ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 08:45

inace...nitko ne spominje da imamo visok postotak izljecenih od korone...i tu smo najbolji u 'regionu'...pa cak blizu europskog vrha...nego svi spominju zarazene i umrle...drugo vodimo dosta losu propgandu u svezi korone..dok drugi propagandno pokusavaju uljepsati sliku mi se trudimo sto vise je ocrniti..dajemo prostor nasim znanstvenicima koji su međusobno posvađani(jos i prije korone) koji se takmicu tko ce vise ocrniti situaciju radi vlastitog probitka i interesa...kad se svi pozivaju ovdje na švedsku tamo bas i ne vlada u njihovim medijima neko crnilo..kod drugih drzava korona je doslovno prihvacena nesto kao 'normalno' pa vijesti o koroni dobijaju drugu,trecu stranicu..traje nekakvo bezvezo takmicenje tko je pobjedio to ne tko je smanjio tko povecao a u svemu tome je uvijek prisutan interes(i)...

vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/12/2020, 08:47

vuksadinare wrote:inace...nitko ne spominje da imamo visok postotak izljecenih od korone...i tu smo najbolji u 'regionu'...pa cak blizu europskog vrha...nego svi spominju zarazene i umrle...drugo vodimo dosta losu propgandu u svezi korone..dok drugi propagandno pokusavaju uljepsati sliku mi se trudimo sto vise je ocrniti..dajemo prostor nasim znanstvenicima koji su međusobno posvađani(jos i prije korone) koji se takmicu tko ce vise ocrniti situaciju radi vlastitog probitka i interesa...kad se svi pozivaju ovdje na švedsku tamo bas i ne vlada u njihovim medijima neko crnilo..kod drugih drzava korona je doslovno prihvacena nesto kao 'normalno' pa vijesti o koroni dobijaju drugu,trecu stranicu..traje nekakvo bezvezo takmicenje tko je pobjedio to ne tko je smanjio tko povecao a u svemu tome je uvijek prisutan interes(i)...

Istina istina...treba sve promatrati kroz ruzicaste naocale. Ono...otisli su svi umrli na bolji svijet...i naj smo bolji kod ozdravljenih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 08:50

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
Stožer čini sve što je potrebno u ovoj situaciji, do vas je.
Stožer ne može ispravljati balkanski mentalitet.

Jooooj.

Ljudi su debili DA JESU. Ali koji je tebi točno vrag s time da moraš pronalaziti heroje unutar nekog stožera samo radi toga jer se ufaješ u stranku koja ih je okupila? Pa jebote jel si ti sposoban za ikakvu kritiku na račun onih za koje navijaš i koji ti se sviđaju? Pa jebote nemoj mi govoriti samo da misliš da aaaaaaaaaapsolutno ništa nisu zasrali i da nigdje nisu imali krivih poteza.

Nemoj me nasmijavati, kasne s jebenim mjerama barem mjesec i po dana. 

A što se ljudi tiče da balkanci su, koji qrac se onda već pola godine ponašaju kao da imaju posla sa razumnim i odgovornim svijetom? Gdje su bili prije s kaznama dok se ovo još moglo kontrolirati. Kalkuliraju Ero, čitavo vrijeme se kalkulira radi politike i političkih poena. Boli ih ona stvar i za živote i nešto slično. Čitavo ljeto su imali da se prilagode, da se pripreme...češali su jaja čitavo prokleto ljeto. U kombinaciji sa neodgovornim idiotima unutar samoga naroda imamo sada ovaj košmar koji imamo.
dobro jutro...naravno da je uvijek i uvijek prisutna politika...pa i novac...nisu se pripremali na ljeto jer su svi gledali u tursiticku sezonu i - novac...procjenili su da je po njih pogubnije valjanje ulicom nezadovoljnih ljudi ako ne prime placu,mirovinu ili ne zadovolje gladna usta svojih uhljeba nego korona...drugo sto losija situacija mogu iskamciti vise novca i lijekova da sto manje plate a vise da dobiju kao poklone iz humanitarnih pitanja..tko nas ne zna skupo nas placa..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 08:51

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:inace...nitko ne spominje da imamo visok postotak izljecenih od korone...i tu smo najbolji u 'regionu'...pa cak blizu europskog vrha...nego svi spominju zarazene i umrle...drugo vodimo dosta losu propgandu u svezi korone..dok drugi propagandno pokusavaju uljepsati sliku mi se trudimo sto vise je ocrniti..dajemo prostor nasim znanstvenicima koji su međusobno posvađani(jos i prije korone) koji se takmicu tko ce vise ocrniti situaciju radi vlastitog probitka i interesa...kad se svi pozivaju ovdje na švedsku tamo bas i ne vlada u njihovim medijima neko crnilo..kod drugih drzava korona je doslovno prihvacena nesto kao 'normalno' pa vijesti o koroni dobijaju drugu,trecu stranicu..traje nekakvo bezvezo takmicenje tko je pobjedio to ne tko je smanjio tko povecao a u svemu tome je uvijek prisutan interes(i)...

Istina istina...treba sve promatrati kroz ruzicaste naocale. Ono...otisli su svi umrli na bolji svijet...i naj smo bolji kod ozdravljenih...
pa vidim propagandno da s emnogi tako ponasaju ili su se poceli ponsati...mozda i dijelom da psihicki ne maltretiraju do kraja svoje pucanstvo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 08:55

inace meni zanimljivo ovo prepucavanje u znanstvenoj zajednici...koje evo traje vec ohohoho...korona je samo jedan od uzroka...ne znas tko tu koga vec niz godina...ili se prepucavaju oko radmanovog ili inih instituta ili oko novca ili oko toga tko je blize drzavnoj sisi sada oko korone...boze sacuvaj..a sve kao nekakvi intelektualci a ispadaju kao da su sad izasli iz birtije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 08:58

vuksadinare wrote:inace meni zanimljivo ovo prepucavanje u znanstvenoj zajednici...koje evo traje vec ohohoho...korona je samo jedan od uzroka...ne znas tko tu koga vec niz godina...ili se prepucavaju oko radmanovog ili inih instituta ili oko novca ili oko toga tko je blize drzavnoj sisi sada oko korone...boze sacuvaj..a sve kao nekakvi intelektualci a ispadaju kao da su sad izasli iz birtije
..ah da zaboravio sam ono bezvremensko prepucavanje oko šustara i pave barišića...i sva ta repucavanja unjeli su i u korona krizu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/12/2020, 10:33

Gnječ wrote:
pa jebotebog 

Ovo nije trenutak za stvaranje novih neprijatelja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:00

tre wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:dobar jest..

Da remiziramo... - Page 26 Slika_790_0
jel ti to mishung za inhalirung
nekako mi djeluje da mu fali u teksturi bijeloga, a i nije preporučljivo kulen rezati rebrastim nožem
Da remiziramo... - Page 26 Kulen10
nagrđuje ga
ovom gore fali masnoće, malo je suhoparan i zato se onako raspada no nije loš no ovaj dolje je fantazija po izgledu a rekao bih i da je za nepce raj
jbga ja ga samo gledat mogu... dok moji njega listaju ja tučem chia i lan sjemenke sa jogurtom i posnim sirom... i pravim se flegma... :)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:01

ali jebo kulenje... evo kod mene samo 9 novozaraženih... moram se ispričati šejkeru...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by marcellus 7/12/2020, 11:01

T. wrote:Kako stoji afrika zna li se...
Nigdje se ne spominje u vijestima...

dobro, jer je tamo sad ljeto...

_________________
Da remiziramo... - Page 26 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Šandor Winnetou 7/12/2020, 11:06

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:dobar jest..

Da remiziramo... - Page 26 Slika_790_0
jel ti to mishung za inhalirung
nekako mi djeluje da mu fali u teksturi bijeloga, a i nije preporučljivo kulen rezati rebrastim nožem
Da remiziramo... - Page 26 Kulen10
nagrđuje ga
ovom gore fali masnoće, malo je suhoparan i zato se onako raspada no nije loš no ovaj dolje je fantazija po izgledu a rekao bih i da je za nepce raj
jbga ja ga samo gledat mogu... dok moji njega listaju ja tučem chia i lan sjemenke sa jogurtom i posnim sirom... i pravim se flegma... :)
mi smo u fazi čvaraka, ono stukli smo ih do sada 3-4 kile a pravim ih ono za prste lizat  cheers

_________________
Da remiziramo... - Page 26 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19667
2017-12-31


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 7/12/2020, 11:07

marcellus wrote:
T. wrote:Kako stoji afrika zna li se...
Nigdje se ne spominje u vijestima...

dobro, jer je tamo sad ljeto...
biće da je to, a i manje gledaju tv... :^0
T.
T.

Posts : 17211
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:11

michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:1. 22610 aktivnih slučajeva
2. 3539 novozaraženih
3. 2408 oboljelih na bolničkom liječenju
4. 252 na respiratoru
5. 55 novih smrtnih ishoda

iz 2. na dnevnoj bazi dopunjavamo 1.
iz 1. na dvodnevnoj bazi dopunjavamo 3.
iz 3. na 4dnevnoj bazi dopunjavamo 4.
iz 3. i 4. imamo na dnevnoj bazi imamo 5.

u 60 dana,
 tj u odnosu na 02.10.2020.

1. je porastao za 1500%
2. je porastao za 1000%
3. je porastao za 900%
4. je porastao za 1100%
5. je porastao za 800%
1. 23942 aktivnih slučajeva
2. 4534 novozaraženih
3. 2501 oboljelih na bolničkom liječenju
4. 258 na respiratoru
5. 48 novih smrtnih ishoda
1. 24190 aktivnih slučajeva
2. 3955 novozaraženih
3. 2427 oboljelih na bolničkom liječenju
4. 262 na respiratoru
5. 68 novih smrtnih ishoda
1. 24495 aktivnih slučajeva
2. 4084 novozaraženih
3. 2514 oboljelih na bolničkom liječenju
4. 259 na respiratoru
5. 70 novih smrtnih ishoda

1. 23740 aktivnih slučajeva
2. 2899 novozaraženih
3. 25 oboljelih na bolničkom liječenju
4. 264 na respiratoru
5. 72 novih smrtnih ishoda
1. 23740 aktivnih slučajeva--- podatak nedostupan
2. 1886 novozaraženih----- većina županija nije uopće testirala u nedjelju
3. 2629 oboljelih na bolničkom liječenju--- zadnji broj je bio 2543 
4. 277 na respiratoru
5. 59 novih smrtnih ishoda

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:13

marcellus wrote:
T. wrote:Kako stoji afrika zna li se...
Nigdje se ne spominje u vijestima...

dobro, jer je tamo sad ljeto...
dočekat ćemo i mi ljeto...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:15

kodmene nisu testirali i svejedno su uspjeli ubrati 9 zaraženih

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:17

aj meni je jasno da nisu domovi zdravlja radili, ali nisam znao da i bolničke mrtvačnice ne rade nedjeljom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 7/12/2020, 11:54

Ovi naši stožernici se zajebavaju... Nemam boljeg izraza za ove zajebancije koje oni iznose u ovoj današnjoj konferenciji...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/12/2020, 14:42

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
Legendovich wrote:dobar jest..

Da remiziramo... - Page 26 Slika_790_0
jel ti to mishung za inhalirung
nekako mi djeluje da mu fali u teksturi bijeloga, a i nije preporučljivo kulen rezati rebrastim nožem
Da remiziramo... - Page 26 Kulen10
nagrđuje ga
ovom gore fali masnoće, malo je suhoparan i zato se onako raspada no nije loš no ovaj dolje je fantazija po izgledu a rekao bih i da je za nepce raj
jbga ja ga samo gledat mogu... dok moji njega listaju ja tučem chia i lan sjemenke sa jogurtom i posnim sirom... i pravim se flegma... :)
ne gledam kako izgleda,nego kakav ukus ima..a gulice slaninice,mi ne fale,samo najcistije i najkvalitetnije meso,kao i u seke....kom smeta,eventualno tu i tamo koja pukotina u mesu,nek si pravi po ukusu..o ukusima se ne raspravlja..ovdje je kulen josh neosusen potpuno,a upravo takav volim,kakav je na slici..

ne jedes kulen??kako kulen moze skoditi..to je lijek...evo ti onda..

Da remiziramo... - Page 26 Slika_579_0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović 7/12/2020, 14:57

U Zagrebu je od korone umro 37-godišnjak 

Riječ je o 37-godišnjem ugostiteljskom poduzetniku, poznatom u mnogim krugovima 



Last edited by Hektorović on 7/12/2020, 14:58; edited 1 time in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 14:58

inace kod nas standarno...svi su za mjere..za nesto..ali da se te mjere ne dotaknu njih...toliko o solidarnosti.....sada smo u situaciji kao proljetos..vecina ne bi mjere..a ti isti do skoro prije nekoliko dana bili najveci zagovaratelji mjera..napose novinari,mediji..poduzetnici..'ako ne uvedemo mjere stetit ce jos vise ekonomiji'...a sada ti isti prosvjeduju protiv mjera..ono ajmo nesto rec da smo za..pa ak slucajno uvedu ajmo onda biti protiv mi smo se samo salili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 7/12/2020, 15:05

....evo onaj bujas sada najglasniji..a prije mjesec dana se bunio sto se ne uvedu mjere...jer ce tako sacuvat djelatnike..a sad mu mjere smetaju...on hoce delat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99453
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 26 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum