ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 3/12/2020, 22:52

Pa za taj zaključak ne treba tvoja razina znanja... Pitanje je koliko će dugo to sve trajati... Evo sve sam vrlo plastičnom pokazao i demantirao tvoju kvazu pamet na vrlo jednostavan način...
Rusi tvrde da su za 60 dana uspjeli proizvesti 2 milijuna doza a treba im oko 200 milijuna doza samo za njihove potrebe jer će morati docjepljivati, briti službeno obavještavaju da će ovih dana raspolagati sa 800 000 doza što će im biti dostatno za 400 000 ljudi a što je zanemariv broj jer čak ni 10% cijepljenih ne bi imali nekog značajnog učinka a to 6,5 milijuna ljudi tj 13 milijuna doza, nadalje tvrde da su naručili još od 7 isporučitelja nespecificirane količine cjepiva za koje se NADAJU da bi moglo prispjeli početkom proljeća koje smo se prešutno složili da ne počinje u siječnju, također i Portugal tvrdi da ima namjeru cijepiti cca je 10% populacije ali u neutvrđenom roku. I sad dolazimo do zaključka da zapadni svijet ima namjeru, plan u prvoj tranši cijepiti oko 5-7% populacije što je oko 50tak milijuna ljudi a sa dozama pribavljenom u proljeće do 100 milijuna ljudi što je tek oko 10% i po tvrdnjama britanske struke nedovoljno da bi polučilo željeni učinak... Istok je po tom pitanju još lošiji... Rusi planiraju cijepiti manje od 1% populacije, Kinezi i Indija također 1-2%...

A onda tek tamo u rujnu 2021 imaju u planu cijepiti značajniji broj ljudi unutar populacija a max do 40% jer oko 60% ispitanika odbija mogućnost da će se cijepiti sa trenutno dostupnim cjepivima....
I konačno da probamo trezveno donijeti zaključak kakve te činjeni e imaju reperkusije na daljnji tijek pandemije s obzirom na činjenicu da priča o cijepljenje nema apsolutno nikakve veze sa trenutno 7 milijuna srednje teško i teško oboljelih i sa oko 110 000 kritičnih na ventilator ima i još toliko kritičnih koji ne dođu u priliku da ih se uopće spoji na respirator, i na tu dinamiku možemo računati do kraja mjeseca veljače, uz naravno kontinuirani rast svih brojeva...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 3/12/2020, 22:55

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:evo nam stručnjaka za duboko zmrzavanje.... još da dođe i serviser....;)


Ptarši olfo prek Učke .. na njega misliš?
Evo da otklonimo dileme Ero i šejker... Redoslijed proizvoljno odaberi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Ra 3/12/2020, 23:58

Gnječ wrote:LIJEČNIK IZ DUBRAVE: ‘Covid je kompleksan, takav tok bolesti još nismo imali. Ima jedna specifičnost, 14 dan kreće misteriozna faza…’

Doktor Bruno Baršić iz KB Dubrava objasnio je na televiziji N1 kako na organizam djeluje Covid-19.


“Covid je kompleksna bolest, u svom životu nisam vidio takvu bolest. To je virus koji prvo počne kao gripa, puno ljudi završi na tome. Onda nastaje upala pluća i dolaze patofiziološke promjene u plućima. Peti, šesti dan pacijentu se pogoršava stanje, počinje im faliti kisika. Takav tok bolesti nismo imali. Specifično za tu bolest je silan potencijal oštećenja krvnih žia u plućima, u mozgu, u srcu… Netko ne bi dobio infarkt da nije imao covid. 14 dan misteriozna faza kad se događaju infarkti pluća, mozga, srca. I onda kažemo da je pacijent umro od plućne embolije”, objasnio je Baršić.

https://net.hr/danas/hrvatska/lijecnik-iz-dubrave-covid-je-kompleksan-takav-tok-bolesti-jos-nismo-imali-ima-jedna-specificnost-14-dan-krece-misteriozna-faza/

ovaj doktor zajebava napaćeni narod. to je malo jača prehlada fejk news.
Virus se sve više ponaša bez nekog reda i smisla i to je ono što zbunjuje cijeli svijet. 
Susjed moje sestre je bio pozitivan u kolovozu. Čovjek je velik 1,90, cca 100 kg, pedesetak godina, ali zdrav. Dakle, nikakvih simptoma nije imao, čak nije izgubio ni čulo okusa i mirisa), testirao se jer je naveden kao kontakt pozitivne osobe (bili su zajedno na piru). 
Sad nakon skoro 5 mjeseci dobio je temperaturu 38. Napravio je sve moguće pretrage, nije pozitivan na Covid, ništa ga ne boli, svi nalazi su u redu, ali temperatura ne pada već 10 dana.
Na kraju pretpostavljaju da su to posljedice Covida kojeg je ljetos skupio i "prehodao".
Ra
Ra

Posts : 2324
2020-06-01


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 4/12/2020, 00:51

Neki dan sam govorio da smo dosegli 12000 smrtnih ishoda na dnevnoj razini, do kraja OG taj broj će narasti do 15000, a to znači da će nam ukupni broj smrtnih ishoda biti vrlo blizu 2 milijuna, a o tom broju sam ja govorio prije cca 3 mjeseca... Zeznuo sam se za broj evidentiranih pozitivnih, tj zaraženih... Govorio sam da će biti 50 milijuna +, a ispada da će biti oko 75 milijuna.... To je plus ali eti ipak sam se Zeznuo.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 01:34

Mhhhhh..nesh me vec duze vremena muči..te maske,..ok,one medicinske sa Certifikatom o kvaliteti,i PROPISANIM materijalima..NO STO JE SA ONIM FENSI-SMENSI maskama na rubu modnih kreacija..

prije mun i po,prolazim pored male radnje,kadli u njoj neka umotana,šlinga na singericu,maski ovakih i onakvih,u bojama i mateijalima kakvim pozelis..

Pitanje koje me zabrinjava..imajul te maske CERTIFIKAT,o koristenju PROPISANIH MATERIJALa..ne muci me korisnostu sprecavanju izlijetanja ili uletanja Covid-19..nego DAL TE MASKE OTPUSTAJU MIKRO VLAKNA,koja,dnevno noseci takve maske inhaliramo direktno u pluca..
tko se imalo kuzi u to,jasno mu je da vlakna u plucima nikako ne zvuci dobro i zdravo,napose ,dodati malo covida u tu kombinaciju,i sigurno smo kandidati za kliniku..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 4/12/2020, 03:26

Legendovich wrote:Mhhhhh..nesh me vec duze vremena muči..te maske,..ok,one medicinske sa Certifikatom o kvaliteti,i PROPISANIM materijalima..NO STO JE SA ONIM FENSI-SMENSI maskama na rubu modnih kreacija..

prije mun i po,prolazim pored male radnje,kadli u njoj neka umotana,šlinga na singericu,maski ovakih i onakvih,u bojama i mateijalima kakvim pozelis..

Pitanje koje me zabrinjava..imajul te maske CERTIFIKAT,o koristenju PROPISANIH MATERIJALa..ne muci me korisnostu sprecavanju izlijetanja ili uletanja Covid-19..nego DAL TE MASKE OTPUSTAJU MIKRO VLAKNA,koja,dnevno noseci takve maske inhaliramo direktno u pluca..
tko se imalo kuzi u to,jasno mu je da vlakna u plucima nikako ne zvuci dobro i zdravo,napose ,dodati malo covida u tu kombinaciju,i sigurno smo kandidati za kliniku..
ti koliko vidim ne razabireš sars-cov 2 virus od covid19 bolesti....ni dan danas... koji je vama pojedinima kurac...tu tjednima piskaraš kak se u neki kurac kužiš a nisi sposoban u 8 mjeseci razabrati da kroz masku ulaze virusi kojima je naziv sars-cov2, koji kad se u dovoljnoj količini razmnože stvore povoljno okruženje u domaćinu za razvoj bolesti koju zovemo covid19... tulipane covid19 niti ulazi u tijelo kroz šupljine u maski niti izlazi, to čini virus... virus.... virus... kako te nije sramota bilo kome ići govoriti da imaš bilo kakvu regularno završenu školu... pa tom tko je tebi izdao diplomu i uvherenje o završenoj srednjoj školi i stupnju stručne spreme treba jebat sve po spisku....jebale te maske i mikro vlakna i "covid" u kombinaciji kojoj kurčevoj kombinaciji.... a u kurac više i telad...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 08:49

michaellcmacha wrote:Pa za taj zaključak ne treba tvoja razina znanja... Pitanje je koliko će dugo to sve trajati... Evo sve sam vrlo plastičnom pokazao i demantirao tvoju kvazu pamet na vrlo jednostavan način...
Rusi tvrde da su za 60 dana uspjeli proizvesti 2 milijuna doza a treba im oko 200 milijuna doza samo za njihove potrebe 

Kao prvo, odavno sam tu na temi demantirao tvoje tvrdnje da ne postoje industrijski kapaciteti za proizvodnju dovoljnih količina cjepiva i to u cijelom svijetu.
Nisi nimalo razumno ni smisleno opovrgnuo tu tvrdnju, samo si slijepo nastavio ponavljati istu zabludu.
U međuvremenu je čak i esko demantirao tu tvrdnju i to reakcijom na istu od strane generala, nisi niti na to reagirao, a esko je tvoj novi brat po oružju što znači da niti njega ne uvažavaš.
Dakle, to više neću ponavljati jer nema smisla.
Koliko su Rusi do sada proizveli doza, to je nebitno. Oni očito imaju i svoju ekonomsku računicu kao uostalom i sve farmaceutske tvrtke koje imaju potencijal za proizvodnju cjepiva.
Pa nisu tek tako iz hobija podnijeli zahtjev za registraciju svog cjepiva unutar EU tržišta!
Dalje, koliko će dugo trajati realno nitko ne zna.
Po onome kako pišeš, do sudnjeg dana.
Po mojim prognozama, realno do ljeta slijedeće godine, to sam davno napisao i ponavljat ću, a ako se pokaže da nisam bio u pravu, priznat ću svoju pogrešku na forumu i sve pet.
Ti svoju, ako se potvrdi da si pogriješio možeš i ne moraš priznati, meni je tako svejedno jer ne uvažavam ničije proizvoljne tvrdnje i wishfull thinking iz bilo kojih motiva, posebno ne političkih koji kod tebe evidentno prevladavaju.
Ti priželjkuješ promjenu odnosa snaga kod političkih elita i upravljačkih struktura ne samo kod nas nego i u cijelom svijetu i to u korist ekstremne desnice koja bi trebala svrgnuti ovaj kulturološki marksizam današnjih vladajućih elita.
Uostalom, zato si neki dan napisao notornu glupost kako neće doći do mirne tranzicije stoljećima nakon što se ovaj poredak uruši, otprilike kao što se dogodilo u Europi nakon pada zapadnog Rima.
Međutim, i tu si se debelo prevario, a neću ti objašnjavati zašto, to bi trebao i sam znati.
Ti si po tom pitanju jako nalik biku koji sjedi i ne da te se privesti razumu, pa čak niti kad te stvarnost žestoko demantira.
No, nebitno.
Dakle, i dalje tvrdim da je do ljeta priča odnosno pandemija gotova, ostat će samo lokalne epidemije, moguće i širokih razmjera, ali to nije pandemija.
I da, korisni efekti cijepljenja će se osjetiti praktički odmah čim se cijepe medicinski djelatnici i oni u staračkim domovima, a onda i rizične skupine.
Jer svaki, ali ama baš svaki individualni imunitet širi i onaj kolektivni. Kolektivni imunitet je izvedenica individualnog.
Druga je priča što će za stvaranje kolektivnog imuniteta do razine dostatne za zaustavljanje masovnog širenja virusa biti potrebni mjeseci, pa bome i pola godine.
A imunitet traje mjesecima, moguće i godinama. To ne tvrdim ja, to tvrdi sad već niz stručnjaka za to područje, a neki dan sam citirao takvu tvrdnju slovenskog liječnika Andreja Trampuža na koju se također nisi osvrnuo.
Dakle, stvari nisu uopće tako crne kako to ti iz nekih svojih osobnih i prvenstveno političkih razloga želiš prikazati, makar sad izgledaju crne, ali taj će se dojam promjeniti skupa sa trendovima na koje se ti sad oslanjaš već od proljeća kada krenu masovna testiranja, a pogotovo do ljeta odnosno do lipnja mjeseca ili možda tek nešto kasnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 08:51

michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:evo nam stručnjaka za duboko zmrzavanje.... još da dođe i serviser....;)


Ptarši olfo prek Učke .. na njega misliš?
Evo da otklonimo dileme Ero i šejker... Redoslijed proizvoljno odaberi...

Uvijek me je radovalo kada su me dokazani antiznanstveni polupismenjaci ilitiga po novogovoru ravnozemljaši prikazivali kao svog neprijatelja.
Tako i sad.
Prema tome, hvala na komplimentu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 4/12/2020, 09:22

što si ti toliko naporan, svi tu znamo da ćeš se iskorigirati po svom nadmenom i samoživom nahođenju, koliko god da si u krivu... 
ukratko da ponovimo tulipane.... izasrao si se da će do kraja OVE GODINE brojevi se značajno smanjiti što se neće ni teoretski dogoditi jer nema teorije da padnu ispod brojeva koji su bili početkom mjeseca listopada, a to je bila referentna točka kad se zahuktala rasprava o brojevima...
na moju pretpostavku da će do kraja godine biti cca 2 milijuna smrtnih ishoda i preko 50 milijuna pozitivnih si se smijao i govorio da nema teorije da budu toliki brojevi... 
nadalje si rekao da će se diljem svijeta započeti sa cijepljenjem i u vrlo kratkom vremenu zaustaviti negativne trendove kad su brojevi u pitanju i pri tom išao od pretpostavke da će se odmah početi sa značajnim brojem cijepljenja jer cijepljenje do 10% ukupne populacije po pretpostavkama koje dolaze iz tog znanstvenog djelokruga neće polučiti željeni učinak... 
ta tvoja pretpostavka se pokazala pogrešnom jer su briti službeno najavili da će ovih dana raspolagati sa 800 000 što je dostatno za cijepljenje 400 000 ljudi a da slijedeće narudžbe očekuju početkom proljeće i računaju da će sa tim narudžbama dostići broj cijepljenih od 10%
portugalci se također nadaju da će uspjeti osigurati oko 2 milijuna doza što bi im trebalo biti dostatno da pocijepe oko 10% populacije, nisu iznosili kalkulacije kolike će im tranče cjepiva biti dostupne i kada.
putin je objavio da u rusiji počinje masovno cijepljenje i potom objavio da su uspjeli u 60 dana proizvesti 2 milijuna doza cjepiva i da im je prioritet pocijepiti liječnie i učitelje...
jedna gospođa znanstvenica iz londona procjenjuje da bi do konca proljeća cijela zapadna ekipa znači europa plus dvije amerike uspjela pocijepiti oko 50 milijuna ljudi.... koliko je to % od milijardu jebem li ti školu koju si ti završio...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 4/12/2020, 09:27

Ra wrote:
Gnječ wrote:LIJEČNIK IZ DUBRAVE: ‘Covid je kompleksan, takav tok bolesti još nismo imali. Ima jedna specifičnost, 14 dan kreće misteriozna faza…’

Doktor Bruno Baršić iz KB Dubrava objasnio je na televiziji N1 kako na organizam djeluje Covid-19.


“Covid je kompleksna bolest, u svom životu nisam vidio takvu bolest. To je virus koji prvo počne kao gripa, puno ljudi završi na tome. Onda nastaje upala pluća i dolaze patofiziološke promjene u plućima. Peti, šesti dan pacijentu se pogoršava stanje, počinje im faliti kisika. Takav tok bolesti nismo imali. Specifično za tu bolest je silan potencijal oštećenja krvnih žia u plućima, u mozgu, u srcu… Netko ne bi dobio infarkt da nije imao covid. 14 dan misteriozna faza kad se događaju infarkti pluća, mozga, srca. I onda kažemo da je pacijent umro od plućne embolije”, objasnio je Baršić.

https://net.hr/danas/hrvatska/lijecnik-iz-dubrave-covid-je-kompleksan-takav-tok-bolesti-jos-nismo-imali-ima-jedna-specificnost-14-dan-krece-misteriozna-faza/

ovaj doktor zajebava napaćeni narod. to je malo jača prehlada fejk news.
Virus se sve više ponaša bez nekog reda i smisla i to je ono što zbunjuje cijeli svijet. 
Susjed moje sestre je bio pozitivan u kolovozu. Čovjek je velik 1,90, cca 100 kg, pedesetak godina, ali zdrav. Dakle, nikakvih simptoma nije imao, čak nije izgubio ni čulo okusa i mirisa), testirao se jer je naveden kao kontakt pozitivne osobe (bili su zajedno na piru). 
Sad nakon skoro 5 mjeseci dobio je temperaturu 38. Napravio je sve moguće pretrage, nije pozitivan na Covid, ništa ga ne boli, svi nalazi su u redu, ali temperatura ne pada već 10 dana.
Na kraju pretpostavljaju da su to posljedice Covida kojeg je ljetos skupio i "prehodao".
Jeste li konzultirali Tarabiće? Ništa bez njihovog mišljenja... :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 4/12/2020, 09:28

Legendovich wrote:Mhhhhh..nesh me vec duze vremena muči..te maske,..ok,one medicinske sa Certifikatom o kvaliteti,i PROPISANIM materijalima..NO STO JE SA ONIM FENSI-SMENSI maskama na rubu modnih kreacija..

prije mun i po,prolazim pored male radnje,kadli u njoj neka umotana,šlinga na singericu,maski ovakih i onakvih,u bojama i mateijalima kakvim pozelis..

Pitanje koje me zabrinjava..imajul te maske CERTIFIKAT,o koristenju PROPISANIH MATERIJALa..ne muci me korisnostu sprecavanju izlijetanja ili uletanja Covid-19..nego DAL TE MASKE OTPUSTAJU MIKRO VLAKNA,koja,dnevno noseci takve maske inhaliramo direktno u pluca..
tko se imalo kuzi u to,jasno mu je da vlakna u plucima nikako ne zvuci dobro i zdravo,napose ,dodati malo covida u tu kombinaciju,i sigurno smo kandidati za kliniku..
pa iz toga ti je valjda jasno da uopće nije riječ o virusu ni o zaštiti pučanstva...
na kutijama ovih medicinskih koje se propisuju pod obavezno nošenje, fino piše da ne štite od virusa...
a bez nje ne smiješ otići npr. u trgovinu ili bilo gdje u zatvoreni prostor...
bez brnjice koja nikoga ne štiti od virusa...
jer će ti opalit novčanu kaznu...
T.
T.

Posts : 17149
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 09:35

michaellcmacha wrote:što si ti toliko naporan, svi tu znamo da ćeš se iskorigirati po svom nadmenom i samoživom nahođenju, koliko god da si u krivu... 
ukratko da ponovimo tulipane.... izasrao si se da će do kraja OVE GODINE brojevi se značajno smanjiti što se neće ni teoretski dogoditi jer nema teorije da padnu ispod brojeva koji su bili početkom mjeseca listopada,

Gle, ravnozemljaška politikantska nakazo, ja jesam tvrdio da će se brojevi do kraja ove godine OSJETNO smanjiti, ali ne i da će se vratiti na razinu s početka mjeseca listopada, a pogotovo ne da će pasti ispod te razine.
Stavio sam kao ilustraciju za tu tvrdnju graf koji je priložio mutavi i koji se odnosio na tadašnje stanje u Indiji.
Postojao je rast, a onda su se trendovi okrenuli i krenuo je pad broja novozaraženih. Jesi zaboravio kako izgleda taj graf?
Pa otprilike kao sinusoida u silaznoj putanji na osi apscise.
I dalje stojim iza te tvrdnje.
Hoće li se to dogoditi ili neće i kod nas, vidjet ćemo.
Tvrditi da za to nema teorijske osnove može samo antiznanstveni ravnozemljaš, jer je svakoj budali jasno da ima. 
Pa pogledaj stanje u Francuskoj, maloumna nakazo!
Stanje je bilo očajno, uveli su lockdown i stanje se popravilo, sad se pomalo otvaraju kako bi iskoristi bar dio od turističkog potencijala adventa.
Hoće li se to dogoditi i kod nas, vidjet ćemo, makar je sad evidentno kako je naša vlast i njoj pridruženi stožer zakasnila sa uvođenjem ovog djelomičnog lockdowna. Da su ga uveli mjesec dana ranije, sad bi imali ne samo zagrebački pristojan advent.
Ali tako to ide kada u svemu kopiraš Njemačku, jer misliš da su nam Nijemci vječiti strateški saveznici, što nikada nisu bili niti su sad, a i iz nekih drugih razloga da ih sad ne imenujem.
Sad jasnije polupismeni sroljo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 09:37

T. wrote:

na kutijama ovih medicinskih koje se propisuju pod obavezno nošenje, fino piše da ne štite od virusa...

Štite, ali ne apsolutno. Jednostavno do neke razine smanjuju rizik od zaraze, prije svega drugih oko sebe, ali dijelom i sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 09:41

michaellcmacha wrote:
na moju pretpostavku da će do kraja godine biti cca 2 milijuna smrtnih ishoda i preko 50 milijuna pozitivnih si se smijao i govorio da nema teorije da budu toliki brojevi... 

Zapravo sam se složio sa tobom odnosno tvojim procjenama kako bi se iste na kraju sasvim lako mogle pokazati kao točne.
Na lažima koje ne samo na moj račun uporno ponavljaš kolika si beskarakterna štetočina i nakaza i to ekstremno desničarskog tipa.
I da, ja razumijem da vi priželjkujete stanje po logici što gore to bolje, jer mislite da je to vaša najbolja šansa da će svijet masovno prihvatiti vašu ravnozemljašku fašističku ideologiju izluđen zbog neprestanog pogoršavanja sveopćeg stanja, počevši od pandemije pa preko ekonomske svjetske krize i konačno do rušenja ovog nakaznog kulturološkog marksizma koji danas praktički vlada svijetom.
Ali to se neće dogoditi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 09:50

michaellcmacha wrote:
nadalje si rekao da će se diljem svijeta započeti sa cijepljenjem i u vrlo kratkom vremenu zaustaviti negativne trendove kad su brojevi u pitanju i pri tom išao od pretpostavke da će se odmah početi sa značajnim brojem cijepljenja jer cijepljenje do 10% ukupne populacije po pretpostavkama koje dolaze iz tog znanstvenog djelokruga neće polučiti željeni učinak... 

Još jedna odvratna laž sa tvoje strane, ravnozemljađka ekstremno desničarska odvratna i beskarakterna nakazo.
Zapravo se na primjeru cjepiva pokazalo da sam bio u pravu sa svojim procjenama, ali mi je jasno da smradovi poput tebe to nikada neće priznati, jer to ruši tvoje želje da stanje bude maksimalno nepodnošljivo kako bi tvoja omiljena fašistička opcija konačno zavladala svijetom.
Dakle, rekao sam da će se do cjepiva doći do početka rujna, što se i dogodilo u Rusiji.
Rekao sam da će se u Americi cjepivo pojaviti početkom studenog, što se i dogodilo, druga je priča što to mediji zbog političkih razloga nisu bili volji prenijeti u širim razmjerima.
Nikada nisam rekao da će se odmah nakon pojavljivanja cjepiva krenuti sa masovnom proizvodnjom i pogotovo ne masovnim cijepljenjem.
Rekao sam da će se sa cijepljenjen rizičnih skupina i prvo medicinskih djelatnika krenuti do kraja ove godine.
Očito će se krenuti puno ranije u Britaniji i Rusiji. U EU izgleda ipak krajem godine, ali moguće zbog pritiska javnosti ipak i nešto ranije. Vjerojatno nešto prije Božića.
Rekao sam da će se sa masovnim cijepljenjem stanovništva krenuti do proljeća slijedeće godine, a evidentno je da će se i to dogoditi.
I da će se kraj pandemije dogoditi do ljeta slijedeće godine, vjerojatno do početka lipnja, ali moguće i malo kasnije.
I što ti sad tu nije jasno?
Zapravo, nije me briga.
Bitno da je svima iole pametnima pa tako i tvojem novom bratu po oružju esku jasno da si ti ravnozemljaška antiznanstvena politikanstska nakaza i meni je to sasvim dovoljno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 4/12/2020, 09:57

michaellcmacha wrote:Neki dan sam govorio da smo dosegli 12000 smrtnih ishoda na dnevnoj razini, do kraja OG taj broj će narasti do 15000, a to znači da će nam ukupni broj smrtnih ishoda biti vrlo blizu 2 milijuna, a o tom broju sam ja govorio prije cca 3 mjeseca... Zeznuo sam se za broj evidentiranih pozitivnih, tj zaraženih... Govorio sam da će biti 50 milijuna +, a ispada da će biti oko 75 milijuna.... To je plus ali eti ipak sam se Zeznuo.... ;)
Šta još kažu Tarabići?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 09:58

michaellcmacha wrote:
portugalci se također nadaju da će uspjeti osigurati oko 2 milijuna doza što bi im trebalo biti dostatno da pocijepe oko 10% populacije, nisu iznosili kalkulacije kolike će im tranče cjepiva biti dostupne i kada.
putin je objavio da u rusiji počinje masovno cijepljenje i potom objavio da su uspjeli u 60 dana proizvesti 2 milijuna doza cjepiva i da im je prioritet pocijepiti liječnie i učitelje...
jedna gospođa znanstvenica iz londona procjenjuje da bi do konca proljeća cijela zapadna ekipa znači europa plus dvije amerike uspjela pocijepiti oko 50 milijuna ljudi.... koliko je to % od milijardu jebem li ti školu koju si ti završio...

Čuj, ti kao dokazani ravnozemljaš i polupismeni sroljo jebeš školu koju sam završio!!!  Basketball
Pa ti si toliko glup da čak ne razumiješ ironiju koja stoji iza vlastitog upisa.  :)
Dakle, sve ovo što navodiš su pojedinačna mišljenja koja sama po sebi ne predstavljaju nikakav ozbiljan argument.
Kužiš?  :)
E svašta i ja pitam!  :D
I jebli te Portugalci da te jebli. Oni nisu nikakav faktor u procjeni dinamike proizvodnje cjepiva, pogotovo jer nemaju niti jednu ozbiljnu farmaceutsku kompaniju koja je u stanju proizvoditi cjepivo. Barem koliko ja znam.
Osim toga su na proljeće iz SZO dolazile procjene kako će nam do pronalaska cjepiva trebati najmanje 2 godine pa si čak i ti tako polupismen mogao vidjeti da se to dogodilo puno ranije.
Upravo onom dinamikom kako sam to ja predvidio.  :D
I objasnio sam ti već da si u zabludi ako tvrdiš da kompletna svjetska farmacija nije u stanju proizvesti dovoljne količine cjepiva za postizanje kolektivnog imuniteta ove i slijedeće godine.
Dapače, u tome te je demantirao čak i tvoj novi brat po oružju esko, pa bi mogao barem njegove iskaze poštovati, ako već ne želiš moje iz razloga jer tvrdim kako se tvoji politikanstki fašistički snovi neće ostvariti pa te to boli jer razbijam tvoje mokre snove i iluzije.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 4/12/2020, 09:59

gle šupak napuhani svi brojevi u kontinuitetu rastu... trenutno imamo 12500 smrtnih ishoda dnevno, dnevni priljev novoevidentiranih je 650 000, i ti će brojevi do kraja godine rasti i nema opcije da se smanjuju čak i uz manipuliranje za potrebe adventa... (koji kreten)... 
može stožer manipulirat sa brojevima ali ih ne može sakriti trajno, ono što ima u ovom trenutku za umrijeti i u narednom razdoblju to će umrijeti i to će biti na ovaj ili onaj način evidentirano... 
meni je jasno da bi ti rado da se ti mrtvi zapale u peći i da se ako je ikako moguće ne prikažu do silvestrova kako bi tvoja teza prošla ali ništa od toga... neću te ja demantirati, demantirati će te brojevi kao i do sada...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 10:04

michaellcmacha wrote:gle šupak napuhani svi brojevi u kontinuitetu rastu... 

Pa rastu, makar ne svi, ali nebitno. 
Raste prije svega broj preminulih, što je doduše najneugodniji broj.
Ne znam rastu li i brojevi novozaraženih jer se to računa ne na dnevnoj bazi nego po tjednim prosjecima.
No, trend je takav, ali čak i polupismeni smrdo poput tebe bi morao znati da takav trend neće biti vječan.  :)
Kontaš, kretenčino?  :)
E svašta i ja pitam!  :D
Trendovi se lako mogu promjeniti i promjenit će se, to je jasno svakome tko imalo razumije čak i znanstvenu disciplinu poput statistike, jer ne postoje konstantni trendovi niti su takvi ikada zabilježeni u povijesti.
Na to sam te upozorio ranije, ali tvoja je želja za općim potopom svjetske gospodarske i političke elite koja se danas oslanja na kulturološki marksizam i dolaska tvojih fašista na vlast toliko jaka da nisi u stanju uvidjeti čak niti elementarne stvari poput ove na koju sam te davno upozorio.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 4/12/2020, 10:07

Treba se pomiriti sa spoznajom da je covid tu s nama i da će ostati tu.
Stvari su takve kakve jesu i to je to.

Istinu treba prihvatiti i naučiti se umirati og covida.
Bez obzira na sve, smrt ide dalje.
Nema nam druge,
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 4/12/2020, 10:10

michaellcmacha wrote:
meni je jasno da bi ti rado da se ti mrtvi zapale u peći

Upravo obrnuto od toga.  :)
Ja sam za to da se svi brojevi preminulih pomno bilježe jer to ide u prilog moje davne tvrdnje kako se ova pandemija ni po kojem kriteriju ne može mjeriti sa španjolom, a ne da je gora od španjole što je notorna idiotarija koju si upravo ti ispalio davno na ovoj temi.  :)
Istina je najvažnija stvar na svijetu, jer razobličava laži i zablude ravnozemljaša poput tebe i tebi sličnih.  :)
A istina na kraju uvijek prevlada i pobijedi. Druga je prča što se to često dogodi sa zakašnjenjem, jer u međuvremenu laž odnese mnoge pobjede, bez obzira što na kraju izgubi rat.
Tako ćeš i ti. Odnijet ćeš mnoge pobjede u ovom ratu, ali ćeš sam rat u konačnici izgubiti, jer zastupaš jednu primitivnu politikantsku fašističku laž.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum