ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 5 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by kic 15/10/2016, 21:51

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije isao radi interesa nekih. Nema to veze s interesima. Nema cak toliko ni s osobnim uvjerenjima. Definitivno nema veze s novcima. Postoji odredjena sorta ljudi kojima neda vrag mira i koji stvarno osjecaju povezanost s nekim drugim narodima ili u trenutku s ciljevima za koji se isti bore. Takvi ljudi se odluce na takav korak. Ostaje tu naravno da su ljudi koji zaginu u takvim situacijama si sami krivi sto su se doveli uopce u takvu situaciju. Ali na odreden nacin moze covjek osjecati i odredeno postovanje za ljude koji se upuste u takve stvari, neovisno od toga na kojoj se strani nalaze.

"plaćenici" su veći dio vojne povijesti nekako..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 5 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 23:11

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:jebemi se za jehudija  sokola i spanske borce i za isisovce, dobrovoljce u donbasu il dobrovoljce u afganistanu ideoloski ofarbana bratija, 
kao sto navedoh,  il si avanturista il placenik il budala, tri kategorije ljudi koje idu u strane zemlje ratovat
  ja nemam status dragovoljca domovinskog rata, medjutim dragovoljac il dobrovoljac je osoba koja se sama prikljuci nekoj grupaciji u izvrsavanju neke radnje zadatka i slicno, bez da se salje poziv :D,  otprilike je tako definicja za dobrovoljce,
status je kurac, za mene,  nit ga imam nit me zanima,   ja sam trebao doobuku i to mi je bio nacin,
postovanje je odnos koji neko gradi spram nekog zbog odredjenih djela i to je ok, ja mogu postovat nekog al ti ne moras i obratno, al ako nemam postovanja za nekog ne znaci da imam i nesto protiv njega, isto i kod mene treba zasluzit postovanje kao i kod tebe ili bilo koga drugog, no to je filozofija, imam nesto da te pitan na pp, pa ak si raspolozen reci
jebiga sory ja ti tu neš natipkam i onda zdimim na drugu lokaciju i tak stalno... ma nemaš beda slobodno al nemoj zamjerit ak ne odgovorim odmah iz gore navedenog razloga... stvarno u trenu odem do jednog drugog foruma ili na stranice gdje vrtlari trkeljaju....:))
cuj to, miha vrtlar, :D legendarno :P
de reci...šta si imo na umu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum