ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 8/11/2020, 11:14

ne znam koji je vama kurac kao i novinarima koji ili su slijepi ili glupi ili rade za onog flegmu na vlasti?Ponavljaju danima kako se broj novozaraženih stabilizirao ojebemvasglupejadneiljigave.Ali onda konstatiraju da broj ljudi u bolnicama raste kao i onih na respiratorima,na kraju i umrlih,a ti tjedna novooboljelih isti broj.Gle čuda za budaletine koje se hvataju za broj novooboljelih koji teško može biti veći obzirom na način i kapacitet testiranja.Testiranja se provode većinom na onima koji već dođu u bolnicu bilo da su oboljeli od korone ili iz nekog drugog razloga da zaštite druge u bolnici.Za druge nema testiranja tako da taj broj novooboljelih može ostati još isti idućih par mjeseci dok će se po bolnicama i šatorima kao i broj na grobljima povećavati.Dajte onaj koji je imalo pametan i razuman više ne spominjite broj novooboljelih jer on već dugo nije bitan.

vili40

Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:14

MaximusDecimusMiridije wrote:40+ umrlih....bravo stožer,bravo Plenki, blavo ćelavi debili.

Čestitke svim forumskim idiotima koji podržavaju sve to, glavno da možete piće popiti u krčmi, još da ukinu te mučne maske gdje bi vam kraj bio.
jucer grad jezovito prazan..centar,aleja sa 6 traka,siroke staze,samo saka ljudi..a suncano,a cim je sunce ,svabi ko gushter odmah vanka..jucer zero..promet jedvit,restorani i terase prazni,geslosani
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:16

vili40 wrote:ne znam koji je vama kurac kao i novinarima koji ili su slijepi ili glupi ili rade za onog flegmu na vlasti?Ponavljaju danima kako se broj novozaraženih stabilizirao ojebemvasglupejadneiljigave.Ali onda konstatiraju da broj ljudi u bolnicama raste kao i onih na respiratorima,na kraju i umrlih,a ti tjedna novooboljelih isti broj.Gle čuda za budaletine koje se hvataju za broj novooboljelih koji teško može biti veći obzirom na način i kapacitet testiranja.Testiranja se provode većinom na onima koji već dođu u bolnicu bilo da su oboljeli od korone ili iz nekog drugog razloga da zaštite druge u bolnici.Za druge nema testiranja tako da taj broj novooboljelih može ostati još isti idućih par mjeseci dok će se po bolnicama i šatorima kao i broj na grobljima povećavati.Dajte onaj koji je imalo pametan i razuman više ne spominjite broj novooboljelih jer on već dugo nije bitan.
jeste,jer po njemu se prati brzina sirenja..sve je bitno.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 8/11/2020, 11:19

MaximusDecimusMiridije wrote:40+ umrlih....bravo stožer,bravo Plenki, blavo ćelavi debili.

Čestitke svim forumskim idiotima koji podržavaju sve to, glavno da možete piće popiti u krčmi, još da ukinu te mučne maske gdje bi vam kraj bio.
najveća tragedija u svemu je da većina i podržava te nemjere pa je plenki komotan i onda sipa gomile laži bez potrebe da mu nosina izraste.ON zna da u svim drugim državama koje su uvele strože mjere ne daju rezultate.Što na to reći?
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 8/11/2020, 11:22

Legendovich wrote:
vili40 wrote:ne znam koji je vama kurac kao i novinarima koji ili su slijepi ili glupi ili rade za onog flegmu na vlasti?Ponavljaju danima kako se broj novozaraženih stabilizirao ojebemvasglupejadneiljigave.Ali onda konstatiraju da broj ljudi u bolnicama raste kao i onih na respiratorima,na kraju i umrlih,a ti tjedna novooboljelih isti broj.Gle čuda za budaletine koje se hvataju za broj novooboljelih koji teško može biti veći obzirom na način i kapacitet testiranja.Testiranja se provode većinom na onima koji već dođu u bolnicu bilo da su oboljeli od korone ili iz nekog drugog razloga da zaštite druge u bolnici.Za druge nema testiranja tako da taj broj novooboljelih može ostati još isti idućih par mjeseci dok će se po bolnicama i šatorima kao i broj na grobljima povećavati.Dajte onaj koji je imalo pametan i razuman više ne spominjite broj novooboljelih jer on već dugo nije bitan.
jeste,jer po njemu se prati brzina sirenja..sve je bitno.. :cleanteeth
taj broj je bitan u njemačkoj i drugim državama gdje se dovoljno testira dok kod nas služi za zavaravanje i zamagljivanje odgovornosti onih koji ne rade ništa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 8/11/2020, 11:22

Eroo wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/znanstvenik-dikic-otkrio-tocno-kada-ocekuje-povratak-zivota-u-normalu-1444321

Ovaj čovjek postaje naporan.
Pored toga njegova prognoza o smrtnosti do kraja mjeseca je veoma loša : 1,500.
A ja kažem 2,000. 
Ne treba Đikić ništa prognozirati jer je na tom polju nepismen.
Koji mu je qratz? :D
Pet godina (od 1992. do 1997. godine) bio je na usavršavanju u laboratoriju prof. dr. Josepha Schlessingera u New Yorku.[1]
Od 1997. godine dr. Đikić voditelj je laboratorija za molekularnu biologiju tumora u Ludwigovom Institutu za istraživanje raka u Švedskoj. Godine 2002. izabran je za redovitog profesora Medicinskog fakulteta Sveučilišta Goethe u Frankfurtu, u Njemačkoj, gdje i danas radi
Kao voditelj Grupe za molekularnu signalizaciju Instituta za biokemiju Goethe Sveučilišta otkrio je mehanizam kojim se stanice ljudskog organizma brane od razvoja karcinoma. Časopis Science u svom broju iz prosinca 2005. godine objavio je ovaj rad kao najznačajnije medicinsko otkriće za proteklu godinu.
Dobitnik je i nagrade Europskog udruženja za istraživanje tumora (EACR) za istraživača 2006. godine. Nagrada mu je uručena na svečanoj ceremoniji 3. srpnja 2006. tijekom EACR kongresa u Budimpešti.
Dosad je objavio više od 100 radova u znanstvenim časopisima koji su citirani više tisuća puta. Dobitnik je važnih međunarodnih priznanja, te je izabrani član Europske organizacije za molekularnu biologiju (EMBO), Europskog udruženja za istraživanje života (ELSO), Međunarodne unije za borbu protiv raka (UICR) i drugih. Dobitnik je i brojnih medunarodnih nagrada uključujući nagradu Američkog udruženja za istraživanje raka (AACR) za izvanredna postignuća u istraživanju tumora 2006. godine, Njemačkog udruženja za staničnu biologiju i Europskog udruženja za istraživanje tumora.
Dana 21. svibnja 2008. godine, objavljeno je da su prof. dr. Ivan Đikić i prof. Koraljka Husnjak s Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Frankfurtu otkrili novu bjelančevinu koja ima važnu ulogu u razvoju tumora i bolesti živčanog sustava[5].
Dana 5. studenog 2009., dobio je uglednu njemačku nagradu "Sir Hans Krebs". Dio novčane nagrade donirao je djeci s poteškoćama u razvoju.
U veljači 2010. godine Njemačka udruga za tumore dodijelila mu je nagradu "Deutschen Krebspreis" (2010.), koja se dodjeljuje jednom godišnje za dostignuća iz područja istraživanja i liječenja tumora. [6]
Na svečanosti u Erlangenu je 29. rujna 2010. promoviran u redovnog člana Deutsche Akademie der Naturforscher Leopoldina, njemačke akademije znanosti.[7][8]
Njemačka istraživačka zaklada (Deutsche Forschungsgemeinschaft) 6. prosinca 2012. dodijelila je Ivanu Đikiću najprestižniju njemačku znanstvenu nagradu "Gottfried Wilhelm Leibniz" za 2013. godinu.[9]
8. siječnja 2013. Ivan Đikić dobiva nagradu njemačke zaklade "Ernst Jung" za medicinu.[10][11]


tplikp p nepismenosti... peres li ruke nesrico  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 8/11/2020, 11:26

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/znanstvenik-dikic-otkrio-tocno-kada-ocekuje-povratak-zivota-u-normalu-1444321

Ovaj čovjek postaje naporan.
Pored toga njegova prognoza o smrtnosti do kraja mjeseca je veoma loša : 1,500.
A ja kažem 2,000. 
Ne treba Đikić ništa prognozirati jer je na tom polju nepismen.
Koji mu je qratz? :D

Tvoj glavni problem s njim je što nije u liniji s vladajućima. Izrazito te cijenim i tvoje iskustvo i godine, ali kad se govori o ovim stvarima potpuno i apsolutno si nesposoban imati i uncu kritike prema ovima samo zato jer dolaze iz stranke u koju se ufaješ.
e jesi našao kog  ćeš cjeniti... 
da nisi kao i on ovako rezonirao u travnju
Da remiziramo... - Page 40 Ero_i_10

a u kurac i mozga, tad se sa mnom i s gnječom sprdao kad smo mi upozoravali da će svijet brojati desetke milijuna zaraženih i milijune mrtvih... e moj maxo, ako ti je situacija oduzela palijaner iz ruke nije to razlog da sam sebi otmeš razum... i baciš nekuda
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 8/11/2020, 11:26

vili40 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:40+ umrlih....bravo stožer,bravo Plenki, blavo ćelavi debili.

Čestitke svim forumskim idiotima koji podržavaju sve to, glavno da možete piće popiti u krčmi, još da ukinu te mučne maske gdje bi vam kraj bio.
najveća tragedija u svemu je da većina i podržava te nemjere pa je plenki komotan i onda sipa gomile laži bez potrebe da mu nosina izraste.ON zna da u svim drugim državama koje su uvele strože mjere ne daju rezultate.Što na to reći?
Ako se strogim mjerama zadržava nivo hospitalizirani i to je nešto.
U SLO smo jučer zabilježili upola manje zaraženih nego u petak.
Doduše, testirano je bilo manje, ali je i postotak pozitivnih bio manji.
Imamo poprilično stroge mjere. Vidjet ćemo slčjedeći tjedan stvarni
uspjeh onoga što radimo.
Italija je podjeljena na 3 zone, tako da je sjever pod posebnim mjerama.
Ni vi takvo što nećete moći izbjeći.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:27

Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:33

MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.

dobro..evo ondak mene doli... cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 8/11/2020, 11:34

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:https:a u kurac i mozga, tad se sa mnom i s gnječom sprdao kad smo mi upozoravali da će svijet brojati desetke milijuna zaraženih i milijune mrtvih... e moj maxo, ako ti je situacija oduzela palijaner iz ruke nije to razlog da sam sebi otmeš razum... i baciš nekuda
Ne miješaj se s Gnječom jer ne spadaš u taj nivo. Gnječo je ipak intelektualac.
Koristi čudan jezik ali ima što za reći. Ne broji na'prste, ono kao 1 milijun plus jedan milijun je dva milijuna i tako...
I znaš što, boli me qratz za svijet, brinem o sebi/ o nama. Koga tu uopće zanima Indija, Afrika itd? Nikoga.
I zaobiđi me s tim svojim emocionalnim ispadima , to ti je najpametnije.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 8/11/2020, 11:38

michaellcmacha wrote:
Da remiziramo... - Page 40 Ero_i_10

a u kurac i mozga, tad se sa mnom i s gnječom sprdao kad smo mi upozoravali da će svijet brojati desetke milijuna zaraženih i milijune mrtvih... e moj maxo, ako ti je situacija oduzela palijaner iz ruke nije to razlog da sam sebi otmeš razum... i baciš nekuda

PS:
Sve je točno što sam napisao toga davnoga datuma.
I boli me qratz i da nije bilo točno.
Inače i komentar ispod moga ti je bio jedno obično šank-brljuzganje.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 8/11/2020, 11:39

MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
Odgovorni ljudi se sami znaju paziti. Ne treba vam za to ni Capak, ni Đikić, ni Plenkovic...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:41

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
Odgovorni ljudi se sami znaju paziti. Ne treba vam za to ni Capak, ni Đikić, ni Plenkovic...

O čemu onda razgovaraš ovdje sve ove mjesece i iz kog razloga? Čemu sve što si napisao do sada ako u trenutku kad ti tako odgovara stvari svedeš na ovu rečenicu?

daaaaj....dobro je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:45

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
Odgovorni ljudi se sami znaju paziti. Ne treba vam za to ni Capak, ni Đikić, ni Plenkovic...

O čemu onda razgovaraš ovdje sve ove mjesece i iz kog razloga? Čemu sve što si napisao do sada ako u trenutku kad ti tako odgovara stvari svedeš na ovu rečenicu?

daaaaj....dobro je.
Maxo,zalosno je ako netko nesh uci na opskurnom forumu..ovdje cisto zajebancije izmjenjujemo infoje i gledamo kako se neki grce novim saznanjima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 8/11/2020, 11:50

MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
Odgovorni ljudi se sami znaju paziti. Ne treba vam za to ni Capak, ni Đikić, ni Plenkovic...

O čemu onda razgovaraš ovdje sve ove mjesece i iz kog razloga? Čemu sve što si napisao do sada ako u trenutku kad ti tako odgovara stvari svedeš na ovu rečenicu?

daaaaj....dobro je.
Ne brzaj, jebemu, napisao sam "odgovorni ljudi".
Neću sad detaljno o tome zašto pišem...malo me i zanima tematika iz moga kuta (matematičkog) gledanja.
Bez matematičkog praćenja rezultata se ne može predviđati buduća događanja, a to je strahovito važno
u ovoj situaciji.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:55

Ja onako..Duom svetim nadahnut napisem koju logičku,ubacim nesh sa Mayo klinike i tako,svas nesh...fun is the first.. cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 8/11/2020, 11:56

Legendovich wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
Odgovorni ljudi se sami znaju paziti. Ne treba vam za to ni Capak, ni Đikić, ni Plenkovic...

O čemu onda razgovaraš ovdje sve ove mjesece i iz kog razloga? Čemu sve što si napisao do sada ako u trenutku kad ti tako odgovara stvari svedeš na ovu rečenicu?

daaaaj....dobro je.
Maxo,zalosno je ako netko nesh uci na opskurnom forumu..ovdje cisto zajebancije izmjenjujemo infoje i gledamo kako se neki grce novim saznanjima..

daj govori samo u svoje ime nisam te ovlastio da govoriš i u moje ime jer ja na ovom pa čak nek je i opskuran forum, ne izmjenjujem informacije kako ti kažeš "čisto iz zajebancije" jer zajebavati se sa takvom vrstom informacija može samo netko tko ima poremećeni um.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 8/11/2020, 11:57

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Eroo wrote:https:a u kurac i mozga, tad se sa mnom i s gnječom sprdao kad smo mi upozoravali da će svijet brojati desetke milijuna zaraženih i milijune mrtvih... e moj maxo, ako ti je situacija oduzela palijaner iz ruke nije to razlog da sam sebi otmeš razum... i baciš nekuda
Ne miješaj se s Gnječom jer ne spadaš u taj nivo. Gnječo je ipak intelektualac.
Koristi čudan jezik ali ima što za reći. Ne broji na'prste, ono kao 1 milijun plus jedan milijun je dva milijuna i tako...
I znaš što, boli me qratz za svijet, brinem o sebi/ o nama. Koga tu uopće zanima Indija, Afrika itd? Nikoga.
I zaobiđi me s tim svojim emocionalnim ispadima , to ti je najpametnije.
majmunčino nisam se tebi obraćao... jebo te onaj tko te tako nakaradnog izlegao... naravno da gledaš sebe, to i je odlika skotova poput tebe... i da završimo aj marš u tri pičke materine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 8/11/2020, 11:57

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Mi nemamo nikakve mjere, ali sve štima sve je za pet. U najboljem redu.
Odgovorni ljudi se sami znaju paziti. Ne treba vam za to ni Capak, ni Đikić, ni Plenkovic...
a što ako ih je pola neodgovornih?Da odgovorni sami preuzmu stvari u svoje ruke?Što će nam onda capaki i ostali glumci?
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by debotoijusto 8/11/2020, 12:00

IAKO smo zakoračili u studeni, još uvijek imamo priliku uživati u pokojem sunčanom danu. Tako je jučerašnja sunčana subota napunila terase ugostiteljskih objekata u središtu grada.
Mnogi se ne mogu zamisliti u zatvorenom pa su terase na sunčane dane pravi spas, naročito kad dugo niste vidjeli prijatelje. 
Popularna lokacija za ispijanje kave bio je Cvjetni trg, ali i Trg republike Hrvatske gdje su mnogi uživali u možda posljednjem sunčanom danu ove godine.

Da remiziramo... - Page 40 D9dec5fc-13df-411b-be1e-82bc97b28038

Da remiziramo... - Page 40 A8799ea2-9be0-48ad-b011-fcf59d979428

stozer je odobrio novu mjeru , fotosinteza
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 40 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum