora gledati kako se trudite pristojno komunicirati. :)

Dosta je bilo remiziranja. 
Odoh ja na neka mirnija tla.   :leaving

jao u pizdu materinu sve. jedino ja se trudim pristojno komunicirati sa ološem koji je slatkorječiv koji mi laska toliko da mi se počne povraćati od muke koji od samog starta mulja i gleda kako će koga zajebat. sociopatski narcisoidni sofistički prevarant hohštapler i ja koji nisam ništa od svega toga.

i ti sad staviš znak jednakosti između mene i njega?

Boldano: Ne pizdi i ne čitaj ono čega nema. 

Nigdje nisam stavila znak jednakosti među vama.
I sam navodiš kako si se potrudio pristojno komunicirati bez obzira na očigledno ulizivanje (što je za njega pristojno komuniciranje, jer se on ili ulizuje ili pljuje, nema između) i znala sam da će prije ili poslije doći do erupcije. 

A sad stvarno odoh spavati, ujutro ću imati pune oči trunja.
Ima, ali ne sa svakim.
Ima ovdje i krasnih ljudi...da ih sad ne spominjem poimence.
Maknu se s foruma kad se psihopate pojave.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=44132

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74805
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 50 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum