ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 15:27

Eroo wrote:

Za Kayu i društvo u kutu. Uz test ide i muzička po želji. :)



Utvrđena cijena brzog antigenskog testiranja na COVID-19. 


HZZO je utvrdio cijenu za postupak brzog antigenskog testa na bolest COVID-19, koja iznosi 103,74 kune za jedan test.

Brzi antigenski test znatno će ubrzati proces testiranja na bolest COVID-19 što je osobito važno s obzirom na epidemiološku situaciju.

https://www.koronavirus.hr/brzi-antigenski-testovi/852

debilu turčine tu cijenu koju ti linkaš su iskemijali tek jučer što znači da do daljnjeg je cijena 600-580KN. neću ti napisati u detalje kako ta stvar funkcionira i zašo nema za 103.74 kuuune potudi se malo sam povuci svoje doušnike iz udbe.

Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 7/11/2020, 15:29

Eroo wrote:
Kajo, cijena je 14 €.
Inače, iz aktivno pozitivnih se regrutiraju oni koji se hospitaliziraju (njih cca 8-10%),
a na respirator cca 5-15% (prosjek 10%) od hospitaliziranih.
Iz toga slijedi da se mora smanjivati broj aktivnih, odnosno hospitaliziranih,
ili ih barem držati na za zdravstvo obvladljivom iznosu....
Kajo, nemaš druge: nosi masku (za forum ti ne treba! :D) , peri ruke i drži distancu.
Ovo zadnje će ti teško pasti, ali nemaš boljeg izbora. Osim ako si u zajedničkom gospodinjstvu.
Vidi ero, ti pišeš o antigenskom testu, on se može pokazati pozitivnim u prvih 5 dana od pojave simptoma. Ako se pokaže negativan ne znači da si negativan nego moraš na pravi test. Koji košta 600 kuna.
U prijevodu, 6 konobara ili 6 frizerki radi. Jedna ima koronu. Ostalih 5 nitko neće besplatno testirati. Ako plate test od sto kuna i on kaže da su negativni one neće ići na onaj od 600. Rade dalje, šire zarazu dalje. Do temperature 40.
Takvim načinom i mjerama nema kraja ovome.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 7/11/2020, 15:39

U Njemačkoj 23,300 slučajeva

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/njemacka-ponovo-biljezi-rekordan-rast-zarazenih-koronavirusom/201107046

130 mrtvih. To je ništa za zemlju veličine Njemačke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176307
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 15:43

kaya wrote:
Eroo wrote:
Kajo, cijena je 14 €.
Inače, iz aktivno pozitivnih se regrutiraju oni koji se hospitaliziraju (njih cca 8-10%),
a na respirator cca 5-15% (prosjek 10%) od hospitaliziranih.
Iz toga slijedi da se mora smanjivati broj aktivnih, odnosno hospitaliziranih,
ili ih barem držati na za zdravstvo obvladljivom iznosu....
Kajo, nemaš druge: nosi masku (za forum ti ne treba! :D) , peri ruke i drži distancu.
Ovo zadnje će ti teško pasti, ali nemaš boljeg izbora. Osim ako si u zajedničkom gospodinjstvu.
Vidi ero, ti pišeš o antigenskom testu, on se može pokazati pozitivnim u prvih 5 dana od pojave simptoma. Ako se pokaže negativan ne znači da si negativan nego moraš na pravi test. Koji košta 600 kuna.
U prijevodu, 6 konobara ili 6 frizerki radi. Jedna ima koronu. Ostalih 5 nitko neće besplatno testirati. Ako plate test od sto kuna i on kaže da su negativni one neće ići na onaj od 600. Rade dalje, šire zarazu dalje. Do temperature 40.
Takvim načinom i mjerama nema kraja ovome.

zašto si mu rekla kako stvari funkcioniraju? trebala si pustit turčina da sam mozga pa turčin izbosne se hvali da je njegov haplotip iz ercegovne najinteligentniji u Svemiru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 7/11/2020, 16:01

amo sad svi oprat ruke cop cop... dok peremo ruke razmisljajmo o sljedecem otajstvu


U KLINIČKOJ bolnici Dubrava, glavnoj hrvatskoj bolnici za oboljele od koronavirusa u koju se sada primaju samo covid-pacijenti, jutros je ponovno nestala struja.

Struja je nestala na jednom katu bolnice, a kako je Indexu neslužbeno potvrđeno, novo vodstvo bolnice sumnja da je sve izazvano namjerno.

Iz vrha bolnice sumnjaju da je netko namjerno oštetio sklopke.

U KB Dubrava je stigla policija koja utvrđuje sve okolnosti događaja.

Iz bolnice su o jutrošnjem slučaju, doznajemo, upoznali i ministra zdravstva Vilija Beroša.

Tehnička služba bolnice osigurala je napajanje električnom energijom uspostavom novog izvora. Rukovoditelj tehničke službe bolnice Elkaz Čehajić ustanovio je da je mehanički oštećena brava na ormaru u kojem se nalazi električna sklopka za strujni krug u tom dijelu bolnice, te da je, očito, teškim predmetom razvaljena sklopka, zbog čega je nestalo struje na drugom katu zgrade.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-kbu-dubrava-nestala-struja-sumnja-se-da-je-sve-namjerno-dosla-policija/2228433.aspx


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 7/11/2020, 16:04

radikalni antifasisti postena inteligencija ili ljubitelji trecega , nema cetvrtog
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 7/11/2020, 16:09

Gnječ wrote:
kaya wrote:
Eroo wrote:
Kajo, cijena je 14 €.
Inače, iz aktivno pozitivnih se regrutiraju oni koji se hospitaliziraju (njih cca 8-10%),
a na respirator cca 5-15% (prosjek 10%) od hospitaliziranih.
Iz toga slijedi da se mora smanjivati broj aktivnih, odnosno hospitaliziranih,
ili ih barem držati na za zdravstvo obvladljivom iznosu....
Kajo, nemaš druge: nosi masku (za forum ti ne treba! :D) , peri ruke i drži distancu.
Ovo zadnje će ti teško pasti, ali nemaš boljeg izbora. Osim ako si u zajedničkom gospodinjstvu.
Vidi ero, ti pišeš o antigenskom testu, on se može pokazati pozitivnim u prvih 5 dana od pojave simptoma. Ako se pokaže negativan ne znači da si negativan nego moraš na pravi test. Koji košta 600 kuna.
U prijevodu, 6 konobara ili 6 frizerki radi. Jedna ima koronu. Ostalih 5 nitko neće besplatno testirati. Ako plate test od sto kuna i on kaže da su negativni one neće ići na onaj od 600. Rade dalje, šire zarazu dalje. Do temperature 40.
Takvim načinom i mjerama nema kraja ovome.

zašto si mu rekla kako stvari funkcioniraju? trebala si pustit turčina da sam mozga pa turčin izbosne se hvali da je njegov haplotip iz ercegovne najinteligentniji u Svemiru.
A rekla sam mu jer mi je dosadio već s fantaziranjem iz slo...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 7/11/2020, 16:13

debotoijusto wrote:amo sad svi oprat ruke cop cop... dok peremo ruke razmisljajmo o sljedecem otajstvu


U KLINIČKOJ bolnici Dubrava, glavnoj hrvatskoj bolnici za oboljele od koronavirusa u koju se sada primaju samo covid-pacijenti, jutros je ponovno nestala struja.

Struja je nestala na jednom katu bolnice, a kako je Indexu neslužbeno potvrđeno, novo vodstvo bolnice sumnja da je sve izazvano namjerno.

Iz vrha bolnice sumnjaju da je netko namjerno oštetio sklopke.

U KB Dubrava je stigla policija koja utvrđuje sve okolnosti događaja.

Iz bolnice su o jutrošnjem slučaju, doznajemo, upoznali i ministra zdravstva Vilija Beroša.

Tehnička služba bolnice osigurala je napajanje električnom energijom uspostavom novog izvora. Rukovoditelj tehničke službe bolnice Elkaz Čehajić ustanovio je da je mehanički oštećena brava na ormaru u kojem se nalazi električna sklopka za strujni krug u tom dijelu bolnice, te da je, očito, teškim predmetom razvaljena sklopka, zbog čega je nestalo struje na drugom katu zgrade.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-kbu-dubrava-nestala-struja-sumnja-se-da-je-sve-namjerno-dosla-policija/2228433.aspx


Moguće namjerno. Tamo je kujunđićev klan još aktivan. Ti bolesnici, dp moguće stvarno da isključe sklopku da ih ovima umre jedno 50 odjednom. Oni misle da će tako škoro na vlast . Umobolno sve...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 16:27

kaya wrote:I drugo, dolaziti će i dalje, još u većem broju. Lokali rade, restorani, teretane jer nemaju love da ih financiraju. Zaraženi rade .zdravstveno ne plaća test ako nemaš temperaturu 40 otprilike. Ljudi nemaju 600 kuna da skoknu vidjeti jesu bolesni, rade s temperaturom 37 i šire bolest.
Ajd još se sad malo divi mjerama...
Ero jel...
možda nema mista u bolnicama, ali zato ima u Valhali...
ako HDz i veliki vođa kažu Valhala onda nema trt mrt.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham 7/11/2020, 16:28

Da remiziramo... - Page 30 321_509211045

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 7/11/2020, 16:35

naše bolnice su bile preopterećene i otužne čak i prije ove situacije. falilo je doktora i sestara. ljudi bježe sa tih poslova u irsku, njemačku, britaniju, švedsku. dakle država milijune kuna u školovanje nekog doktora  do njegovih kasnih dvadesetih, i onda taj as sa 29godina ode u švedsku, jer ga naši plaćaju 7000kn,  a gore ima 40 000kn . 
a istovremeno svaki HDZovac koji je na maloj jačoj poziciji doslovno zaposlio je desetke članova familije, rodbine, svojih suseljana na kancelarijske izmišljene poslove u državnim firmama koje gomilaju miljarde kuna gubitaka, u bolnicama u kancelarijama isto je gužva , a sa druge strane nemaju sustav da ti se mogu javiti na telefonski poziv, pa zaposleni po općinama koje nebi smjele postojati, županijama koje treba redom ukidati, ministarstva kojih imamo više od rusije koja ima 150milijuna stanovnika itd.. 

tu vam je problem. 
čak i takav sustav izgleda da će izdržati,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21031
2018-06-14


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 17:05

AssadNaPodmornici wrote:naše bolnice su bile preopterećene i otužne čak i prije ove situacije. falilo je doktora i sestara. ljudi bježe sa tih poslova u irsku, njemačku, britaniju, švedsku. dakle država milijune kuna u školovanje nekog doktora  do njegovih kasnih dvadesetih, i onda taj as sa 29godina ode u švedsku, jer ga naši plaćaju 7000kn,  a gore ima 40 000kn . 
a istovremeno svaki HDZovac koji je na maloj jačoj poziciji doslovno zaposlio je desetke članova familije, rodbine, svojih suseljana na kancelarijske izmišljene poslove u državnim firmama koje gomilaju miljarde kuna gubitaka, u bolnicama u kancelarijama isto je gužva , a sa druge strane nemaju sustav da ti se mogu javiti na telefonski poziv, pa zaposleni po općinama koje nebi smjele postojati, županijama koje treba redom ukidati, ministarstva kojih imamo više od rusije koja ima 150milijuna stanovnika itd.. 

tu vam je problem. 
čak i takav sustav izgleda da će izdržati,

to znamo a problem su i ljudi poput tebe koji znaju da su zaraženi virusom i idu svuda i šire virus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader 7/11/2020, 17:07

Bakićev eugeničar, jebi ga...al obratija se sad navodno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 17:46

jasambrend wrote:Bakićev eugeničar, jebi ga...al obratija se sad navodno...

ali napravio je eugeniku i samom sebi bilo bi mu pametno napraviti spermiogram jer poznato je već odavno da covid ima katastrofalne posljedice po mušku plodnost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 7/11/2020, 17:51

jasambrend wrote:Bakićev eugeničar, jebi ga...al obratija se sad navodno...

je, aha...al je nekako uteko iz podruma...
da mi je znati tko je vrata švasao tako preko K, mamicu mu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 17:54

Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naše bolnice su bile preopterećene i otužne čak i prije ove situacije. falilo je doktora i sestara. ljudi bježe sa tih poslova u irsku, njemačku, britaniju, švedsku. dakle država milijune kuna u školovanje nekog doktora  do njegovih kasnih dvadesetih, i onda taj as sa 29godina ode u švedsku, jer ga naši plaćaju 7000kn,  a gore ima 40 000kn . 
a istovremeno svaki HDZovac koji je na maloj jačoj poziciji doslovno zaposlio je desetke članova familije, rodbine, svojih suseljana na kancelarijske izmišljene poslove u državnim firmama koje gomilaju miljarde kuna gubitaka, u bolnicama u kancelarijama isto je gužva , a sa druge strane nemaju sustav da ti se mogu javiti na telefonski poziv, pa zaposleni po općinama koje nebi smjele postojati, županijama koje treba redom ukidati, ministarstva kojih imamo više od rusije koja ima 150milijuna stanovnika itd.. 

tu vam je problem. 
čak i takav sustav izgleda da će izdržati,

to znamo a problem su i ljudi poput tebe koji znaju da su zaraženi virusom i idu svuda i šire virus.
sinko moj... nema tebi pomoći... 
tako kad sam u planini posadio intradu ušle ovce, veli meni čoban da popravim zid. čov'če božiji čuvaj ti svoje ovce da ne idu u moj vrtal...
... joda nije lud da okolo šeta s koronom niti je lud da sjedi u kući zdrav. 

 ne želiš da ti netko prenese virus, stoj kući i štiti se od virusa. nećeš biti prvi ni zadnji .

Da remiziramo... - Page 30 Michae10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by abraham 7/11/2020, 17:57

Da remiziramo... - Page 30 Ekb-wtVXgAAGzr0

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by AssadNaPodmornici 7/11/2020, 18:00

ja sam zaključan u podrumu. ljeto kada sam bio zaražen koronom prema dijagnozi doktora mihe, uglavnom sam proveo na moru vozeći jahte i dižući i spuštajući jedra, sa gostima..obilazio uvale, restorane, kupanje.. i naravno par oluja što ti zgadi život ali jebiga.. i to hrpom šveđana i nešto talijana(koje mrzim jer cu cigani). ako sam zarazio talijane nije mi žao(nitko se nije žalio kasnije).
šveđani su bili super, sa nekima sam ostao u kontaktu, već me žele iduće godine da vodim cijelu grupu od nekoliko brodova, nitko mi se nije žalio da sam ih zarazio. :D 

nakon toga sam se zaključao u poddrum i ne izlazim nigdje. i navijam da ima što više mrtvih i zaraženih i sa zebnjom pratim vijesti u svako jutro na indexu i molim boga da prebaci na 3000 zaraženih dnevno pa 4000, 5000,6000 kako ste vi svi predvidjeli - ja sam sada jedan od vas
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21031
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 7/11/2020, 18:01

mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naše bolnice su bile preopterećene i otužne čak i prije ove situacije. falilo je doktora i sestara. ljudi bježe sa tih poslova u irsku, njemačku, britaniju, švedsku. dakle država milijune kuna u školovanje nekog doktora  do njegovih kasnih dvadesetih, i onda taj as sa 29godina ode u švedsku, jer ga naši plaćaju 7000kn,  a gore ima 40 000kn . 
a istovremeno svaki HDZovac koji je na maloj jačoj poziciji doslovno zaposlio je desetke članova familije, rodbine, svojih suseljana na kancelarijske izmišljene poslove u državnim firmama koje gomilaju miljarde kuna gubitaka, u bolnicama u kancelarijama isto je gužva , a sa druge strane nemaju sustav da ti se mogu javiti na telefonski poziv, pa zaposleni po općinama koje nebi smjele postojati, županijama koje treba redom ukidati, ministarstva kojih imamo više od rusije koja ima 150milijuna stanovnika itd.. 

tu vam je problem. 
čak i takav sustav izgleda da će izdržati,

to znamo a problem su i ljudi poput tebe koji znaju da su zaraženi virusom i idu svuda i šire virus.
sinko moj... nema tebi pomoći... 
tako kad sam u planini posadio intradu ušle ovce, veli meni čoban da popravim zid. čov'če božiji čuvaj ti svoje ovce da ne idu u moj vrtal...
... joda nije lud da okolo šeta s koronom niti je lud da sjedi u kući zdrav. 

 ne želiš da ti netko prenese virus, stoj kući i štiti se od virusa. nećeš biti prvi ni zadnji .


vrat'se ti u tvoj kamenolom u ercegovnu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 7/11/2020, 18:04

Gnječ wrote:
mutava baštarda wrote:
Gnječ wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naše bolnice su bile preopterećene i otužne čak i prije ove situacije. falilo je doktora i sestara. ljudi bježe sa tih poslova u irsku, njemačku, britaniju, švedsku. dakle država milijune kuna u školovanje nekog doktora  do njegovih kasnih dvadesetih, i onda taj as sa 29godina ode u švedsku, jer ga naši plaćaju 7000kn,  a gore ima 40 000kn . 
a istovremeno svaki HDZovac koji je na maloj jačoj poziciji doslovno zaposlio je desetke članova familije, rodbine, svojih suseljana na kancelarijske izmišljene poslove u državnim firmama koje gomilaju miljarde kuna gubitaka, u bolnicama u kancelarijama isto je gužva , a sa druge strane nemaju sustav da ti se mogu javiti na telefonski poziv, pa zaposleni po općinama koje nebi smjele postojati, županijama koje treba redom ukidati, ministarstva kojih imamo više od rusije koja ima 150milijuna stanovnika itd.. 

tu vam je problem. 
čak i takav sustav izgleda da će izdržati,

to znamo a problem su i ljudi poput tebe koji znaju da su zaraženi virusom i idu svuda i šire virus.
sinko moj... nema tebi pomoći... 
tako kad sam u planini posadio intradu ušle ovce, veli meni čoban da popravim zid. čov'če božiji čuvaj ti svoje ovce da ne idu u moj vrtal...
... joda nije lud da okolo šeta s koronom niti je lud da sjedi u kući zdrav. 

 ne želiš da ti netko prenese virus, stoj kući i štiti se od virusa. nećeš biti prvi ni zadnji .


vrat'se ti u tvoj kamenolom u ercegovnu.
može... kad vam budu tribali muški za produžit racu odjebat ćemo vas. jebite se sami  :P

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by aben 7/11/2020, 18:12

tes na koronu je -besplatan-
zdrovlje nemo cijenu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 30 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 50 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum