ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 12:34

bogomdani wrote:ja kad me cura stvarno naljuti,iako Rujka jos to nije napravila,brutalno joj se osvetim u krevetu.. jocolor

ne opereš noge i onda ona ima vizije konclogora ili Gavrilovičke kafilerije.

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Guest 10/8/2016, 12:35

navodno je zaradio velike pare služeći po Afganistanu i Iraku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 12:35

vjerojatno je nabila i telefona, dok se čuje s ovom, s onom. Frizure, pedikeri, vodoinstalateri, teniski treneri..

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Guest 10/8/2016, 12:36

udba wrote:
bogomdani wrote:ja kad me cura stvarno naljuti,iako Rujka jos to nije napravila,brutalno joj se osvetim u krevetu.. jocolor

ne opereš noge i onda ona ima vizije konclogora ili Gavrilovičke kafilerije.
jok..jednom je bogovski poheftačim,da pada nicice..drugi puta svrsim za 1 minutu..hehehehehe..kako to ljuti zene.. :tw :tw :tw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 12:41

deda gulenist wrote:navodno je zaradio velike pare služeći po Afganistanu i Iraku
Ti dečki znaju biti opaki, tamo broje sekunde da čim prije sve prođe, da ostanu s glavom na ramenima ali kad dođu kući i kad prođe obračun dnevnica, prekovremenih, naknade za odvojeni život onda skoči adrenalin, pogovoto kad ulovi na računalu dva, tri profila svoje drage na dating sajtovima.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dzango 10/8/2016, 13:00

udba wrote:I sad recimo Stanojko i Đango dogovore napad i povrat izgubljenih zemalja potpomognuti petom kolonom Crvenkastim i samnom. Kako će ovaj čovjek u kritičnim momentima obrane donosit ispravne odluke?
Megi i Kaja prva linija odbrane spremna da primi najači udarac.

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 13:17

Samo da se oglasim ; ovo nije moja taktika.

Moja taktika je totalno povlacenje u šumu. 

Svaka budala koja ima posla sa njima je i zaslužila nuspojavu a ovaj ce sad dobit prijavu a lako moguce i supenziju s posla.

Ja se ne zalažem za mlačenje žena nego potpuni i totalni nestanak muškaraca sa vidika tako da ostanu same a društvo krahira demografski jer to je jedini put dolaska na vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 13:20

RayMabus wrote:Samo da se oglasim ; ovo nije moja taktika.

Moja taktika je totalno povlacenje u šumu. 

Svaka budala koja ima posla sa njima je i zaslužila nuspojavu a ovaj ce sad dobit prijavu a lako moguce i supenziju s posla.

Ja se ne zalažem za mlačenje žena nego potpuni i totalni nestanak muškaraca sa vidika tako da ostanu same a društvo krahira demografski jer to je jedini put dolaska na vlast.
Komandiru, ne može da menjaš taktiku bez saopštenije.

Pa jebemu zar nisi ti piso kako si patosovao rođenu majku u prvoj rundi, a ženu priljepio od zid?
Sad kad mi krenemo svijetlim putem tvojim, e onda kažeš treba po partizanski - u šumu.

Osim toga nema ni tamo mira - u šumama , otkad proizvode ove pelete za grijanje to letu štuke, letu štilovke pile i grme,
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 13:26

udba wrote:

Pa jebemu zar nisi ti piso kako si patosiro rođenu majku u prvoj rundi, a ženu priljepio od zid?
Rodicu koja je bila malo zašla u droge i tako to pa ono dobila malo dum glavom u ogledalom svom snagom i samo to al jedva ostala živa jer je nisam štedio uopce i samo sam je taka zada lagano i odgurnuija glavom u ogledalo svom snagom i ništa više od toga tj tog poteza nisam napravija.

Da jesam , to je tocno al baš zato preventivno upozoravam druge na situaciju i da ne ulaze ako mogu sa njima u kombinacije a ovaj je ušao jer mu je ovo žena tj bolje bi mu bilo da je placao kurvu i čist račun duga ljubav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 13:32

RayMabus wrote:
udba wrote:

Pa jebemu zar nisi ti piso kako si patosiro rođenu majku u prvoj rundi, a ženu priljepio od zid?
Rodicu koja je bila malo zašla u droge i tako to pa ono dobila malo dum glavom u ogledalom svom snagom i samo to al jedva ostala živa jer je nisam štedio uopce i samo sam je taka zada lagano i odgurnuija glavom u ogledalo svom snagom i ništa više od toga tj tog poteza nisam napravija.

Da jesam , to je tocno al baš zato preventivno upozoravam druge na situaciju i da ne ulaze ako mogu sa njima u kombinacije a ovaj je ušao jer mu je ovo žena tj bolje bi mu bilo da je placao kurvu i čist račun duga ljubav.

Bez obzira na tvoj autoritet ipak moram malo prigovorit, nije baš u redu glavom od ogledalo, em razbiješ, vinancijska šteta nastane, sedam godina nesreće, a može se i posjeć ili ti prst ili ona čelo, puno riskiraš brate.

Zar nije sa stanovišta zaštite na radu i opće sigurnosti bolje glavom od kamin, garažna vrata - zvoni ko kineski gong za ručak, a ne boli nit je opasno ali ima veliki psihološki učinak. Može čak i od staklo ali ono sigurnosno staklo ko na autu, nema opasnih dijelova, samo se formira ona ko paukova mreža kad je sastaviš.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 13:38

NIje se razbilo ogledalo , samo njena luda glava je prvi put u životu dobila to da ju je netko tako brutalno zavida glavom o tvrdu ravnu podlogu u manje od sekunde iznenada u po rečenice.

PS : Bilo je spontano , u prolazu , nešto mi je dobacila a meni puka film.

Nakon 15 minuti je došla sebi a onda je pocelo gađanje svime i svacim šta je dovatila po kuci na mene , cilu kucu izneredila i pobacala .....samo sam se smješkao i nisam uzvratio jer poruka je tu bila : ti mene možeš gađat , tuc , mlatit i necu ti uzvratiti al ja tebi mogu oduzet život ako me to volja.

Protrnila i stala nakon pola ure napada predmetima i rukama.

Shvatila je poruku : ja sam nahebala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 13:46

RayMabus wrote:NIje se razbilo ogledalo , samo njena luda glava je prvi put u životu dobila to da ju je netko tako brutalno zavida glavom o tvrdu ravnu podlogu u manje od sekunde iznenada u po rečenice.

PS : Bilo je spontano , u prolazu , nešto mi je dobacila a meni puka film.

Nakon 15 minuti je došla sebi a onda je pocelo gađanje svime i svacim šta je dovatila po kuci na mene , cilu kucu izneredila i pobacala .....samo sam se smješkao i nisam uzvratio jer poruka je tu bila : ti mene možeš gađat , tuc , mlatit i necu ti uzvratiti al ja tebi mogu oduzet život ako me to volja.

Protrnila i stala nakon pola ure napada predmetima i rukama.

Shvatila je poruku : ja sam nahebala.

Laje rodica bez pauze, kuraža joj se diglo
sve dok nije odlepila glavon od špiglo

Stoji RayMabus gorsko stijenje
misli "lete taburei i namještaj na mene"

"Gađaj budalo, na svoju sramotu,
zahvaljujući mojoj milosti još si na životu"
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by crvenkasti 10/8/2016, 13:55

Poručnik živi na katu ispod njega?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dijagram 10/8/2016, 13:56

Sigurno si kupila najnoviji mobitel, a stari star tek par mjeseci.
Druga megi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:02

dijagram wrote:Sigurno si kupila najnoviji mobitel, a stari star tek par mjeseci.
Druga megi:)
Ne znam. Možda je rijec o racunim za struju tj tekuci troškovi. Tekst je malo napisan u stilu kao ona je neka rastrošnica pa ju eto on izmlatio tj kao s razlogom.

Kako god : da koristi onu moju taktiku : kupi mi sladoled a ne da trce za njima i kupuju im poklone sad nebi imao ovakvu koja ocekuje od njega da joj sve donese na gotovo nego neku snalažljivu , normalniju koja ce i sama doprinijet kucnom budžetu.

Šta je tražio to je i dobio a ja imam još jednog lika na svojoj strani jer mu slijedi prijava a prijava mu je vjecna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 14:04

crvenkasti wrote:Poručnik živi na katu ispod njega?

Mi smo imali zastavnika prve klase ispod, onda kapetan iznad. Poručnik je bio u sredini. Ovo nadporučnik je nešto kao stariji poručnik prve klase. Nije kapetan, a opet nije sad baš običan poručnik lutenet.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:05

Nikad ne udaraš neprijatelja dok ne skupiš vecinu. Hr ima 4 miljona ljudi. Ovaj će sad dobit prijavu radi ovoga a kad pukne emanicpacija on je na mojoj strani.

Tako i pobjeđujem neprijatelje .....prvo skupim vecinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by dijagram 10/8/2016, 14:08

Ne pise jel mobitel nastradao u cijeloj guzvi, kao ni imaju li psa.
Sto je s njim?
Kakvo je ovo novinarstvo.
Nedostaju kljucne stvari.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba 10/8/2016, 14:12

dijagram wrote:Ne pise jel mobitel nastradao u cijeloj guzvi, kao ni imaju li psa.
Sto je s njim?
Kakvo je ovo novinarstvo.
Nedostaju kljucne stvari.
Pa koji detalj više ne bi štetio. Recimo, ako je imala punomoć na njegov račun, on tamo broji minute oćeli ga talibani obuć u narančasti kombinezon i onda se vrati kući, a dnevnica i prekovremenih nema, tako je i meni jednom kad sam se vratio s bauštele u Njemačkoj.... pričo jedan kolega.

Možda on spička lovu u kladionici pa mu je sad ona kriva jer je kupila dvije kune skuplju salamu.

Pravo istraživačko novinarstvo mora bit takvo da čovjek odmah zna ko je kriv. Evo, recimo jel znamo da nas je HDZ upropastio? Znamo. Jel imamo sve crno na bijelo? Imamo. Jel Stazić sve dokazao? Je.  tako bi trebalo i ovo.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Regoč 10/8/2016, 14:16

maggie13 wrote:slažem se s tobom u svezi nasilja, na obje strane..to bi trebalo strogo kažnjavat.
E, kad to nije isto. Muškarac, budući da je jači u rukama, namlati ženu pa je trag jasan i dokazi su lako predočivi na sudu. Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić. Nema tu pravde pa zato muškarci, kad im prekipi, jednostavo roknu ženu jer nemaju drugoga izlaza ako žele sačuvati psihičko zdravlje.

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by RayMabus 10/8/2016, 14:20

Regoč wrote:
maggie13 wrote:slažem se s tobom u svezi nasilja, na obje strane..to bi trebalo strogo kažnjavat.
E, kad to nije isto. Muškarac, budući da je jači u rukama, namlati ženu pa je trag jasan i dokazi su lako predočivi na sudu. Žena, budući da je jača na jeziku, laje i laje, i laje, prigovara, zajedljiva je... a to su udarci koji ne ostavljaju fizički trag, ne možeš ih predočiti sudu, a i ako se žališ kako te je emotivno povriedila ispadaš pederčić. Nema tu pravde pa zato muškarci, kad im prekipi, jednostavo roknu ženu jer nemaju drugoga izlaza ako žele sačuvati psihičko zdravlje.
Rastavi se jer nasilje onda znaci ovo : želim te kontrolirat pa makar upotrijebio i fizicku prisilu.

Rastavi se.

A ona neka sluša Zabranjeno Pušenje do kraja života :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! - Page 2 Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum