ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gade mi se muskarci koji nemaju para

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest 2/3/2019, 17:33

mortal wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ako postaviš stvari na materiju šta ja nikad nepostavljam u praksi jer neću taku osobu za životnog partnera onda i ova druga strana radi isto A šta ti imaš ?

Vidiš zajeba. Sad ja iman par stanova i dođe ova i ja ću pitat A šta ti imaš ?

Ona će reč iman pičku a ja ću reč Imaju i ostale.
Da karikiram ; radi se o osobi koja je umišljena do bola , misli da je jedina na svijetu i da samo ona ima pičku među nogama.

Prekriži.

Ludo niti jebi niti doma vodi

Uffff,volim ja takve arogantne i bahate picke izoklagijati..svu nadmenost i bahatost joj vratis natag nabijajuci joj Kitonju u picku,dok ne pocne cviljeti i moljakati..
Kasniej ratuje sama sa sobom svjesna da ju je obicni kuratz raspametio do boli.. lol! lol! lol!..Poslije se takve pocnu kao ovisnici ponasati,a posesivnost lupa u nebesa..svako malo te zivka,kontrolira,nenajavljeno ti se pojavljuje na vrata,a ti samo onako fino i pristojno se smjeskas i pića joj ponudis,kasnije opet nanovo.. lol! lol! lol!
svetac sam svjedočiš da su tvoj domet glupače
ali pazi da te jedna od njih ne dođe glave

I opet ti moja draga Mortalka..U Ništa..

U kontekstu,LUDA ne znaci glupaca,bas naprotiv,vrlo pametne i inteligentne,nego zensko samosvjesno,samostalno,bahato i arogantno i uspjesno po pitanju love..nadalje ti ne bih trebao objasnjavati,vrlo je jasno..
Zasto volim takve mete,pa eto..jer su takve kakve su,ne zasluzuju neku milost ili suosjecajnost,jer niti same to ne daju..
Ocekuju haj stil provod,dobar seks,i tu ako takvu slomis u krevetu,odnosno seksu,imas je na dlanu,kao ovisnicu..
moj domet su raznorodne cure,sve ovisi..
Da mi ne dodje glave...pa...odmah to na startu rascistimo..jel..kasnije tko ne igra po pravilima,taj se mora zabrinuti..jel..ja sam igrac koji drzi do pravila uvijek.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 17:42

Nema ljubavi zato šta su one to same svele na materijalizam. Evo pročitaj ovi tekst od ove. Ona se nalazila prije s momcima i glavni kriterij joj je bio lova. Znači nije izgled , duhovnost , duhovitost , kultura nego lova.

Štaš ti s takvom ženskon radit u braku ? Pričat o računima za struju. A pa bolje spavat doma i drkat i nadat se daš jednog dana naletit na nešto normalno sa Filipina
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 17:46

Ja to nikad nisan gleda te pare kod ženski , to mi zadnja stvar koja me zanima. Ovo danas ono dođeš na upoznavanje a one te ispitiva o financijama. Jes platija račun za struju doma ?

Mi ćemo se oženit da bi ja i ti u tom braku pričali o ćemu ? O računima za struju. Aj prođi me se. Puštaj one iz Filipina da dođu. Bar negovori hrvatski pa me boli kurac o čemu priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 17:50

Upoznavanje :

Dobar dan Dobar dan. Ja sam X. Ja sam Yipsilonka. Jes platija račun za struju ?

Pa Bog te vidija Mupet šou izgleda odlično nasprama ovome stavu. Daj mi dičje crtiće da gledan , da odmorin mozak od ovih nenormalnih žena na zapadu.

Pusti vremensku prognozu. Sport. Bilo šta samo mi nemoj njih spominjat. Ne mogu ih na oči vidit. Alergičan san posta. Zgadila mi se pička.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 17:53

Ma gadljive skroz.

Može se bez njih. To samo one umišljene kakve jesu i ovo matrijaharno društvo misli da nemože. To je puno sebe i umišljeno.

Sad će fino natalitet krahirat. Neće ostat nitko a doće neki drugi. Normalniji malo
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by AlfaOmega 2/3/2019, 17:59

RayMabus wrote:Ja to nikad nisan gleda te pare kod ženski , to mi zadnja stvar koja me zanima. Ovo danas ono dođeš na upoznavanje a one te ispitiva o financijama. Jes platija račun za struju doma ?

Mi ćemo se oženit da bi ja i ti u tom braku pričali o ćemu ? O računima za struju. Aj prođi me se. Puštaj one iz Filipina da dođu. Bar negovori hrvatski pa me boli kurac o čemu priča.
Pa za račun te pita valda jednom u misecu. Osim ak se nikak ne sitiš, pa logično da te bu morala napominjat svaki dan.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by AlfaOmega 2/3/2019, 18:01

I ja sam recimo senilan kod tih plaćanja. Zato sam otiša na web stranicu te kompanije kod koje plaćam struju i enrollao bankovni račun u auto pay opciju, pa mi ovi sami skidaju da ne moram ja razmišljati. 
I što je najbitnije, ne pitam me žemsko nikaj osim kaj jesti i tak to. Slatka pitanja

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 18:11

AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:Ja to nikad nisan gleda te pare kod ženski , to mi zadnja stvar koja me zanima. Ovo danas ono dođeš na upoznavanje a one te ispitiva o financijama. Jes platija račun za struju doma ?

Mi ćemo se oženit da bi ja i ti u tom braku pričali o ćemu ? O računima za struju. Aj prođi me se. Puštaj one iz Filipina da dođu. Bar negovori hrvatski pa me boli kurac o čemu priča.
Pa za račun te pita valda jednom u misecu. Osim ak se nikak ne sitiš, pa logično da te bu morala napominjat svaki dan.
Ma to te danas pita ženska na prvom spoju.

Pročitaj dobro šta pišen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 18:14

To ti je najnormalnijja stvar danas da ona tebe na prvom spoju ispitiva Imaš ti para ?

Zato ti se nitko ni neženi. Tko će to ženit ? Nije ni noge raširila već pita za stanje na računu. Kalkulira jel joj se isplati širit noge.

Ma bolesno sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by kaya 2/3/2019, 18:18

vuksadinare wrote:Jbg stara i mi muski volimo boti u ulogama sponzorusa..e tad nestaje emancipacija vec opet se vrati ono staromodno..'ti si musko ima da zaradjujes i imas love'
Ukratko. Njoj idu na zivce muske sponzoruse. To za nju nisu muskarci .
Al nije se najbolje izrazila.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by AlfaOmega 2/3/2019, 18:28

RayMabus wrote:
AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:Ja to nikad nisan gleda te pare kod ženski , to mi zadnja stvar koja me zanima. Ovo danas ono dođeš na upoznavanje a one te ispitiva o financijama. Jes platija račun za struju doma ?

Mi ćemo se oženit da bi ja i ti u tom braku pričali o ćemu ? O računima za struju. Aj prođi me se. Puštaj one iz Filipina da dođu. Bar negovori hrvatski pa me boli kurac o čemu priča.
Pa za račun te pita valda jednom u misecu. Osim ak se nikak ne sitiš, pa logično da te bu morala napominjat svaki dan.
Ma to te danas pita ženska na prvom spoju.

Pročitaj dobro šta pišen.
Sry, spominja si priču o računima i u braku, pa me to smete. 
A i za prvi spoj kaj ima veze? Kažeš naboj mi je toliki da sam moram pretplatiti pri ovog datea.  :aw

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 18:30

AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:
AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:Ja to nikad nisan gleda te pare kod ženski , to mi zadnja stvar koja me zanima. Ovo danas ono dođeš na upoznavanje a one te ispitiva o financijama. Jes platija račun za struju doma ?

Mi ćemo se oženit da bi ja i ti u tom braku pričali o ćemu ? O računima za struju. Aj prođi me se. Puštaj one iz Filipina da dođu. Bar negovori hrvatski pa me boli kurac o čemu priča.
Pa za račun te pita valda jednom u misecu. Osim ak se nikak ne sitiš, pa logično da te bu morala napominjat svaki dan.
Ma to te danas pita ženska na prvom spoju.

Pročitaj dobro šta pišen.
Sry, spominja si priču o računima i u braku, pa me to smete. 
A i za prvi spoj kaj ima veze? Kažeš naboj mi je toliki da sam moram pretplatiti pri ovog datea.  :aw
Ma okrenem se i oden ća. Šta ću s takvom raspravljat više da neznan koliko mi se sviđa. Udarila me mokron krpon odma. Nestala iluzija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by AlfaOmega 2/3/2019, 18:34

Platiš li barem piće koje si u međuvrimenu naručija?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 18:37

AlfaOmega wrote:Platiš li barem piće koje si u međuvrimenu naručija?
Ma to mi je najmanji problem. To uopće nije stvar s kojom se ja zamaram.

Nemam para jedino kad ženskoj takvoj oću u finjaka poručit da odjebe na neki drugi cvijet da kod mene nema nektara. I to je samo kad sam kulturan i neda mi se lajajt a inaće prođu puno gore.

Znan ja i pljunit ženske u facu usred javnog prostora di ima ljudi , kafić , ulica , bilo gdje.

Može i gore proć od te finte Neman para jer to je odjeb u finjaka bez svađe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 18:46

Sad ću ti reč šta san jednoj napravija , nešto me zavlačila i ja pošaljen ravno tisuću kuna jednoj udruzi za pomoč a ova zna šeficu.

I onda ti ona nju pitala da jesan ja to stvarno posla i ova njoj rekla je i onda ti ta ženska mene zove da bil mi mogli vanka ja govorin nemože i onda joj izdribla šta sve iman.

I opet kuknjava.

Dat će dici Afrike tisuću kuna a meni neće dat ništa jer san ga išla zajebavat.

Kuku lele , krokodilske suze.

E.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 18:56

Taj njihov ego triba gazit , odvedeš je na piće platiš , onda te to pita Jes platija struju ? Ti se praviš blesav i pustiš je i kad vidiš da je to lova samo lipo ispri nje uplatiš tisuću kuna djeci Afrike i odeš svojim puten. Nazvat ćete nebrini se. Onda joj lipo sve rečeš šta je propustila.

Gaženje.

Reka san ti sa san demon
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest 2/3/2019, 18:59

Generalizirate po obicaju.Gdje vi trazite zene za ozeniti ...na internetu...konobarice..???
Ima predivnih zena ..pravih domacica i majki..samo sto stradivari ne svira u svacijoj ruci..treba tim bicima pokazati .mnogo lipih stvari pa ce onda biti ovisne o vama::)))A lova..tja...bez nje se ne moze zivjeti...ali sa njom ne mozes kupiti nista pravo sto ce te obradovati i usreciti..od ljubavi...prijateljstva ...zdravlja pa nadalje..Ne generalizirajte o nicemu pa ce vam zivot biti laksi..Prije se govorilo ...u svaom zitu ima kukolju ...a sada zbog okolnosti u kojima zivite ...u svakom kukolju ima i po koje zrno zita..kako zena tako i muskica..tja..malo mozga i strpljenja...postivati u ljudima njihove vrijednosti pa ce i oni vas tako cijeniti..Ma ..ovom Mobijusu je ionako kurac zarasto za stolicu....makni se jebo te...odi na plac ..pa uzmi onu koja prodaje krumpijere ali pazi da nije svercerka:::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 19:07

Pa ima ok cura samo šta ja više nemam volje za to. Štufalo me. Prva koja raširi noge dobit će stan. Uopće se nezamaran s njima. Sad još koji misec 40 godina pa lipo ležat do pededete i onda dat oglas pa koja oće.

A ako se neoženim a neš ti šteta , pa ja ću i ovako prije gladnoj dici Afrike nego emanicipiranoj kuji.

A mislin to se podrazumijeva ne da neće dobiti novčića od mene nego ni kurca.

Ni zrno žita neprijatelju al doslovo to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Guest 2/3/2019, 19:10

pa fino odes kod neke kurave i kazes,,,rasiri noge ili se naguzi,,,dobit ces stan...samo ima jedan zajeb,,one to ne rade dok ne pripises imovinu...a onda ti mozda i ne dadne:::))Malo si isprepadan...opusti se..zajebavaj se...zenu moras prvo dobro nasmijati da bi se opustila ...a onda joj ni nogice nisu tako stisnute:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by RayMabus 2/3/2019, 19:11

Ni zrno žita neprijatelju.

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Croatia-population-pyramid-2016

Ni zrno , ništa , ni crno ispod nokta

Nek propada , ja san taki , prije gladnoj dici Africi nego emanicipiranoj kuji.

One od mene neće dobit ništa , uključujući i sex.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by veber 2/3/2019, 19:13

longi, nađi dečka. možda da s sa svetojem napraviš dil?


on bu nakon hrpu godina nejebice jebal, ti buš dobil masažu prostate i oba ste zadovoljni.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Gade mi se muskarci koji nemaju para - Page 6 Empty Re: Gade mi se muskarci koji nemaju para

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum