ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gade mi se muskarci koji nemaju para

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by vuksadinare Sat 2 Mar - 5:32

https://www.alo.rs/zenske-price/zivotne-ispovesti/ispovest-ove-beogradanke-ce-vas-razbesneti-kada-procitate-njenu-pricu-bice-vam-jasno-zbog-cega-ce-ostati-sama/214589/vest
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by vuksadinare Sat 2 Mar - 5:34

Jbg stara i mi muski volimo boti u ulogama sponzorusa..e tad nestaje emancipacija vec opet se vrati ono staromodno..'ti si musko ima da zaradjujes i imas love'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Ringo10 Sat 2 Mar - 6:27

Pa nista cudno ...

Zene su oduvijek bile veliki materijalisti...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by jastreb Sat 2 Mar - 6:28

Pa normalno je da svaka žena traži nekakvu zaštitu i sigurnost.

I muškarac je prije svega obavezan u mladosti raditi,graditi i štedjeti,kako bi ženi sa kojom namjerava graditi(opet graditi) zajednički život,kao i djeci koja imaju doći, obezbjedio nekakvu budućnost. 

Ljubav je ljubav i uglavnom prolazi,a napose opsjednutost koju nazivamo zaljubljenost. Ti moraš imati para ako ulaziš u bilo kakav posao. Posao koji ćeš završiti za par dana ili mjeseci,a ulaziti bez para u brak u kojem namjeravaš provesti cijeli život,ne samo da je rizično,već i neodgovorno.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by jastreb Sat 2 Mar - 6:29

Ringo10 wrote:Pa nista cudno ...

Zene su oduvijek bile veliki materijalisti...
Imaju i pravo.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Regoč Sat 2 Mar - 6:43

Stav je u redu dok se prihvaća muška nadmoć. Ako se želi ravnopravnost, zaradi si sama.

_________________
Gade mi se muskarci koji nemaju para Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by vuksadinare Sat 2 Mar - 6:52

Regoč wrote:Stav je u redu dok se prihvaća muška nadmoć. Ako se želi ravnopravnost, zaradi si sama.
:tu ...hoce emancipaciju ali da muskarac trosi na njih...evo figa...trosit cu ali onda ce biti po mom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by dzango Sat 2 Mar - 7:22

jastreb wrote:Pa normalno je da svaka žena traži nekakvu zaštitu i sigurnost.

I muškarac je prije svega obavezan u mladosti raditi,graditi i štedjeti,kako bi ženi sa kojom namjerava graditi(opet graditi) zajednički život,kao i djeci koja imaju doći, obezbjedio nekakvu budućnost. 

Ljubav je ljubav i uglavnom prolazi,a napose opsjednutost koju nazivamo zaljubljenost. Ti moraš imati para ako ulaziš u bilo kakav posao. Posao koji ćeš završiti za par dana ili mjeseci,a ulaziti bez para u brak u kojem namjeravaš provesti cijeli život,ne samo da je rizično,već i neodgovorno.
Ja sam ušao bez para i ništa mi ne fali.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by vuksadinare Sat 2 Mar - 7:32

...dobro..ali ono uletit komadu za kojeg mozes odmah zakljucit da joj je lova na prvom mjestu bez pinke u djepu ili sa pedeset kuna je ipak preomistican ulet...onda ak nemas neku lovu moras imati neke druge jake adute.. realno treba priznat lova danas otvara sva vrata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by dzango Sat 2 Mar - 7:58

vuksadinare wrote:...dobro..ali ono uletit komadu za kojeg mozes odmah zakljucit da joj je lova na prvom mjestu bez pinke u djepu ili sa pedeset kuna je ipak preomistican ulet...onda ak nemas neku lovu moras imati neke druge jake adute.. realno treba priznat lova danas otvara sva vrata
Džabe ti keš ako si indijanac. Možeš da jebeš na taksimetar i to je to.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by veber Sat 2 Mar - 8:07

dzango wrote:
vuksadinare wrote:...dobro..ali ono uletit komadu za kojeg mozes odmah zakljucit da joj je lova na prvom mjestu bez pinke u djepu ili sa pedeset kuna je ipak preomistican ulet...onda ak nemas neku lovu moras imati neke druge jake adute.. realno treba priznat lova danas otvara sva vrata
Džabe ti keš ako si indijanac. Možeš da jebeš na taksimetar i to je to.
nemre on ni na taximetar. da liže od jutra kao što tipka, di bi mu bio kraj.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by kic Sat 2 Mar - 8:23

jastreb wrote:Pa normalno je da svaka žena traži nekakvu zaštitu i sigurnost.

I muškarac je prije svega obavezan u mladosti raditi,graditi i štedjeti,kako bi ženi sa kojom namjerava graditi(opet graditi) zajednički život,kao i djeci koja imaju doći, obezbjedio nekakvu budućnost. 

Ljubav je ljubav i uglavnom prolazi,a napose opsjednutost koju nazivamo zaljubljenost. Ti moraš imati para ako ulaziš u bilo kakav posao. Posao koji ćeš završiti za par dana ili mjeseci,a ulaziti bez para u brak u kojem namjeravaš provesti cijeli život,ne samo da je rizično,već i neodgovorno.

jastreb objasnio..

gadjenje je prejak opis ipak
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sora Sat 2 Mar - 8:40

Mi se vracamo konzervativizmu 
U petoj brzini 
Saće muski poceti traziti djevice i kontroloirati himene 
Pobacaj zabraniti 
Itd 
Obiteljske vrijednosto  a covjek je zadnja pizda 
A ne najveca vrijednost

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sora Sat 2 Mar - 8:43

Bogte mazo 
Meni se sve vise cini da je SOCIJSLIZAM stvarno bio nemoguć jer je bio raj na zemlji 
Jer su ljudi bili ljudi majar i sirotinja ali su znsli da ce se izvuci iz govana 
Ovo danas je .. bas po Marxu covjrk covjrku fuk

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest Sat 2 Mar - 9:21

Sora wrote:Mi se vracamo konzervativizmu 
U petoj brzini 
Saće muski poceti traziti djevice i kontroloirati himene 
Pobacaj zabraniti 
Itd 
Obiteljske vrijednosto  a covjek je zadnja pizda 
A ne najveca vrijednost

Konzervatizam je oke..Moškije zaradjuju i sveukupno se brinu o Obitelji a zene diz  potomstvo i gazdarice su doma..
eto,nakon nekoliko tihih i manje tihih pobuna,Rujka se napokon pomirila sa mojom nadmoci,jbtg..ja otplacujem stan i kucu,a nju sam proglasio Kraljivom Kuhinje i Spavace sobe...posteno..nish joj ne fali... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest Sat 2 Mar - 9:33

Kakogod,mogu Ženskinje svirati kurtzu,ali te potpuno drugacije gledaju kad imas love,dobar auto i stan ili kucu,jos bolje oboje.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by immortal Sat 2 Mar - 9:41

vuksadinare wrote:https://www.alo.rs/zenske-price/zivotne-ispovesti/ispovest-ove-beogradanke-ce-vas-razbesneti-kada-procitate-njenu-pricu-bice-vam-jasno-zbog-cega-ce-ostati-sama/214589/vest
vučino,  i ti nešto previše stavljaš te srpske članke, umjesto da reklamirate naše
svi protiv Juge, a propagirate suprotno

osoba iz teksta ima pravo na svoje osjećaje, stavove, ali ne mislim da može biti dobra odvjetnica ako kreće s takvim stavom- podređivanje onih koji nemaju
nadam se da će je život naučiti drugačije razmišljati
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Serbinho-3 Sat 2 Mar - 9:43

Ova izgubljena u vremenu i prostoru.

Skolu je zavrsila da bi okolo mahala diplomom i reklamirala se, usput i da bi imala zrtve za oslobadjanje frustracija i kompleksa.

Ona nema ukusa a ni stila, jer se sve svodi na zadovoljavanje lokalnog trenda, imam lovu, zivim.

Advokati nemaju pare, daleko za brendiranu garderobu, dupleks, putovanja, biftek, izlaske, sopinge preko.

Izasla sa nekime, platila racun i odmah u novine.

Oni koji imaju nesto se ne hvale i ne pokazuju, odraz seljane.

Ako misli da je materijalno iznad vrednosti jedne licnosti, moze da se opere dobro, dacu joj jednu brendiranu torbu od preko 1500€, pa da konacno pronadje sebe i bude ono, sto zaista i jeste.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by immortal Sat 2 Mar - 9:44

pismejker wrote:
Sora wrote:Mi se vracamo konzervativizmu 
U petoj brzini 
Saće muski poceti traziti djevice i kontroloirati himene 
Pobacaj zabraniti 
Itd 
Obiteljske vrijednosto  a covjek je zadnja pizda 
A ne najveca vrijednost

Konzervatizam je oke..Moškije zaradjuju i sveukupno se brinu o Obitelji a zene diz  potomstvo i gazdarice su doma..
eto,nakon nekoliko tihih i manje tihih pobuna,Rujka se napokon pomirila sa mojom nadmoci,jbtg..ja otplacujem stan i kucu,a nju sam proglasio Kraljivom Kuhinje i Spavace sobe...posteno..nish joj ne fali... :cleanteeth
kad će potomstvo ??
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest Sat 2 Mar - 9:45

mortal wrote:
pismejker wrote:
Sora wrote:Mi se vracamo konzervativizmu 
U petoj brzini 
Saće muski poceti traziti djevice i kontroloirati himene 
Pobacaj zabraniti 
Itd 
Obiteljske vrijednosto  a covjek je zadnja pizda 
A ne najveca vrijednost

Konzervatizam je oke..Moškije zaradjuju i sveukupno se brinu o Obitelji a zene diz  potomstvo i gazdarice su doma..
eto,nakon nekoliko tihih i manje tihih pobuna,Rujka se napokon pomirila sa mojom nadmoci,jbtg..ja otplacujem stan i kucu,a nju sam proglasio Kraljivom Kuhinje i Spavace sobe...posteno..nish joj ne fali... :cleanteeth
kad će potomstvo ??
to je vec odradjeno prije 16 godina.. :cleanteeth ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum