ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 12:41

Leteca Pegla wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
neve wrote:
aben wrote:ako ti misliš da tribun obući minicu da me poslodavac bolje doživi, unda si preoptimistična
tvoje kvrgave i dlakave noge B-) sigurno bi katastrofalno doživio, zato nemoj ni probavati 
a inače, minicu doživljavaju samo neki dijelovi šefove anatomije.. zato sve s mjerom, stilom i ukusom

Mene moj šef kad god vidi kaže...."šta je sad bilo"....I ima izraz ko Kuka u onom filmu s R.Williamsom prije nego ga krokodil poklopi.
ajde nije vise gazda, postao je sef. Vidis ti kao radi crvena morska zvijezda petokraka, odma dodjes sebi... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f602

Meni dojde isti kurac a vidim da vama znaci tu a posto sam u zadnje vrijeme filantropski raspolozen....na sve strane sirim veselje i srecu  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by neva 28/4/2018, 13:09

aben wrote:smišno je ča smo i ona i jo privatnici, 
a vi ste obični radnici ili gore, uhljebi,
gledam u svoj rokovnik i ne vidim da smo se upoznali
to si ti nešto sanjao :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Trinity 28/4/2018, 14:32

kaja wrote:
Leteca Pegla wrote:
kaja wrote:
reformator Jokić wrote:
Leteca Pegla wrote:
ako moze u njemackoj uz iste cijene i manji promet moze i ovdje, sve ostalo su izgovori... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f619
u Njemačkoj poduzetnik vozi Škodu, u Hrvatskoj Mercedesa
u hrvatskoj mercedesa da, da mu ne uzme država na kraju godine..i tako bi morao porez platiti
onda misli bolje da se vozim nego da plaćam uhljebe u agencijama..
mislis, bolje da vozim nego da placam radnicima posteno posao... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f602
to ti ne bi radnici dobili i tako nego država
ali gle, kao i  reformatoru, ako ti misliš da je tim ljudima tako dobro i imaju gadnu lovu, što ne otvoriš sam nešto i zaposliš ljude?
Dosta bi bilo i da zaposle samo sebe.
I isplaćuju si plaće kakve hoće.
Ovako robuju kod drugih za minimalac i jamraju.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 14:34

MaximusDecimusMiridije wrote:
Leteca Pegla wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
neve wrote:
aben wrote:ako ti misliš da tribun obući minicu da me poslodavac bolje doživi, unda si preoptimistična
tvoje kvrgave i dlakave noge B-) sigurno bi katastrofalno doživio, zato nemoj ni probavati 
a inače, minicu doživljavaju samo neki dijelovi šefove anatomije.. zato sve s mjerom, stilom i ukusom

Mene moj šef kad god vidi kaže...."šta je sad bilo"....I ima izraz ko Kuka u onom filmu s R.Williamsom prije nego ga krokodil poklopi.
ajde nije vise gazda, postao je sef. Vidis ti kao radi crvena morska zvijezda petokraka, odma dodjes sebi... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f602

Meni dojde isti kurac a vidim da vama znaci tu a posto sam u zadnje vrijeme filantropski raspolozen....na sve strane sirim veselje i srecu  :D
Rijeci imaju moc. U pocetku bijase Rijec i iz nje je sve postalo. Ne potcjenjuj snagu rijeci, one mogu pokrenuti svijet... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 14:36

Ok  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 14:39

neve wrote:
aben wrote:smišno je ča smo i ona i jo privatnici, 
a vi ste obični radnici ili gore, uhljebi,
gledam u svoj rokovnik i ne vidim da smo se upoznali
to si ti nešto sanjao :D
ma on samo ne razumije pojam "posteno". Od nejga mu se dize kosa na glavi. Mozda zato sto zna da je neposten. Ali naucit ce. Kad vise ne bude mogao biti neposten otsat ce mu samo posteno. Umedjuvremenu kmeci, kmeee kmeee  jer je ovo specificno ucenje bolno, sebe staviti kao boga nad drugima, tesko je pasti na razinu obicnog smrtnika... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f607
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 14:41

Triny wrote:
kaja wrote:
Leteca Pegla wrote:
kaja wrote:
reformator Jokić wrote:
u Njemačkoj poduzetnik vozi Škodu, u Hrvatskoj Mercedesa
u hrvatskoj mercedesa da, da mu ne uzme država na kraju godine..i tako bi morao porez platiti
onda misli bolje da se vozim nego da plaćam uhljebe u agencijama..
mislis, bolje da vozim nego da placam radnicima posteno posao... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f602
to ti ne bi radnici dobili i tako nego država
ali gle, kao i  reformatoru, ako ti misliš da je tim ljudima tako dobro i imaju gadnu lovu, što ne otvoriš sam nešto i zaposliš ljude?
Dosta bi bilo i da zaposle samo sebe.
I isplaćuju si plaće kakve hoće.
Ovako robuju kod drugih za minimalac i jamraju.
ne robuju otisli su u njemacku i imaju place u rasponu 1500-10 000 + eura ovisno o zanimanju....  Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 263a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Trinity 28/4/2018, 14:42

aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
Triny wrote:
aben wrote:
ne stvarati ono zapravo, nego samo ako te doživi tako:)
:D
vas dvoje očito pojma nemate kako stvari funkcioniraju kod većine poslodavaca :W
zato vam i treba crtati, svi zaposleni sudjeluju u stvaranju prihoda na svoj način time što uredno ispunjavaju svoje zadatke na mjestu na kojem rade

Očito im je stran pojam organizacija posla, a mogli bi se konzultirati što o tome kaži organizacijske znanosti odnosno znanstvene discipline.
smišno je ča smo i ona i jo privatnici, 
a vi ste obični radnici ili gore, uhljebi,

no, moro se priznati da svaki centralni planer uvika zno bolje ča meni tribo bolje od mene; da ne zno, ne bi bi centralni planer.
Proleteri uvijek bolje znaju od poslodavca.
Zato i jesu proleteri.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 14:45

reformator Jokić wrote:


lupetaš gluposti, kao i većina naših poduzetnika koja ne zna zbrojit 2+2, debili retardirani, i takvi trebaju propast, što prije to bolje
sad mi je potpuno jasno zasto je reformator Jokic ovo napisao.... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 1f602

ali na kraju, svakom po zasluzi....


Last edited by Leteca Pegla on 28/4/2018, 14:46; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 14:45

Ja sam upoznao i krasnih gospodarstvenika. Samo jebiga, ti me poznaju pa neće da me zaposle.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben 28/4/2018, 18:12

prckov wrote:
aben wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:sta se bunite
eto vam se trziste samo regulira
ko otiso otiso
ko propo propo
polako ce se to poslozit
samo zatvorit granicu
mislim na granicu za radnike izvan EU
a zoč si stavi granicu tu di si je stavi?
pa zato sto su u drzavu ulozili preci tog naroda koji su je naslijedili
gradili i sagradili
a njihova djeca su danas osim poslodavci vecinom i radnici
to je zajednicko nasljedstvo sto su naslijedili i zajednicki ga trebaju odrzavat a ne izbacivat one koji su u podredenijem polozaju i dovest druge radi vise love
jel ti tribun reći koiko je ovo promašeno ili si već zno dokle ti tipko?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben 28/4/2018, 18:18

neve wrote:
aben wrote:smišno je ča smo i ona i jo privatnici, 
a vi ste obični radnici ili gore, uhljebi,
gledam u svoj rokovnik i ne vidim da smo se upoznali
to si ti nešto sanjao :D

gljedoj, čovik je ili privatnik, ili uhljeb lii rodnik, četvrtoga nemo.

a ti privatnica nisi, i za to bi do pinac okinuti; 
un ki svaki misec riskiro svoji šoldi definitivno ne će reći da


"uostalom, neki parafiskalni nameti su maknuti tijekom godina, ali velika većina poslodavaca nije isplatila ni kune više radnicima.."


ti ne razumiš, ko ča ustvari retki razumu ako nisu privatnici, kako se kreiro ploća radnikov.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben 28/4/2018, 18:22

slidingdoorsoperator wrote:
aben wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
neve wrote:
Triny wrote:
:D
vas dvoje očito pojma nemate kako stvari funkcioniraju kod većine poslodavaca :W:
zato vam i treba crtati, svi zaposleni sudjeluju u stvaranju prihoda na svoj način time što uredno ispunjavaju svoje zadatke na mjestu na kojem rade

Očito im je stran pojam organizacija posla, a mogli bi se konzultirati što o tome kaži organizacijske znanosti odnosno znanstvene discipline.
smišno je ča smo i ona i jo privatnici, 
a vi ste obični radnici ili gore, uhljebi,

no, moro se priznati da svaki centralni planer uvika zno bolje ča meni tribo bolje od mene; da ne zno, ne bi bi centralni planer.

Eto vidiš. :)
Sad si i sam zaključio da privatnici najčešće nemaju pojma o organizaciji posla, zato taj posao prepuštaju menadžerima koji ga znaju raditi, ako si mogu priuštiti zapošljavanje i plaćanje menadžera, naravno.
Kada se privatnici sami prihvaćaju tog posla onda je to najčešće neka teška improvizacija sa kojom se doduše može izaći na kraj ako obim posla nije prevelik.
Zato oboje evidentno i nemate pojma što o tome govore organizacijske znanosti.  :P:
Inače sam već ni sam ne znam koliko puta rekao da nisam uhljeb i da to nikada nisam bio, pa ti je bolje da me karakteriziraš kao pristalicu fašističkih riješenja (premda ni to nije točno, ali nećemo sad o detaljima, pogotovo jer sam se na to od tebe već navikao) nego kao uhljeba.  :W:
jo nis zaključi da privatnici nemaju pojma o organizaciji posla, nego da centralni planeri uvika znaju više od samih privatnikov. centralni planeri u suradnji sa znanosti, znaju ča je noj olje za nos svih. općenito vridi
bog
isus
centralni planeri

ako nisi uihljeb, unda si radnik, jer privatnik nisi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest 28/4/2018, 18:23

aben wrote:
ti ne razumiš, ko ča ustvari retki razumu ako nisu privatnici, kako se kreiro ploća radnikov.
koliko imaš zaposlenih radnika, i kojom vrstom djelatnosti se baviš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben 28/4/2018, 18:24

reformator Jokić wrote:
aben wrote:
ti ne razumiš, ko ča ustvari retki razumu ako nisu privatnici, kako se kreiro ploća radnikov.
koliko ti imaš zaposlenih radnika, i kojom vrstom djelatnosti se baviš?
misliš koliko radnikov država zno da imun ili koliko imun zaposlenih  radnikov?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 10 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum