ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by RayMabus Fri 27 Apr - 22:19

aben wrote:
RayMabus wrote:Ja bi lupao poreze od 250% svima koji zaposle radnika na manje od tri mjeseca

Koji će ti to kurac to sve potirat velikim porezima i mirna Bosna
ti bi bi dobar centralni planer, uz rame nojboljih
I onda bi sa tim prihodima zaposlio još stranačkih kadrova kao inspektore pa tko misli sezonca dovest po šemi misec i po dana na crno pa misec i po dana sa papirima tome bi nacionalizira hotel i proda na dražbi

RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Fri 27 Apr - 22:21

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Ja bi lupao poreze od 250% svima koji zaposle radnika na manje od tri mjeseca

Koji će ti to kurac to sve potirat velikim porezima i mirna Bosna
ti bi bi dobar centralni planer, uz rame nojboljih
I onda bi sa tim prihodima zaposlio još stranačkih kadrova kao inspektore pa tko misli sezonca dovest po šemi misec i po dana na crno pa misec i po dana sa papirima tome bi nacionalizira hotel i proda na dražbi
provi pravcati!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest Fri 27 Apr - 23:22

Triny wrote:
Zasto 1500? Zasto ne 15000? Sto si se uhvatila Njemacke.
zato sto nam je njemacka glavni konkurent na trzistu rada nasih radnika i odose nam radnici tamo. Ali da, neki radnici imaju i toliku placu u tim nekim europskim drzavama. Recimo moj prijatelj, medicinu zavrsio, i nije cak ni neka posebna specijalizacija, ono psihijatrija, i ode lik u svedsku i ima placu 10 000 eura mjesecno. Pa eto, ako nekog zanima zasto nam fali doktora to je jedan, ali bitni razlog.  Dakle da, tolike place su tamo za odredjeni kadar. Nikakvo cudo nevidjeno osim nekima ovdje koji se cudom cude sto je konkurencija odnjela radnike... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by neva Fri 27 Apr - 23:57

Triny wrote:
aben wrote:
Triny wrote:Vidi vraga moras stvarati prihode da bi bio dobro placen.
ne stvarati ono zapravo, nego samo ako te doživi tako:)
:D
vas dvoje očito pojma nemate kako stvari funkcioniraju kod većine poslodavaca :W
zato vam i treba crtati, svi zaposleni sudjeluju u stvaranju prihoda na svoj način time što uredno ispunjavaju svoje zadatke na mjestu na kojem rade
pa ipak većinu zaobiđu povećanja plaće i napredovanja, jer bez obzira što vrijedno rade i trude se, ne znaju na pravi način prezentirati sebe i svoj rad, tihi su i nevidljivi, pa ih poslodavac doslovno ne doživljava i preskače.. i zato osim rada, truda i rezultata, treba imati i nekih drugih sposobnosti
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:07

neve wrote:
Triny wrote:
aben wrote:
Triny wrote:Vidi vraga moras stvarati prihode da bi bio dobro placen.
ne stvarati ono zapravo, nego samo ako te doživi tako:)
:D
vas dvoje očito pojma nemate kako stvari funkcioniraju kod većine poslodavaca :W:
zato vam i treba crtati, svi zaposleni sudjeluju u stvaranju prihoda na svoj način time što uredno ispunjavaju svoje zadatke na mjestu na kojem rade
pa ipak većinu zaobiđu povećanja plaće i napredovanja, jer bez obzira što vrijedno rade i trude se, ne znaju na pravi način prezentirati sebe i svoj rad, tihi su i nevidljivi, pa ih poslodavac doslovno ne doživljava i preskače.. i zato osim rada, truda i rezultata, treba imati i nekih drugih sposobnosti
ako ti misliš da tribun obući minicu da me poslodavac bolje doživi, unda si preoptimistična

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by kic Sat 28 Apr - 0:07


najvažnije je ostaviti impresiju, kako kod žena, tako i kod šefova..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by RayMabus Sat 28 Apr - 0:10

kic wrote:
najvažnije je ostaviti impresiju, kako kod žena, tako i kod šefova..
Pokažeš mu da imaš dozvolu za nošenje oružja 

Ako ništa drugo bar neće plaća kasnit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:11

hrvacka ni zemlja nogometnih trenerov, hrvacka je zemlja centranih planerov.

svi imaju rješenje koliko je pošteno plotiti radnika:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest Sat 28 Apr - 0:13

aben wrote:hrvacka ni zemlja nogometnih trenerov, hrvacka je zemlja centranih planerov.

svi imaju rješenje koliko je pošteno plotiti radnika:)
ne trziste to diktira, samo neki sad kmece zbog toga jer konkurentu otisli radnici i morat ce placati realnu cijenu rada. Kmeee kmeee... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f62d  Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f62d

ali inace, ako oces racunati postenu placu ovako ti to ide: koliko  je podstanarstvo, plus koliko je hrana i potrepstine za dvoje odraslih i dvoje djece + rezije, plus neki mali djeparac da ostane nakon svega toga. I to je cijena jedne place. I to je dakle nesto ispod cega se nesmije ici nad cim ne smije niko padati u nesvjest, a to je recimo, za hratske prilike, 8000 kn mjesecno, za 8 satno radno vrijeme 2 dana slobodno. Dakle ne kazem da itko treba placati toliko, mogu robovlasnici i dalje nuditi super place od 3000 kuna, 12 sati rada bez slobodnih dana i placenih prekovremenih, ali ako ne mogu naci radnike jer otisli konkurenciji cica mica prica...
:aw


Last edited by Leteca Pegla on Sat 28 Apr - 0:22; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:21

Leteca Pegla wrote:
aben wrote:hrvacka ni zemlja nogometnih trenerov, hrvacka je zemlja centranih planerov.

svi imaju rješenje koliko je pošteno plotiti radnika:)
ne, trziste to diktira, samo neki sad kmece zbog toga jer konkurentu otisli radnici i morat ce placati realnu cijenu rada. Kmeee kmeee... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f62d  Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f62d

ali inace, ako oces racunati postenu placu ovako ti to ide: koliko  je podstanarstvo, plus koliko je hrana i potrepstine za dvoje odraslih i dvoje djece + rezije, plus neki mali djeparac da ostane nakon svega toga. I to je cijena jedne place. I to je dakle nesto ispod cega se nesmije ici nad cim ne smije niko padati u nesvjest, a to je recimo, za hratske prilike, 8000 kn mjesecno, za 8 satno radno vrijeme 2 dana slobodno. Dakle ne kazem da itko treba placati toliko, mogu robovlasnici i dalje nuditi super place od 3000 kuna, 12 sati rada bez slobodnih dana i placenih prekovremenih, ali ako ne mogu naci radnike jer otisli konkurenci cica mica prica...
:aw:
tržište diktira ploću, a unda sun točno propiše ploću, 

centranoplanerska sila u ovon je joka

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by RayMabus Sat 28 Apr - 0:24

Leteca Pegla wrote:
aben wrote:hrvacka ni zemlja nogometnih trenerov, hrvacka je zemlja centranih planerov.

svi imaju rješenje koliko je pošteno plotiti radnika:)
ne trziste to diktira, samo neki sad kmece zbog toga jer konkurentu otisli radnici i morat ce placati realnu cijenu rada. Kmeee kmeee... Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f62d  Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f62d

ali inace, ako oces racunati postenu placu ovako ti to ide: koliko  je podstanarstvo, plus koliko je hrana i potrepstine za dvoje odraslih i dvoje djece + rezije, plus neki mali djeparac da ostane nakon svega toga. I to je cijena jedne place. I to je dakle nesto ispod cega se nesmije ici nad cim ne smije niko padati u nesvjest, a to je recimo, za hratske prilike, 8000 kn mjesecno, za 8 satno radno vrijeme 2 dana slobodno. Dakle ne kazem da itko treba placati toliko, mogu robovlasnici i dalje nuditi super place od 3000 kuna, 12 sati rada bez slobodnih dana i placenih prekovremenih, ali ako ne mogu naci radnike jer otisli konkurenci cica mica prica...
:aw
Točno 

Jedina razlika šta ja umjesto dvoje djece stavljam dvije alimentacije

Ovo je ipak matrijahalno društvo a ja netrpim ničija sranja pa ću se sam rastavit i i evo ti alimentacija 

Sve je točno samo muški moraju umjesto dvoje djece staviti dvije alimentacije pa koliko je država odredila toliko puta dva 

Eto odma plus nekih tri do četiri tisuće kuna na sadašnju crkavicu 

A ako neš nema problema nema beba
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest Sat 28 Apr - 0:24

aben wrote:
tržište diktira ploću, a unda sun točno propiše ploću, 

centranoplanerska sila u ovon je joka
pa ne bas malo si promasio cijeli futbal ako si to zakljucio iz ovog gore napisanog. Ali nista, nema veze, eno tamo ima crvenih zvjezdi petokraki u moru koliko oces! Uzas je to uzas! Pod hitno treba ocistiti more od crvenih morskih zvijezdi petokraki. Nista place minimalac i ajd cisti cijeli dan i noc to je za slobodu i domovinu! Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:26

Leteca Pegla wrote:
aben wrote:
tržište diktira ploću, a unda sun točno propiše ploću, 

centranoplanerska sila u ovon je joka
pa ne bas malo si promasio cijeli futbal ako si to zakljucio iz ovog gore napisanog. Ali nista, nema veze, eno tamo ima crvenih zvjezdi petokraki u moru koliko oces! Uzas je to uzas! Pod hitno treba ocistiti more od crvenih morskih zvijezdi petokraki. Nista place minimalac i ajd cisti cijeli dan i noc to je za slobodu i domovinu! Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 1f602
e, a koliki je minimalac?

je i njega propisuje Tržište?

https://actacroatica.com/hr/surname/Market/

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by neva Sat 28 Apr - 0:30

aben wrote:ako ti misliš da tribun obući minicu da me poslodavac bolje doživi, unda si preoptimistična
tvoje kvrgave i dlakave noge B-) sigurno bi katastrofalno doživio, zato nemoj ni probavati 
a inače, minicu doživljavaju samo neki dijelovi šefove anatomije.. zato sve s mjerom, stilom i ukusom
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:34

neve wrote:
aben wrote:ako ti misliš da tribun obući minicu da me poslodavac bolje doživi, unda si preoptimistična
tvoje kvrgave i dlakave noge :B-): sigurno bi katastrofalno doživio, zato nemoj ni probavati 
a inače, minicu doživljavaju samo neki dijelovi šefove anatomije.. zato sve s mjerom, stilom i ukusom

pa ti si strahovito krivo informirona, o mojin nogami i o utjecaju djelova šefove anatomije na platne liste, ali spreman san ti sve oprostiti ako u sljedećih pet postova na ovoj temi ne pokušaš definirati ča je poštena ploća

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Guest Sat 28 Apr - 0:35

neve wrote:
aben wrote:ako ti misliš da tribun obući minicu da me poslodavac bolje doživi, unda si preoptimistična
tvoje kvrgave i dlakave noge B-) sigurno bi katastrofalno doživio, zato nemoj ni probavati 
a inače, minicu doživljavaju samo neki dijelovi šefove anatomije.. zato sve s mjerom, stilom i ukusom

Mene moj šef kad god vidi kaže...."šta je sad bilo"....I ima izraz ko Kuka u onom filmu s R.Williamsom prije nego ga krokodil poklopi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by neva Sat 28 Apr - 0:36

kic wrote:najvažnije je ostaviti impresiju, kako kod žena, tako i kod šefova..
psihologija rada u većim sustavima, make yourself visible and unforgettable :D
ali moraju postojati i konkretni rezultati, inače je opsjena koja će kratko trajati
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:39

neve wrote:
kic wrote:najvažnije je ostaviti impresiju, kako kod žena, tako i kod šefova..
psihologija rada u većim sustavima, make yourself visible and unforgettable :D
ali moraju postojati i konkretni rezultati, inače je opsjena koja će kratko trajati
veći sustavi? napr., mirovinski? hzzo?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by RayMabus Sat 28 Apr - 0:40

Plaću diktira šta diktira 

Ako neće na crkavicu dodat još dvije alimentacije i dignit to za četiri tisuće kuna ok reketira me jer ima tko će radit za toliko 

Za trideset godina reketiram ja njega jer će izgubiti kapital zbog promjena u društvu pa će talibani iz Sirije sve poharat

Ti mene reketiraš ja tebe i sve pet 

Ja gubim potomstvo a ti tvornicu i lovu

Sve pet 

Čist račun duga ljubav
RayMabus
RayMabus

Posts : 176016
2014-04-11


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by neva Sat 28 Apr - 0:42

aben wrote:pa ti si strahovito krivo informirona, o mojin nogami i o utjecaju djelova šefove anatomije na platne liste, ali spreman san ti sve oprostiti ako u sljedećih pet postova na ovoj temi ne pokušaš definirati ča je poštena ploća
neću ništa definirati i otkrivati toplu vodu, kad već postoji definiran način izračuna plaća.. a osim toga sam i prepospana za prepirke
o ostalom si ti neinformiran, vjerojatno zato što se iz tvog takuina šoldi ne mogu izvući ni bagerom, a kamo li nekom minicom :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by aben Sat 28 Apr - 0:43

RayMabus wrote:Plaću diktira šta diktira 

Ako neće na crkavicu dodat još dvije alimentacije i dignit to za četiri tisuće kuna ok reketira me jer ima tko će radit za toliko 

Za trideset godina reketiram ja njega jer će izgubiti kapital zbog promjena u društvu pa će talibani iz Sirije sve poharat

Ti mene reketiraš ja tebe i sve pet 

Ja gubim potomstvo a ti tvornicu i lovu

Sve pet 

Čist račun duga ljubav
tribo staviti porez na one bez alimentacije

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće - Page 8 Empty Re: Nepostoji nedostatak radnika. Postoje samo premale plaće

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum