ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 23:06

Žene u vezama sa muškarcima koji su biseksualci kazale su da su njihovi partneri bolji ljubavnici i očevi od heteroseksualnih muškaraca.

Škola zadravstvenog i socijalnog razvoja Deakin intervjuisala je 78 australskih žena koje su bile u vezama sa biseksualnim muškarcima kako bi dobili uvid u porodične i intimne odnose između parova.

Ova studija je sada osnova za novu knjigu "Žene u vezama sa biseksualnim muškarcima" Marije Pallotta-Chiarolli. Cilj joj je da razbije stigmu koja okružuje ove parove.

"Ove veze s pomiješanim orijentacijama je van granica onog što mnogi smatraju 'normalnom' vezom bez obzira da li su heteroseksualci ili gay. Nadam se da ću ovom knjigom zaustaviti predstavljanje stereotipa o tome da se biseksualnim muškarcima ne može vjerovati i da imaju tajne afere, da prenose HIV i da zlostavljaju žene. Sve je suprotno od toga", kazala je Maria.

U intervjuu su učestvovale žene dobi od 19 do 65 godina koje monogame i u vezi s biseksualcima. Kazale su kako su oni puno bolji u seksu i da su bolji očevi od heteroseksualaca.

http://www.klix.ba/lifestyle/vezeiseks/australske-zene-tvrde-muskarci-koji-su-biseksualci-su-bolji-ljubavnici-i-ocevi/160826101





:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by L'âme Fri 26 Aug - 23:07

Thank you,but,no,thank you ;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 23:09

maggie13 wrote:Thank you,but,no,thank you ;)
Pa nisam ti ništa ni ponudio ......samo se hvalim he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by red wolf Fri 26 Aug - 23:09

Ovaj svijet se raspada....
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by melkior Fri 26 Aug - 23:13

Sad će žene ucjenjivat muške i na Balkanu: ako hoćeš da budem s tobom, poševi se s mojim sadašnjim dečkom. Ili će reći svom dečku: poševi se sa svojim najboljim prijateljem ili prekidamo, a ja ću umjesto tebe završiti s tvojim najboljim prijateljem B-)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 23:15

melkior wrote:Sad će žene ucjenjivat muške i na Balkanu: ako hoćeš da budem s tobom, poševi se s mojim sadašnjim dečkom. Ili će reći svom dečku: poševi se sa svojim najboljim prijateljem ili prekidamo, a ja ću umjesto tebe završiti s tvojim najboljim prijateljem B-)
Nece , ove ti vole nabildane krkane alfa mužijake koji ih nalupaju , išutiraju i onda bace niz skale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by melkior Fri 26 Aug - 23:18

RayMabus wrote:
melkior wrote:Sad će žene ucjenjivat muške i na Balkanu: ako hoćeš da budem s tobom, poševi se s mojim sadašnjim dečkom. Ili će reći svom dečku: poševi se sa svojim najboljim prijateljem ili prekidamo, a ja ću umjesto tebe završiti s tvojim najboljim prijateljem B-)
Nece , ove ti vole nabildane krkane alfa mužijake koji ih nalupaju , išutiraju i onda bace niz skale.
Ako voli da ju gazi, nek ju gazi kamion od 7,5 tona :tu
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 23:22

Premali je broj uzoraka ( žena ) , tek 78 ....zato sam ovo više bacija na zahebanciju jer ono premali broj uzoraka no ok .....poanta je u tome da je za dobru komunikaciju potreban pandeterminizam a to znaci stati u cipele onog drugog pa kako ovi to baš jesu onda seks i odgoj djece ono razumiju tu drugu stranu tako da ....moguce da je istraživanje i tocno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 23:25

RayMabus wrote:Premali je broj uzoraka ( žena ) , tek 78 ....zato sam ovo više bacija na zahebanciju jer ono premali broj uzoraka no ok .....poanta je u tome da je za dobru komunikaciju potreban pandeterminizam a to znaci stati u cipele onog drugog pa kako ovi to baš jesu onda seks i odgoj djece ono razumiju tu drugu stranu tako da ....moguce da je istraživanje i tocno.
No to nije radi toga jer nisu hetereo nego ovo nego radi ovog pandeterminizma šta ne znaci da jedan heteroseksualac ne može biti isto pandetermnizam kao i ovi jelte .....al šta ja znam meni su se sve žalile da ovi prije njih nisu tako pa ....... :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by Winter is coming Fri 26 Aug - 23:34

jebiga longi seli se u australiju,jebi klokane

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Fri 26 Aug - 23:36

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi L-ron-hubbard-1269816


Ovo je zato jer je i pandeterminizam entitet ....tj ja sam sam samo ja ...ja i još netko u cije postole mogu totalno uci smo nas dvoje al smo ipak enitet a to je uloga a uloga je igra dakle postoji i sile koje su protiv toga.

Međutim pandeterminizam je iznad unico tj samca.

U seksu i vezama biseks su svi pandeterminzirani a za hetero neznam tj mogu biti al ocito nisu svi 100% ko ovi jer ovi su svi pandetermizirani tj i žena su istodobno.

Ne samo da su pandetermizirani tj to moraš biti ako želiš imat curu tj moraš postat ona nego je i omjer u kojem to jesu 100%.

Dakle svi parovi su pandetermizirani ako žele biti parovi al onda ima i omjer u kojem su to a biseks su tu puno više od hetero i zato je ovaj zakljucak da su im bolji ovima šta ih imaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by kaya Sat 27 Aug - 0:34

RayMabus wrote:
maggie13 wrote:Thank you,but,no,thank you ;)
Pa nisam ti ništa ni ponudio ......samo se hvalim he he he
Hvališ se? Jesi ti to izašao iz ormara ili mi se čini?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Sat 27 Aug - 0:35

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
maggie13 wrote:Thank you,but,no,thank you ;)
Pa nisam ti ništa ni ponudio ......samo se hvalim he he he
Hvališ se? Jesi ti to izašao iz ormara ili mi se čini?
Kako izašao kad sam davno rekao da sam biseks ....još i na onom forumu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by kaya Sat 27 Aug - 0:38

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
maggie13 wrote:Thank you,but,no,thank you ;)
Pa nisam ti ništa ni ponudio ......samo se hvalim he he he
Hvališ se? Jesi ti to izašao iz ormara ili mi se čini?
Kako izašao kad sam davno rekao da sam biseks ....još i na onom forumu.
Stvarno, nisam pročitala. I , koga preferiraš ili ti je isto?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Sat 27 Aug - 0:39

Daj šta daš.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by kaya Sat 27 Aug - 0:42

O boktemazo sto ja sve necu saznati danas.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Sat 27 Aug - 0:46

Duša nema spol ....sad kako ja ocito imam tu crtu za duhovnost .....ono pitanje je jel prvo kokoš il jaje ....tj jeli sam ja biseks zato šta sam biseks ili sam ja biseks zato šta sam sve ...tako da .....

Ono akoš iskreno meni su ti i homo i hetero isti kuraz a zašto ? A eto zato šta su i jedni i drugi ograniceni i misle samo da su to tj nemaju mentalnu mogucnost da budu nešto drugo npr drugi spol ....tako da je to opet sad ono pitanje kokoš il jaje tj ja ti i onako ne bi mogao biti ni hetero ni homo zbog svoje duhovne prirode da ga jebeš. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by melkior Sat 27 Aug - 0:48

RayMabus wrote:Duša nema spol ....sad kako ja ocito imam tu crtu za duhovnost .....ono pitanje je jel prvo kokoš il jaje ....tj jeli sam ja biseks zato šta sam biseks ili sam ja biseks zato šta sam sve ...tako da .....

Ono akoš iskreno meni su ti i homo i hetero isti kuraz a zašto ? A eto zato šta su i jedni i drugi ograniceni i misle samo da su to tj nemaju mentalnu mogucnost da budu nešto drugo npr drugi spol ....tako da je to opet sad ono pitanje kokoš il jaje tj ja ti i onako ne bi mogao biti ni hetero ni homo zbog svoje duhovne prirode da ga jebeš. :^0 lol!
Ma najbolje onda neki tranzić s Tajlanda. Zamisli Kaju ovako lijepu kao što već jest, a s kurcem. Ima da prejebe i tebe i tvoju dragu :^0
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Sat 27 Aug - 0:54

Duga plava kosa a muda joj se klate .....ha ha ha ....sexi Kaja ...turbo Kajo

Šalu na stranu al inkarnacija ....ono jednom si ova uloga u drugom životu si druga ....i onako ako nešto mrziš obicno te spopadne da u iducem budeš to šta mrziš radi ucenja i lekcija .....sad hetero muški u iducem životu može tj bit ce hetero žena al ako je jak hetero muški prije onda je u iducem životu kao žena u suštini lezba .....vidiš igre ono.

Kod mene toga nema jer ne mogu se ograniciti tako nikako ni da me lomiš munjama jer mi je to takva priroda da sam sve i da nemam ogranicenje ......budem li žena u nekom od iducih života isto cu biti pandeterminizirana tj biseks.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by RayMabus Sat 27 Aug - 0:57

Ja cu uvijek biti ja ...to je ta poanta .....ako budem žena u iducem životu i tada cu biti protiv emancipacije jer mi ne odgovara ni tada ...imat cu ista stajališta povodom muško ženskih odnosa tj da je prirodni odnos onaj između dva razlicita spola itd itd itd al cu opet biti BISEX.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176103
2014-04-11


Back to top Go down

 Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi Empty Re: Australske žene tvrde: Muškarci koji su biseksualci su bolji ljubavnici i očevi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum