ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:44

čačić i ovaj iz hsls-a bi sad maglu...kritiziraju a do jucer mu drzali vodu...sto cacic nije tako pricao npr.preko ljeta da s eplenki ne zajebava svi su znali sto nas ocekuju..ko i ovaj iz hsls-a...sad kad voda ulazi u grlo...ti si plenki krivac mi nemamo veze..mi smo upozoravali..upozoravao si kurac moj...nego tipican sindrom..kad zagusti vataj maglu peri se od odgovornosti bje'z od padajuceg

vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 5/11/2020, 15:47

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
da ti dođe zadnja ura.
i moraš birat.
što bi radije.
kulenovu seku ili kulen?

Ne bi sigurno kobasicu bira, jebo ga ti... :D
znači kulen?
jesi vidio promjer nafilane mesnate smjese s paprikom u ovitku debelog crijeva svinje?
babo i ja napravili desetak kila.
mi smo ti gej frendli mesari.


Pa i to je kobasica...ako može tamo gori pršut bit šunka, onda je i kulen kobasica...neš ti...:)
turnem ti zadak od hlapa u dagnju. nemaš pojma.
šunka ima profinjenu teksturu mesa i odiše svježinom.
pršut je nastao tako da je dalmoš radio šunku i onda malo piva ispod masline da je neobrana, pa se nakon tri godine sitija da mu komad mesa visi između neobrane masline i neobranog grožđa.
vukovi su pojeli one niže i tako je nasta pršut, a e?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 5/11/2020, 15:51

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Vlada je skužila da tu ima pun k debila kojima korona ne postoji ili postoji ali nije ništa ozbiljno i ne žele loše vijesti nego lijepe.
Sada se ponašaju sukladno tome, pričaju da je sve ok, stabilno i svaki dan odvezu jedan razred u mrtvačnicu od 30 ak ljudi.
Fino zvuči a ne košta ih ništa.
Tražili ste gledajte.
i kad ja kažem da one koji su opasni po okolinu treba zašvasati, i oneogućiti da uokolo odaju i pljuckaju po zdravim ljudima onda sam ja ekstrem... jebote a yoda se tu doslovno hvalio kako je par tjedana imao "prehladicu" i kako je sve uokolo sebe popljuckao sa svojim bezazlenim virusićima...
Ja ne znam za konkretno pljuckanje ali ja sam za izvanredno stanje i da ih prisilno mobilizira da budu medicinske sestre u kbc dubrava jer ove navodno bježe.
Međutim to su naše tlapnje, što se tiče vlasti situacija je stabilna, stožer to mora izgovoriti, mjere su vrhunske i daju rezultate, ovi u drugim zemljama nemaju pojma koliko su dobre zapravo i sustav funkcionira.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:51

caru ostaje samo da nesto iskemija za sebe osobno da sto bezbolnije iz svega izađe...da svali sto vise odgovornosti na uguznicare oko sebe...a on fuckajuci sa rukama na leđima uhvati sigurnu i mirniju luku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader 5/11/2020, 15:52

veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
da ti dođe zadnja ura.
i moraš birat.
što bi radije.
kulenovu seku ili kulen?

Ne bi sigurno kobasicu bira, jebo ga ti... :D
znači kulen?
jesi vidio promjer nafilane mesnate smjese s paprikom u ovitku debelog crijeva svinje?
babo i ja napravili desetak kila.
mi smo ti gej frendli mesari.


Pa i to je kobasica...ako može tamo gori pršut bit šunka, onda je i kulen kobasica...neš ti...:)
turnem ti zadak od hlapa u dagnju. nemaš pojma.
šunka ima profinjenu teksturu mesa i odiše svježinom.
pršut je nastao tako da je dalmoš radio šunku i onda malo piva ispod masline da je neobrana, pa se nakon tri godine sitija da mu komad mesa visi između neobrane masline i neobranog grožđa.
vukovi su pojeli one niže i tako je nasta pršut, a e?


Moguće...ponekad stvari najbolje i ispadnu kad se previše ne čačka po istima...Mislim dobra je šunka i te kobas...kako ih sve ne zovete, ali pršut je kralj sušenog, a ipak pričamo i o butinama, gej izn't okej tu mi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 5/11/2020, 15:53

vuksadinare wrote:caru ostaje samo da nesto iskemija za sebe osobno da sto bezbolnije iz svega izađe...da svali sto vise odgovornosti na uguznicare oko sebe...a on fuckajuci sa rukama na leđima uhvati sigurnu i mirniju luku
Ma nema on kamo izaći i gledati ćeš ga 4 godine.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:54

kaya wrote:
vuksadinare wrote:caru ostaje samo da nesto iskemija za sebe osobno da sto bezbolnije iz svega izađe...da svali sto vise odgovornosti na uguznicare oko sebe...a on fuckajuci sa rukama na leđima uhvati sigurnu i mirniju luku
Ma nema on kamo izaći i gledati ćeš ga 4 godine.
ima bar on ima...za ove oko njega ne znam...oni su u tezoj gabuli..njih nema ko uzet... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:55

sto mi ovaj ljubo jurčić ide na jetra...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 5/11/2020, 15:56

vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:caru ostaje samo da nesto iskemija za sebe osobno da sto bezbolnije iz svega izađe...da svali sto vise odgovornosti na uguznicare oko sebe...a on fuckajuci sa rukama na leđima uhvati sigurnu i mirniju luku
Ma nema on kamo izaći i gledati ćeš ga 4 godine.
ima bar on ima...za ove oko njega ne znam...oni su u tezoj gabuli..njih nema ko uzet... :)
Malo si naporan s tim Škorom. Vlast je stabilna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:56

svi su losi al eto bandic je najbolji..on jedini ima ispravne ekonomske planove za boljitak hrvatske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:56

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:caru ostaje samo da nesto iskemija za sebe osobno da sto bezbolnije iz svega izađe...da svali sto vise odgovornosti na uguznicare oko sebe...a on fuckajuci sa rukama na leđima uhvati sigurnu i mirniju luku
Ma nema on kamo izaći i gledati ćeš ga 4 godine.
ima bar on ima...za ove oko njega ne znam...oni su u tezoj gabuli..njih nema ko uzet... :)
Malo si naporan s tim Škorom. Vlast je stabilna.
o evo kameleona..koliko ti boja promjenis u danu... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 15:58

ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 5/11/2020, 15:59

vuksadinare wrote:ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
Vidi jednu stvar : Škoro neće doći na vlast. Točka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya 5/11/2020, 16:01

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
Vidi jednu stvar : Škoro neće doći na vlast. Točka.
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 5/11/2020, 16:06

jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:
veber wrote:
jasambrend wrote:Moguće...ponekad stvari najbolje i ispadnu kad se previše ne čačka po istima...Mislim dobra je šunka i te kobas...kako ih sve ne zovete, ali pršut je kralj sušenog, a ipak pričamo i o butinama, gej izn't okej tu mi...
ne bi između dva pršuta uglavio jedan kulen?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 16:07

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
Vidi jednu stvar : Škoro neće doći na vlast. Točka.
pa i ne mora..niti bi ja htio...koga bi ti htio hdzovac..sdpovac..mostovac..trumpovac..bajdenovac..covicevac..bakirovac :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by veber 5/11/2020, 16:09

vuksadinare wrote:svi su losi al eto bandic je najbolji..on jedini ima ispravne ekonomske planove za boljitak hrvatske
ti si kao bolji?
ko i safet.
za njega da nije korone došlo bi do loop-a
on-carica u prvom krugu
ti-škoro ne u prvom, odmah.

safetu se pojavila korona pa može nastaviti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 5/11/2020, 16:09

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
Vidi jednu stvar : Škoro neće doći na vlast. Točka.
pa i ne mora..niti bi ja htio...koga bi ti htio hdzovac..sdpovac..mostovac..trumpovac..bajdenovac..covicevac..bakirovac :)

Neka se nose svi zajedno u tri vražje materine. Svi skupa milu im majku jebem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 5/11/2020, 16:10

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
Vidi jednu stvar : Škoro neće doći na vlast. Točka.
pa i ne mora..niti bi ja htio...koga bi ti htio hdzovac..sdpovac..mostovac..trumpovac..bajdenovac..covicevac..bakirovac :)
Pa eto meni je baš lipo gledat Plenkovica kako se znoji a nema na koga prebaciti krivnju. Neka ga tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 5/11/2020, 16:17

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:ovaj ray...pet minuta bruji kontra trumpa..pa za njega..pa je za bidena pa za minutu protiv njega govori...pa plenki fuj pa plenki ok..lik cini mi se da ti imas fobiju svidjeti se svima pa kud mujo i turci tud i ti..i obrnuto :D
Vidi jednu stvar : Škoro neće doći na vlast. Točka.
pa i ne mora..niti bi ja htio...koga bi ti htio hdzovac..sdpovac..mostovac..trumpovac..bajdenovac..covicevac..bakirovac :)
Pa eto meni je baš lipo gledat Plenkovica kako se znoji a nema na koga prebaciti krivnju. Neka ga tamo.
ne boj se centurione..ne znoji se on..znoje se oni oko njega...on se lijepo ravana po onoj seseljevoj kad je porucio onim krajinskim budalasima..'ja znam gde cu?a gde cete vi?gde cete vi?'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99038
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 5/11/2020, 16:20

Pa nek se znoje ti oko njega. Šta ću im ja ? Nisam im ja kriv šta podržavaju Pupovca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 15 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum