ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:11

michaellcmacha wrote: nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku,
Znači ,poznato ti je?

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:11

jastreb wrote:Potpuno nepotreban rat i trošenje energije na pogrešan način.

Rusi i Ukrajinci su rođena braća...Ruski nacionalistički sajtovi najioštrije osuđuju rat u Ukrajini kao bratoubilački i paradoksalni.

O tome bi Lenjin najbolje znao reći. No krivica leži u inozemnim silama.

pa znam, ruski nacionalisti osuđuju rat u ukraini, i većina(kažem većina ne svi ali većina) podržava Ukraince i hrpa ih se bori na strani Ukrainaca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:14

dva brata wrote:
jastreb wrote:Potpuno nepotreban rat i trošenje energije na pogrešan način.

Rusi i Ukrajinci su rođena braća...Ruski nacionalistički sajtovi najioštrije osuđuju rat u Ukrajini kao bratoubilački i paradoksalni.

O tome bi Lenjin najbolje znao reći. No krivica leži u inozemnim silama.

pa znam, ruski nacionalisti osuđuju rat u ukraini, i većina(kažem većina ne svi ali većina) podržava Ukraince i hrpa ih se bori na strani Ukrainaca.
I komunisti. Nego nije mi jasna uloga islamista u svemu tome. jedan dio je tu,a jedan tamo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by epikur37 15/10/2016, 16:14

U glavnom ovu ukrajinsku avanturu vode pucisti i klika sa zapada ukrajine, vecina ukrajinaca su i dalje proruski orijentirani.....no svemu ce doci kraj.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:16

jastreb wrote:
dva brata wrote:
jastreb wrote:Potpuno nepotreban rat i trošenje energije na pogrešan način.

Rusi i Ukrajinci su rođena braća...Ruski nacionalistički sajtovi najioštrije osuđuju rat u Ukrajini kao bratoubilački i paradoksalni.

O tome bi Lenjin najbolje znao reći. No krivica leži u inozemnim silama.

pa znam, ruski nacionalisti osuđuju rat u ukraini, i većina(kažem većina ne svi ali većina) podržava Ukraince i hrpa ih se bori na strani Ukrainaca.
I komunisti. Nego nije mi jasna uloga islamista u svemu tome. jedan dio je tu,a jedan tamo.

Jerbo i jedni i drugi imaju muslimansku manjinu unutar svojih granica. Lojalnost jedna i druga strana dokazuje tako da sudjeluju u svim pizdarijama nacije u kojoj zive otprilike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:17

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:  nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku,
Znači ,poznato ti je?
šta poznato majmune, pa ja sam i iznosio detaljno podatke šta i koliko su nam rusi prodali po simboličnoj cijeni....šta meni poznato... aj odi jedi govna.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:21

epikur37 wrote:U glavnom ovu ukrajinsku avanturu vode pucisti i klika sa zapada ukrajine, vecina ukrajinaca su i dalje proruski orijentirani.....no svemu ce doci kraj.
tako se i mi nadamo da će doći kraj hrvatskim izdajnicima koji bazaju od dubrovnika, preko zadra, rijeku da i ne spominjem i zagreb... svemu će doći kraj...pa i toj skupini metiljavih izdajnika... jednom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:21

jastreb wrote:
dva brata wrote:
jastreb wrote:Potpuno nepotreban rat i trošenje energije na pogrešan način.

Rusi i Ukrajinci su rođena braća...Ruski nacionalistički sajtovi najioštrije osuđuju rat u Ukrajini kao bratoubilački i paradoksalni.

O tome bi Lenjin najbolje znao reći. No krivica leži u inozemnim silama.

pa znam, ruski nacionalisti osuđuju rat u ukraini, i većina(kažem većina ne svi ali većina) podržava Ukraince i hrpa ih se bori na strani Ukrainaca.
I komunisti. Nego nije mi jasna uloga islamista u svemu tome. jedan dio je tu,a jedan tamo.
ne znam za komuniste, ali znam da su ruski nacionalisti , uglavnom na strani ukrainaca. zašto je to tako? jer je Putin doslovno uništio Ruske nacionaliste, recimo prije godinu dana je zabranio udrugu "slavenski savez" itd.. onda je njima Ukraina kao "sigurno utočište protiv Putina". Barem ovim radikalnijim nacionalistima koji su bili protiv islamizacije itd. 

Ja sam čitao jedan online site, gdje su pisali Ruski nacionalisti, kako podržavaj uUkraince, došli Srbi kako "kako možete to raditi", onda ih Rusi izvrijeđali, Srbi se pokupili.. 

najjače mi je čitam komentare, jedan Srbin piše, kako možete slaviti Ukraince pa i Hrvate, znate li da su vas Hrvati ubijali u WW2 bla bla bla. 

Kaže mu Rus, da znamo, i upravo zbog toga su Hrvati bliži Rusima nego Srbi, jer najviše Rusa su ubili sami Rusi, a Hrvati ako su ubili kojeg Rusa su prema tome bliži Rusima nego Srbi  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 15/10/2016, 16:22

zagnjojio dobrovoljac, i koga boli kurac, jel ga netko natjerao da ide, nije, jel bio spreman na posljedice, jest, o kojim vi ideoloskim sranjima raspredate, domovinski rat, srbi ustase kurci palci, ukrajina je mjkesto za potkusurivanje izmedju amera i rusa, vruci krompir u ruskom dvoristu i rusi su reagirali kako su reagirali, stvorili sukob i onda ga zamrznuli, ostalo malo varnicenja i hrpa budala koje cuce po rovovima, svakom iole s malo mozga je jasno da je to kako je miha rekao zadnji put iznudjeni korak za ruise, inace bi im se nato uselio u dvoriste a krim bi bio jebena nato utvrda sa pogledom na moskvu, ko je kriv putinu sto nije instalirao nekog svog prije puca i svaki pokusaj puca se mogao sjebat silom, ovako je mislio da ce sa janukovicem moci manipulirati a i mogao je samo nije racunao da ce janukovic uhvatiti crtu na prvi pucanj, hrvati koji su u ukrajini su cisti kreteni koji su otisli tamo jer su vidjeli da su kreteni srbi otisli na stranu ustanika iz donbasa, dakle, ne filozofirajte puno, to je samo hrpetina nadobudnih kretena

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Leviathan2 15/10/2016, 16:24

dva brata wrote:
jastreb wrote:
dva brata wrote:
jastreb wrote:Potpuno nepotreban rat i trošenje energije na pogrešan način.

Rusi i Ukrajinci su rođena braća...Ruski nacionalistički sajtovi najioštrije osuđuju rat u Ukrajini kao bratoubilački i paradoksalni.

O tome bi Lenjin najbolje znao reći. No krivica leži u inozemnim silama.

pa znam, ruski nacionalisti osuđuju rat u ukraini, i većina(kažem većina ne svi ali većina) podržava Ukraince i hrpa ih se bori na strani Ukrainaca.
I komunisti. Nego nije mi jasna uloga islamista u svemu tome. jedan dio je tu,a jedan tamo.
ne znam za komuniste, ali znam da su ruski nacionalisti , uglavnom na strani ukrainaca. zašto je to tako? jer je Putin doslovno uništio Ruske nacionaliste, recimo prije godinu dana je zabranio udrugu "slavenski savez" itd.. onda je njima Ukraina kao "sigurno utočište protiv Putina". Barem ovim radikalnijim nacionalistima koji su bili protiv islamizacije itd. 

Ja sam čitao jedan online site, gdje su pisali Ruski nacionalisti, kako podržavaj uUkraince, došli Srbi kako "kako možete to raditi", onda ih Rusi izvrijeđali, Srbi se pokupili.. 

najjače mi je čitam komentare, jedan Srbin piše, kako možete slaviti Ukraince pa i Hrvate, znate li da su vas Hrvati ubijali u WW2 bla bla bla. 

Kaže mu Rus, da znamo, i upravo zbog toga su Hrvati bliži Rusima nego Srbi, jer najviše Rusa su ubili sami Rusi, a Hrvati ako su ubili kojeg Rusa su prema tome bliži Rusima nego Srbi  lol!
lol, joda, okani se ngo nacionalista

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:27

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:  nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku,
Znači ,poznato ti je?
šta poznato majmune, pa ja sam i iznosio detaljno podatke šta i koliko su nam rusi prodali po simboličnoj cijeni....šta meni poznato... aj odi jedi govna.... ;)
Prijeći ću preko ovih tvojih uvreda i pogrda. Pa o ovome sam ja pisao prije par godina,kada su me neki derivati napadali za laž. Ja sam osobno obezbjeđivao konvoj aviona i kamiona koji su te daleke 94.godine (kolone) iz Rusije doljetali u HR. Izgleda da je to bilo za Oluju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:29

Putin prema svima unutar zemlje izgleda kao teski reformist i liberal. U usporedbi s ludjacima unutar politike iz drugih stranaka to je potpuno istina. Kod njega stvarno stoji "live and let live" shema sto se tice ponasanja unutar samih granica zemlje....do trenutka dok netko ne izadje iz gabarita normale. Onda dobije po nosu. Kao nacionalist tj po pitanju zastite interesa zemlje se postavio agresivno u vanjskoj politici. I manje-vise svi potezi koje je napravio u zadnjih 10-12 godina su u manjoj ili vecoj mjeri legitimni. Ali redovito na neciju stetu. Po pitanju Ukraine on se stvarno postavio kao Milosevic, komu drago komu krivo. Lik doslovno podrzava i naoruzava sunarodnjake u cilju cjepanja tudje zemlje......uzevsi sve nabrojano u obzir. Radi se o opasnom ludjaku kojeg treba maknuti sa vlasti na bilo koji nacin. Ono...pametan je lik i sasvim sposoban igrati na kartu razmirica koje postoje medju velikim brojem zemalja koje se nalaze pod kisobranom zemalja koje su mu glavna opozicija. Lik unutar same Rusije nema zdravu alternativu, i u usporedbi s tezim nacionalistima,komunistima i ostalim manijacima...svijet ovakav kakav je je puno sigurniji s tim ludjakom na celu Rusije nego s bilo kim drugim tko bi ga eventualno zamjenio. Kod njih ne postoji normalna politika u kojoj ce netko iskociti kroz dugogodisnji radi,ulaganja u sebe ili neki kurac. Nula bodova. Bazen s morskim psima u kojem najveca riba vlada. Ovaj je jos dobar kakvih ima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:30

ja ne vrijeđam niti omalovažavam srpske dragovoljce koji su se odlučili ići u donbas boriti se na strani prorusa, a pogotovo neću vrijeđati i omalovažavati svoju braću po oružju koji su se odlučili otići boriti na strani ukrajinaca... meni je kao i njemu samo jedan događaj u životu bio dovoljan da ukrajince simpatiziram dok sam živ.... moju glavu i glavu mojih suboraca je spasila MI-HI posada iz ukrajine i svojim vatrenim djelovanjem su nam pomogli da nastavimo dalje napredovati... šelera i njegove komandose su bezbroj puta ukrajinski piloti prevažali kud je trebalo... a da ne spominjem sve one koji su poginuli, između ostalih posadu koja je poginula dok je izvlačila ranjenike iz bihaća, i na jednoj od tih ruta bila i pogođena....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:32

MaximusDecimusMiridije wrote:Putin prema svima unutar zemlje izgleda kao teski reformist i liberal. U usporedbi s ludjacima unutar politike iz drugih stranaka to je potpuno istina. Kod njega stvarno stoji "live and let live" shema sto se tice ponasanja unutar samih granica zemlje....do trenutka dok netko ne izadje iz gabarita normale. Onda dobije po nosu. Kao nacionalist tj po pitanju zastite interesa zemlje se postavio agresivno u vanjskoj politici. I manje-vise svi potezi koje je napravio u zadnjih 10-12 godina su u manjoj ili vecoj mjeri legitimni. Ali redovito na neciju stetu. Po pitanju Ukraine on se stvarno postavio kao Milosevic, komu drago komu krivo. Lik doslovno podrzava i naoruzava sunarodnjake u cilju cjepanja tudje zemlje......uzevsi sve nabrojano u obzir. Radi se o opasnom ludjaku kojeg treba maknuti sa vlasti na bilo koji nacin. Ono...pametan je lik i sasvim sposoban igrati na kartu razmirica koje postoje medju velikim brojem zemalja koje se nalaze pod kisobranom zemalja koje su mu glavna opozicija. Lik unutar same Rusije nema zdravu alternativu, i u usporedbi s tezim nacionalistima,komunistima i ostalim manijacima...svijet ovakav kakav je je puno sigurniji s tim ludjakom na celu Rusije nego s bilo kim drugim tko bi ga eventualno zamjenio. Kod njih ne postoji normalna politika u kojoj ce netko iskociti kroz dugogodisnji radi,ulaganja u sebe ili neki kurac. Nula bodova. Bazen s morskim psima u kojem najveca riba vlada. Ovaj je jos dobar kakvih ima.


točno to. 
mislim imao sam relativno pozitivno mišljenje od njemu dok nije zasrao sa Ukrainom. 

A inače , to pokušavam reći ovim pro-ruskim trolovima, Putin je libreal prema ekonomskim i ideološkim reformama.. samo jebiga te reforme nailaze na otpor unutar Ruskog naroda, korupcija je velika itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:34

dva brata wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Putin prema svima unutar zemlje izgleda kao teski reformist i liberal. U usporedbi s ludjacima unutar politike iz drugih stranaka to je potpuno istina. Kod njega stvarno stoji "live and let live" shema sto se tice ponasanja unutar samih granica zemlje....do trenutka dok netko ne izadje iz gabarita normale. Onda dobije po nosu. Kao nacionalist tj po pitanju zastite interesa zemlje se postavio agresivno u vanjskoj politici. I manje-vise svi potezi koje je napravio u zadnjih 10-12 godina su u manjoj ili vecoj mjeri legitimni. Ali redovito na neciju stetu. Po pitanju Ukraine on se stvarno postavio kao Milosevic, komu drago komu krivo. Lik doslovno podrzava i naoruzava sunarodnjake u cilju cjepanja tudje zemlje......uzevsi sve nabrojano u obzir. Radi se o opasnom ludjaku kojeg treba maknuti sa vlasti na bilo koji nacin. Ono...pametan je lik i sasvim sposoban igrati na kartu razmirica koje postoje medju velikim brojem zemalja koje se nalaze pod kisobranom zemalja koje su mu glavna opozicija. Lik unutar same Rusije nema zdravu alternativu, i u usporedbi s tezim nacionalistima,komunistima i ostalim manijacima...svijet ovakav kakav je je puno sigurniji s tim ludjakom na celu Rusije nego s bilo kim drugim tko bi ga eventualno zamjenio. Kod njih ne postoji normalna politika u kojoj ce netko iskociti kroz dugogodisnji radi,ulaganja u sebe ili neki kurac. Nula bodova. Bazen s morskim psima u kojem najveca riba vlada. Ovaj je jos dobar kakvih ima.


točno to. 
mislim imao sam relativno pozitivno mišljenje od njemu dok nije zasrao sa Ukrainom. 

A inače , to pokušavam reći ovim pro-ruskim trolovima, Putin je libreal prema ekonomskim i ideološkim reformama.. samo jebiga te reforme nailaze na otpor unutar Ruskog naroda, korupcija je velika itd..


Ko ga jebe, treba ga maknuti i amen :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:34

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:  nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku,
Znači ,poznato ti je?
šta poznato majmune, pa ja sam i iznosio detaljno podatke šta i koliko su nam rusi prodali po simboličnoj cijeni....šta meni poznato... aj odi jedi govna.... ;)
Prijeći ću preko ovih tvojih uvreda i pogrda.  Pa o ovome sam ja pisao prije par godina,kada su me neki derivati napadali za laž. Ja sam osobno obezbjeđivao konvoj aviona i kamiona koji su te daleke 94.godine (kolone) iz Rusije doljetali u HR. Izgleda da je to bilo za Oluju.
pouzdano se sjetim da sam o tom u tom kontekstu pisao jedino ja, eto jode, i on mi se čudio, da bih ja to pisao... a da si to ti pisao ja bih se sasvim sigurno sjetio.... ali bmk, uredovno voliš izmišljati i dodavati pa jedna više ili manje.... ajd eonda blebni o kojim se količinama radi... naći ih nećeš na googlu, a ja ću ti onda reć... ;) pa i nać gdje i kad sam o tom pisao....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:36

94-e nisu dolazili avioni za Hr. Nego prije. 94-e su dosli samo helikopteri, tocnije naoruzanje i piloni. Same letjelice su dosle drugim putem u formi koja je predstavljena kao civilna :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:37

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:  nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku,
Znači ,poznato ti je?
šta poznato majmune, pa ja sam i iznosio detaljno podatke šta i koliko su nam rusi prodali po simboličnoj cijeni....šta meni poznato... aj odi jedi govna.... ;)
Prijeći ću preko ovih tvojih uvreda i pogrda.  Pa o ovome sam ja pisao prije par godina,kada su me neki derivati napadali za laž. Ja sam osobno obezbjeđivao konvoj aviona i kamiona koji su te daleke 94.godine (kolone) iz Rusije doljetali u HR. Izgleda da je to bilo za Oluju.
pouzdano se sjetim da sam o tom u tom kontekstu pisao jedino ja, eto jode, i on mi se čudio, da bih ja to pisao... a da si to ti pisao ja bih se sasvim sigurno sjetio.... ali bmk, uredovno voliš izmišljati i dodavati pa jedna više ili manje.... ajd eonda blebni o kojim se količinama radi... naći ih nećeš na googlu, a ja ću ti onda reć... ;) pa i nać gdje i kad sam o tom pisao....
Ja stojim iza svojijeh zapisa. Ti,očito to nisi vidio,ali ja sam ovdje otvorio temu o naoružavanju Hrvatske iz Rusije. A to što to ti nisi vidio...to je tvoj problem.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:40

MaximusDecimusMiridije wrote:94-e nisu dolazili avioni za Hr. Nego prije. 94-e su dosli samo helikopteri, tocnije naoruzanje i piloni. Same letjelice su dosle drugim putem u formi koja je predstavljena kao civilna :)
ma ne on nabada da je avionima dolazilo oružje i tako to... i to je točno ali on to nabada a nema pojma... došlo je 1994 i 1995 tamo do veljače... oko 150 kontejnera uglavnom topničkog streljiva i puščanog jer nam je to falilo i to smo dobili za bagatelu a sve u ispravnom stanju iful iskoristivo.... bilo je nešto i pješačkog oružja i ponešto dijelova, sveukupno oko 1500 tona... a to je nama tada puno značilo pogotovo za ono što je trebalo odigrati do kraja rata...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:42

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:94-e nisu dolazili avioni za Hr. Nego prije. 94-e su dosli samo helikopteri, tocnije naoruzanje i piloni. Same letjelice su dosle drugim putem u formi koja je predstavljena kao civilna :)
ma ne on nabada da je avionima dolazilo oružje i tako to... i to je točno ali on to nabada a nema pojma... došlo je 1994 i 1995 tamo do veljače... oko 150 kontejnera uglavnom topničkog streljiva i puščanog jer nam je to falilo i to smo dobili za bagatelu a sve u ispravnom stanju iful iskoristivo.... bilo je nešto i pješačkog oružja i ponešto dijelova, sveukupno oko 1500 tona... a to je nama tada puno značilo pogotovo za ono što je trebalo odigrati do kraja rata...
O tome pričam. Onda je to bila vojna tajna. mada su već drugi dan i vrapci pjevali o tome.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:49

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:94-e nisu dolazili avioni za Hr. Nego prije. 94-e su dosli samo helikopteri, tocnije naoruzanje i piloni. Same letjelice su dosle drugim putem u formi koja je predstavljena kao civilna :)
ma ne on nabada da je avionima dolazilo oružje i tako to... i to je točno ali on to nabada a nema pojma... došlo je 1994 i 1995 tamo do veljače... oko 150 kontejnera uglavnom topničkog streljiva i puščanog jer nam je to falilo i to smo dobili za bagatelu a sve u ispravnom stanju iful iskoristivo.... bilo je nešto i pješačkog oružja i ponešto dijelova, sveukupno oko 1500 tona... a to je nama tada puno značilo pogotovo za ono što je trebalo odigrati do kraja rata...
O tome pričam. Onda je to bila vojna tajna. mada su već drugi dan i vrapci pjevali o tome.
nije istina iz takvih tvojih upoisa i vidim da sereš i da nemaš pojma....kod nas se nije o tom govorilo...tamo sve do pred kraj 99.-e... ja sam podosta tog znao jer su moji koristili to topovsko streljivo a kasnije sam radio konvoje za kosovo i kasnije za afganistan pa sam bio u detalj upoznat sa čime smo i od kuda raspolagali....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 3 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum