ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 10:27

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:al ga sereš, jebeš pizona što si uporan...

Za takve aktivnosti ste ovdje zaduženi ti i još neki.
ja da sam na tvom mjestu pokrio bih se ušima i čkomio bih o ovoj temi jer si se neviđeno izasrao i sad bez srama i obraza nastavljaš balegati......

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović 1/12/2020, 10:27

dijagram wrote:
Hektorović wrote:Da remiziramo... - Page 3 Slika_41
Po vijestima izgleda uglavnom kosi muslice, ili je to prividno tako?

Obojica su bili jako ugledni u Travniku, na ovim izborima kandidati za načelnika, jedan specijalist medicine, drugi direktor u telekomu, i obojica su u 15tak dana preminula od Covida.

U BiH previše umire uglednih ljudi u 50tim godinama, pa i ranije. Loše zdravstvo i za one sa vezama, loša klopa, zagađeni gradovi, stres još od rata,...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by dijagram 1/12/2020, 10:33

Hektorović wrote:
dijagram wrote:
Hektorović wrote:Da remiziramo... - Page 3 Slika_41
Po vijestima izgleda uglavnom kosi muslice, ili je to prividno tako?

Obojica su bili jako ugledni u Travniku, na ovim izborima kandidati za načelnika, jedan specijalist medicine, drugi direktor u telekomu, i obojica su u 15tak dana preminula od Covida.

U BiH previše umire uglednih ljudi u 50tim godinama, pa i ranije. Loše zdravstvo i za one sa vezama, loša klopa, zagađeni gradovi, stres još od rata,...
A neko vrijeme nema imenjaka, valjda je dobro:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 10:41

dobro je... i danas je solidan broj... baš me zanima bi li potpisali ovoliko do cijepljenja svaki dan ili da ide svojim tijekom pa kolko bude da bude...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/12/2020, 10:50

michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:al ga sereš, jebeš pizona što si uporan...

Za takve aktivnosti ste ovdje zaduženi ti i još neki.
ja da sam na tvom mjestu pokrio bih se ušima i čkomio bih o ovoj temi jer si se neviđeno izasrao i sad bez srama i obraza nastavljaš balegati......

Sve što sam ja ustvrdio da će se dogoditi, dogodilo se.
I dogodit će se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/12/2020, 10:52

Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:al ga sereš, jebeš pizona što si uporan...

Za takve aktivnosti ste ovdje zaduženi ti i još neki.
ja da sam na tvom mjestu pokrio bih se ušima i čkomio bih o ovoj temi jer si se neviđeno izasrao i sad bez srama i obraza nastavljaš balegati......

Sve što sam ja ustvrdio da će se dogoditi, dogodilo se.
I dogodit će se.

Valjda je čak i tebi sad jasno da do nove godine slijedi osjetno smanjenje broja novozaraženih, baš kao što sam ja i pisao.
Sad ti možeš dubiti na glavi, možeš pjevati borbene, ali će tako biti.
A o terminima i posljedicama cijepljenja više neću. Sve sam već rekao, a sad je i dr Fauci prenio praktički isto mišljenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/12/2020, 10:54

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:al ga sereš, jebeš pizona što si uporan...

Za takve aktivnosti ste ovdje zaduženi ti i još neki.
ja da sam na tvom mjestu pokrio bih se ušima i čkomio bih o ovoj temi jer si se neviđeno izasrao i sad bez srama i obraza nastavljaš balegati......

Sve što sam ja ustvrdio da će se dogoditi, dogodilo se.
I dogodit će se.

Valjda je čak i tebi sad jasno da do nove godine slijedi osjetno smanjenje broja novozaraženih, baš kao što sam ja i pisao.
Sad ti možeš dubiti na glavi, možeš pjevati borbene, ali će tako biti.
A o terminima i posljedicama cijepljenja više neću. Sve sam već rekao, a sad je i dr Fauci prenio praktički isto mišljenje.

No, jasno mi je da će polupismene srolje i beskerakterne gnjide nastaviti sa svojom "bit će skoro propast sveta" pričom, jer ne znaju drugačije, a posebno ne bolje, ali to će ostati zabilježeno samo kao njihov wishfull thinking, na koji su se i do sad upecali jedino slični njima. Čak i na ovom forumu za polupismene i osobito glupe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 10:59

koji si ti luđo to svijet nije vidio... :)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 10:59

ja sam mislio da su ovi srbi munjeni ali ima i kod nas mutavaca

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović 1/12/2020, 11:05

michaellcmacha wrote:ja sam mislio da su ovi srbi munjeni ali ima i kod nas mutavaca

COVID je razotkrio masu psihopata, debila i retarda.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 11:08

tupsone kad sam ja govorio da će porasti broj zaraženih ti si govorio da nije uopće bitan broj zaraženih nego broj teško oboljelih i broj umrlih sad kad je i broj teško oboljelih sa malim izgledima da prežive udeseterostručen i broj mrtvih također udeseterostručen sad balegaš o osjetnom smanjenju zaraženih, koje čak sa završetkom lockdowna i mogu jednim dijelom izmanipulirati... ali neće moći manipulirati sa brojem teško oboljelih i sa brojem dnevno umrlih koji će do tada kontinuirano rasti... točno si mi se zgadio sa ovim svojim kerefekama koje ne moš prodat ni klincima u capraškim poljanama a kamoli meni... jebeš ovo prepucavanje, do nema dugo sam mislio da si ti neki normalan, a ono mućak, blento malo žešći...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 1/12/2020, 11:08

Preminulih 75

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/beros-u-24-sata-zabiljezeno-2900-novih-slucajeva-zaraze-umrlo-75-osoba-15034268
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović 1/12/2020, 11:09

Capak: Vrlo brzo registracija prvog cjepiva, moći ćemo cijepiti cijelu Hrvatsku
prije 16 minuta

Da remiziramo... - Page 3 F2ce1f6c-b6f4-4461-a2c8-1954dcecf3fe
Foto: Pixsell/Marin Tironi
RAVNATELJ Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i član Nacionalnog stožera civilne zaštite Krunoslav Capak sudjelovao je na online sastanku vlade sa županima. 

"Brojke nisu dobre"

"Današnje brojke nažalost nisu dobre, naročito one koje se odnose na hospitalizacije i preminule. U zadnjem tjednu kojeg smo pratili smo imali više od 15 % veću brojku nego što je to bilo u tjednu radnije", rekao je Capak, koji je na online sastanku govorio i o cjepivu, kojeg je nazvao "svjetlom na kraju tunela".
"Ono što je svjetlo na kraju tunela, to je cijepljenje. U zadnjih par dana se kroz medije intenzivno komunicira da je blizu registracija prvog cjepiva. Po svemu sudeći, to će biti Pfizerovo cjepivo, kojeg smo preko zajedničke nabave EU naručili u količini od milijun doza. Vrlo brzo očekuje se i registracija cjepiva AstraZenece odnosno oksfordskog cjepiva, kojeg smo naručili 2.7 milijuna doza", rekao je Capak.

"Moći ćemo cijepiti cijelu populaciju Hrvatske"

"Još su dvije tvrtke blizu registracije, to su Moderna od koje smo naručili milijun doza te Johnson&Johnson, od kojeg smo naručili 900 tisuća doza. Imamo dovoljnu količinu cjepiva za cijelu populaciju Hrvatske, obzirom da cjepivo u prvom koraku vjerojatno neće biti registrirano za mlađe od 18 godina", rekao je Capak.
"Mi ćemo dakle praktički moći cijepiti cijelu populaciju Hrvatske, ali treba imati na umu da će cjepivo dolaziti u tranšama, zbog čega smo napravili prioritete. Krenut ćemo sa zdravstvenim djelatnicima te korisnicima i djelatnicima domova za starije. To su najugroženije skupine i skupine preko kojih će se najviše smanjiti širenje virusa", dodao je ravnatelj HZJZ-a.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Hektorović 1/12/2020, 11:10

Hektorović wrote:"Još su dvije tvrtke blizu registracije, to su Moderna od koje smo naručili milijun doza te Johnson&Johnson, od kojeg smo naručili 900 tisuća doza. Imamo dovoljnu količinu cjepiva za cijelu populaciju Hrvatske, obzirom da cjepivo u prvom koraku vjerojatno neće biti registrirano za mlađe od 18 godina", rekao je Capak.
"Mi ćemo dakle praktički moći cijepiti cijelu populaciju Hrvatske, ali treba imati na umu da će cjepivo dolaziti u tranšama, zbog čega smo napravili prioritete. Krenut ćemo sa zdravstvenim djelatnicima te korisnicima i djelatnicima domova za starije. To su najugroženije skupine i skupine preko kojih će se najviše smanjiti širenje virusa", dodao je ravnatelj HZJZ-a.

Ovo je jako dobro.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 11:16

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:ja sam mislio da su ovi srbi munjeni ali ima i kod nas mutavaca

COVID je razotkrio masu psihopata, debila i retarda.
gle za to nije trebala korona... neljudi poput ove triny, yodice, i još tu njih nekolicine oduvijek su egzistirali i gledali kak da njih zapane cijeli poplun a ostale ko jebe... najgore u svemu tome je što su ti ljudi kakti neka nadgradnja,pod fol obrazovani, neki i akademski građani, a ono ispada teški klošari.... u svakom pogledu... ja nigdje nisam niti pozivao na zatvaranje niti podržavam to ali što napraviti kad je sve ovo vrijeme bilo preočito da se ogroman broj ljudi uopće ne pridržava nikakvih, makar i onih najosnovnijih mjera i da će ovo eskalirati do kud je eskaliralo a što je najgore nema stanice "Sunja stojimo"... to ode dalje i još gore

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by crvenkasti 1/12/2020, 11:16

Gasi se svjetlo. Nestaje sve. Slijedi mrak. Ništa.

Tako je najbolje.


Last edited by crvenkasti on 1/12/2020, 11:18; edited 1 time in total
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/12/2020, 11:17

michaellcmacha wrote:tupsone kad sam ja govorio da će porasti broj zaraženih ti si govorio da nije uopće bitan broj zaraženih nego broj teško oboljelih i broj umrlih sad kad je i broj teško oboljelih sa malim izgledima da prežive udeseterostručen i broj mrtvih također udeseterostručen sad balegaš o osjetnom smanjenju zaraženih, koje čak sa završetkom lockdowna i mogu jednim dijelom izmanipulirati... ali neće moći manipulirati sa brojem teško oboljelih i sa brojem dnevno umrlih koji će do tada kontinuirano rasti... točno si mi se zgadio sa ovim svojim kerefekama koje ne moš prodat ni klincima u capraškim poljanama a kamoli meni... jebeš ovo prepucavanje, do nema dugo sam mislio da si ti neki normalan, a ono mućak, blento malo žešći...

Gle, sroljo maloumni i polupismeni, sad je i tebi jasno da broj novozaraženih nije niti blizu toliko bitan koliko je to broj preminulih.
Zašto sam to govorio?
Pa ne zbog situacije kod nas nego prije svega u Švedskoj gdje se pokazao trend rasta broja novozaraženih i pada broja preminulih u odnosu na broj novozaraženih za razlike od stanja kakvo su imali na proljeće. Mutavo je stavljao brojeve i grafove koji su to jasno potvrđivali u vrijeme kada sam to pisao.
To se da protumačiti do neke razine stečenim kolektivnim imunitetom, ali koji nije dovoljan da bi se stanovništvo zaštitilo od virusa, što se u međuvremenu jasno pokazalo i na primjeru nekih drugih zemalja. Nema kolektivnog imuniteta stečenim masovnim zaražavanjem do razine koja je dovoljna da zaštiti stanovništvo od širenja virusa. Ali to ne znači da kolektivnog imuniteta nema uopće.
Također, da imaš i minimum ljudskog poštenja i karaktera sjetio bi se da sam se ja složio kako bi se tvoji brojevi i prognoze u tom smislu mogle pokazati točnima.
Ali kako nemaš, ti ćeš nastaviti pjevati borbene, a ništa ti drugo neće ni preostati kada se jasno pokaže da su se moje prognoze u vezi promjene trendova ostvarile, što je sad rekao i dr Fauci. Kao što su se pokazale i tvoje, bare do sada, a ja sam se složio sa njima.
Ono u čemu se po brojevima razilazimo je da ja i dalje tvrdim kako će se do nove godine ti brojevi osjetno smanjiti.
Sad je i tebi jasno da će tako biti pa mi je razumljivo što se toliko pjeniš.
Zato ostani polupismeni sroljo i beskarakterna gnjida da baš ne kažem đubre do kraja jer to jednostavno jesi i ne možeš biti ništa drugo i pogotovo ne ništa bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/12/2020, 11:18

michaellcmacha wrote:

ja nigdje nisam niti pozivao na zatvaranje niti podržavam to 

Onda imaš težak problem sa konzistentnošću stavova koje si iznosio i dalje iznosiš, jer sve što zastupaš svjedoči o tome da si za lockdown i to onaj totalni.
Druga je priča što ti toga nisi svjestan, a i kako bi bio kad si takav kakav već jesi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 1/12/2020, 11:19

michaellcmacha wrote:

to ode dalje i još gore

Tako je. Bit će skoro propast sveta!
Jado jadni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 11:20

Hektorović wrote:
Hektorović wrote:"Još su dvije tvrtke blizu registracije, to su Moderna od koje smo naručili milijun doza te Johnson&Johnson, od kojeg smo naručili 900 tisuća doza. Imamo dovoljnu količinu cjepiva za cijelu populaciju Hrvatske, obzirom da cjepivo u prvom koraku vjerojatno neće biti registrirano za mlađe od 18 godina", rekao je Capak.
"Mi ćemo dakle praktički moći cijepiti cijelu populaciju Hrvatske, ali treba imati na umu da će cjepivo dolaziti u tranšama, zbog čega smo napravili prioritete. Krenut ćemo sa zdravstvenim djelatnicima te korisnicima i djelatnicima domova za starije. To su najugroženije skupine i skupine preko kojih će se najviše smanjiti širenje virusa", dodao je ravnatelj HZJZ-a.

Ovo je jako dobro.
naravno da je dobro ali počet će cjepiti tek početkom veljače i to cjepivo nije lijek tako da svi oni koji budu do tada zaraženi i oboljeli i svi oni koji budu oboljeli u prva dva tjedna u veljači makar se i cijepili od cjepiva neće imati koristi... a do tada ćemo biti prisiljeni brojati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 1/12/2020, 11:22

aj da završimo raspravu... nosi se u tri pičke materine... jel to dovoljno konzistentno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 3 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum