ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:20

Regoč wrote:
maggie13 wrote:slažem se s tobom u svezi nasilja, na obje strane..to bi trebalo strogo kažnjavat.
E, kad to nije isto. Muškarac, budući da je jači u rukama, namlati ženu pa je trag jasan i dokazi su lako predočivi na sudu. Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić. Nema tu pravde pa zato muškarci, kad im prekipi, jednostavo roknu ženu jer nemaju drugoga izlaza ako žele sačuvati psihičko zdravlje.
Rastavi se jer nasilje onda znaci ovo : želim te kontrolirat pa makar upotrijebio i fizicku prisilu.

Rastavi se.

A ona neka sluša Zabranjeno Pušenje do kraja života :


RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:25

Najjaci opstaju a najaci su oni koji podignu svoje znanje u svijetu u kojem živimo.

Dao sam generalni recept za neke stvari tako je i u ovim stvarima.

Evo tema :


Znanje , odgovornost i kontrola

DIo teksta :


Izlaz iz apatije ili neaktivnosti je ZNATI nešto o tome , preuzeti nešto odgovornosti za svoje stanje i situaciju u kojoj se osoba nalazi , i KONTROLIRATI samoga sebe do točke kad je kontrola postavljena u postojeću situaciju kako bi ta situacija krenula u pravom smjeru. Treba DOZNATI zašto su stvari krenule krivim smjerom , preuzeti ODGOVORNOST za to i KONTROLIRATI situaciju da bi se je usmjerilo prema idealnoj sceni.

Malo – pomalo , čovjek može sve izvesti na pravi put.

POVEĆAVAJUĆI ZNANJE u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI ODGOVORNOST u svim područjima života.

POVEĆAVAJUĆI KONTROLU u svim područjima života.

Raščlanite li bilo koju situaciju prema ovoj osnovi , općenito ćete uspjeti.

...


A znanje su podaci.

Evo vam jedan novi za koji vjerovatno niste znali :


Anita prema hrvatskom zakonu ima pravo na pola imovine koju su stekli u braku. Eventualno dokazivanje preljuba ne utječe na podjelu imovine.

http://www.24sata.hr/show/anita-lovren-izracunala-da-joj-pripada-cak-30-milijuna-kuna-486428

U prevodu ženska se može hebavat okolo i to snimit i javno pokazati i sad se misli šta ceš jer ako pređeš preko toga ona je gazda a ti moraš slušat a ona ce se otvoreno hebavat okolo ili rastava a ona opet ima pravo na pola bez obzira šta je ona napravila cin koji je vodio ka rastavi braka.

Pamet u glavu.

Ne ženi ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 14:31

Regoč wrote:Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić..
..ili počinješ prekomjerno i neselektivno koristit slovo "duplo ve".

To zlostavljanje pogađa taj centar u mozgu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:32

udba wrote:
Regoč wrote:Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić..
..ili počinješ prekomjerno i neselektivno koristit slovo "duplo ve".

To zlostavljanje pogađa taj centar u mozgu.
Ili nauciš mlatit tako da ne ostaju dokazi.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 A44e25cef17b1f22b8d4df5366a8a101


Nek je onda eshumiraju i traže dokaze ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 14:36

RayMabus wrote:
udba wrote:
Regoč wrote:Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić..
..ili počinješ prekomjerno i neselektivno koristit slovo "duplo ve".

To zlostavljanje pogađa taj centar u mozgu.
Ili nauciš mlatit tako da ne ostaju dokazi.
jebi ga, ja sam svoje kod kuće odgajao da se nikad ne tuku
ispod pojasa, nego samo čistim udarcima u glavu, tako da ne mogu srat i lagat kad kući provodim istražne radnje.

Ako laže koza ne laže rog, ne može mi reć "nisam ga ni pipnula (brata svog), a malome usne ko Vučiću i oko plavo.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:36

NIsu vas ništa ucili u školi ?

Gorenje ......goriva tvar , kisik koji podržava gorenje i visoka temperatura.

Nema dokaza.

Burn bejbe burn.

Rastava obavljena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:38

udba wrote:
RayMabus wrote:
udba wrote:
Regoč wrote:Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić..
..ili počinješ prekomjerno i neselektivno koristit slovo "duplo ve".

To zlostavljanje pogađa taj centar u mozgu.
Ili nauciš mlatit tako da ne ostaju dokazi.
jebi ga, ja sam svoje kod kuće odgajao da se nikad ne tuku
ispod pojasa, nego samo čistim udarcima u glavu, tako da ne mogu srat i lagat kad kući provodim istražne radnje.

Ako laže koza ne laže rog, ne može mi reć "nisam ga ni pipnula (brata svog), a malome usne ko Vučiću i oko plavo.
Prljavi igrju prljavu.

Ako te netko udara ispod pojasa udari ti njega sto puta jace.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:40

Ja kad ratujem ne ratujem po ženevskim konvenkcija a tako di je bilo gdje gdje želiš s menom uci u rat pa i ovako žena u braku.

Spremi se cerce na svašta.

Mogla bi caša benzine ti doletit u tijelo a nakon toga i visoka temperatura.

KRAJ RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 14:43

RayMabus wrote:Ja kad ratujem ne ratujem po ženevskim konvenkcija a tako di je bilo gdje gdje želiš s menom uci u rat pa i ovako žena u braku.

Spremi se cerce na svašta.

Mogla bi caša benzine ti doletit u tijelo a nakon toga i visoka temperatura.

KRAJ RASPRAVE.
Testiro  ja punici, ali ne na otvorenom sukobu nego onako, dok je gledala tursku seriju. I znaš da nafta ne gori? Čisti dizel ne valja koristit, jebate ugasilo mi šibicu. Nisam zna da dizelon možeš gasit požar.

Moram vidit kako vunkcionira s mješavinom 4% za flaksericu, pa da ispadne nesretan slučaj, kao dok je kurblala flaksericu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:46

Ovo šta je ova Anita Lovren napravila ovom Dejanu a to je ženska ga namjerno javno sramoti i to ( luda ženska niti na djecu ne misli ) ja bi je jednostavno zapali.

Ne bi bila više onako lijepa i to bi joj bila najveca kazna do kraja života ako preživi.

Moš ti zahebavat normalne umove ne i nenormalne.

AJ VOZDRA.



  • 1 Podrijetlo nadimka
  • 2 Životopis

    • 2.1 Mladost
    • 2.2 Talac Osmanskog Carstva
    • 2.3 Prva vladavina i izgon
    • 2.4 Druga vladavina
    • 2.5 Treća vladavina


  • 3 Priče o Drakuli

    • 3.1 Drakula i turski izaslanici
    • 3.2 Zlatni pehar
    • 3.3 Mudri izaslanik
    • 3.4 Sluga koji nije podnosio smrad
    • 3.5 Trgovčevo poštenje
    • 3.6 Poderana seljakova košulja
    • 3.7 Vreća sa novcima


  • 4 Zanimljivosti



https://hr.wikipedia.org/wiki/Vlad_III._Drakula


Moj životni uzor. Pametnome dovoljno da shvati sa cime ima posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Regoč 10/8/2016, 14:55

Još da si napisao da je rieč o Drakuli!

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:56

Regoč wrote:Još da si napisao da je rieč o Drakuli!
Chemotasol ....tako mu je duhovno ime.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:00

Ljudi su besmrtna bića. Inkarnirao se taj i prije te inkarnacije i poslije. To mi je idol.

Brutalni vojni strateg , okrutno pravedan , istancan osjecaj za pravdu i ispravnost a brutalan prema debilima.


Doslovno mi je lik uzor.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 15:06

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Još da si napisao da je rieč o Drakuli!
Chemotasol ....tako mu je duhovno ime.

Zvuči kao prigovor ženi na presoljenu hranu. Čemu ta sol.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:18

udba wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Još da si napisao da je rieč o Drakuli!
Chemotasol ....tako mu je duhovno ime.

Zvuči kao prigovor ženi na presoljenu hranu. Čemu ta sol.
Nazovi ga pa ga pitaj. Ima samo na ovoj planeti osam miljardi inkarniranih duša nebrojeci one neinkarnirane. Šta ja moram znati zašto. Mene za opstati zanima samo KAKO.

Chemotasol: A znaš mačevanje, kao i ja. Radim tugovati medij emocija, ja sam plakala od radosti, ja sam ... na ovaj put bi se natrag, natrag u to vrijeme i biti u borbi, a sada u ovom trenutku, ja sam nestrpljiv da se u borbi i otvaranje tih trbuhe ! jer ako dopustite da neprijatelj rasti, onda neprijatelj ne poštuju Vas; to je filozofija i reci mi ne, jer Sokratovsko filozofije, filozofija Platona govorio poniženja ... ne znate čitati između redaka, ne znaš čitati između redaka, ne znam. Tu je dio koji si napisao u kojem on govori o tome čovjek mora pripremiti za najbolje, ali zauzvrat moraju se pripremiti za najgore, držati otvoren um, jer su svi ciklusi mijenjaju, ali se ponavljaju, onda morate čekati pripremiti mač i objekt je da se drže svoju glavu i svoje niske i cercenas. Oni su ciklusi, ljudi imaju cikluse koje sam naučio iz filozofije, svaki tako često, ljudi koji vladaju promjenu i mora promijeniti, mora ići s toka, ali uvijek uzimajući uzde, br.





Od vas sam naučio razgovarati, naučio sam biti strateg. Pitate, što se strategija filozofija? Ali, ako ste stavili sebe misleći, filozofije i matematike su oni koji vladaju svijetom, jer je sve uređeno matematike i sve je uređeno filozofije, idi taktiku, strategiju borbe, kako voditi vojsku, kako indiciar svaki satnik, kako reći general! Poslušnost je filozofija; gdje se mogu dobiti novac da plati kockice, pa se ne raspršuju, tako da oni nisu dezerteri, ne bi došlo do pobune li me razumjeli? Filozofija je lukav. Ako robovi su puni trbuh, masti i hranjeni i omogućiti im da imaju partnera, idete da se pokloni; vojnici će poštovati ako su jeli, oni vole svoje konje i mačeve, ako imaju brus (uzdah) taj rub koji vas prekida, a vi ćete lizati krv, ne želim da se o tome, ali morate živjeti, znam da ste živi, ​​jer vidim svoj Thetan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Guest 10/8/2016, 15:20

Kurcem zenu po celu,i da vis kako dolazi svijesti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:23

Ja nisam Vlad Tepeš al svaki taj Vlad Tepeš ima nekog svog Sokrata desno od sebe koji mu služi kao zdrav razum.

To je par.

Mene ne zanima ubijanje i nasilje al me zanima stvaranje nekog pravednijeg svijeta.

Stiže uskoro.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:27

ja sam nestrpljiv da se u borbi i otvaranje tih trbuhe ! jer ako dopustite da neprijatelj rasti, onda neprijatelj ne poštuju Vas; to je filozofija i reci mi ne, jer Sokratovsko filozofije, filozofija Platona govorio poniženja ... ne znate čitati između redaka, ne znaš čitati između redaka, ne znam. Tu je dio koji si napisao u kojem on govori o tome čovjek mora pripremiti za najbolje, ali zauzvrat moraju se pripremiti za najgore, držati otvoren um, jer su svi ciklusi mijenjaju, ali se ponavljaju, onda morate čekati pripremiti mač i objekt je da se drže svoju glavu i svoje niske i cercenas. Oni su ciklusi, ljudi imaju cikluse koje sam naučio iz filozofije, svaki tako često, ljudi koji vladaju promjenu i mora promijeniti, mora ići s toka, ali uvijek uzimajući uzde, br.



jer ako dopustite da neprijatelj rasti, onda neprijatelj ne poštuju Vas; to je filozofija i reci mi ne,




----


Sad to primjeni na ženu koja te psihički maltretira.




LUPAJ tako da joj niti jedna koštica ne ostane cijela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 15:33

RayMabus wrote:
jer ako dopustite da neprijatelj rasti, onda neprijatelj ne poštuju Vas; to je filozofija i reci mi ne,


----

Sad to primjeni na ženu koja te psihički maltretira.


LUPAJ tako da joj niti jedna koštica ne ostane cijela.

Divim se tvojoj čvrstoći, ja sam slab, kad obuče minicu i preklopi noge padam ko ruski avion iznad Turske.

A ove s grudima 4B+, njih bi oslobodio poreza.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 15:38

Pa jbte nisam ti reka da tueš ženski spol Isa ti.

Čitaj šta pišem  psihičko maltretiranje koje se powečawa i ne staje ......neprijatelj te ne poštuje ako ga pustiš da se razmaše.

Ja sam puno tolerantniji nego šta misliš al problem je šta ona druga strana to čita kao : ja ču šta ja oču njemu i te priče.

Pročitaj gornju rečeniču pa češ shwatit šta se takwima desi kad meni pukne film.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dijagram 10/8/2016, 15:43

Nadam se da slijedi promaknuce u visi cin.
Ipak je ovo bila akcija od nacionalne vaznosti.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 3 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum