ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dijagram 10/8/2016, 13:43

Nadam se da slijedi promaknuce u visi cin.
Ipak je ovo bila akcija od nacionalne vaznosti.

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 13:44

Ja sam protiw nasilja generalno. Wiše sam onaj tip priče žiwi i pusti druge da žiwe a onda ja sjedim u kafiču i dođe kreten pa me uznemirawa. Onda se ja prebačim na drugi stol i on za menom i onda se ja dignem i oču otič a on me zgrabi da me zaustawi.

Greška sine greška.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 13:46

RayMabus wrote:Ja sam protiw nasilja generalno. Wiše sam onaj tip priče žiwi i pusti druge da žiwe a onda ja sjedim u kafiču i dođe kreten pa me uznemirawa. Onda se ja prebačim na drugi stol i on za menom i onda se ja dignem i oču otič a on me zgrabi da me zaustawi.

Greška sine greška.
Slična stwar je i u kuči : ona maltretira psihički ja u drugu prostoriju  ona za menom ja u drugu prostoriju opet , ona za menom ja wanka , ja dođem izwanka ona me čeka na wratima da me maltretira psihički ......ja unutra ona za mnom .....greška čerče greška.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 13:47

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja sam protiw nasilja generalno. Wiše sam onaj tip priče žiwi i pusti druge da žiwe a onda ja sjedim u kafiču i dođe kreten pa me uznemirawa. Onda se ja prebačim na drugi stol i on za menom i onda se ja dignem i oču otič a on me zgrabi da me zaustawi.

Greška sine greška.
Slična stwar je i u kuči : ona maltretira psihički ja u drugu prostoriju  ona za menom ja u drugu prostoriju opet , ona za menom ja wanka , ja dođem izwanka ona me čeka na wratima da me maltretira psihički ......ja unutra ona za mnom .....greška čerče greška.
A onda ide bum tres naglawačke iz kuče , roba i njene stwari za njom.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:10

Najbolje ne imat danas sa niti jednom posla. One imaju prewelika očekiwanja , 90% nije razumno , misle da im u žiwotu mora teč mlijed i mlijeko pa ako nije tako ide ključanje u zdraw mozak i nikad joj ništa nije po wolji.

Šta wiše ti uzmičeš onda to čita kao : meni su otworena wrata da nastawi pa ide za tobom i neda ti mira.

Jbga il češ puknit owako il onako a onda to štaš joj polomit swe koštiče na tijelu manja je šteta od toga da ti pukneš psihički ka čwrčak jer očeš pored takwe ( emaničipirane kenje ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:16

Ja kad sam posta punoljetan wozija sam karapane , dwi kune u đepu sa ima i to bi zaradija negdi .....one danas čača mater kupe nowi auto a ona nema niti 22 godine ono , plačaju im fakultete , doma ima sobu i najnowiji iphone ......pa ta nije u žiwotu sendwič naprawila a kad se uda a to mora bit netko tko njoj paše kako ona je zamislila onda ako nije kako je naučila doma od malih nogu moš se hebat.

To ti je to. Neš s takwom na zelenu granu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dijagram 10/8/2016, 14:21

RayMabus wrote:Ja kad sam posta punoljetan wozija sam karapane , dwi kune u đepu sa ima i to bi zaradija negdi .....one danas čača mater kupe nowi auto a ona nema niti 22 godine ono , plačaju im fakultete , doma ima sobu i najnowiji iphone ......pa ta nije u žiwotu sendwič naprawila a kad se uda a to mora bit netko tko njoj paše kako ona je zamislila onda ako nije kako je naučila doma od malih nogu moš se hebat.

To ti je to. Neš s takwom na zelenu granu.
Sve tocno.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:26

dijagram wrote:
RayMabus wrote:Ja kad sam posta punoljetan wozija sam karapane , dwi kune u đepu sa ima i to bi zaradija negdi .....one danas čača mater kupe nowi auto a ona nema niti 22 godine ono , plačaju im fakultete , doma ima sobu i najnowiji iphone ......pa ta nije u žiwotu sendwič naprawila a kad se uda a to mora bit netko tko njoj paše kako ona je zamislila onda ako nije kako je naučila doma od malih nogu moš se hebat.

To ti je to. Neš s takwom na zelenu granu.
Sve tocno.
I šta ti je najgore to čak nisu ni u wečini slučajewa čure iz nekih ekstra bogatih obitelji nego neki srednji sloj ( ono ja imam par stanowa  ja spadam u taj bogati sloj ) al ono kčerkiča kupit če mama tata motor , auto swe šta treba , fakultet platit neka nam dijete studira , frižider je tu , ima swoju sobu . to tako od malih nogu , ta sendwič u žiwotu sebi nije naprawila , iphone je ono plafon njenog swijeta , wisoka ljestwiča , hwata doktore , lowaše , glumata nešto ....to oženi i ako nije po njenome i nisi ispunija njena očekiwanja sine moš se hebat.

To sine sendwič u žiwotu sebi nije naprawilo a kamo li šta drugo ....ručak i to ..sendwič to sebi u žiwotu nije naprawilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dijagram 10/8/2016, 14:27

RayMabus wrote:
dijagram wrote:
RayMabus wrote:Ja kad sam posta punoljetan wozija sam karapane , dwi kune u đepu sa ima i to bi zaradija negdi .....one danas čača mater kupe nowi auto a ona nema niti 22 godine ono , plačaju im fakultete , doma ima sobu i najnowiji iphone ......pa ta nije u žiwotu sendwič naprawila a kad se uda a to mora bit netko tko njoj paše kako ona je zamislila onda ako nije kako je naučila doma od malih nogu moš se hebat.

To ti je to. Neš s takwom na zelenu granu.
Sve tocno.
I šta ti je najgore to čak nisu ni u wečini slučajewa čure iz nekih ekstra bogatih obitelji nego neki srednji sloj ( ono ja imam par stanowa  ja spadam u taj bogati sloj ) al ono kčerkiča kupit če mama tata motor , auto swe šta treba , fakultet platit neka nam dijete studira , frižider je tu , ima swoju sobu . to tako od malih nogu , ta sendwič u žiwotu sebi nije naprawila , iphone je ono plafon njenog swijeta , wisoka ljestwiča , hwata doktore , lowaše , glumata nešto ....to oženi i ako nije po njenome i nisi ispunija njena očekiwanja sine oš se hebat.

To sine sendwič u žiwotu sebi nije naprawilo a kamo li šta drugo ....ručak i to ..sendwič to sebi u žiwotu nije naprawilo.
Takvima se nikada nisam svidjao, tko zna zasto:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:34

Ma sine mili da to bar ima para pa bi ja rekao ima ženska neku logistiku na osnowu koje glumi to .....ti nju rastawiš na dijelowe kad je njena imowina u pitanju dobiješ : auto koje su joj kupili roditelji , sobu u roditeljskoj kuči koja opet nije njena nego ide bratu tj ona tu ima sao swoju sobu al to joj i je dowoljno , ewentualno neki liwi fakultet i ..........ogromna očekiwanja da joj žiwot bude kakwi je naučila od malih nogu.

A znaš šta je naučila kad sebi sendwič nije u žiwotu naprawila nego su joj ga radili drugi ( tata , mama , baka , djed ).

Ajde moj čoiče uwali se ti nekome drugome u kuču i nek te neko drugi ženi i naprawi djete jer owo ti je siguran rečept za shranja ako nisi doktor , lowaš i ne misliš trpit njene mušiče.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:43

I to su wam te ženke a kad krahira natalitet onda če uprawo roditelji istih nahebat jer če ostat bez pemzija a owu če muž škartat pa če se wratit u tu sobiču čači i materi na grbači jer jedino to i zna.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by neva 10/8/2016, 15:01

RayMabus wrote:pa ako nije tako ide ključanje u zdraw mozak 
onda se ti zbilja nemaš čega bojati :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:11

Neve wrote:
RayMabus wrote:pa ako nije tako ide ključanje u zdraw mozak 
onda se ti zbilja nemaš čega bojati :P
Prijetnja je na tijelu.

Briši.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by neva 10/8/2016, 15:17

bježim.. zvizzz Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 T3609
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:18

Prijetnja je na tijelu.

Briši.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 W21ktkqTURBXy9lMjY5NGJkYTY3OWQ5YmVhMDVhNmZhYTAwNGEzZmQ4My5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Menadžerku Gugla usmrtio SERIJSKI UBICA? Dve mlade Njujorčanke ubijene dok su džogirale
Daily mail , I.Z.K. , | 10. 08. 2016 - 14:09h
| Komentara: 1
U roku od nedelju dana ubijene su dve mlade, uspešne i atraktivne Njujorčanke dok su džogirale, zbog čega policija ispituje mogućnost da se radi o serijskom ubici.


http://www.blic.rs/vesti/svet/menadzerku-gugla-usmrtio-serijski-ubica-dve-mlade-njujorcanke-ubijene-dok-su/c64jcy2

I pazi kamo hodaš.



Dvije manje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:20

Neve wrote:bježim.. zvizzz Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 T3609
Neceš daleko.

Nađeno 67 migranata, moguće vraćanje u Tursku
Tanjug | 10. 08. 2016 - 10:24h

Grčka obalska straža otkrila grupu od 67 migranata koji su se krili u brodiću koji je plovio Egejskim morem, saopstile su danas grčke vlasti.

http://www.blic.rs/vesti/svet/nadeno-67-migranata-moguce-vracanje-u-tursku/1vpvxcq
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:23

Slabo ste procijenile i podcijenile neprijatelja kojeg ste same izazvale i stvorile.

Prvo tu su dva lika ; jedan je nešto kao Sokrat a to sam ja a drugi je nešto kao Vlad Tepeš.

Taj dvojac u paru ce vas izbrisat sa lica zemlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by neva 10/8/2016, 15:28

joj nemoj me više plašit', već sam umrla od straha dramaqueen
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:29

Neve wrote:joj nemoj me više plašit', već sam umrla od straha dramaqueen
Akoš iskreno ja ne smatram da ti spadaš u owe emanicipirane kenje tako da mi se owakvi razgowori s tobom niti ne vode.

Ne generaliziram.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:33

Ja njušim ljude i ne generaliziram. AKo ja kod nekoga ne nanjušim smrad onda samo prođem pored te osobe. Ne zanima me.

Pet minuta je meni dovoljno za nušenje.

Bilo koga od vas pa makar vas ne vidio uživo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:35

Sarajlija Damir Zolota (26) spada u samo 0,001 posto ljudi na kugli zemaljskoj kugli s prirođenom osobinom za "čitanje" drugih osoba. To mu je, uz diplomu psihologije na Američkom koledžu u Beču, omogućilo da se nađe u timu čuvenog Paula Ekmana, svjetski priznatog eksperta za proučavanja osjećanja i emocija.
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=293&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fnovosti%2Fbih%2Fclanak%2Fid%2F322276%2Fdamira-zolotu-traze-sve-policije-svijeta-terorista-cu-procitati-za-tri-sekunde&referer=http%3A%2F%2Fwww.google.hr%2Furl%3Fsa%3Dt%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dweb%26cd%3D1%26ved%3D0ahUKEwjlrreblrfOAhWJrxoKHd8OBGkQFggZMAA%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.slobodnadalmacija.hr%252Fnovosti%252Fbih%252Fclanak%252Fid%252F322276%252Fdamira-zolotu-traze-sve-policije-svijeta-terorista-cu-procitati-za-tri-sekunde%26usg%3DAFQjCNEzC_O8dxMgQ4eG_UOzqqd22pTpPw%26bvm%3Dbv.129389765%2Cd
Zolota danas radi u njegovom bečkom odjelu kao psihološki profiler, stručnjak za čitanje mikroekspresija lica i govora tijela, nešto kao humana verzija - detektora laži. Nakon što je profesionalno stasao pod Ekmanovim mentorstvom u stanju je u samo tri do pet sekundi pročitati bilo koga, a neznatno više da vrlo pouzdano ustanovi govorili li taj istinu ili laž.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/bih/clanak/id/322276/damira-zolotu-traze-sve-policije-svijeta-terorista-cu-procitati-za-tri-sekunde

Meni treba pet minuta da svakoga od vas pročitam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176058
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 4 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum