ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 15:13

kaya wrote:
vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?


Istina...tu se po meni najviše zakopa...sve da se i radilo o "bezazlenom" virusiću, ignorirati nešto što je globalni problem može samo netko...a jebat ga, ali jebeno kratkovidan...kradeze je iskoristija ponuđenu nišu i taman pred izbore su odigrali na kartu "spasitelja"...to što im se u međuvremenu eugeničarski gen probudija, a jebi ga...iste grablje, narod glup ko kurac...nastavi niz...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:14

evo nakon dansnjeg uhicenja jos jednog cede u negoslavcima za ovcaru pupi se ozbiljno naljutio kao i onaj nacelnik negoslavaca caln sdss-a..te nesto prijete..jer situacija sa ovim uhicenjem propitkuje daljnju suradnju..nisu rekli sa kim ali nije tesko zakljuciti na koga s eodnosilo... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 15:15

kako se ono veli?Pustili su nas niz vodu?No još ćemo vidjeti kako će se sve ovo završiti.Plenki nek i dalje sere ko grlica ali sve manje ljudi ga doživljava,visoko leti ali mogao bi jako nisko pasti.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:16

...sve mi se cini da se ulazi u fazu starteskog izvlacenja bez puno bolnih grimasa...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:17

...a ovaj put nigdje žetončiča na vidiku..je'l ovo je vec opasna situacija a guza je guza..ipak jedna i najmilija :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 15:18

vuksadinare wrote:...sve mi se cini da se ulazi u fazu starteskog izvlacenja bez puno bolnih grimasa...
ona tvoja Krišto ga je danas dobrano zasvinjila,napokon nešto konstruktivno
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 15:19

jasambrend wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?


Istina...tu se po meni najviše zakopa...sve da se i radilo o "bezazlenom" virusiću, ignorirati nešto što je globalni problem može samo netko...a jebat ga, ali jebeno kratkovidan...kradeze je iskoristija ponuđenu nišu i taman pred izbore su odigrali na kartu "spasitelja"...to što im se u međuvremenu eugeničarski gen probudija, a jebi ga...iste grablje, narod glup ko kurac...nastavi niz...
Da. Sad ovi namjerno neće mjere jer ovi to jedva čekaju da mogu radit prosvjede i onda fino pustio a uvodi neke polumjere čisto da mu se ne kaže da nije i pere ruke od svega a ovi laju sad da uvede mjere kako bi oni mogli izvest narod na ulice protiv Plenkovica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 15:21

jasambrend wrote:Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
da ti dođe zadnja ura.
i moraš birat.
što bi radije.
kulenovu seku ili kulen?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:22

vili40 wrote:kako se ono veli?Pustili su nas niz vodu?No još ćemo vidjeti kako će se sve ovo završiti.Plenki nek i dalje sere ko grlica ali sve manje ljudi ga doživljava,visoko leti ali mogao bi jako nisko pasti.
simptomi osobe koji vise nema ideje i realizacije i koji ako vec slijece neka to bude u njegovom stilu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:25

i kao sto bi rekao vrli kolega ero 'sjebali ste najboljeg premijera u povijesti' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 5 Nov - 15:26

kaya wrote:Vlada je skužila da tu ima pun k debila kojima korona ne postoji ili postoji ali nije ništa ozbiljno i ne žele loše vijesti nego lijepe.
Sada se ponašaju sukladno tome, pričaju da je sve ok, stabilno i svaki dan odvezu jedan razred u mrtvačnicu od 30 ak ljudi.
Fino zvuči a ne košta ih ništa.
Tražili ste gledajte.
i kad ja kažem da one koji su opasni po okolinu treba zašvasati, i oneogućiti da uokolo odaju i pljuckaju po zdravim ljudima onda sam ja ekstrem... jebote a yoda se tu doslovno hvalio kako je par tjedana imao "prehladicu" i kako je sve uokolo sebe popljuckao sa svojim bezazlenim virusićima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 15:28

vuksadinare wrote:i kao sto bi rekao vrli kolega ero 'sjebali ste najboljeg premijera u povijesti' :)
kaj nije bio sanader najbolji? ne da mi se čeprkat po backupovima od stoljeća sedmog.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 15:28

veber wrote:
jasambrend wrote:Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
da ti dođe zadnja ura.
i moraš birat.
što bi radije.
kulenovu seku ili kulen?

Ne bi sigurno kobasicu bira, jebo ga ti... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 15:29

hahaha sad upravo čačić riba središnjicu...da mu nisu ni dozvolili da skrati radno vrijeme ugostiteljstva na 20 sati a kamoli da zatvori.Gori vatra,moja varaždinska županija ima povećanje oboljelih 100% a vezane su nam ruke.Veli da respiratori i ležajevi sa kisikom mogu izdržati još najviše 7 dana a resursi su negdje sakriveni.Bit će tu sve većih pizdarija.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 5 Nov - 15:30

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?
ne buni se škoro..ali bune se koalicijski partneri pa i clanovi hdz-a...zasto bi se škoro bunio..nek sad bune ovi koji su uletili u plenkijevo kolo i nek ga rostiljaju..
koji koalicijski partneri... kurac a ne koalicijski partneri...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha Thu 5 Nov - 15:31

veber wrote:
vuksadinare wrote:i kao sto bi rekao vrli kolega ero 'sjebali ste najboljeg premijera u povijesti' :)
kaj nije bio sanader najbolji? ne da mi se čeprkat po backupovima od stoljeća sedmog.
pa sad kad sve sagledamo sanader, tj džepar je u stvari bio najbolji...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 15:31

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
da ti dođe zadnja ura.
i moraš birat.
što bi radije.
kulenovu seku ili kulen?

Ne bi sigurno kobasicu bira, jebo ga ti... :D
znači kulen?
jesi vidio promjer nafilane mesnate smjese s paprikom u ovitku debelog crijeva svinje?
babo i ja napravili desetak kila.
mi smo ti gej frendli mesari.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 15:33

veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
da ti dođe zadnja ura.
i moraš birat.
što bi radije.
kulenovu seku ili kulen?

Ne bi sigurno kobasicu bira, jebo ga ti... :D
znači kulen?
jesi vidio promjer nafilane mesnate smjese s paprikom u ovitku debelog crijeva svinje?
babo i ja napravili desetak kila.
mi smo ti gej frendli mesari.


Pa i to je kobasica...ako može tamo gori pršut bit šunka, onda je i kulen kobasica...neš ti...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:39

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?
ne buni se škoro..ali bune se koalicijski partneri pa i clanovi hdz-a...zasto bi se škoro bunio..nek sad bune ovi koji su uletili u plenkijevo kolo i nek ga rostiljaju..
koji koalicijski partneri... kurac a ne koalicijski partneri...
pa jesu pizde..i tu ti drzim vodu...ne bi oni tako da plenki ima osigurane zetoncice ali nema..situacija je takva da niko ne zeli imati odgovornost..pa bi ovi sad laganini izvlacenje sa sto bezbolnijim posljedicama a ti premijeru...jebiga tak je kak je :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber Thu 5 Nov - 15:42

michaellcmacha wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:i kao sto bi rekao vrli kolega ero 'sjebali ste najboljeg premijera u povijesti' :)
kaj nije bio sanader najbolji? ne da mi se čeprkat po backupovima od stoljeća sedmog.
pa sad kad sve sagledamo sanader, tj džepar je u stvari bio najbolji...
ako ćemo realno, onda je valentić.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:44

čačić i ovaj iz hsls-a bi sad maglu...kritiziraju a do jucer mu drzali vodu...sto cacic nije tako pricao npr.preko ljeta da s eplenki ne zajebava svi su znali sto nas ocekuju..ko i ovaj iz hsls-a...sad kad voda ulazi u grlo...ti si plenki krivac mi nemamo veze..mi smo upozoravali..upozoravao si kurac moj...nego tipican sindrom..kad zagusti vataj maglu peri se od odgovornosti bje'z od padajuceg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 14 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum