ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gade mi se muskarci koji nemaju para

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 11:12

Uopće se netriba sa takvim ženskima zamarat , ja san ih masu upozna na taj kalup, nažalost nakotilo se toga pa mi bolje bit sam nego sa takim šta uć u životno partnerstvo.

To van ovako nekako ide ; upoznavanje pa onda ona ispitiva traži dlaku u jajetu ( ispitiva jer vidi neki potencijal u meni samo vidi osobu a nezna za lovu ) i onda se ja dignem i oden kući i gotova igra.

Sritan ti život moja umišljenosti i štaš ti i šta ti nećeš i tko tebi paše a šta ne.

Iman i ja pravo glasa : Ni ti meni nepašeš.

RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 11:21

Živi i pusti druge da žive. Njen je kriterij lik koji ima para dakle nešto ka ja a moj je kriterij žena sa tri sise.

Imaš tri sise ?

Nemaš. E pa ništa onda. Iduća molim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 11:32

I još jedna stvar : Ženska koja ovako razmišlja Nema pare.

Svatko se češe tamo di ga svrbi.

A šta ti imaš ?

Nema ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 11:37

Žene koje su iz jako dobrostojećih obitelji ti neće takvi kriterij postavit , ona ima , svatko se češe tamo di ga svrbi a ova ima love i tu je nesvrbi.

To ti samo ove sponzoruše i studentice bez kune u đepu imaju taki stav.

A šta ti imaš ?

Ona nema ništa i zato je nemali put nastala galama i jauk kad bi ja otkrio šta je propustila a ono pet stanova , vikendica na otoku.

Pobiga in kapitalac koji k svemu tome još i neizgleda loše.

Kuknjava i jauk.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by immortal Sat 2 Mar - 11:40

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Ako postaviš stvari na materiju šta ja nikad nepostavljam u praksi jer neću taku osobu za životnog partnera onda i ova druga strana radi isto A šta ti imaš ?

Vidiš zajeba. Sad ja iman par stanova i dođe ova i ja ću pitat A šta ti imaš ?

Ona će reč iman pičku a ja ću reč Imaju i ostale.
e mogu ti rec da si je tu zajebo
Neman ja šta nju zajebat ili nezajebat , nije moj odgovarajući životni partner i to je sve.

Nek traži dalje.
jedan momak iz mog mjesta je kupio poziciju u centru grada di je napravio veliki kafic na 2 kata
poso mu parvo iso I obogatio se
onda je otiso po zenu u neko selo jer mu doslo vrijeme da se zeni,
 prvo se vozio autom uzbrdo oko 2 sata, onda kad auto nije moglo dalje jer nema ceste obuko gumene cizme I pjesacio jos oko 2-3 sata dok nije stigo u selo odakle mu je mlada
nju je ozenio I eno je I dan danas okokuce dok on ganja biznis  :D
svaka veza je priča za sebe
kao što je ona ispala kako treba, znam da su za osobu iz mojih krugova koji je napravio slično, ali nije bio poduzetan, imao normalno radno mjesto govorili da je išao po svoju dragu u zabit da ga sluša i poštuje a ona se pokazala kao i situirane
i po selima ima žena koj gaze muškarce ako nisu odradili po njihovim željama

ovaj iz tvoje priče tko zna što ganja osim biznisa, a ova ga čeka samo zato jer zna što bi izgubila da ga ostavi
redovan priliv novca, ugled, život na nivou, u žiži zbivanja, sigurnost za djecu .......
da on nema što ima tko zna gdje bi ona bila  sunny
ima slučajeva u mom gradu koliko hoćeš
brakovi pucaju kada te NIŠTA ne drži za osobu s kojom jesi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 11:45

Da , moraš imat nešto zajedničko šta vas veže , zato ja i pričam o životnoj partnerici a ne ženi.

Nažalost nađeš tako šta a ona priča upravo o ovakvim stvarima šta i ova u tekstu a ja šutim i nespominjem šta iman jer neću da mi to životni partner zna.

Na kraju joj reka al istodobno reka i da je kraj veze jer jest tražim nekoga poput tebe al ne i nekoga tko če biti s nekim radi zidova a ne osobe same.

Jbga previše sirotinje koja gleda samo pare jer ih nema.

Veliki minis za životnu partnericu , nepremostivi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 11:50

Prvo to nema para čim joj je to kriterij u odabiru muškog no to nije ono šta muškima smeta ( pa ok nisi iz bogate obitelji pa nije to grijeh nikakvi ) al smeta in ovo : udaje se za zidove a ne osobu dakle ako sutra nebude para ona diže sidro i odlazi ( odlazi ovako ili nekom drugom no odlazi ).

Nije lojalna.

E to im smeta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by immortal Sat 2 Mar - 12:00

RayMabus wrote:Da , moraš imat nešto zajedničko šta vas veže , zato ja i pričam o životnoj partnerici a ne ženi.

Nažalost nađeš tako šta a ona priča upravo o ovakvim stvarima šta i ova u tekstu a ja šutim i nespominjem šta iman jer neću da mi to životni partner zna.

Na kraju joj reka al istodobno reka i da je kraj veze jer jest tražim nekoga poput tebe al ne i nekoga tko če biti s nekim radi zidova a ne osobe same.

Jbga previše sirotinje koja gleda samo pare jer ih nema.

Veliki minis za životnu partnericu , nepremostivi.
ako ona nije znala što imaš ne znam zašto si tako odreagirao... ona je našla drugog, ti si ostao sam ali si možda težio vezi.. znači nije najbolje ispalo
normalno je da velika većina ljudi teži financijama
ja nisam težila faci s lovom kad sam birala dečka ni kad sam stupala u brak.. svejedno sam ispus... još danas on gleda da uzme od moje imovine 
ogadio mi se cjelokupan bračni život, zakoni, sudstvo, veze domaćih suseljana
zgazila bi sve oko sebe i navodno zdrav odgoj kojim su me odgajali
čovjek ne zna što ga čeka u životu
nekom je daleko bolje biti sam..
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:07

Pa normalno da nije znala , još najbolje da oće no imala je puno puno uvjeta oko budućeg života npr jednom mi rekla da ako budemo živili zajedno da nema pušenja u kući

Kao mi ćemo uzet stan u podstanare ili uzet neki kredit pa ćemo tu živit.

Ja je gledan a iman dva stana spojena vrata do vrata mogu pušit kako oću a normalno da neću puštit bebi u lice šta je još jedna stvar šta mi zasmetala jer ispada da san ja neki loš otac , pušit ću iznad bebe i ta priča , ko da san nenormalan.

Nismo ni ušli u vezu već šefuje.

A ja dva stana iman , vrata do vrata , mogu pušit u jednome a ona u drugome uživat u čistom zraku s djecom.

Ma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by immortal Sat 2 Mar - 12:11

RayMabus wrote:Pa normalno da nije znala , još najbolje da oće no imala je puno puno uvjeta oko budućeg života npr jednom mi rekla da ako budemo živili zajedno da nema pušenja u kući

Kao mi ćemo uzet stan u podstanare ili uzet neki kredit pa ćemo tu živit.

Ja je gledan a iman dva stana spojena vrata do vrata mogu pušit kako oću a normalno da neću puštit bebi u lice šta je još jedna stvar šta mi zasmetala jer ispada da san ja neki loš otac , pušit ću iznad bebe i ta priča , ko da san nenormalan.

Nismo ni ušli u vezu već šefuje.

A ja dva stana iman , vrata do vrata , mogu pušit u jednome a ona u drugome uživat u čistom zraku s djecom.

Ma.
život j jedan, ako si želio partnericu trebao si se i sam malo potruditi za nju,
ovako si odbio ono šo ti se samo nudilo
mogao si se potruditi da je shvatiš
zato sad na forumu pišeš o atarima.. jbg  bom
mogao si vlastite klince voditi u šetnju
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:23

mortal wrote:
RayMabus wrote:Pa normalno da nije znala , još najbolje da oće no imala je puno puno uvjeta oko budućeg života npr jednom mi rekla da ako budemo živili zajedno da nema pušenja u kući

Kao mi ćemo uzet stan u podstanare ili uzet neki kredit pa ćemo tu živit.

Ja je gledan a iman dva stana spojena vrata do vrata mogu pušit kako oću a normalno da neću puštit bebi u lice šta je još jedna stvar šta mi zasmetala jer ispada da san ja neki loš otac , pušit ću iznad bebe i ta priča , ko da san nenormalan.

Nismo ni ušli u vezu već šefuje.

A ja dva stana iman , vrata do vrata , mogu pušit u jednome a ona u drugome uživat u čistom zraku s djecom.

Ma.
život j jedan, ako si želio partnericu trebao si se i sam malo potruditi za nju,
ovako si odbio ono šo ti se samo nudilo
mogao si se potruditi da je shvatiš
zato sad na forumu pišeš o atarima.. jbg  bom
mogao si vlastite klince voditi u šetnju
Iskreno bolje ne s obzirom kakve su , da su drukčije , malo prizemljnije , da me negledaju s visoka onda ok a ovo je stvarno bilo maltretiranje mene od strane iste sve dok ja nisam rekao šta iman a onda je bilo kuku lele jer je tek tad shvatila s čime je pričala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:28

Mortal , ima žena , normalnih , ako se ikad i budem ženija to sigurno neće biti za miss umišljenosti ( ja , ja i samo ja i šta ja oću ).

Nebrini se ništa , gledaj to kao da se čuvan za pravu koja je to sve zaslužila da dobije jer s menom automatski dobijaš stan pošto ih ja iman viška pa ono eto odma dobivaš jedan na korištenje.

Stan bez mene unutra da se razumijemo , ja mogu spavat i drugdje , ne stan s menom unutra nego svoj stan dobija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:35

Ne učini drugome šta ne želiš da tebi netko učini

Učini drugome šta želiš da tebi netko učini

Eto ja ako se inkarniram u žensko oću da mi muž da stan di mogu živit s ditetom ili više njih.

Zato dobija stan.

Učini drugome ono šta želiš da tebi netko učini.

No neće ga dobit miss umišljenosti jer ga nije ni zaslužila nego netko tko je ako se tako šta pojavi na horizontu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:44

Ima previše umišljenih cura danas kao ova iz teksta , da sidnemo popit piće ono dobro fizički ok muški al se ja pravim da neman para i pustim takve da se izlanu i onda im kažem šta iman al ide protupitanje A jel imaš ti tri sise ?

Spuštam ih na zemlju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:47

A ženski spol ti je inače iskompleksiran sam od sebe , prvo joj prikažeš da si lovaš šta ja jesam i onda te želi jako a onda joj nabijaš komplekse

I odjebeš je. Potpuno gaženje.

Ne zaboravi : Ja sam demon , svrha postojanja mi je gaženje ega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 12:57

RayMabus wrote:A ženski spol ti je inače iskompleksiran sam od sebe , prvo joj prikažeš da si lovaš šta ja jesam i onda te želi jako a onda joj nabijaš komplekse

I odjebeš je. Potpuno gaženje.

Ne zaboravi : Ja sam demon , svrha postojanja mi je gaženje ega.
Ili još preciznije ja sam vam ovaj , anđeo noći.


...


Zaphkiel


Gravure pet anđela: Camaela , Uriela , Gabriela , Zaphkiela i Haniela , oko 1575.
Zaphkiel ( hebrejski : איאל ), također pisan kao Tzaphqiel , Tzaphkiel , Zafkiel , Zafchial , Zaphchial , Zaphiel , ili Zelel , je arhanđeo . Njegovo ime znači "Božje znanje". Ponekad se izjednačava s Jophiel / Zophielom , dok se drugi puta smatra drugim anđelom. [1] Zaphkiel je "šef reda prijestolja i jedan od 9 anđela koji vladaju Nebom ; također jedan od 7 arhanđela". [1]Može promatrati ljude kada im je potrebno donijeti važne odluke i kada ih trebaju staviti u riječi za druge. Ako nisu sigurni u riječi, pomoći će im da poruku učine jasnijom. On je povezan s planetom Saturn . [1]

....

I noga u guzicu je korak prema naprijed.

Crni anđeo.


Last edited by RayMabus on Sat 2 Mar - 12:58; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by prckov Sat 2 Mar - 12:57

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 UnconditionalLove-e1520220112478
jubavi os se udat za mene
zavisi  :D
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 13:02

prckov wrote:
Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 UnconditionalLove-e1520220112478
jubavi os se udat za mene
zavisi  :D
Nemora se udat , može samo čučnit i popušit kurac. Koji će mi kiki brak bez seksa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by prckov Sat 2 Mar - 13:10

mortal wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Ako postaviš stvari na materiju šta ja nikad nepostavljam u praksi jer neću taku osobu za životnog partnera onda i ova druga strana radi isto A šta ti imaš ?

Vidiš zajeba. Sad ja iman par stanova i dođe ova i ja ću pitat A šta ti imaš ?

Ona će reč iman pičku a ja ću reč Imaju i ostale.
e mogu ti rec da si je tu zajebo
Neman ja šta nju zajebat ili nezajebat , nije moj odgovarajući životni partner i to je sve.

Nek traži dalje.
jedan momak iz mog mjesta je kupio poziciju u centru grada di je napravio veliki kafic na 2 kata
poso mu parvo iso I obogatio se
onda je otiso po zenu u neko selo jer mu doslo vrijeme da se zeni,
 prvo se vozio autom uzbrdo oko 2 sata, onda kad auto nije moglo dalje jer nema ceste obuko gumene cizme I pjesacio jos oko 2-3 sata dok nije stigo u selo odakle mu je mlada
nju je ozenio I eno je I dan danas okokuce dok on ganja biznis  :D
svaka veza je priča za sebe
kao što je ona ispala kako treba, znam da su za osobu iz mojih krugova koji je napravio slično, ali nije bio poduzetan, imao normalno radno mjesto govorili da je išao po svoju dragu u zabit da ga sluša i poštuje a ona se pokazala kao i situirane
i po selima ima žena koj gaze muškarce ako nisu odradili po njihovim željama

ovaj iz tvoje priče tko zna što ganja osim biznisa, a ova ga čeka samo zato jer zna što bi izgubila da ga ostavi
redovan priliv novca, ugled, život na nivou, u žiži zbivanja, sigurnost za djecu .......
da on nema što ima tko zna gdje bi ona bila  sunny
ima slučajeva u mom gradu koliko hoćeš
brakovi pucaju kada te NIŠTA ne drži za osobu s kojom jesi
a sta je to nesto sto te drzi  :)
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by dijagram Sat 2 Mar - 13:43

A kad bi se prcko ja i slicni ozenili bez novaca.
Nikada:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 13:46

Pustimo žene na miru , to šta one oće.svoju pičku utopit šta bolje je prirodna pojava da osiguraju potomcima bolji opstanak no ....no za tako šta moraš imat

Ili puno znanja ili velike sise

Ako nemaš ni jedno od ovo dvoje a glumiš neku koja opstaje anđeo znanja će te spustit na zemlju.

I muški opstaju a ne samo ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176075
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 3 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum