ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by RayMabus 14/10/2016, 20:42

Srpski dobrovoljac u armiji "Donjecke Narodne Republike" Vladimir Stanimirović poginuo je prošlog petka kod Kominterneva od ukrajinske artiljerijske vatre.

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  112161_srbin_f

Vladimir Stanimirović je došao u Novorusiju u septembru 2014, tu se oženio i pre pola godine dobio sina, piše portal Ruserbia, a prenosi RTS.
- Vladimir je bio među prvima koji je stigao u Donbas, bio je hrabar, ali i disciplinovan vojnik - priča o njemu njegov zemljak i saborac Dejan Berić.

Pre dolaska u Donbas, Vladimir Stanimirović je u Srbiji bio na službi u bezbednosnoj zoni uz administrativnu liniju s Kosovom, navodi ruski portal. 

Vladimir Stanimirović će biti sahranjen u nedelju na groblju u Amevrosijevki.

http://www.informer.rs/vesti/srbija/97317/NEK-VECNA-SLAVA-Ovo-srpski-dobrovoljac-Vladimir-Stanimirovic-koji-poginuo-Donbasu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 14/10/2016, 20:55

Nie prvi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by dijagram 14/10/2016, 20:57

tko je na aparatima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 14/10/2016, 21:15

žrtva fašizma i ustaškog noža u kijevu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 14/10/2016, 22:52

Evo suza mi kanu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by dijagram 14/10/2016, 22:52

tre911 wrote:Evo suza mi kanu...
kako mi nismo tamo,mora da ga je yoda:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 14/10/2016, 22:57

dijagram wrote:
tre911 wrote:Evo suza mi kanu...
kako mi nismo tamo,mora da ga je yoda:)
Ja sumnjam na epija jer stalno glumi da je neki prorus a u stvari je ustaša od glave do pete! Epi ili juda ili yoda, četvrte opcije nema B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by dijagram 14/10/2016, 23:12

tre911 wrote:
dijagram wrote:
tre911 wrote:Evo suza mi kanu...
kako mi nismo tamo,mora da ga je yoda:)
Ja sumnjam na epija jer stalno glumi da je neki prorus a u stvari je ustaša od glave do pete! Epi ili juda ili yoda, četvrte opcije nema B-)
:D  a nista, tko bude dodijelit cemo mu kakvu lentu,medalju, nek se zna:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 14/10/2016, 23:19

dijagram wrote:
tre911 wrote:
dijagram wrote:
tre911 wrote:Evo suza mi kanu...
kako mi nismo tamo,mora da ga je yoda:)
Ja sumnjam na epija jer stalno glumi da je neki prorus a u stvari je ustaša od glave do pete! Epi ili juda ili yoda, četvrte opcije nema B-)
:D  a nista, tko bude dodijelit cemo mu kakvu lentu,medalju, nek se zna:)
Epiju i yodi lentu, judi blentu, čisto onako da ih razdvojimo po iq B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 00:00

Kojih isto tamo budala ima. Ali epski....apsolutno epski slucaj je dvojice Spanjolaca (za treceg putnika nisam siguran sto je bio). Isli ratovati za Ruse tamo, i sad koji mora biti sklop u glavi tu...ja to ne znam. Ali jebote. Love na kraju avion za kuci ici i zapute se autom u Kiev. Likove prepoznalo i uapsilo. Jednoga je izvukla Spanjolska kao drzava...uz obecanje da ce ga sami zatvoriti a i predocili su papire da je lik psihicki nestabilan. Drugoga nedaju Ukrainci. Sudit ce mu samo je pitanje zasto. Rusi ga nisu ukljucili u rasprave o razmjenama jer deal za razmjene ne vrijedi za strane borce :) koje pravosudje odmetnute pokrajine ne definira kao vlastite borce, a pravosudje Ukraine ih konta pod teroriste koji rade nered u Ukraini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 00:26

MaximusDecimusMiridije wrote:Kojih isto tamo budala ima. Ali epski....apsolutno epski slucaj je dvojice Spanjolaca (za treceg putnika nisam siguran sto je bio). Isli ratovati za Ruse tamo, i sad koji mora biti sklop u glavi tu...ja to ne znam. Ali jebote. Love na kraju avion za kuci ici i zapute se autom u Kiev. Likove prepoznalo i uapsilo. Jednoga je izvukla Spanjolska kao drzava...uz obecanje da ce ga sami zatvoriti a i predocili su papire da je lik psihicki nestabilan. Drugoga nedaju Ukrainci. Sudit ce mu samo je pitanje zasto. Rusi ga nisu ukljucili u rasprave o razmjenama jer deal za razmjene ne vrijedi za strane borce :) koje pravosudje odmetnute pokrajine ne definira kao vlastite borce, a pravosudje Ukraine ih konta pod teroriste koji rade nered u Ukraini.
Ostaviše ih braća rusi i braća srbi na čistini kako i zaslužuju :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 01:17

nakon što se ratovali za Ruse, išli u Kijev na avion.. haha

mislim, imaju li išta inteligencije u glavi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 01:20

inače toga luzera što je zadržan u Ukraini, prvo će ga ukrainski KGB/SBU izmasirati dobro,  a onda će dobiti 15godina zatvora u Ukrainskim zatvorima.. inače Ruski zatvori u sibiru su  hoteli sa 5 zvjezdica prema ukrainskim zatvorima , još kada ga stave u prypat kraj černobila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Riplex 15/10/2016, 01:20

Genocid? scratch

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 01:24

Ljudi koji se upuste u takve stvari rade nevidjene stvari. Rusi su imali problema s dosta tih likova koji su se pojavili....masa njih voli se reklamirati kao ono...."ja,politicka agenda,velika faca...gle me ratujem"...pa se raskrevelji na nekoj slici i ono napise ja taj i taj tu i tu u toliko i toliko sati i slicna sranja. Uvali gomilu drugih u probleme jer ovi raspisu potjernice itd. A ovo su neki zesci debili bili sta ih je uhvatilo. Doduse bilo je i s druge strane svega. Dodju i ono...neznaju ni sami zasto su dosli i sta rade. Isto se slikavaju objavljuju sve i svasta...pa ubiju boga vlastiti suborci u njima i potjeraju ih doma itd. Bio je onaj Samuil ili kakoli. Sta se slikao kao kad je tek u pocetcima sve bilo u uniformi s oruzjem itd...pa onda ga uhapsi u Bjelorusiji na temelju neke tjeralice kad je pratio nogometni klub Cherno More...(pustilo ga pa se napizdili rusi)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 01:24

Riplex wrote:Genocid? scratch
Jel i tebi suza kanula? Meni je i ne stidim se priznati :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Guest 15/10/2016, 01:25

dva brata wrote:inače toga luzera što je zadržan u Ukraini, prvo će ga ukrainski KGB/SBU izmasirati dobro,  a onda će dobiti 15godina zatvora u Ukrainskim zatvorima.. inače Ruski zatvori u sibiru su  hoteli sa 5 zvjezdica prema ukrainskim zatvorima , još kada ga stave u prypat kraj černobila

A ja mislim da ce ga drzati neko vrijeme cisto ono da javnost zaboravi na njega, onda ce ga pod radarom prepustit Spanjolcima. Cisto moje misljenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by omni 15/10/2016, 01:42

Tko je taj? Pjevac, glumac, ucesnik reality-ja? Jes nasao kako ce postat poznat a toliko drugih prilika ima.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Regoč 15/10/2016, 08:24

Nek je poginuo, tomu je vodio njegov život.

_________________
 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by mutava baštarda 15/10/2016, 09:07

tamo će ići mirna reintegracija. ako je već odlučio ići boriti se i poginuti za ruske interese mogao je ići u siriju, a ne u ukrajinu gdje slijedi mirna reintegracija. rusi su pokupili što su htjeli, a ovo sirotinje iz dombasa bi koliko je moguće elegantno prepustili kijevu, uz uvijet da kijev ispuni ono što je potpisao u minsku.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

 Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu  Empty Re: Srpski dobrovoljac poginuo u Donbasu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum