ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by mutava baštarda 15/10/2016, 09:07

tamo će ići mirna reintegracija. ako je već odlučio ići boriti se i poginuti za ruske interese mogao je ići u siriju, a ne u ukrajinu gdje slijedi mirna reintegracija. rusi su pokupili što su htjeli, a ovo sirotinje iz dombasa bi koliko je moguće elegantno prepustili kijevu, uz uvijet da kijev ispuni ono što je potpisao u minsku.

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by mutava baštarda 15/10/2016, 09:22

neka su ukrajinci ulovili vlak za EU, jest da je parni i da možda neće dočekat ulazak, jer će se EU raspasti, a i jedan od oranizatora majdana i evropskog puta kijeva je izašao na prošloj stanici. neka se narod zabavlja, biti će sada i kod njih privatizacija, banderovaca, oklopnika, nevladinih udruga

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 12:41

mutava baštarda wrote:neka su ukrajinci ulovili vlak za EU, jest da je parni i da možda neće dočekat ulazak, jer će se EU raspasti, a i jedan od oranizatora majdana i evropskog puta kijeva je izašao na prošloj stanici. neka se narod zabavlja, biti će sada i kod njih privatizacija, banderovaca, oklopnika, nevladinih udruga

lol ma kakva EU pa nebi zadovoljili krtierije koje bi se iole ozbiljnije promatralo u sljedecih 200 godina. Ta zemlja ima nevidjeno problema, nema segmenta zivota koji nije u potpunosti naopako okrenut. Totalno i potpuno sjebana zemlja. Ima par djelova koji su iznimka od pravila...ali zemlja ko zemlja je kaos nevidjeni sama po sebi. Od Rusa jedino sto ih razlikuje sto kod Rusa ima autokrata koji znaju promatrati i siru sliku uz osobni dobitak. Kod njih vecinom likovi gledaju samo ovo drugo. Barem je do sada tako bilo. Kakva EU kakvi bakaraci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 12:48

Potpuno nepotreban rat i trošenje energije na pogrešan način.

Rusi i Ukrajinci su rođena braća...Ruski nacionalistički sajtovi najioštrije osuđuju rat u Ukrajini kao bratoubilački i paradoksalni.

O tome bi Lenjin najbolje znao reći. No krivica leži u inozemnim silama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by epikur37 15/10/2016, 13:05

Budala kao i oni hrvatski budalaši u azovu.....ako im se gnoji tuđu zemlju...a ono...gnoji!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 13:08

epikur37 wrote:Budala kao i oni hrvatski budalaši u azovu.....ako im se gnoji tuđu zemlju...a ono...gnoji!
To je posebna priča. Znači ono Putin je Slobo,a Krim je Knin,a Krajina Ukrajina.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by epikur37 15/10/2016, 13:10

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Budala kao i oni hrvatski budalaši u azovu.....ako im se gnoji tuđu zemlju...a ono...gnoji!
To je posebna priča. Znači ono Putin je Slobo,a Krim je Knin,a Krajina Ukrajina.

Ludilo, ali na to padaju pravaši :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 13:28

epikur37 wrote:Budala kao i oni hrvatski budalaši u azovu.....ako im se gnoji tuđu zemlju...a ono...gnoji!
da mi je samo znat šta je tebe nagnalo u tuđinu. ti zasigurno nisi ni u ludilu imao namjeru zagnojiti za ovu mrsku ti ustašiju....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by epikur37 15/10/2016, 13:42

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Budala kao i oni hrvatski budalaši u azovu.....ako im se gnoji tuđu zemlju...a ono...gnoji!
da mi je samo znat šta je tebe nagnalo u tuđinu. ti zasigurno nisi ni u ludilu imao namjeru zagnojiti za ovu mrsku ti ustašiju....

Klima, atmosferska i politička, pa i civlizacijska, ako te baš zanima.

Hrvatska je moj izbor.

Nemam ideala, ali ako bi bilo stani pani Hrvatsku bih branio ali sigurno ne bih želio ni sudjelovao u nekom napadu na RS i sličnim pravaškim amerovehabijskim pretenzijama.

A tebi ako se juriša, eno ti u maoči kolege i potegni do Sutjeske...tvoj problem.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by epikur37 15/10/2016, 13:44

Ovaj mrtzvi kut hrvatske politike prema rusiji je loš, nepotreban.

Slovenci puno bolje rade...mi se ponašamo kao jebena poljska a da nemamo nikakvog povijesnog ni političkog razloga.

Hebena Kolina i njena usprqavnica.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by RayMabus 15/10/2016, 15:07

Zaustavljen napad ukrajinske vojske na jugu DNR
Tanjug | 15. 10. 2016 - 00:53h

Napad ukrajinskih snaga bezbednosti na jugu Donjecke narodne republike je zaustavljen, a ukrajinska strana pretrpela je gubitak od višše od deset ljudi, javili su ruski mediji.

- Oružžane snage Ukrajine nastavljaju da gađaju iz minobacača položžaje ustanika i da izvode pregrupisavanje - rekao je novinarima predstavnik Ministarstva odbrane samoproglašene DNR, prenosi "Sputnjik".
Ranije je saopššteno da je četa ukrajinskih snaga bezbednosti preššla u napad na jugu DNR i da je pet vojnika poginulo.
- Napad protivnika je zaustavljen, ali ukrajinska vojska i dalje puca iz minobacača kalibra 120 i 82 milimetra. Protivnik izvodi pregrupisavanje i pokuššava da evakuišše svoje ubijene i ranjene - saopšštio je predstavnik vojnog resora DNR.
On je, prethodno, istakao da su ukrajinske jedinice prekrššile svoje obaveze o prekidu vatre.
- Nakon artiljerijske vatre uz primenu oružžja kalibra 152 mm, neprijateljske jedinice preššle su u napad snagama do jedne peššadijske jedinice u naseljenom mestu Lenjinskog na jugu Donjecke oblasti“ - izjavio je predstavnik Ministarstva odbrane DNR.

http://www.blic.rs/vesti/svet/zaustavljen-napad-ukrajinske-vojske-na-jugu-dnr/3ylsccv
RayMabus
RayMabus

Posts : 176034
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 15:34

Nije isao radi interesa nekih. Nema to veze s interesima. Nema cak toliko ni s osobnim uvjerenjima. Definitivno nema veze s novcima. Postoji odredjena sorta ljudi kojima neda vrag mira i koji stvarno osjecaju povezanost s nekim drugim narodima ili u trenutku s ciljevima za koji se isti bore. Takvi ljudi se odluce na takav korak. Ostaje tu naravno da su ljudi koji zaginu u takvim situacijama si sami krivi sto su se doveli uopce u takvu situaciju. Ali na odreden nacin moze covjek osjecati i odredeno postovanje za ljude koji se upuste u takve stvari, neovisno od toga na kojoj se strani nalaze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 15:57

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije isao radi interesa nekih. Nema to veze s interesima. Nema cak toliko ni s osobnim uvjerenjima. Definitivno nema veze s novcima. Postoji odredjena sorta ljudi kojima neda vrag mira i koji stvarno osjecaju povezanost s nekim drugim narodima ili u trenutku s ciljevima za koji se isti bore. Takvi ljudi se odluce na takav korak. Ostaje tu naravno da su ljudi koji zaginu u takvim situacijama si sami krivi sto su se doveli uopce u takvu situaciju. Ali na odreden nacin moze covjek osjecati i odredeno postovanje za ljude koji se upuste u takve stvari, neovisno od toga na kojoj se strani nalaze.
za pretpostaviti je, lako je moguće, da mu je glave došao naš denis šeler, jedan od hrvatskih dragovoljaca koji se nalazi u sastavu Azov postrojbi... inače je jedan od ponajboljih svestranih topnika, jer su naši komandosi, a on je bio komandos, bili obučeni za rukovanje i vatreno djeovanje iz velikog broja artiljerijskih oružja i oruđa i on je vrlo brzo u Azov-u dogurao do vrlo visoke pozicije u zapovjednom lancu.... taj moj, naš Pena je bio vrhunski ratnik, od početka do kraja rata, između ostalog ratovao je kao dragovoljac i u ime ovog ološara epija u njegovoj BiH, dok je ološar odmarao u mrskoj mu hrvatskoj, vjerojatno je bio najvjerniji i najčasniji vođa bbb navijača, i općenito je iznimno pošten i častan čovjek, i doslovno mi se smuči kad sam u prilici čitati uvrede na njegov račun od strane gamadi kakav je ovaj metilj iz tuzle....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:01

michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nije isao radi interesa nekih. Nema to veze s interesima. Nema cak toliko ni s osobnim uvjerenjima. Definitivno nema veze s novcima. Postoji odredjena sorta ljudi kojima neda vrag mira i koji stvarno osjecaju povezanost s nekim drugim narodima ili u trenutku s ciljevima za koji se isti bore. Takvi ljudi se odluce na takav korak. Ostaje tu naravno da su ljudi koji zaginu u takvim situacijama si sami krivi sto su se doveli uopce u takvu situaciju. Ali na odreden nacin moze covjek osjecati i odredeno postovanje za ljude koji se upuste u takve stvari, neovisno od toga na kojoj se strani nalaze.
za pretpostaviti je, lako je moguće, da mu je glave došao naš denis šeler, jedan od hrvatskih dragovoljaca koji se nalazi u sastavu Azov postrojbi... inače je jedan od ponajboljih svestranih topnika, jer su naši komandosi, a on je bio komandos, bili obučeni za rukovanje i vatreno djeovanje iz velikog broja artiljerijskih oružja i oruđa i on je vrlo brzo u Azov-u dogurao do vrlo visoke pozicije u zapovjednom lancu.... taj moj, naš Pena je bio vrhunski ratnik, od početka do kraja rata, između ostalog ratovao je kao dragovoljac i u ime ovog ološara epija u njegovoj BiH, dok je ološar odmarao u mrskoj mu hrvatskoj, vjerojatno je bio najvjerniji i najčasniji vođa bbb navijača, i općenito je iznimno pošten i častan čovjek, i doslovno mi se smuči kad sam u prilici čitati uvrede na njegov račun od strane gamadi kakav je ovaj metilj iz tuzle....
Svaka mu čast za učešće u Domovinskom ratu,ali za sudjelovanje u ratu protiv Rusa..., pale
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:01

evo i KICu poruka... bio bi red da ako ništa likove poput ovog iz tuzle upozoriš da nemaju pravo za hrvatske ratne veterane poput šelera govoriti da su hrvatski budalaši, jer ti ljudi su davno prije nego što su otišli u ukrajinu bili dragovoljci u njegovoj domicilnoj zemlji i borili se za njega i njegov komad neba nad glavom....dok je smrad ko zadnja pička pobjegao u šelerovu hrvatsku i iz nje se sprdao i ismijavao budalaše koji ginu pokušavajući između ostalog spasiti i njegov dom....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:04

Tko god je išao u AZOV za mene je budalaš. Može biti i da ga je bijeda i neimaština natjerala na to,ali ići ondje za interese američkog imperijalizma,za mene je totalno ludilo.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 16:06

jastreb wrote:Tko god je išao u AZOV za mene je budalaš. Može biti i da ga je bijeda i neimaština natjerala na to,ali ići ondje za interese američkog imperijalizma,za mene je totalno ludilo.


S druge strane da su otisli se boriti na drugu stranu, bili bi to neopjevani heroji vrijedni svake časti koji se bore za goloruk narod protiv svirepih hordi iz Kijeva i Americkog Imperijalizma :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:08

MaximusDecimusMiridije wrote:
jastreb wrote:Tko god je išao u AZOV za mene je budalaš. Može biti i da ga je bijeda i neimaština natjerala na to,ali ići ondje za interese američkog imperijalizma,za mene je totalno ludilo.


S druge strane da su otisli se boriti na drugu stranu, bili bi to neopjevani heroji vrijedni svake časti koji se bore za goloruk narod protiv svirepih hordi iz Kijeva i Americkog Imperijalizma :)
Tko želi nešto....Treba otići u borbu protiv ISIL-a. To je ,po meni,jedina,opravdana borba u ovom trenutku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by michaellcmacha 15/10/2016, 16:09

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Nije isao radi interesa nekih. Nema to veze s interesima. Nema cak toliko ni s osobnim uvjerenjima. Definitivno nema veze s novcima. Postoji odredjena sorta ljudi kojima neda vrag mira i koji stvarno osjecaju povezanost s nekim drugim narodima ili u trenutku s ciljevima za koji se isti bore. Takvi ljudi se odluce na takav korak. Ostaje tu naravno da su ljudi koji zaginu u takvim situacijama si sami krivi sto su se doveli uopce u takvu situaciju. Ali na odreden nacin moze covjek osjecati i odredeno postovanje za ljude koji se upuste u takve stvari, neovisno od toga na kojoj se strani nalaze.
za pretpostaviti je, lako je moguće, da mu je glave došao naš denis šeler, jedan od hrvatskih dragovoljaca koji se nalazi u sastavu Azov postrojbi... inače je jedan od ponajboljih svestranih topnika, jer su naši komandosi, a on je bio komandos, bili obučeni za rukovanje i vatreno djeovanje iz velikog broja artiljerijskih oružja i oruđa i on je vrlo brzo u Azov-u dogurao do vrlo visoke pozicije u zapovjednom lancu.... taj moj, naš Pena je bio vrhunski ratnik, od početka do kraja rata, između ostalog ratovao je kao dragovoljac i u ime ovog ološara epija u njegovoj BiH, dok je ološar odmarao u mrskoj mu hrvatskoj, vjerojatno je bio najvjerniji i najčasniji vođa bbb navijača, i općenito je iznimno pošten i častan čovjek, i doslovno mi se smuči kad sam u prilici čitati uvrede na njegov račun od strane gamadi kakav je ovaj metilj iz tuzle....
Svaka mu čast za učešće u Domovinskom ratu,ali za sudjelovanje u ratu protiv Rusa..., pale
maxo je donekle objasnio poriv koji ga je naveo da ode u ukrajinu, ali samo donekle.... ja se sjećam kad je odlazio razgovarali smo i nije mi bilo drago što ide jer je jedan od rijetkih preživjelih istinskih heroja domovinskog rata, nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku, ali je prevagnulo učešće ukrajinskih dragovoljaca u našim postrojbama prvenstveno zrakoplovnim....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by L'âme 15/10/2016, 16:09

MaximusDecimusMiridije wrote:
jastreb wrote:Tko god je išao u AZOV za mene je budalaš. Može biti i da ga je bijeda i neimaština natjerala na to,ali ići ondje za interese američkog imperijalizma,za mene je totalno ludilo.


S druge strane da su otisli se boriti na drugu stranu, bili bi to neopjevani heroji vrijedni svake časti koji se bore za goloruk narod protiv svirepih hordi iz Kijeva i Americkog Imperijalizma :)
sad i ti sitnicaris..pusti, laksi je zivot u zabludi :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by jastreb 15/10/2016, 16:11

michaellcmacha wrote: nije mu bilo svejedno jer i on zna koliko su rusi materijalno tehnički pomogli našu vojsku,
Znači ,poznato ti je?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  - Page 2 Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum