ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 14:38

plen ki mun u kurcu...

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 14:40

Radimir Čačić : Moraju se zatvoriti ugostiteljski objekti i točka.

https://m.vecernji.hr/vijesti/radimir-cacic-uskoro-gostuje-u-studiju-vecernjeg-lista-1443759

Ajde jednom da se ja i ti složimo oko nečega. To triba sve zatvoriti i gotovo. Nema tu rasprave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 14:47

sad sam gledo na youtube jednu emisiju i gdje jedan politicar(necu ga imenovati) dobro rekao..na zalost tesko cemo iz gliba jer imamo premijera i predsjednika koji su jednostavnim rjecnikom-pozeri te nadodao...da su to osobe koje sve cine da se njih za nista ne veze..nista ih se ne trazi i pita i koji bi najradije svu odgovornost prebacili na svoje podcinjine da mogu kad ne ispadne dobro mogli u njih uprijeti prst po sistemu 'sto mi imamo sa tim oni su vukli sve poteze'....i da s erazumijemo covjek nije škorist,mostovac,sdpovac,oporbenjak nego jos uvijek clan hdz-a...ali da mu jedosta svega ovoga i da ne zeli da s eova situacija prelomi preko obicnog clanstva i ljudi jer vodeci ljudi drzave ne zele preuzeti odgovornost iz cistog politikanstva i sebicnosti da se nekom svide i da s eu njih ne upire prst...covjek hdzovac..puko mu film
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 14:49

..evo i cacicu puko film..a sve vise puca filmova i ljudima koji cine vlast na nizoj ili visoj razini...onaj sanader kakav god bio dao je ostavku i bok...a nije morao...jednostavno lik bez obzira na mulje nije htio vise nikakvu odgovornost koja bi mu jos vise stetila
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 14:52

Švecki model...tražili ste, gledajte...ne cmizdrite sad više, neka gori sad sve u tri pičke mile materine...ionako nikakav lockdown više ne može zaustaviti eksponencijalni rast, a frizirirano linearan...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 14:52

...veli lik taj hdzovac obnasa duznost na lokalnoj razini..da vec moli deset i vise dana beroša i vladu da poslalju dva jebena respiratora ili da naruce i da oni imaju novac za njih mislim na lokalnu samoupravu pa c eoni ih platiti ali kako kaze..svi s eigraju gluhog telefona..ili kazu da se operu 'sto mi mozemo tu'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 14:54

čačić isto slicno rekao...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 14:54

RayMabus wrote:Radimir Čačić : Moraju se zatvoriti ugostiteljski objekti i točka.

https://m.vecernji.hr/vijesti/radimir-cacic-uskoro-gostuje-u-studiju-vecernjeg-lista-1443759

Ajde jednom da se ja i ti složimo oko nečega. To triba sve zatvoriti i gotovo. Nema tu rasprave.
lijepo im Đikić odbrusio,može se radit,neki od doma i ići čak u školu ali ona mjesta koja se lociraju da su žarišta zaključati bez pogovora.Birtije,restorani,noćni klubovi,mjesta na kojima se odvijaju razna slavlja itd.već odavno je trebalo zaustaviti.
A čačić im je poručio:varaždinska županija dobila na raspolaganje 12 respiratora a obzirom na broj stanovnika trebala je dobiti bar duplo,24.Gdje su respiratori kad se plenki hvali da ih imamo milijardu?I onda je varaždinska županija pod hitno negdje našla i kupila svojim sredstvima par komada jer je trinaesti bolesnik kojem je potreban respirator bio priključen na neki mobilni.Eto to je odnos središnjih vlasti prema sjeveru pa se čude kako tamo HDZ ne može na vlast.CIGANI
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 14:55

vili40 wrote:
RayMabus wrote:Radimir Čačić : Moraju se zatvoriti ugostiteljski objekti i točka.

https://m.vecernji.hr/vijesti/radimir-cacic-uskoro-gostuje-u-studiju-vecernjeg-lista-1443759

Ajde jednom da se ja i ti složimo oko nečega. To triba sve zatvoriti i gotovo. Nema tu rasprave.
lijepo im Đikić odbrusio,može se radit,neki od doma i ići čak u školu ali ona mjesta koja se lociraju da su žarišta zaključati bez pogovora.Birtije,restorani,noćni klubovi,mjesta na kojima se odvijaju razna slavlja itd.već odavno je trebalo zaustaviti.
A čačić im je poručio:varaždinska županija dobila na raspolaganje 12 respiratora a obzirom na broj stanovnika trebala je dobiti bar duplo,24.Gdje su respiratori kad se plenki hvali da ih imamo milijardu?I onda je varaždinska županija pod hitno negdje našla i kupila svojim sredstvima par komada jer je trinaesti bolesnik kojem je potreban respirator bio priključen na neki mobilni.Eto to je odnos središnjih vlasti prema sjeveru pa se čude kako tamo HDZ ne može na vlast.CIGANI


I opet koalirate s jebenim kamenjarcima jer ste indolentne pičke...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest Thu 5 Nov - 14:57

jasambrend wrote:Švecki model...tražili ste, gledajte...ne cmizdrite sad više, neka gori sad sve u tri pičke mile materine...ionako nikakav lockdown više ne može zaustaviti eksponencijalni rast, a frizirirano linearan...


triba rasteretit mirovinski sustav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 Thu 5 Nov - 14:58

jasambrend wrote:
vili40 wrote:
RayMabus wrote:Radimir Čačić : Moraju se zatvoriti ugostiteljski objekti i točka.

https://m.vecernji.hr/vijesti/radimir-cacic-uskoro-gostuje-u-studiju-vecernjeg-lista-1443759

Ajde jednom da se ja i ti složimo oko nečega. To triba sve zatvoriti i gotovo. Nema tu rasprave.
lijepo im Đikić odbrusio,može se radit,neki od doma i ići čak u školu ali ona mjesta koja se lociraju da su žarišta zaključati bez pogovora.Birtije,restorani,noćni klubovi,mjesta na kojima se odvijaju razna slavlja itd.već odavno je trebalo zaustaviti.
A čačić im je poručio:varaždinska županija dobila na raspolaganje 12 respiratora a obzirom na broj stanovnika trebala je dobiti bar duplo,24.Gdje su respiratori kad se plenki hvali da ih imamo milijardu?I onda je varaždinska županija pod hitno negdje našla i kupila svojim sredstvima par komada jer je trinaesti bolesnik kojem je potreban respirator bio priključen na neki mobilni.Eto to je odnos središnjih vlasti prema sjeveru pa se čude kako tamo HDZ ne može na vlast.CIGANI


I opet koalirate s jebenim kamenjarcima jer ste indolentne pičke...
a što ste onda vi?I što da jadni ljudi rade u ovoj žabokrečini u kojoj se svi prave pametni?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 14:59

Ja sam Marsovac...zatražiti ću da mi to stave u jebene dokumente...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 14:59

....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 15:04

Plenkovic tipka na mobitelu u Saboru i pravi se grbav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:05

....predsjendik hsls-a plenkijevog koalcijskog partnera uputio između redaka poruku plenkiju..malo umotanu u celofan je'l da sad ne ispadne da on bas prijeti ili ucjenjuje plen ki muna..pa je tu nadodao desnicu 'hsls drzi hdz i plenkovica na vlasti da ne koalira sa desnicom'...ko je pametan znat ce iscitati ovu poruku..a ona je...da i taj kao i cacic ima neku rezervnu varijantu izvlacenja na pricuvni polozaj jer sve curi..pa eto da nesto izmuzem prije nego sto paljadu napravim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Thu 5 Nov - 15:06

Vlada je skužila da tu ima pun k debila kojima korona ne postoji ili postoji ali nije ništa ozbiljno i ne žele loše vijesti nego lijepe.
Sada se ponašaju sukladno tome, pričaju da je sve ok, stabilno i svaki dan odvezu jedan razred u mrtvačnicu od 30 ak ljudi.
Fino zvuči a ne košta ih ništa.
Tražili ste gledajte.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by kaya Thu 5 Nov - 15:07

vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:07

..ovom iz hslsa nije jasno da vise ni desnica u ovoj situaciji u takvoj situaciji ni pod razno nece prihvatiti plenkijevu ruku pa da sad klekne na koljena nakon svega sto je doticni izgovorio prema njima...i sad im uvalio vrucu kašu da sa njim potonu i dijele odgovornost..izvoli sad se rostiljaj a vatra sve veca i plamteca koja prijeti da ga proguta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare Thu 5 Nov - 15:09

kaya wrote:
vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?
ne buni se škoro..ali bune se koalicijski partneri pa i clanovi hdz-a...zasto bi se škoro bunio..nek sad bune ovi koji su uletili u plenkijevo kolo i nek ga rostiljaju..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus Thu 5 Nov - 15:09

kaya wrote:Vlada je skužila da tu ima pun k debila kojima korona ne postoji ili postoji ali nije ništa ozbiljno i ne žele loše vijesti nego lijepe.
Sada se ponašaju sukladno tome, pričaju da je sve ok, stabilno i svaki dan odvezu jedan razred u mrtvačnicu od 30 ak ljudi.
Fino zvuči a ne košta ih ništa.
Tražili ste gledajte.
Očito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by darth_vader Thu 5 Nov - 15:13

kaya wrote:
vuksadinare wrote:....i onda plen ki mun lazno kaze da on i oni kontroliraju situaciju a njegovi podcinjeni vec se bune...i preznojavaju i ne zele vise da ih ljudi napadaju i davati lazne nade i lagati...mozes lagati do određenog trenutka ali dalje od toga vise ne pogotovo sto vise nemas i sto lagati..jednostavno sa svih strana curi a grablje se sve vise dizu...ako nisi sposoban vise kontrolirati situaciju ako nemas rjesenja aj bok...brigo moja prijeđi na drugoga...beroš se sad nemušto brani u stilu..ako pukne ja cu dati ostavku :D..ma mojme sad bi paljadu napravio kad je sve procurilo...no nije beroš kriv kriv je onaj koji ga drzi a koji ne vidi dalje od svoje trepavice i koji zivi kao hippy u svijetu..'sve je lijepo sve lijepo miriše sunce sja bar oko moje glave'
Dobro tvoj škoro je rekao odmah da su mjere bezveze tako da, što mu ne odgovara sada ovo?


Istina...tu se po meni najviše zakopa...sve da se i radilo o "bezazlenom" virusiću, ignorirati nešto što je globalni problem može samo netko...a jebat ga, ali jebeno kratkovidan...kradeze je iskoristija ponuđenu nišu i taman pred izbore su odigrali na kartu "spasitelja"...to što im se u međuvremenu eugeničarski gen probudija, a jebi ga...iste grablje, narod glup ko kurac...nastavi niz...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 13 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum