ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gade mi se muskarci koji nemaju para

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 14:28

To ti je psihooatija , ženski šovinizam jer je njena izjava ekvivalent ovoj mojoj : Ja volim samo žene sa velikim sisama jer velike sise daju puno mlijeka dojenčadi ( bogat otac osigurava hranu i smeštaj majci s bebom ).

Dakle to vam je to. Meni njena izjava nesmeta jer para iman više nego dotična nego mene nešto zanima : A jel imaš ti tri sise ?

RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 14:29

RayMabus wrote:To ti je psihooatija , ženski šovinizam jer je njena izjava ekvivalent ovoj mojoj : Ja volim samo žene sa velikim sisama jer velike sise daju puno mlijeka dojenčadi ( bogat otac osigurava hranu i smeštaj majci s bebom ).

Dakle to vam je to. Meni njena izjava nesmeta jer para iman više nego dotična nego mene nešto zanima : A jel imaš ti tri sise ?
Ja nisan nekulturan , tehnika ogledala se to zove , samo sam joj okrenuo njenu izjavu.

A imaš ti tri sise ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 14:32

Jel znate vi šta san ja jednoj ovakvoj reka jedan put ?

Da ako mi neda pičke da ću nač neku s velikim sisama ( ona nema velike zato san joj baš tim riječima to reka nespominjuči veličinu njenih )

Popizdila.

E pa puši kurac fino kujo jedna nedojebana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 14:43

I normalno da ja znam da je to prekid ( ako nedaš pičke nać ću neku sa većim sisama ) jer to je ono nemoš ti mene jebavat u zdrav mozak i mislit da ti ja neću vratit.

Ako sam ja nešto onda jedna stvar je sto posto siguran Da sam ja jako bezobrazan prema bezobraznima i jako normalan prema normalnima.

Tehnika ogledala.

Etl pa se sad kurči i glumi emanicipaciju , odma ću ti odgovorit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 14:48

I kad vas ovako izgazim a izgazit ću vas onda vam neće bit prioritet lova kod muških nego samo da je normalan.

E pa ćeš vidit di si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by AlfaOmega 2/3/2019, 15:09

vuksadinare wrote:https://www.alo.rs/zenske-price/zivotne-ispovesti/ispovest-ove-beogradanke-ce-vas-razbesneti-kada-procitate-njenu-pricu-bice-vam-jasno-zbog-cega-ce-ostati-sama/214589/vest
Ja mislija neka ravaku, kad ono žena sasvim normalna. Jedini grih je što je uspila u karijeri i ima novca.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 15:20

AlfaOmega wrote:
vuksadinare wrote:https://www.alo.rs/zenske-price/zivotne-ispovesti/ispovest-ove-beogradanke-ce-vas-razbesneti-kada-procitate-njenu-pricu-bice-vam-jasno-zbog-cega-ce-ostati-sama/214589/vest
Ja mislija neka ravaku, kad ono žena sasvim normalna. Jedini grih je što je uspila u karijeri i ima novca.
Najbolje je neimat s njima posla. Meni se čini da onaj pajdo šta joj je reka da nema takujin da je to izmislija , vidija s čime ima posla pa uteka.

To san i ja radija masu puta , rečen da neman ni prebijene kinte kod sebe a ova bi trošila. To je izlika za šmugnit. Osta mi takujin doma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 15:38

To je ženska koju su likovi pročitali i onda utekli da bi na kraju ona našla nekog koji samo privremeno ima para a isti je ko i ona , parazit bez love i na kraju ona njega izbacuje iz kuće i sad je stara cura koju nitko neće.

Karma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Yehudim 2/3/2019, 16:04

Emanycipacya

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 16:07

Yehudim wrote:Emanycipacya
Pa normalno , ona je završila škole , radi u nekom uredu , uzela posao nekom muškom i sad se čudi šta njen muški nemože nać posao a žene uzele sve poslove.

Koji zajeb tuko jedna blesava i sve ostale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Yehudim 2/3/2019, 16:08

RayMabus wrote:To je ženska koju su likovi pročitali i onda utekli da bi na kraju ona našla nekog koji samo privremeno ima para a isti je ko i ona , parazit bez love i na kraju ona njega izbacuje iz kuće i sad je stara cura koju nitko neće.

Karma.

 Ma tko bi njoj nadava.

Jeftinije dojde platiti 50-100 Eura nekoj koju sretnes samo jedan put.

Prvi put, zadnji put i nikad više. drunken

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 16:11

Nek sad država diže porodiljne naknade jer muški nemaju posla pošto su žene sve zauzele a ako Vučic neće by by Srbija demografski i svi ostali koji neće plaćat velike porodiljne naknade.

Vidim se u Paklu jer to je jedino mjesto kamo emanicpacija vodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest 2/3/2019, 16:19

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako postaviš stvari na materiju šta ja nikad nepostavljam u praksi jer neću taku osobu za životnog partnera onda i ova druga strana radi isto A šta ti imaš ?

Vidiš zajeba. Sad ja iman par stanova i dođe ova i ja ću pitat A šta ti imaš ?

Ona će reč iman pičku a ja ću reč Imaju i ostale.
Da karikiram ; radi se o osobi koja je umišljena do bola , misli da je jedina na svijetu i da samo ona ima pičku među nogama.

Prekriži.

Ludo niti jebi niti doma vodi

Uffff,volim ja takve arogantne i bahate picke izoklagijati..svu nadmenost i bahatost joj vratis natag nabijajuci joj Kitonju u picku,dok ne pocne cviljeti i moljakati..
Kasniej ratuje sama sa sobom svjesna da ju je obicni kuratz raspametio do boli.. lol! lol! lol!..Poslije se takve pocnu kao ovisnici ponasati,a posesivnost lupa u nebesa..svako malo te zivka,kontrolira,nenajavljeno ti se pojavljuje na vrata,a ti samo onako fino i pristojno se smjeskas i pića joj ponudis,kasnije opet nanovo.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by veber 2/3/2019, 16:32

longi the peder und svetoje the jebach.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by immortal 2/3/2019, 16:34

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako postaviš stvari na materiju šta ja nikad nepostavljam u praksi jer neću taku osobu za životnog partnera onda i ova druga strana radi isto A šta ti imaš ?

Vidiš zajeba. Sad ja iman par stanova i dođe ova i ja ću pitat A šta ti imaš ?

Ona će reč iman pičku a ja ću reč Imaju i ostale.
Da karikiram ; radi se o osobi koja je umišljena do bola , misli da je jedina na svijetu i da samo ona ima pičku među nogama.

Prekriži.

Ludo niti jebi niti doma vodi

Uffff,volim ja takve arogantne i bahate picke izoklagijati..svu nadmenost i bahatost joj vratis natag nabijajuci joj Kitonju u picku,dok ne pocne cviljeti i moljakati..
Kasniej ratuje sama sa sobom svjesna da ju je obicni kuratz raspametio do boli.. lol! lol! lol!..Poslije se takve pocnu kao ovisnici ponasati,a posesivnost lupa u nebesa..svako malo te zivka,kontrolira,nenajavljeno ti se pojavljuje na vrata,a ti samo onako fino i pristojno se smjeskas i pića joj ponudis,kasnije opet nanovo.. lol! lol! lol!
svetac sam svjedočiš da su tvoj domet glupače
ali pazi da te jedna od njih ne dođe glave
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by veber 2/3/2019, 16:44

mortal wrote:svetac sam svjedočiš da su tvoj domet glupače
ali pazi da te jedna od njih ne dođe glave
nema straha za vugla

od ru(j)ke može dobit samo musklfiber, a alutku može samo zbušit.

sve na broju.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Hektorović 2/3/2019, 17:17

vuksadinare wrote:https://www.alo.rs/zenske-price/zivotne-ispovesti/ispovest-ove-beogradanke-ce-vas-razbesneti-kada-procitate-njenu-pricu-bice-vam-jasno-zbog-cega-ce-ostati-sama/214589/vest

Love imam i najslađe je gledati stanje na računu, a ne trošiti na neku ženskicu


Trebice samo koje i same zarađuju :)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 17:19

Neka rade , mora netko i radit. Ma koga briga za njih i njihovu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sora 2/3/2019, 17:24

prckov wrote:zene generalno drugacije vole
muskarci kad vole vole zenu kao zenu, a zene vole ono sto muskarac predstavlja, tj unosi u vezu, a ne on sam
To ti nisu prave zene 

Prave zene vole iz srca 
I one stvari ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 17:26

Prije je postojalo i nešto šta se zove ljubav a danas su to gospođice materijalistkinje i karijeristice svele samo na lovu a čim su na to svele postalo je dosadno i svodi se samo na to da ona traži nekoga a da nije uopće bitno tko je taj tko će joj financirat djecu nakon šta je ona izgradila karijeru.

Pa koga to normalnog zanima takvi suživot sa ženskom ?

Totalno nezanimljiva igra. Bolje spavat doma
RayMabus
RayMabus

Posts : 176066
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest 2/3/2019, 17:33

mortal wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako postaviš stvari na materiju šta ja nikad nepostavljam u praksi jer neću taku osobu za životnog partnera onda i ova druga strana radi isto A šta ti imaš ?

Vidiš zajeba. Sad ja iman par stanova i dođe ova i ja ću pitat A šta ti imaš ?

Ona će reč iman pičku a ja ću reč Imaju i ostale.
Da karikiram ; radi se o osobi koja je umišljena do bola , misli da je jedina na svijetu i da samo ona ima pičku među nogama.

Prekriži.

Ludo niti jebi niti doma vodi

Uffff,volim ja takve arogantne i bahate picke izoklagijati..svu nadmenost i bahatost joj vratis natag nabijajuci joj Kitonju u picku,dok ne pocne cviljeti i moljakati..
Kasniej ratuje sama sa sobom svjesna da ju je obicni kuratz raspametio do boli.. lol! lol! lol!..Poslije se takve pocnu kao ovisnici ponasati,a posesivnost lupa u nebesa..svako malo te zivka,kontrolira,nenajavljeno ti se pojavljuje na vrata,a ti samo onako fino i pristojno se smjeskas i pića joj ponudis,kasnije opet nanovo.. lol! lol! lol!
svetac sam svjedočiš da su tvoj domet glupače
ali pazi da te jedna od njih ne dođe glave

I opet ti moja draga Mortalka..U Ništa..

U kontekstu,LUDA ne znaci glupaca,bas naprotiv,vrlo pametne i inteligentne,nego zensko samosvjesno,samostalno,bahato i arogantno i uspjesno po pitanju love..nadalje ti ne bih trebao objasnjavati,vrlo je jasno..
Zasto volim takve mete,pa eto..jer su takve kakve su,ne zasluzuju neku milost ili suosjecajnost,jer niti same to ne daju..
Ocekuju haj stil provod,dobar seks,i tu ako takvu slomis u krevetu,odnosno seksu,imas je na dlanu,kao ovisnicu..
moj domet su raznorodne cure,sve ovisi..
Da mi ne dodje glave...pa...odmah to na startu rascistimo..jel..kasnije tko ne igra po pravilima,taj se mora zabrinuti..jel..ja sam igrac koji drzi do pravila uvijek.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 5 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum