ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 16:49

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:94-e nisu dolazili avioni za Hr. Nego prije. 94-e su dosli samo helikopteri, tocnije naoruzanje i piloni. Same letjelice su dosle drugim putem u formi koja je predstavljena kao civilna :)
ma ne on nabada da je avionima dolazilo oružje i tako to... i to je točno ali on to nabada a nema pojma... došlo je 1994 i 1995 tamo do veljače... oko 150 kontejnera uglavnom topničkog streljiva i puščanog jer nam je to falilo i to smo dobili za bagatelu a sve u ispravnom stanju iful iskoristivo.... bilo je nešto i pješačkog oružja i ponešto dijelova, sveukupno oko 1500 tona... a to je nama tada puno značilo pogotovo za ono što je trebalo odigrati do kraja rata...
O tome pričam. Onda je to bila vojna tajna. mada su već drugi dan i vrapci pjevali o tome.
nije istina iz takvih tvojih upoisa i vidim da sereš i da nemaš pojma....kod nas se nije o tom govorilo...tamo sve do pred kraj 99.-e... ja sam podosta tog znao jer su moji koristili to topovsko streljivo a kasnije sam radio konvoje za kosovo i kasnije za afganistan pa sam bio u detalj upoznat sa čime smo i od kuda raspolagali....

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 16:54

moja uprava karlovačka i šibensko kninska smo imali najviše naoružanja i streljiva i kako je bilo dogovoreno da se sve sortira, pogotovo za streljivo da ostavimo noviji datum za naše potrebe a sve što je starije da ide za u prvoj rundi za kosovo 1998/9. a u drugoj za afganistan 2002/3... uglavnom za afgan smo slali sve što nam je ostalo po skladištima čak su tražili i štuceve i tak ta primitivna sranja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 10/15/2016, 17:00

michaellcmacha wrote:moja uprava karlovačka i šibensko kninska smo imali najviše naoružanja i streljiva i kako je bilo dogovoreno da se sve sortira, pogotovo za streljivo da ostavimo noviji datum za naše potrebe a sve što je starije da ide za u prvoj rundi za kosovo 1998/9. a u drugoj za afganistan 2002/3... uglavnom za afgan smo slali sve što nam je ostalo po skladištima čak su tražili i štuceve i tak ta primitivna sranja...
A naši dečki u Jajcu nisu dobibali ni cigarete.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 17:06

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:moja uprava karlovačka i šibensko kninska smo imali najviše naoružanja i streljiva i kako je bilo dogovoreno da se sve sortira, pogotovo za streljivo da ostavimo noviji datum za naše potrebe a sve što je starije da ide za u prvoj rundi za kosovo 1998/9. a u drugoj za afganistan 2002/3... uglavnom za afgan smo slali sve što nam je ostalo po skladištima čak su tražili i štuceve i tak ta primitivna sranja...
A naši dečki u Jajcu nisu dobibali ni cigarete.
dobibao si ti zato... u gospiću.... puno sljedovanje....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 10/15/2016, 17:09

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:moja uprava karlovačka i šibensko kninska smo imali najviše naoružanja i streljiva i kako je bilo dogovoreno da se sve sortira, pogotovo za streljivo da ostavimo noviji datum za naše potrebe a sve što je starije da ide za u prvoj rundi za kosovo 1998/9. a u drugoj za afganistan 2002/3... uglavnom za afgan smo slali sve što nam je ostalo po skladištima čak su tražili i štuceve i tak ta primitivna sranja...
A naši dečki u Jajcu nisu dobibali ni cigarete.
dobibao si ti zato... u gospiću.... puno sljedovanje....
Jesam. Tri puta dnevno.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 10/15/2016, 17:16

Nisam li vas upozorio za privatno? To na pp do mile volje raspravljajte.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 17:17

mogu se misliti kak ti je bilo s gospićkim ujacima...;) muke po tebe od prvog do zadnjeg dana...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 17:17

horni ovdje nema niš privatno... ovdje je sve javno...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 10/15/2016, 17:25

michaellcmacha wrote:horni ovdje nema niš privatno... ovdje je sve javno...
Nisu javni detalji iz privatnog života forumaša i neka tako ostane. Za dobro foruma, ako ništa drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 17:38

Starhemberg wrote:
michaellcmacha wrote:horni ovdje nema niš privatno... ovdje je sve javno...
Nisu javni detalji iz privatnog života forumaša i neka tako ostane. Za dobro foruma, ako ništa drugo.
nisu privatni detalji akoja iznesem javno da sam nešto radio ili negdje sam ili s nekim i u ne znam sad kojem svojstvu bio.... znači ja ništa u vezi sokola NISAM IZNIO što je on meni rekao u povjerenju nego detalje koje je on u ranijim raspravama iznosio... eto ga tu pa nek potvrdi ili nek kaže suprotno.... a i ti si do sada mogao zaključiti da ja ni u ludilu ne bi izašao u javnost sa bilo kojim privatnim podatkom bilo koga od vas tu ukoliko bih takav podatak znao, ili od vas ga u povjerenju ili iz ne znam kojeg razloga dobio.... znači jedno je što se ja i on prepucavamo oko nekih stvari pa usput se dotaknemo detalja koji je su vezani za njega ili mene ali detalja koji se već prije objavljeni od njegovi od njega ili moji od mene...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 10/15/2016, 18:27

MaximusDecimusMiridije wrote:
dva brata wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Putin prema svima unutar zemlje izgleda kao teski reformist i liberal. U usporedbi s ludjacima unutar politike iz drugih stranaka to je potpuno istina. Kod njega stvarno stoji "live and let live" shema sto se tice ponasanja unutar samih granica zemlje....do trenutka dok netko ne izadje iz gabarita normale. Onda dobije po nosu. Kao nacionalist tj po pitanju zastite interesa zemlje se postavio agresivno u vanjskoj politici. I manje-vise svi potezi koje je napravio u zadnjih 10-12 godina su u manjoj ili vecoj mjeri legitimni. Ali redovito na neciju stetu. Po pitanju Ukraine on se stvarno postavio kao Milosevic, komu drago komu krivo. Lik doslovno podrzava i naoruzava sunarodnjake u cilju cjepanja tudje zemlje......uzevsi sve nabrojano u obzir. Radi se o opasnom ludjaku kojeg treba maknuti sa vlasti na bilo koji nacin. Ono...pametan je lik i sasvim sposoban igrati na kartu razmirica koje postoje medju velikim brojem zemalja koje se nalaze pod kisobranom zemalja koje su mu glavna opozicija. Lik unutar same Rusije nema zdravu alternativu, i u usporedbi s tezim nacionalistima,komunistima i ostalim manijacima...svijet ovakav kakav je je puno sigurniji s tim ludjakom na celu Rusije nego s bilo kim drugim tko bi ga eventualno zamjenio. Kod njih ne postoji normalna politika u kojoj ce netko iskociti kroz dugogodisnji radi,ulaganja u sebe ili neki kurac. Nula bodova. Bazen s morskim psima u kojem najveca riba vlada. Ovaj je jos dobar kakvih ima.


točno to. 
mislim imao sam relativno pozitivno mišljenje od njemu dok nije zasrao sa Ukrainom. 

A inače , to pokušavam reći ovim pro-ruskim trolovima, Putin je libreal prema ekonomskim i ideološkim reformama.. samo jebiga te reforme nailaze na otpor unutar Ruskog naroda, korupcija je velika itd..


Ko ga jebe, treba ga maknuti i amen :)
samo njega?????

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 10/15/2016, 18:29

Leviathan2 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dva brata wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Putin prema svima unutar zemlje izgleda kao teski reformist i liberal. U usporedbi s ludjacima unutar politike iz drugih stranaka to je potpuno istina. Kod njega stvarno stoji "live and let live" shema sto se tice ponasanja unutar samih granica zemlje....do trenutka dok netko ne izadje iz gabarita normale. Onda dobije po nosu. Kao nacionalist tj po pitanju zastite interesa zemlje se postavio agresivno u vanjskoj politici. I manje-vise svi potezi koje je napravio u zadnjih 10-12 godina su u manjoj ili vecoj mjeri legitimni. Ali redovito na neciju stetu. Po pitanju Ukraine on se stvarno postavio kao Milosevic, komu drago komu krivo. Lik doslovno podrzava i naoruzava sunarodnjake u cilju cjepanja tudje zemlje......uzevsi sve nabrojano u obzir. Radi se o opasnom ludjaku kojeg treba maknuti sa vlasti na bilo koji nacin. Ono...pametan je lik i sasvim sposoban igrati na kartu razmirica koje postoje medju velikim brojem zemalja koje se nalaze pod kisobranom zemalja koje su mu glavna opozicija. Lik unutar same Rusije nema zdravu alternativu, i u usporedbi s tezim nacionalistima,komunistima i ostalim manijacima...svijet ovakav kakav je je puno sigurniji s tim ludjakom na celu Rusije nego s bilo kim drugim tko bi ga eventualno zamjenio. Kod njih ne postoji normalna politika u kojoj ce netko iskociti kroz dugogodisnji radi,ulaganja u sebe ili neki kurac. Nula bodova. Bazen s morskim psima u kojem najveca riba vlada. Ovaj je jos dobar kakvih ima.


točno to. 
mislim imao sam relativno pozitivno mišljenje od njemu dok nije zasrao sa Ukrainom. 

A inače , to pokušavam reći ovim pro-ruskim trolovima, Putin je libreal prema ekonomskim i ideološkim reformama.. samo jebiga te reforme nailaze na otpor unutar Ruskog naroda, korupcija je velika itd..


Ko ga jebe, treba ga maknuti i amen :)
samo njega?????

Ne samo njega naravno, ali o njemu se vodio razgovor. Sta sad :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 10/15/2016, 18:33

michaellcmacha wrote:
Starhemberg wrote:
michaellcmacha wrote:horni ovdje nema niš privatno... ovdje je sve javno...
Nisu javni detalji iz privatnog života forumaša i neka tako ostane. Za dobro foruma, ako ništa drugo.
nisu privatni detalji akoja iznesem javno da sam nešto radio ili negdje sam ili s nekim i u ne znam sad kojem svojstvu bio.... znači ja ništa u vezi sokola NISAM IZNIO što je on meni rekao u povjerenju nego detalje koje je on u ranijim raspravama iznosio... eto ga tu pa nek potvrdi ili nek kaže suprotno.... a i ti si do sada mogao zaključiti da ja ni u ludilu ne bi izašao u javnost sa bilo kojim privatnim podatkom bilo koga od vas tu ukoliko bih takav podatak znao, ili od vas ga u povjerenju ili iz ne znam kojeg razloga dobio.... znači jedno je što se ja i on prepucavamo oko nekih stvari pa usput se dotaknemo detalja koji je su vezani za njega ili mene ali detalja koji se već prije objavljeni od njegovi od njega ili moji od mene...
Nije se odnosilo na tebe, nego sve. Počne s blank detaljima, a završi na imenima i adresama, kao što je nedavno jedan forumaš učinio... Bolje da se s time ni ne započinje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Riplex 10/15/2016, 18:33

tre911 wrote:
Riplex wrote:Genocid? scratch
Jel i tebi suza kanula? Meni je i ne stidim se priznati :D

Evo ode zvat nevistu da otkazivam planove za večeras, jer me je sve ovo previše pogodilo :^0

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 10/15/2016, 18:44

michaellcmacha wrote:ja ne vrijeđam niti omalovažavam srpske dragovoljce koji su se odlučili ići u donbas boriti se na strani prorusa, a pogotovo neću vrijeđati i omalovažavati svoju braću po oružju koji su se odlučili otići boriti na strani ukrajinaca... meni je kao i njemu samo jedan događaj u životu bio dovoljan da ukrajince simpatiziram dok sam živ.... moju glavu i glavu mojih suboraca je spasila MI-HI posada iz ukrajine i svojim vatrenim djelovanjem su nam pomogli da nastavimo dalje napredovati... šelera i njegove komandose su bezbroj puta ukrajinski piloti prevažali kud je trebalo... a da ne spominjem sve one koji su poginuli, između ostalih posadu koja je poginula dok je izvlačila ranjenike iz bihaća, i na jednoj od tih ruta bila i pogođena....
za mene je svaki dobrovoljac koji ide iz nekih ideoloskih pobuda u rat kreten, naravno, ako je rat obrambenog karaktera u svojem dvoristu to je duznost svakog ko moze nosit oruzje,  profesionalni placenici su pak druga vrsta igraca i druga vrsta igraca su avanturisti, medjutim dobrovoljci iz nekijeh ideoloskih pobuda su kreteni i tocka, u ukrajini je bilo svega, od ideoloskih dobrovoljaca do avanturista svih vrsta pa i kojekakovih placenika, blackwoterovci na primjer, govorim za obje strane, taj srbion sto je poginuo, koji je on kuratz da bude neka vjest, il ako taj seler pogine, da je poginuo doma bilo koji od njih onda je to druga prica, ovako, liksoni zeljni fajta, avanture il neko susjecanje bratstva sa nekim iz ukrajine,  ja sam 92-93 bio "dobrovoljac" a u biti sam se javio da upotpunim svoju obuku realnim ratnim okruzjem,  i mogu reci da sam stekao dragocjena iskustva koja su mi pomogla u nekim drugim situacijama, sretao sam hrpu dobrovoljaca, neki su bili ideoloski napumpani i takvi su prvi zagrizli travu dok oni koji su rat shvatili kao duznost prema domovini su itekako dobro igrali igru, hladna glava i sigurna ruka,
danas sretnem neke od njih jos uvijek, ljudi bez trauma rata, jos uvijek hladna glava,

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 10/15/2016, 18:46

MaximusDecimusMiridije wrote:
Leviathan2 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dva brata wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Putin prema svima unutar zemlje izgleda kao teski reformist i liberal. U usporedbi s ludjacima unutar politike iz drugih stranaka to je potpuno istina. Kod njega stvarno stoji "live and let live" shema sto se tice ponasanja unutar samih granica zemlje....do trenutka dok netko ne izadje iz gabarita normale. Onda dobije po nosu. Kao nacionalist tj po pitanju zastite interesa zemlje se postavio agresivno u vanjskoj politici. I manje-vise svi potezi koje je napravio u zadnjih 10-12 godina su u manjoj ili vecoj mjeri legitimni. Ali redovito na neciju stetu. Po pitanju Ukraine on se stvarno postavio kao Milosevic, komu drago komu krivo. Lik doslovno podrzava i naoruzava sunarodnjake u cilju cjepanja tudje zemlje......uzevsi sve nabrojano u obzir. Radi se o opasnom ludjaku kojeg treba maknuti sa vlasti na bilo koji nacin. Ono...pametan je lik i sasvim sposoban igrati na kartu razmirica koje postoje medju velikim brojem zemalja koje se nalaze pod kisobranom zemalja koje su mu glavna opozicija. Lik unutar same Rusije nema zdravu alternativu, i u usporedbi s tezim nacionalistima,komunistima i ostalim manijacima...svijet ovakav kakav je je puno sigurniji s tim ludjakom na celu Rusije nego s bilo kim drugim tko bi ga eventualno zamjenio. Kod njih ne postoji normalna politika u kojoj ce netko iskociti kroz dugogodisnji radi,ulaganja u sebe ili neki kurac. Nula bodova. Bazen s morskim psima u kojem najveca riba vlada. Ovaj je jos dobar kakvih ima.


točno to. 
mislim imao sam relativno pozitivno mišljenje od njemu dok nije zasrao sa Ukrainom. 

A inače , to pokušavam reći ovim pro-ruskim trolovima, Putin je libreal prema ekonomskim i ideološkim reformama.. samo jebiga te reforme nailaze na otpor unutar Ruskog naroda, korupcija je velika itd..


Ko ga jebe, treba ga maknuti i amen :)
samo njega?????

Ne samo njega naravno, ali o njemu se vodio razgovor. Sta sad :)
ma nista, al ak ides cistit onda moras bit detaljan, inace ti smetje ostane u svakom uglu :D

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 19:16

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:ja ne vrijeđam niti omalovažavam srpske dragovoljce koji su se odlučili ići u donbas boriti se na strani prorusa, a pogotovo neću vrijeđati i omalovažavati svoju braću po oružju koji su se odlučili otići boriti na strani ukrajinaca... meni je kao i njemu samo jedan događaj u životu bio dovoljan da ukrajince simpatiziram dok sam živ.... moju glavu i glavu mojih suboraca je spasila MI-HI posada iz ukrajine i svojim vatrenim djelovanjem su nam pomogli da nastavimo dalje napredovati... šelera i njegove komandose su bezbroj puta ukrajinski piloti prevažali kud je trebalo... a da ne spominjem sve one koji su poginuli, između ostalih posadu koja je poginula dok je izvlačila ranjenike iz bihaća, i na jednoj od tih ruta bila i pogođena....
za mene je svaki dobrovoljac koji ide iz nekih ideoloskih pobuda u rat kreten, naravno, ako je rat obrambenog karaktera u svojem dvoristu to je duznost svakog ko moze nosit oruzje,  profesionalni placenici su pak druga vrsta igraca i druga vrsta igraca su avanturisti, medjutim dobrovoljci iz nekijeh ideoloskih pobuda su kreteni i tocka, u ukrajini je bilo svega, od ideoloskih dobrovoljaca do avanturista svih vrsta pa i kojekakovih placenika, blackwoterovci na primjer, govorim za obje strane, taj srbion sto je poginuo, koji je on kuratz da bude neka vjest, il ako taj seler pogine, da je poginuo doma bilo koji od njih onda je to druga prica, ovako, liksoni zeljni fajta, avanture il neko susjecanje bratstva sa nekim iz ukrajine,  ja sam 92-93 bio "dobrovoljac" a u biti sam se javio da upotpunim svoju obuku realnim ratnim okruzjem,  i mogu reci da sam stekao dragocjena iskustva koja su mi pomogla u nekim drugim situacijama, sretao sam hrpu dobrovoljaca, neki su bili ideoloski napumpani i takvi su prvi zagrizli travu dok oni koji su rat shvatili kao duznost prema domovini su itekako dobro igrali igru, hladna glava i sigurna ruka,
danas sretnem neke od njih jos uvijek, ljudi bez trauma rata, jos uvijek hladna glava,
pričaš bedastoće, zbog kojih bi se trajno mogao zamjeriti sokolu, yehudiju, i još tu nekim pojedincima koji slave i veličaju španske borce.... ali na stranu to nebitni su... imamo mi naš Domovinski rat u kojem su nam itekako dobrodošli dragovoljci iz stranih zemalja odnosno vojski, pa između ostalih bilo je tu i srpskih dragovoljaca koji su iz legije stranaca ali i iz još nekih stranih vojski dolazili sa svojim suborcima hrvatima... naravno poriva za doć ratovat je bilo raznih kao što je bilo i raznih profila ljudi koji su dolazili... neki su izginuli, neki su preživjeli, uzeli pinku i otišli dalje a neki su se kroz taj rat osjetili pripadnima hrvatskoj i hrvatskom narodu i tu ostali i saživjeli se u svim segmentima života... oni koje sam ja imao prilike upoznati, za mene nisu bili kreteni i ja im skidam kapu... i poštujem ih do groba i mog i njihovog.... ovo o 92-93 pojasni ne kužim što je dragovoljno ili dobrovoljno u te dvije godine.... za te dvije godine u hrvatskoj za hrvatske državljane ne postoji termin dragovoljac ili dobrovoljac, kao ni za 94 ili 95.... dobro se zna da je dragovoljni status status onih ljudi koji su se uključili u obranu hrvatske do 15.01.1992. i to u određenom trajanju i ne slučajno....  i ponoviću šeler je junak domovinskog rata i to jedan od rijetkih živućih....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 10/15/2016, 19:30

jebemi se za jehudija  sokola i spanske borce i za isisovce, dobrovoljce u donbasu il dobrovoljce u afganistanu ideoloski ofarbana bratija, 
kao sto navedoh,  il si avanturista il placenik il budala, tri kategorije ljudi koje idu u strane zemlje ratovat
  ja nemam status dragovoljca domovinskog rata, medjutim dragovoljac il dobrovoljac je osoba koja se sama prikljuci nekoj grupaciji u izvrsavanju neke radnje zadatka i slicno, bez da se salje poziv :D,  otprilike je tako definicja za dobrovoljce,
status je kurac, za mene,  nit ga imam nit me zanima,   ja sam trebao doobuku i to mi je bio nacin,
postovanje je odnos koji neko gradi spram nekog zbog odredjenih djela i to je ok, ja mogu postovat nekog al ti ne moras i obratno, al ako nemam postovanja za nekog ne znaci da imam i nesto protiv njega, isto i kod mene treba zasluzit postovanje kao i kod tebe ili bilo koga drugog, no to je filozofija, imam nesto da te pitan na pp, pa ak si raspolozen reci

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 10/15/2016, 20:20

Leviathan2 wrote:jebemi se za jehudija  sokola i spanske borce i za isisovce, dobrovoljce u donbasu il dobrovoljce u afganistanu ideoloski ofarbana bratija, 
kao sto navedoh,  il si avanturista il placenik il budala, tri kategorije ljudi koje idu u strane zemlje ratovat
  ja nemam status dragovoljca domovinskog rata, medjutim dragovoljac il dobrovoljac je osoba koja se sama prikljuci nekoj grupaciji u izvrsavanju neke radnje zadatka i slicno, bez da se salje poziv :D,  otprilike je tako definicja za dobrovoljce,
status je kurac, za mene,  nit ga imam nit me zanima,   ja sam trebao doobuku i to mi je bio nacin,
postovanje je odnos koji neko gradi spram nekog zbog odredjenih djela i to je ok, ja mogu postovat nekog al ti ne moras i obratno, al ako nemam postovanja za nekog ne znaci da imam i nesto protiv njega, isto i kod mene treba zasluzit postovanje kao i kod tebe ili bilo koga drugog, no to je filozofija, imam nesto da te pitan na pp, pa ak si raspolozen reci
jebiga sory ja ti tu neš natipkam i onda zdimim na drugu lokaciju i tak stalno... ma nemaš beda slobodno al nemoj zamjerit ak ne odgovorim odmah iz gore navedenog razloga... stvarno u trenu odem do jednog drugog foruma ili na stranice gdje vrtlari trkeljaju....:))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 10/15/2016, 20:41

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:jebemi se za jehudija  sokola i spanske borce i za isisovce, dobrovoljce u donbasu il dobrovoljce u afganistanu ideoloski ofarbana bratija, 
kao sto navedoh,  il si avanturista il placenik il budala, tri kategorije ljudi koje idu u strane zemlje ratovat
  ja nemam status dragovoljca domovinskog rata, medjutim dragovoljac il dobrovoljac je osoba koja se sama prikljuci nekoj grupaciji u izvrsavanju neke radnje zadatka i slicno, bez da se salje poziv :D,  otprilike je tako definicja za dobrovoljce,
status je kurac, za mene,  nit ga imam nit me zanima,   ja sam trebao doobuku i to mi je bio nacin,
postovanje je odnos koji neko gradi spram nekog zbog odredjenih djela i to je ok, ja mogu postovat nekog al ti ne moras i obratno, al ako nemam postovanja za nekog ne znaci da imam i nesto protiv njega, isto i kod mene treba zasluzit postovanje kao i kod tebe ili bilo koga drugog, no to je filozofija, imam nesto da te pitan na pp, pa ak si raspolozen reci
jebiga sory ja ti tu neš natipkam i onda zdimim na drugu lokaciju i tak stalno... ma nemaš beda slobodno al nemoj zamjerit ak ne odgovorim odmah iz gore navedenog razloga... stvarno u trenu odem do jednog drugog foruma ili na stranice gdje vrtlari trkeljaju....:))
cuj to, miha vrtlar, :D legendarno :P

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by kic 10/15/2016, 21:51

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije isao radi interesa nekih. Nema to veze s interesima. Nema cak toliko ni s osobnim uvjerenjima. Definitivno nema veze s novcima. Postoji odredjena sorta ljudi kojima neda vrag mira i koji stvarno osjecaju povezanost s nekim drugim narodima ili u trenutku s ciljevima za koji se isti bore. Takvi ljudi se odluce na takav korak. Ostaje tu naravno da su ljudi koji zaginu u takvim situacijama si sami krivi sto su se doveli uopce u takvu situaciju. Ali na odreden nacin moze covjek osjecati i odredeno postovanje za ljude koji se upuste u takve stvari, neovisno od toga na kojoj se strani nalaze.

"plaćenici" su veći dio vojne povijesti nekako..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 4 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum