ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 13:19

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 25 7
Odlično, do NG budemo svjedočili još jednoj pobjedi nad virusom... Meni djeluje da se virus uplašio kad je vidio da nam je stiglo 9750 doza cjepiva... Ili to ili smo većina prokužen...
Ti si jednostavno loš i zao čovjek,  s lošim kućnim odgojem i manjkavom m naobrazom. a koliko vidim družiš se i s istim takvim ljudima.

Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 13:23

MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
Pa koji kurac si došao meni ispod žita pametovati o uvodu u masovno cijepljenje sa 0,2% doza cjepiva od ukupno potrebnih... Što se nisi uključio šejkeru i s njim nazdravio ovom epohalnom postignuću...

Koji je tebi vrag tocno? Jel se lozis ti na stvaranje neprijatelja iz nicega? Objasni mi molim te sto tocno iz mog posta je ovakvu reakciju izazvalo? Jesam te vrijedao? Ismijavao? Provocirao? Znas sta...ugodne ti praznike zelim i zivio.
Kakvu reakciju pa daj čitaj što pišeš... Do prije par dana si bio usran od straha, i također si jebo mamu ovima što se zajebavaju na konto kovida... i sad ajde neka, malo te strah prošao jer su brojevi manji... Ali koji kurac mi se obraćaš okolo kere pa na mala vrata... Jel ti ja izgledam ko netko tko ko nije u stanju prokužiti te fore... Ako si imao namjeru debilnom spikom podržati pejkerove proser to si bio slobodan napraviti podnjegovim upisom i Bog vas obojicu veselio... Moji upisi vaš i nisu plodno tlo za tako nešto, bar je u smislu moje reakcije... Usput ja ti bar ne psujem mater, a šejker tko zna ako te ne bi razumio možda bi ti mati usto fasovala...

Ajde ti procitaj sto sam napisao. I onda mi reci na koju si foru izvukao sve ove zakljucke iz toga. Procitaj sto sam napisao covjece.

Nisam ni gledap upise van zadnje stranice jbt.
Da skratimo, odjebi u troskoku... I svako dobro

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 13:28

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 25 7
Odlično, do NG budemo svjedočili još jednoj pobjedi nad virusom... Meni djeluje da se virus uplašio kad je vidio da nam je stiglo 9750 doza cjepiva... Ili to ili smo većina prokužen...
Ti si jednostavno loš i zao čovjek,  s lošim kućnim odgojem i manjkavom m naobrazom. a koliko vidim družiš se i s istim takvim ljudima.
Ja loš i zao čovjek, a ti tvrdiš da su ljudi krivi zbog situacije u kojoj se nalaze, jer ne poštuju mjere za koje nitko do sada nije izdao jamstvo da su učinkovite i kraj kojih je pomrlo nekoliko tisuća ljudi... ... Aj i ti odjebi u troskoku... Ti koji su brslali o mjerama većina su bili zaraženi... Naravno da nisi u stanju pokopčati analogiju, ne bih ni ja bio u stanju da mi je vrsta rezultate u školi janjcima otplaćivao
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 13:39

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 25 7
Odlično, do NG budemo svjedočili još jednoj pobjedi nad virusom... Meni djeluje da se virus uplašio kad je vidio da nam je stiglo 9750 doza cjepiva... Ili to ili smo većina prokužen...
Ti si jednostavno loš i zao čovjek,  s lošim kućnim odgojem i manjkavom m naobrazom. a koliko vidim družiš se i s istim takvim ljudima.
Ja loš i zao čovjek, a ti tvrdiš da su ljudi krivi zbog situacije u kojoj se nalaze, jer ne poštuju mjere za koje nitko do sada nije izdao jamstvo da su učinkovite i kraj kojih je pomrlo nekoliko tisuća ljudi... ... Aj i ti odjebi u troskoku... Ti koji su brslali o mjerama većina su bili zaraženi... Naravno da nisi u stanju pokopčati analogiju, ne bih ni ja bio u stanju da mi je vrsta rezultate u školi janjcima otplaćivao

Moji su bili obrazovani i imućni(imali puno janjaca), pa su mi  kupovali  ispite u Sloveniji (s jancima) , na kraju i diplomu.
No, tebi tvoji ni to nisu mogli priuštiti, jer ste odreda neobrazovani, neodgojeni i zli ljudi.
Odi se s čoporom nadmudrivati, ostavi normalne ljude na miru.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 13:50

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

Koji je tebi vrag tocno? Jel se lozis ti na stvaranje neprijatelja iz nicega? Objasni mi molim te sto tocno iz mog posta je ovakvu reakciju izazvalo? Jesam te vrijedao? Ismijavao? Provocirao? Znas sta...ugodne ti praznike zelim i zivio.
Kakvu reakciju pa daj čitaj što pišeš... Do prije par dana si bio usran od straha, i također si jebo mamu ovima što se zajebavaju na konto kovida... i sad ajde neka, malo te strah prošao jer su brojevi manji... Ali koji kurac mi se obraćaš okolo kere pa na mala vrata... Jel ti ja izgledam ko netko tko ko nije u stanju prokužiti te fore... Ako si imao namjeru debilnom spikom podržati pejkerove proser to si bio slobodan napraviti podnjegovim upisom i Bog vas obojicu veselio... Moji upisi vaš i nisu plodno tlo za tako nešto, bar je u smislu moje reakcije... Usput ja ti bar ne psujem mater, a šejker tko zna ako te ne bi razumio možda bi ti mati usto fasovala...

Ajde ti procitaj sto sam napisao. I onda mi reci na koju si foru izvukao sve ove zakljucke iz toga. Procitaj sto sam napisao covjece.

Nisam ni gledap upise van zadnje stranice jbt.
Da skratimo, odjebi u troskoku... I svako dobro

Ja cu ipak malo razduziti. Ni jednom rjecju te nisam uvrijedio, provocirao ili omalovazavao. Bio je to obican post koji se striktno vezao na post koji si ti napisao. Imaj to na umu kad sad opet kreneš rigati žuč oko toga da sam član nekakve grupe urotnika ili neki qrac. Mene generalno ne smeta što itko i gdje piše. Čak nemam problema s tim kad me netko vrijeđa. Ali imam velikih problema s time kad me netko definira ili stavlja unutar nekih paketa ili definicija na osnovu toga što se ustao na krivu nogu taj dan. Ja za razliku od tebe neću vrijeđati nego samo dati poduže objašnjenje prije nego te stavim na ignore. To rade pristojni ljudi kada ih nepravedno tiketiraju nepristojni. A ti samo tako nastavi dalje voditi ratove sa svim i svakim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by T. 26/12/2020, 13:52

Najljepši božićni poklon za nas, ravnozemljaše...
Zakrvili stožeraši... yes

_________________
Da remiziramo... - Page 25 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 13:56

Aj dobro... uštedio si mi vrijeme da ne idem u opcije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 14:07

Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 25 7

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 14:20

Eroo wrote:
Eroo wrote:Da remiziramo... - Page 25 7

Edit: 72, umjesto 62 ...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 26/12/2020, 15:06

aben wrote:vako usijanih rasprava ni bilo oka su kaja i noor...činile ono svoje
ma koje...ono? :?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 26/12/2020, 15:08

Kako doznajemo, još uvijek nije određeno konkretno ime osobe koja će biti prvi građanin Hrvatske koji će primiti cijepljenje, i to iz nekoliko razloga. Prvo, potrebno je pronaći osobu koja je voljna da je se snimi, koja se želi cijepiti i kojoj zdravstveno stanje to dozvoljava: s obzirom na situaciju, uvijek postoji mogućnost da predviđena osoba dobije temperaturu, pa da se ne može cijepiti. Zbog toga postoji nekoliko osoba, stanara Doma, među kojima će stručnjaci odabrati jednu. Kako neslužbeno doznajemo, osoba koja je jučer figurirala kao izgledni kandidat za prvog građanina Hrvatske koji će primiti cjepivo predomislila se preko noći.

Upravo zato čekat će se jutro, liječnik će provjeriti sve kandidate za cijepljenje tako da će se vjerojatno tek sutra znati tko će biti prva cijepljena osoba u Hrvatskoj.

U svakom slučaju, čim u Gradu dobiju službenu potvrdu, obavijestit će javnost, a novinari će zbog epidemioloških razloga moći snimiti prvo cijepljenje izvana. Naime, prvo cijepljenje će se organizirati u blagovaonici u prizemlju tako da se kroz prozore može popratiti ovaj veliki događaj, koji označava početak suzbijanja epidemije koronavirusa na najučinkovitiji način, cijepljenjem.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tko-ce-se-prvi-u-hrvatskoj-cijepiti-protiv-korone-najizgledniji-kandidat-preko-noci-se-predomislio-15018571

nije lako pronaci zdravu osobu u starackom domu 
odustao ovi sto mu soros napunio glavu da umjesto cijepljenja odvode u katinsku sumu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 15:15

MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Bar se nadam da ce tako biti.
Pa ček sad jel ti meni upis ispred nešto tvrdiš ili iskazuješ svoja nadanja... Ja sam tvrdio da ćemo cjepivo dobijati u nedostatnim količinama jer ga neće biti dovoljno proizvedeno i to je činjenica kojoj svjedočimo, a debil u nemoći da opovrgne moju tvrdnju koja se obistinila meni psuje mater, potpuno ne svjestan da će mu to trgnuti na nos...

Pa nitko ziv nije ni ocekivao da ce ga biti odmah dovoljno. Ali da je ovo pocetak procesa je. Ne?

nitko nije očekivao? de ne seri jebote mjesecima psihopatski kriminalci na vlasti pumpaju kroz medije dezinformacije da stiže: "U Hrvatsku stiže 4,6 milijuna doza cjepiva"

https://www.jutarnji.hr/life/zdravlje/u-hrvatsku-stize-4-6-milijuna-doza-cjepiva-evo-tko-ce-se-prvi-cijepiti-i-koliko-bi-sve-moglo-kostati-15030640

jedino su šatro zaboravili reći kada će  ta količina cijepiva stići. nisu napisali: slušajte stoko sitnoga zuba dobivat ćemo cjepivo na kapaljku pa ko živ ko mrtav. a ove prve doze će da isprobavamo na najstarijima oni su nam zamorci itako su sa dve noge ugrobu pa da pratimo kako cepivo djeluje imade li nekijih nuzpojavnosti pa će onda da razmislimo našim superiornim mozgovima što nam je činiti.

došlo je 9 tisuća doza na 4.5 milijuna stanovnika. za tri-četiri mjeseca će doći opet 9000 doza pa tako uzmi kalkulator pa izračunaj koliko će vremena mjeseci ustvari godina trebati da se procijepi 60-70 %stanovništva.

cijepljenje gubi svaki smisao ako se u vrlo kratkom vremenskom roku ne procijepi barem 60-70 % stanovništva. ovu siću doza cjepiva što su dopeljali je šaka u oko svakom normalnom čovjeku koji shvaća što se događa sa pandemijom.

malo se informiraj prije šejkeru i ne psuj pička ti materina svrbska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by aben 26/12/2020, 15:22

Noor wrote:
aben wrote:vako usijanih rasprava ni bilo oka su kaja i noor...činile ono svoje
ma koje...ono? :?


ne zun o čemu se rodilo, ali izgljedalo je ko ovo vode

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 15:27

debotoijusto wrote:
Kako doznajemo, još uvijek nije određeno konkretno ime osobe koja će biti prvi građanin Hrvatske koji će primiti cijepljenje, i to iz nekoliko razloga. Prvo, potrebno je pronaći osobu koja je voljna da je se snimi, koja se želi cijepiti i kojoj zdravstveno stanje to dozvoljava: s obzirom na situaciju, uvijek postoji mogućnost da predviđena osoba dobije temperaturu, pa da se ne može cijepiti. Zbog toga postoji nekoliko osoba, stanara Doma, među kojima će stručnjaci odabrati jednu. Kako neslužbeno doznajemo, osoba koja je jučer figurirala kao izgledni kandidat za prvog građanina Hrvatske koji će primiti cjepivo predomislila se preko noći.

Upravo zato čekat će se jutro, liječnik će provjeriti sve kandidate za cijepljenje tako da će se vjerojatno tek sutra znati tko će biti prva cijepljena osoba u Hrvatskoj.

U svakom slučaju, čim u Gradu dobiju službenu potvrdu, obavijestit će javnost, a novinari će zbog epidemioloških razloga moći snimiti prvo cijepljenje izvana. Naime, prvo cijepljenje će se organizirati u blagovaonici u prizemlju tako da se kroz prozore može popratiti ovaj veliki događaj, koji označava početak suzbijanja epidemije koronavirusa na najučinkovitiji način, cijepljenjem.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/tko-ce-se-prvi-u-hrvatskoj-cijepiti-protiv-korone-najizgledniji-kandidat-preko-noci-se-predomislio-15018571

nije lako pronaci zdravu osobu u starackom domu 
odustao ovi sto mu soros napunio glavu da umjesto cijepljenja odvode u katinsku sumu


koja hrpa idiota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 26/12/2020, 15:35

aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:vako usijanih rasprava ni bilo oka su kaja i noor...činile ono svoje
ma koje...ono? :?


ne zun o čemu se rodilo, ali izgljedalo je ko ovo vode
ono je bio soft chick fight in the mud

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 26/12/2020, 15:40

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Odlično, do NG budemo svjedočili još jednoj pobjedi nad virusom... Meni djeluje da se virus uplašio kad je vidio da nam je stiglo 9750 doza cjepiva... Ili to ili smo većina prokužen...
Ti si jednostavno loš i zao čovjek,  s lošim kućnim odgojem i manjkavom m naobrazom. a koliko vidim družiš se i s istim takvim ljudima.
Ja loš i zao čovjek, a ti tvrdiš da su ljudi krivi zbog situacije u kojoj se nalaze, jer ne poštuju mjere za koje nitko do sada nije izdao jamstvo da su učinkovite i kraj kojih je pomrlo nekoliko tisuća ljudi... ... Aj i ti odjebi u troskoku... Ti koji su brslali o mjerama većina su bili zaraženi... Naravno da nisi u stanju pokopčati analogiju, ne bih ni ja bio u stanju da mi je vrsta rezultate u školi janjcima otplaćivao

Moji su bili obrazovani i imućni(imali puno janjaca), pa su mi  kupovali  ispite u Sloveniji (s jancima) , na kraju i diplomu.
No, tebi tvoji ni to nisu mogli priuštiti, jer ste odreda neobrazovani, neodgojeni i zli ljudi.
Odi se s čoporom nadmudrivati, ostavi normalne ljude na miru.

ajd fala kurcu da si konačno priznao na koji si se način dočepao diplome.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by aben 26/12/2020, 15:41

Noor wrote:
aben wrote:
Noor wrote:
aben wrote:vako usijanih rasprava ni bilo oka su kaja i noor...činile ono svoje
ma koje...ono? :?


ne zun o čemu se rodilo, ali izgljedalo je ko ovo vode
ono je bio soft chick fight in the mud
tako nami muškima izgljedo svako žinsko covanje, no to više govori o nami.

medjutin, vami je bilo ko ovima danas

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 15:45

Gnječ wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Bar se nadam da ce tako biti.
Pa ček sad jel ti meni upis ispred nešto tvrdiš ili iskazuješ svoja nadanja... Ja sam tvrdio da ćemo cjepivo dobijati u nedostatnim količinama jer ga neće biti dovoljno proizvedeno i to je činjenica kojoj svjedočimo, a debil u nemoći da opovrgne moju tvrdnju koja se obistinila meni psuje mater, potpuno ne svjestan da će mu to trgnuti na nos...

Pa nitko ziv nije ni ocekivao da ce ga biti odmah dovoljno. Ali da je ovo pocetak procesa je. Ne?

nitko nije očekivao? de ne seri jebote mjesecima psihopatski kriminalci  na vlasti  pumpaju kroz medije dezinformacije da stiže: "U Hrvatsku stiže 4,6 milijuna doza cjepiva"

https://www.jutarnji.hr/life/zdravlje/u-hrvatsku-stize-4-6-milijuna-doza-cjepiva-evo-tko-ce-se-prvi-cijepiti-i-koliko-bi-sve-moglo-kostati-15030640

jedino su šatro zaboravili reći kada će  ta količina cijepiva stići. nisu napisali: slušajte stoko sitnoga zuba dobivat ćemo cjepivo na kapaljku pa ko živ ko mrtav. a ove prve doze će da isprobavamo na najstarijima oni su nam zamorci itako su sa dve noge ugrobu pa da pratimo kako cepivo djeluje imade li nekijih nuzpojavnosti pa će onda da razmislimo našim superiornim mozgovima što nam je činiti.

došlo je 9 tisuća doza na 4.5 milijuna stanovnika. za tri-četiri mjeseca će doći opet 9000 doza pa tako uzmi kalkulator pa izračunaj koliko će vremena mjeseci ustvari godina trebati da se procijepi 60-70 %stanovništva.

cijepljenje gubi svaki smisao ako se u vrlo kratkom vremenskom roku ne procijepi barem 60-70 % stanovništva. ovu siću doza cjepiva što su dopeljali je šaka u oko svakom normalnom čovjeku koji shvaća što se događa sa pandemijom.

malo se informiraj prije šejkeru i ne psuj pička ti materina svrbska.
Ja ovim šupcima više nemam namjeru ništa objašnjavati... Takovih debila nisam vidio ni u Srba... Onaj pizzon je AS za ove kretene... Jebo ja sebe zbog kog sam ja svoju glavu skoro onomad izgubio...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 15:48

Gnječ wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Ti si jednostavno loš i zao čovjek,  s lošim kućnim odgojem i manjkavom m naobrazom. a koliko vidim družiš se i s istim takvim ljudima.
Ja loš i zao čovjek, a ti tvrdiš da su ljudi krivi zbog situacije u kojoj se nalaze, jer ne poštuju mjere za koje nitko do sada nije izdao jamstvo da su učinkovite i kraj kojih je pomrlo nekoliko tisuća ljudi... ... Aj i ti odjebi u troskoku... Ti koji su brslali o mjerama većina su bili zaraženi... Naravno da nisi u stanju pokopčati analogiju, ne bih ni ja bio u stanju da mi je vrsta rezultate u školi janjcima otplaćivao

Moji su bili obrazovani i imućni(imali puno janjaca), pa su mi  kupovali  ispite u Sloveniji (s jancima) , na kraju i diplomu.
No, tebi tvoji ni to nisu mogli priuštiti, jer ste odreda neobrazovani, neodgojeni i zli ljudi.
Odi se s čoporom nadmudrivati, ostavi normalne ljude na miru.

ajd fala kurcu da si konačno priznao na koji si se način dočepao diplome.

Nije morao priznavati, to se vidi iz njegovog rezona...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 26/12/2020, 15:49

A gle ovo, ma evo sve trčim da se cijepim sa cjepivo na kojem šupak hladi šupak... Ovaj capak hladi šupak
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2241799&index_ref=read_more_m

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 26/12/2020, 15:51

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Ja loš i zao čovjek, a ti tvrdiš da su ljudi krivi zbog situacije u kojoj se nalaze, jer ne poštuju mjere za koje nitko do sada nije izdao jamstvo da su učinkovite i kraj kojih je pomrlo nekoliko tisuća ljudi... ... Aj i ti odjebi u troskoku... Ti koji su brslali o mjerama većina su bili zaraženi... Naravno da nisi u stanju pokopčati analogiju, ne bih ni ja bio u stanju da mi je vrsta rezultate u školi janjcima otplaćivao

Moji su bili obrazovani i imućni(imali puno janjaca), pa su mi  kupovali  ispite u Sloveniji (s jancima) , na kraju i diplomu.
No, tebi tvoji ni to nisu mogli priuštiti, jer ste odreda neobrazovani, neodgojeni i zli ljudi.
Odi se s čoporom nadmudrivati, ostavi normalne ljude na miru.

ajd fala kurcu da si konačno priznao na koji si se način dočepao diplome.

Nije morao priznavati, to se vidi iz njegovog rezona...
Neće mi biti problem čopor dati na ignore, ne bi mi nedostajali.
Dopizdili ste svima. Sve ste otjerali s ovoga foruma, zar ne vidite?

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 25 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum