ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba Wed 10 Aug - 11:22

NATPORUČNIK HV-a Prebio suprugu u svađi oko njezine rastrošnosti

http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/zivotni-pad-odlikovanog-natporucnika-hv-a-prebio-suprugu-u-svadi-oko-njezine-rastrosnosti/4594391/


Natporučnik Zlatko M. (45), službenik Doma Glavnog stožera Oružanih snaga (DGSOS), uhićen je prije desetak dana u svojoj kući na području Novog Zagreba zbog sumnji da je teško premlatio svoju suprugu, a u pretresu kuće istražitelji su otkrili pravi mali arsenal ilegalnog oružja - automatsku pušku, tromblonske mine i veliku količinu streljiva.

Kako doznajemo, obiteljske nesuglasice bračnog para traju već najmanje godinu dana, a sve je eskaliralo i pretočilo se u nasilje kad mu je kobnog dana oko 20.30 sati, nakon povratka kući, supruga prigovorila zašto nije platio neki račun. Prema neslužbenim informacijama, Zlatko M. je supruginu navodnu rastrošnost odlučio prekinuti na drastičan način, što njoj nikako nije sjelo pa je počela prepirka popraćena psovkama i udarcima.
Natporučnik je ženi nanio ozljede, hematome po glavi i tijelu, a navodno ju je gurno i niz stepenice pa je kratko bila i u nesvijesti. Kad se smirio, pozvao je Hitnu pomoć koja je nesretnu ženu odvela u bolnicu, a u njegovu su kuću brzo došli i vojni policajci koji su pretražili imanje te pronašli kalašnjikov s nekoliko okvira, i oko tisuću metaka od kojih je 850 baš za tu automatsku pušku. Našli su mu i dvije tromblonske mine.
Nakon dovršetka kriminalističke obrade kazneno je prijavljen za nanošenje tjelesnih ozljeda, obiteljsko nasilje i nedozvoljeno držanje oružja, a istražni sudac Županijskog suda u Velikoj Gorici odredio mu je jednomjesečni pritvor u Remetincu.

Dodajmo da se uhićeni natporučnik u lipnju ove godine našao među 240 osoba koje je predsjednica Kolinda Grabar Kitarović odlikovala Spomenicom domovinske zahvalnosti za časnu i uzornu službu.



Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Pume_zupanijski1-211009
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba Wed 10 Aug - 12:03

udba wrote:Zlatko M. je supruginu navodnu rastrošnost odlučio prekinuti na drastičan način, što njoj nikako nije sjelo pa je počela prepirka popraćena psovkama i udarcima.
Počelo je, Raymabus je odaslao misaone nevidljive signale koje pokreću ustanak muškardina i emančiwpačija piše svoje zadnje retke u knjigu povijesne zbiljnosti.

Nećeš ti meni kupovat najskuplji Ariel, a ima tamo Faks Helizim, sapun baš mora biti "Dove", a ima "29. Novembar" u po cijene, ulje mora biti ono Omega 6 i Alfa 7, ništa od toga, imaš brate "Standard" ili "K-Plus" malo je rijeđe ali se zato može i popit ako si žedan. Toaletni papir onaj u tri sloja Zewa, jebo te to, 26 kuna za šteku, ima onaj "Borac" ili "Kosta Nađ" em briše, em možeš išmirglat hrđu na blatobranu stojadina.

Pozdrav komandiru.

Ni zrno žita emančipačiji!
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by L'âme Wed 10 Aug - 12:05

udba wrote:
udba wrote:Zlatko M. je supruginu navodnu rastrošnost odlučio prekinuti na drastičan način, što njoj nikako nije sjelo pa je počela prepirka popraćena psovkama i udarcima.
Počelo je, Raymabus je odaslao misaone nevidljive signale koje pokreću ustanak muškardina i emančiwpačija piše svoje zadnje retke u knjigu povijesne zbiljnosti.

Nećeš ti meni kupovat najskuplji Ariel, a ima tamo Faks Helizim, sapun baš mora biti "Dove", a ima "29. Novembar" u po cijene, ulje mora biti ono Omega 6 i Alfa 7, ništa od toga, imaš brate "Standard" ili "K-Plus" malo je rijeđe ali se zato može i popit ako si žedan. Toaletni papir onaj u tri sloja Zewa, jebo te to, 26 kuna za šteku, ima onaj "Borac" ili "Kosta Nađ" em briše, em možeš išmirglat hrđu na blatobranu stojadina.

Pozdrav komandiru.

Ni zrno žita emančipačiji!
Longi širi svoj utjecaj i izvan foruma.. bash

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Winter is coming Wed 10 Aug - 12:07

kakve dezinformacije,pise da su zene rastrosne

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by gargamel0101 Wed 10 Aug - 12:09

Lik radi, a ona pegla. Doduše ne pegla gaće, ali pegla samo tako.... :aw
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by L'âme Wed 10 Aug - 12:10

Postoje i drugi načini rješavanja nepremostivih razlika u pristupu životu i obitelji..kao rastava, npr..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by provocator Wed 10 Aug - 12:13

Divljak!

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba Wed 10 Aug - 12:15

Znate li vi šta je bojeva gotovost? Bojeva gotovost je spremnost vojnika da se u čim kraćem roku pojavi na zbornom mjestu u punoj ratnoj spremi potpuno psihofizički pripremljen za najgore napore i ako treba bez premišljanja pogine u prvoj sekundi borbe sretan što je bio lopata cementa u temeljima obranjene domovine.

E sad, dušmanin napadne, predsjednica zazvoni uzbunu, njemu zazvoni mobitel i dobije naputke kako i čime krenuti u rat, a s druge strane mu kucka poziv di ga ova pita "eej, blokiran je ameriken, ja u kurac-palac šopu na blagajni, imam u kolicima pazara za 4000 kuna i sad zadržavam red jer mi je POS uređaj pljunuo tvoju karticu u čelo, pa jesi l ti normalan? Sutra ću otić mami, samo da znaš".

I sad se ti bori? Možeš s takvim moralom samo prijeći na drugu stranu.

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Guest Wed 10 Aug - 12:17

trebao je posjesti zenu,skufati fini koffi,milo je pogledati,poljubiti u celo,i reci:Zeno,idemo razgovaratoi o tome,malo pošerati fillinge,pokazati emocionalnost...
ebi ga..ipak je Zena zakonita u pitanju a ne neka usputna Flundra..
Neki dan susretnem Zenu jednog tipa koji je bijo u Specijalnoj,i zena oako sva ozarena,kad me vidjela..inace jako lijepa i zgodna,ova bosanska volina ju prebijao jos dok se i nisu uzeli..i tako,stali izljubili se u obraze,i malo popricali..Cura je nacisto procvala otakd se rjesila bolesnika..malo sa zakasnjenjem kojih 20 godina,ali Bogumdani bude malo pobro voce u rajskom vrtu.... jocolor jocolor jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Winter is coming Wed 10 Aug - 12:21

neke zene vole da ih se mlavi izgleda,inace ne vidim razloga da bi se udala za nekog ko je mlati

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Guest Wed 10 Aug - 12:23

Winter is coming wrote:neke zene vole da ih se mlavi izgleda,inace ne vidim razloga da bi se udala za nekog ko je mlati
cura je ono bas prao bila zaljubljena,i vjerovatno je naucila onu bosansku,i da kad dobije po picki od muza,mora znati zasto je dobila..
Enivej,jako je njezna i onako,nimalo Emančipirana..stvarno podatna cura..kazem prije 20 godina sam se nes vrzmao,ali sam se predugo mislio,...dotle doso onai konjina i pobrao je..ebi ga..sad bar nece biti stisnuta u aktima nećudoređa.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Winter is coming Wed 10 Aug - 12:26

u americi i ako tebe mlatne zena ti si kriv,znam neke slucajeve balkanskih krakana koji su tako nagrabusili kad su doslu u ameriku..nastavili mlaviti zene pa zavrsili u prdekani haha

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba Wed 10 Aug - 12:26

Winter is coming wrote:neke zene vole da ih se mlavi izgleda,inace ne vidim razloga da bi se udala za nekog ko je mlati
neke stvari se ne mogu platit, a za sve drugo je MasterCard i dozvoljeni minus do 30.000 kuna,

Pajdo ima siguran poso, nije on skladištar kod Keruma ili šef HDZ-a, pa danas jesi sutra nisi. Za sugurnost se isplati i malo pretrpit.

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by L'âme Wed 10 Aug - 12:27

Winter is coming wrote:u americi i ako tebe mlatne zena ti si kriv,znam neke slucajeve balkanskih krakana koji su tako nagrabusili kad su doslu u ameriku..nastavili mlaviti zene pa zavrsili u prdekani haha
tako im i treba..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba Wed 10 Aug - 12:28

I sad recimo Stanojko i Đango dogovore napad i povrat izgubljenih zemalja potpomognuti petom kolonom Crvenkastim i samnom. Kako će ovaj čovjek u kritičnim momentima obrane donosit ispravne odluke?

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by L'âme Wed 10 Aug - 12:31

udba wrote:I sad recimo Stanojko i Đango dogovore napad i povrat izgubljenih zemalja potpomognuti petom kolonom Crvenkastim i samnom. Kako će ovaj čovjek u kritičnim momentima obrane donosit ispravne odluke?
Nikako..najbolje da se osamostali i plaća alimentaciju,... flower

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Guest Wed 10 Aug - 12:32

ja kad me cura stvarno naljuti,iako Rujka jos to nije napravila,brutalno joj se osvetim u krevetu.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Winter is coming Wed 10 Aug - 12:32

maggie13 wrote:
Winter is coming wrote:u americi i ako tebe mlatne zena ti si kriv,znam neke slucajeve balkanskih krakana koji su tako nagrabusili kad su doslu u ameriku..nastavili mlaviti zene pa zavrsili u prdekani haha
tako im i treba..
pa da,definitivno,protiv sam mlacenja zena ali i muskaraca,mada je to rijedje ali ima i toga,tamo kod nas je policija mlitava po tom pitanju,covjek namlati zenu i ako neko prijavi oni dodju naprave izvjestaj,uvidjaj i odu i onda zena dobije jos vise batina jer je mrcina ljuta,u americi je to regulisano drugacije,zeni i djeci plate smjestaj dok se ne snadje (ako nema gdje) i onda joj se nudi opcija da tuzi nasilnika,znam za slucaj gdje je neki balkanski krkan zavrsio u zatvoru na par godina pa su ga po odsluzenju kazne jos deportovali

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by L'âme Wed 10 Aug - 12:34

Winter is coming wrote:
maggie13 wrote:
Winter is coming wrote:u americi i ako tebe mlatne zena ti si kriv,znam neke slucajeve balkanskih krakana koji su tako nagrabusili kad su doslu u ameriku..nastavili mlaviti zene pa zavrsili u prdekani haha
tako im i treba..
pa da,definitivno,protiv sam mlacenja zena ali i muskaraca,mada je to rijedje ali ima i toga,tamo kod nas je policija mlitava po tom pitanju,covjek namlati zenu i ako neko prijavi oni dodju naprave izvjestaj,uvidjaj i odu i onda zena dobije jos vise batina jer je mrcina ljuta,u americi je to regulisano drugacije,zeni i djeci plate smjestaj dok se ne snadje (ako nema gdje) i onda joj se nudi opcija da tuzi nasilnika,znam za slucaj gdje je neki balkanski krkan zavrsio u zatvoru na par godina pa su ga po odsluzenju kazne jos deportovali
tako bi i ovdje trebalo biti, no nije..inače, slažem se s tobom u svezi nasilja, na obje strane..to bi trebalo strogo kažnjavat.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by udba Wed 10 Aug - 12:34

bogomdani wrote:ja kad me cura stvarno naljuti,iako Rujka jos to nije napravila,brutalno joj se osvetim u krevetu.. jocolor

ne opereš noge i onda ona ima vizije konclogora ili Gavrilovičke kafilerije.

_________________
Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"! Empty Re: Odlikovani natporučnik je rekao "Dosta"!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum