ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vuchić napao dačica i njegove da su lopovi

Go down

vuchić napao dačica i njegove da su lopovi Empty vuchić napao dačica i njegove da su lopovi

Post by pizzon Mon 13 Jul - 12:38

https://direktno.rs/politika/287626/Suljo-optuzio-dacica-i-saradnike-da-su-lopovi.html
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

vuchić napao dačica i njegove da su lopovi Empty Re: vuchić napao dačica i njegove da su lopovi

Post by vuksadinare Mon 13 Jul - 12:43

između sulje i dacica vec dvije godien nesto ne stima...narocito zadnju godinu kada je dacic gotovo iscezao iz suljinih medija...makar je ministar vanjskih poslova bio...navodno dacic se ne slaze sa razgranicenjem sa kosovom nego slijedi rusku liniji..i opcenito slijedi rusku liniju...cak mu nije simpaticno suljino pretjerano koketiranje sa kinezima...tu je pao u nemilost sulje kada je odbio ici u peking na sastanak zbog navodno korone i wuhana...pa s edesio diplomatski incicdent..ali je ipak otisoa na pritisak sulje i sija...ali vidio s ehladniji docek dacica od strane kineza...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99018
2015-09-08


Back to top Go down

vuchić napao dačica i njegove da su lopovi Empty Re: vuchić napao dačica i njegove da su lopovi

Post by pizzon Mon 13 Jul - 12:48

zna se ciji su puleni
severni tok 2 stavio je tacku
na iluziju.
kod mene nikad nisu imali sanse
nikad im nisam verovao

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

vuchić napao dačica i njegove da su lopovi Empty Re: vuchić napao dačica i njegove da su lopovi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum