ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by vuksadinare 14/2/2019, 17:06

https://m.24sata.hr/sport/jelenic-bilo-je-odvijanja-vijaka-na-kotacima-busa-dosta-je-614207
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by vuksadinare 14/2/2019, 17:08

Ovi jos kukaju..ajd ne kaki jesenas si kukao kako nemaju vasi klubovi love za igranje u regionalnoj lizi..nemate rezultate niste zadovoljni i aj bok..sad ces jos nabrojit kako su vam neki klinci dobacivali..ovi su fakat kmecavci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 17:15

A gle ja mogu neke stvari razumit al ne i činjenicu da se incident desio van igračkog terena , da su njihovi profesionalni igrači sami otišli u grad sa tim dresovima iako se zna da mogu naletit na svakakve budale , da priča o imali su jakete nedrži vodu jer nitko nema rengenski vid.....pa onda protestna noga šta je fenomenalno od Dačica ...pa eto neće oni igrat 200 km od Splita i ta priča...

A šta da van kažemo pošto su svi osudili taj napad , pošto godinam igrate ovdje i nema incidenta ,pošto policija radi svoj posao.

Šta ustvari očete ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by vuksadinare 14/2/2019, 17:23

RayMabus wrote:A gle ja mogu neke stvari razumit al ne i činjenicu da se incident desio van igračkog terena , da su njihovi profesionalni igrači sami otišli u grad sa tim dresovima iako se zna da mogu naletit na svakakve budale , da priča o imali su jakete nedrži vodu jer nitko nema rengenski vid.....pa onda protestna noga šta je fenomenalno od Dačica ...pa eto neće oni igrat 200 km od Splita i ta priča...

A šta da van kažemo pošto su svi osudili taj napad , pošto godinam igrate ovdje i nema incidenta ,pošto policija radi svoj posao.

Šta ustvari očete ?
Oce da budu glavni..da pustimo njihovim klubovima prva tri mjesta u ligi..da bi im se isplatilo igrati...nedavno navijaci rivera demolirali bus sa igracima boce par igraca teze ozljedjeno..i sza sad..celnici boce su trebali reci nikad necemo igrati protiv rivera..ili isto lad su prosle godine navijaci rome napali par igraca intera...ovi su fakat u kurcu...valjda suljo naredio da ucjenjuju,zajebavaju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 17:26

Pa nek tamo vaterpolo savezi Slovenije i Cg donesu odluku koju god oće na temelju bilo čega , ja samo znam da in mi nećemo igrat 200 km od Splita i okolice.

Uopće me nezanima ta njihova igra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by vuksadinare 14/2/2019, 17:35

RayMabus wrote:Pa nek tamo vaterpolo savezi Slovenije i Cg donesu odluku koju god oće na temelju bilo čega , ja samo znam da in mi nećemo igrat 200 km od Splita i okolice.

Uopće me nezanima ta njihova igra.
Gle...bilo je jasno osnivanjem regionalnih liga moze doci do pizdarija narocito pri susretima hrvatskih i srpskih liga...to tko nije ukalkulirao..taj je naivcina i budala...to sto srbi izjavljuju ne bi se nikad to kod njih desilo..evo ja pozivam dragovoljce da obuku dinamove ili hajdukove dresove ili stave salove i nek idu setat beogradom..nikom na celu ne pise tko si...a od hrpe ljudi naci ce se i onih kojima se to nece svidjeti...sumnjam da bi se dragovoljci javili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 17:41

Ma šta ću se ja zamarat njihovim igricama , boli me kurac za njih i šta one oče.

Eto tamo vaterpolo savez Slovenije i Cg nek radi šta god oče , jebe mi se i za jedne i druge i treće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by marcellus 14/2/2019, 17:53

Pa ja te srbe ne kužim, genocidišemo ih, ubijamo im nejač, trpamo ih u jasenovac, bacamo ih u more, protjerujemo ih na traktorima, a oni i dalje dolaze u Hrvatsku. Ovaj je konačno skontao. Ne znam što još moramo napraviti da i ostali shvate poruku

_________________
Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 17:55

Ja ih kužin jako dobro , cilj im je beogradska liga u kojoj će igrat Slovenija i Cg a vamo da razore jadransku ligu.

Odluka je na Mili Đukanoviću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 18:01

To mene uopće nezanima šta će odlučiti vaterpolo savez Cg i Slovenije , to je njihova samostalna odluka , ja znan šta se sigurno neće desit a oni mogu slobodno Ada Ciganlija liga , Srbija tj Vučic , Slovenija i Cg.

Sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by kaya 14/2/2019, 18:10

vuksadinare wrote:https://m.24sata.hr/sport/jelenic-bilo-je-odvijanja-vijaka-na-kotacima-busa-dosta-je-614207
Ajde dosta sad zbilja s tom nogom , vijcima i sranjima. Svi im se ispricali, ove uhapsili za 3 sata a oni imaju sagu danima..ispasti  ce jos da su ih vodili u jasenovac.
Mars u kurac vise zvezdaski ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 18:12

Kayo nije to njima cilj nego ovo ::

Slovenija ima samo vaterpolo klub Koper

Oće izbacit Hrvatsku i onda ostaje u biti kad se negleda Koper , Crna gora

Srpsko more , Zvezda dole dolazit igrat

Srbija dominiše

Šta god odluči Milo Đukanović njegova odluka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by kaya 14/2/2019, 18:15

RayMabus wrote:Kayo nije to njima cilj nego ovo ::

Slovenija ima samo vaterpolo klub Koper

Oće izbacit Hrvatsku i onda ostaje u biti kad se negleda Koper , Crna gora

Srpsko more , Zvezda dole dolazit igrat

Srbija dominiše

Šta god odluči Milo Đukanović njegova odluka.
Aha.. e sad to ne kuzim..mozda stvarno imaju drugi cilj. Al da su proljev jesu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 18:17

Pa mi njih čitamo doli ko otvorenu knjigu , pa slobodno nek Slovenija i Cg donesu odluku koju god oće.

Đukanović će imat srpsko more pa nek uživa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by RayMabus 14/2/2019, 18:26

Slovenija i Cg nek odluće šta god oće. Slobodna volja.

A vi se pripremite na trenutak kad će košarkaški klub Split uć u prvu ligu a Zvezda morat doć na gostovanje u Split.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske  Empty Re: Predsjednik Vaterpolo Saveza Srbije rekao da mu je dosta Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum