ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Guest 14/7/2016, 21:43

Wow... :D

Oldest Croatian Church Could Be Sold To Italians

America's oldest Croatian church soon could be in the hands of an Italian company, despite efforts of Pittsburgh Croatians to buy the closed church and convert it into a shrine. St. Nicholas Croatian Catholic Church, built in 1901 and worshipped in until it was closed in 2004, could soon be bought by the Follieri Group, which is based in Italy but also has offices in New York City.
Former parishioners and preservationists interested in saving the church still believe their plan will succeed. They said they hope an Oct. 25 meeting between Catholic Diocese of Pittsburgh officials, former St. Nicholas parishioners and preservationists could still resolve the matter in their favor.

http://www.croatia.org/crown/articles/8815/1/America8217s-Oldest-Croatian-Church-Could-Be-Sold-To-Italians.html


Guest
Guest


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by kaya 14/7/2016, 23:33

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:

Državljanstvo SFRJ mi nitko nije oduzeo znači jesam ma da SFRJ više ne postoji. Istodobno sam i državljanin RH.
Ok, da si umro 1990e bi li ti bio iz Hrvatske ?

Ne. Bio bih iz Socijalističke republike Hrvatske
A jesi pametan... Čudo. Pazite  on ne bio iz hrvatske nego iz SRH . To ti je kao da kažeš ja nisam  glup nego tup!

To što sam napisao je pravno ispravno to bi ti trebala znati kao wannabe advokatkinja iliti pravnica jer Hrvatska ne znači ama baš ništa osim geografsko emocionalnog pojma ako nema pravni status a SR Hrvatska imala je pravni status bila je, pazi sad, republika! u federaciji SFRJ.
Pa Hrvatska je imala određeni pravni status u Austro Ugarskoj, prema Ugarskoj zaseban prema austriji zajednički s ugarskom sukladno hrvatsko Ugarskoj i Austro Ugarskoj nagodbi ali ti naravno o tome pojma nemaš . Imala je samostalnost u zakonodavstvu, upravi , u financijama doduše nije. Ali nije to imala ni u SFRJ. Tako da bezveze pišeš ali ne da mi se vise o tom , ukratko nije bila samo geografski pojam ili emocionalan kako mislis.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Regoč 15/7/2016, 00:34

Nije bitno što itko smatra o Tesli, sam se izjasnio Srbinom. Rođen je u Hrvatskoj (Smiljan je u Lici, čini mi se po raspravi da to neki ne znaju), dakle Srbin iz Hrvatske. Sve što je izumio, izumio je u Americi pa je američki znanstvenik.

_________________
Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by frakcija 15/7/2016, 00:35

Regoč wrote:Nije bitno što itko smatra o Tesli, sam se izjasnio Srbinom. Rođen je u Hrvatskoj (Smiljan je u Lici, čini mi se po raspravi da to neki ne znaju), dakle Srbin iz Hrvatske. Sve što je izumio, izumio je u Americi pa je američki znanstvenik.
valjda sve što je patentirao u americi..(ja se brifirala pa se pravim pametna)
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by v_vlado 15/7/2016, 06:32

I bolje da je otišao......da je ostao,lopovski narod ,ukrali bi mu i spomenik sa groba
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by abraham 15/7/2016, 06:44

Umro bi sam, zaboravljen i siromasan. Tststststststss

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by abraham 15/7/2016, 06:49

Umro bi bez priznatih patenata, da je ostao doma.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by abraham 15/7/2016, 06:50

Koja sreca da je jedan proizvodzac auta uzeo njegovo ime i vrati ga medju velikane.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14054
2014-04-14


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 9 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum