ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paganizam i njegove (dis)krepancije

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 14:27

Sve ogranicava na neki nacin, da...

Zaboravio si samo koju moc vjera ima, da ponekad U NEKIM SITUACIJAMA odmakne covjeka od samog sebe. Ne bih rekla vjera kao vjera, u biti, vec pojedinci koji su stavljeni na polozaj da prenose isto...

Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 14:29

Nedavno sam gledala prilog o nekom plemenu kanibala. Nesto na A... ne mogu se sjetiti naziva...
Znam da su klali i jeli ljude jer to je ispravno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 16:08

PhoebeBuffay wrote:Nedavno sam gledala prilog o nekom plemenu kanibala. Nesto na A... ne mogu se sjetiti naziva...
Znam da su klali i jeli ljude jer to je ispravno

O tzv. ispravnom ponašanju ti prije svega govori prevladavajući moralni sustav društva odnosno njegov etički dio.
Zapravo, riječ je o kompletnom kulturološkom backgroundu čiji je vjera također dio, a je li riječ o najvažnijoj komponenti kulture ovisi od društva do društva. U pravilu nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 16:10

PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 16:20

metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa

Ja bih rekao da ima ljudi koji jednostavno nemaju talenta za odnose sa djecom i posebno nisu u stanju izaći na kraj sa dječjim plačom, a ovaj stari svećenik očito spada u takve. Međutim, zbog toga osjetiti nekakav poseban bijes prema svećenicima pa i vjernicima općenito... to već spada u pomalo neuravnotežen stav i ponašanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 16:23

Nitko od nas dvije nije osjetio bijes prema CIJELO SVECENSTVU I BOZANSKIM REDOVIMA...

Vec prema doticnom, starom, govnjaru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 16:25

PhoebeBuffay wrote:Nitko od nas dvije nije osjetio bijes prema CIJELO SVECENSTVU I BOZANSKIM REDOVIMA...

Vec prema doticnom, starom, govnjaru

Ako ti tako kažeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 16:25

Tako je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 22:59

PhoebeBuffay wrote:Violator vjera ogranicuje. Cesto se susrecem sa time da su vjernici puni nekog gnjeva... pogotovo prema osobama suprotnog misljenja/nacionalnosti itd.

Hoces reci da to nema u potpunosti veze sa vjerom vec u nacinu na koji ljudi "zlostavljaju" vjeru i prenose krive ideale?

Pa, tako nekako, da. Pozicije moci najcesce i privlace najkvarnije ljude. Tako i medju svecenstvom ima smeca.

Najodvratniji su mi oni koji godinama maltretiraju djecu, je l', znamo i kako, i prijete im Bozjom odmazdom ako nekome o tome pisnu.

Dakle, ponavljam, ovo nema veze s vjerom. .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 22/6/2018, 23:01

metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa

Kao da je za to potreban izrezirani video.. : )))


Sve to oni sami fino obave.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 07:15

Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa

Ja bih rekao da ima ljudi koji jednostavno nemaju talenta za odnose sa djecom i posebno nisu u stanju izaći na kraj sa dječjim plačom, a ovaj stari svećenik očito spada u takve. Međutim, zbog toga osjetiti nekakav poseban bijes prema svećenicima pa i vjernicima općenito... to već spada u pomalo neuravnotežen stav i ponašanje.

ne sumnjam u to.. no moje je iskustvo sa svećenicima da imaju više strpljenja s djecom nego mi koji sudjelujemo na misi.. dođu mladi roditelji s djecom i puste ih da trče i vrište preko mise... nikad ni jedan svećenik nije ni opomenuo ni zamolio da ih izvedu van dok nama , tj, meni idu na živce jer ne mogu pratiti misu.. što se  videa tiče propaganda protiv crkve je tolika da on zaista može biti izrežiran.. ne bi me čudilo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 07:49

violator wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa

Kao da je za to potreban izrezirani video.. : )))


Sve to oni sami fino obave.

Možda nije potreban, ali nekima očito dobro dođe. Inače se takvi ne bi niti pojavljivali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 08:20

violator wrote:Metilda, prestani s kakanjem i laganjem! Sve sto si ti navela jesu linkovi komentara nepoznatih osoba s kojekakvih foruma koje meni pripisujes.  I, usput, dosta osoba s kojima dijelim ljubav prema mineralnom carstvu jesu krscani i ismijali bi tvoje pizdarije u trenu.

I fino odjebi s podmetanjima u sirokom luku! Sotono! :-D

sve što sam navela sa linkova nalazi se i na službenoj stranici paganskog kruga hrvatske:

https://hr-hr.facebook.com/PaganskiKrugHrvatske/

ali ne pada mi na pamet ulaziti u dubinu i širinu vašeg nauka... 
htjela sam samo pokazati da i vi vjerujete u svašta i koješta što nama uredno pripisujete kao zatucanost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 09:58

http://paganski-krug-hrvatske.weebly.com/blogovi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 10:31

neke od ovih linkova koje preporuča paganski krug sam i ja koristila:

http://paganski-krug-hrvatske.weebly.com/linkovi.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 11:11

Svi su svecenici dobri, samo zato jer su svecenici je na koncu zavaravanje samoga sebe.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 11:13

metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa

Ja bih rekao da ima ljudi koji jednostavno nemaju talenta za odnose sa djecom i posebno nisu u stanju izaći na kraj sa dječjim plačom, a ovaj stari svećenik očito spada u takve. Međutim, zbog toga osjetiti nekakav poseban bijes prema svećenicima pa i vjernicima općenito... to već spada u pomalo neuravnotežen stav i ponašanje.

ne sumnjam u to.. no moje je iskustvo sa svećenicima da imaju više strpljenja s djecom nego mi koji sudjelujemo na misi.. dođu mladi roditelji s djecom i puste ih da trče i vrište preko mise... nikad ni jedan svećenik nije ni opomenuo ni zamolio da ih izvedu van dok nama , tj, meni idu na živce jer ne mogu pratiti misu.. što se  videa tiče propaganda protiv crkve je tolika da on zaista može biti izrežiran.. ne bi me čudilo

A starijim roditeljima djeca ne vriste?
Samo mladim?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 11:54

PhoebeBuffay wrote:
metilda wrote:
Speare Shaker wrote:
metilda wrote:
PhoebeBuffay wrote:https://www.facebook.com/46985551931/posts/10155439404561932/

Molim pogledati ovo

Takav bijes me ulovio

pogledala.. bit ću bezobrazna kao ti i viola i reći da je to propagandno izrežirani video za ocrnjavanje svećenstva.. tko uostalom uistinu može jamčiti da je istinit.. posebno sa elinog fejsa

Ja bih rekao da ima ljudi koji jednostavno nemaju talenta za odnose sa djecom i posebno nisu u stanju izaći na kraj sa dječjim plačom, a ovaj stari svećenik očito spada u takve. Međutim, zbog toga osjetiti nekakav poseban bijes prema svećenicima pa i vjernicima općenito... to već spada u pomalo neuravnotežen stav i ponašanje.

ne sumnjam u to.. no moje je iskustvo sa svećenicima da imaju više strpljenja s djecom nego mi koji sudjelujemo na misi.. dođu mladi roditelji s djecom i puste ih da trče i vrište preko mise... nikad ni jedan svećenik nije ni opomenuo ni zamolio da ih izvedu van dok nama , tj, meni idu na živce jer ne mogu pratiti misu.. što se  videa tiče propaganda protiv crkve je tolika da on zaista može biti izrežiran.. ne bi me čudilo

A starijim roditeljima djeca ne vriste?
Samo mladim?



joj,  fibi ...  :roll
ja sam stariji roditelj i moja djeca ne vrište na misi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 11:55

violator wrote:
PhoebeBuffay wrote:Violator vjera ogranicuje. Cesto se susrecem sa time da su vjernici puni nekog gnjeva... pogotovo prema osobama suprotnog misljenja/nacionalnosti itd.

Hoces reci da to nema u potpunosti veze sa vjerom vec u nacinu na koji ljudi "zlostavljaju" vjeru i prenose krive ideale?

Pa, tako nekako, da. Pozicije moci najcesce i privlace najkvarnije ljude. Tako i medju svecenstvom ima smeca.

Najodvratniji su mi oni koji godinama maltretiraju djecu, je l', znamo i kako, i prijete im Bozjom odmazdom ako nekome o tome pisnu.

Dakle, ponavljam, ovo nema veze s vjerom. .

ne, nego sa malim letećim medvjedićima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 11:55

Da jer nemaju dvije godine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Guest 23/6/2018, 11:57

metilda wrote:
violator wrote:Metilda, prestani s kakanjem i laganjem! Sve sto si ti navela jesu linkovi komentara nepoznatih osoba s kojekakvih foruma koje meni pripisujes.  I, usput, dosta osoba s kojima dijelim ljubav prema mineralnom carstvu jesu krscani i ismijali bi tvoje pizdarije u trenu.

I fino odjebi s podmetanjima u sirokom luku! Sotono! :-D

sve što sam navela sa linkova nalazi se i na službenoj stranici paganskog kruga hrvatske:

https://hr-hr.facebook.com/PaganskiKrugHrvatske/

ali ne pada mi na pamet ulaziti u dubinu i širinu vašeg nauka... 
htjela sam samo pokazati da i vi vjerujete u svašta i koješta što nama uredno pripisujete kao zatucanost...

https://sites.google.com/site/holcrystalology/lesson-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

paganizam i njegove (dis)krepancije - Page 7 Empty Re: paganizam i njegove (dis)krepancije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum