ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Guest Thu 14 Jul - 20:03

Sonikkin wrote:
tre911 wrote:
Po SPCu je to srbin, dakle ne može u ovim okvirima. Kao što  ne možeš biti makedobnac pravoslavac jer ne priznaju MPC. Oni koji su pravoslavici (crnogorci,hrvati i makedonci) su po SPCu automatski srbi  a zna se ko tamo gaće kroji i zašto.

Ok, taj dio, SPC je posebna prica, no nisam primjetila niti da mi pravoslavce krstimo Hrvatima.
Pa uzmi onda BiH za primjer gdje je stanovništvo do dolaska turaka bilo preko 90% katoličko a onda je SPC i srbija kao turski vazal dobila povlašten položaj gdje je masa ljudi prešlo na pravoslavlje zbog turskog zuluma jer je lakše bilo biti pravoslavac. Poslje je SPC rekla da su to sve srbi  i tako dobišmo veliki broj srba u bosni iako ih je bilo tek u malenim postotcima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 20:06

[th] Executive Office of the President[/th]

2014–present: Shirley Jackson and Jami Miscik


https://en.wikipedia.org/wiki/President%27s_Intelligence_Advisory_Board
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 20:08

RayMabus wrote:[th] Executive Office of the President[/th]

2014–present: Shirley Jackson and Jami Miscik


https://en.wikipedia.org/wiki/President%27s_Intelligence_Advisory_Board
Zashra je u prošloj inkarnaciji jer su njegovi izumi ubrzali tehnološki napredak koji nije pratio duhovni pa je sad savjetnik Obame itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 20:16

Sonikkin wrote:
Ero wrote:
Ne, potvaraš moju namjeru.Samo sam htio mladi svijet podučiti da je glupost govoriti o nacijama u ono vrijeme,
jer su se onda tek formirale moderne europske nacije. Za ovo valjda ne moram izvoditi dokaze?
Ok, ni za ta 2 koje navodiš ne piše da su Srbi. Niti za jednog s prezimenom "Tesla". OK?

Nije ok jer u toj tvojoj bazi evo drugi po redu ja ga nasla kad ukucas prezime Tesla, pise Dushan Tesla, nationality: Serbian.

Os sad prestati vise?
Godina 1924.
A ja kažem do ww1 (do stvaranja Kraljevine Yu)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 20:17

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Dc9a2a494980387 Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 C38016494980389 Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Ae403e494980391 Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 12afc3494980402  Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 De371e494980406

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 20:19

Sad stvarno prestajem. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by darla Thu 14 Jul - 20:20

Ero wrote:
Sonikkin wrote:
Ero wrote:
Ne, potvaraš moju namjeru.Samo sam htio mladi svijet podučiti da je glupost govoriti o nacijama u ono vrijeme,
jer su se onda tek formirale moderne europske nacije. Za ovo valjda ne moram izvoditi dokaze?
Ok, ni za ta 2 koje navodiš ne piše da su Srbi. Niti za jednog s prezimenom "Tesla". OK?

Nije ok jer u toj tvojoj bazi evo drugi po redu ja ga nasla kad ukucas prezime Tesla, pise Dushan Tesla, nationality: Serbian.

Os sad prestati vise?
Godina 1924.
A ja kažem do ww1 (do stvaranja Kraljevine Yu)

Godina 1920. Ne ti si poceo sa bazom, pa si skuzio, pa si rekao 1918.

Sto cemo ako si dam truda i nadjem i do 1918 te?
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 20:22

Meni Tesla lagano ide na niku stvar. Prvo izmisli struju pa majmumi izmisle nuklearnu ,,onda on skuži šta je napravija pa se inkarnira u crnkinju koja je sad savjetnik Obami.


[th]Shirley Jackson[/th][th]Chairperson of the President's Intelligence Advisory Board[/th][th]Preceded by[/th][th]18th President of Rensselaer Polytechnic Institute[/th][th]Preceded by[/th][th]Personal details[/th][th]Born[/th][th]Spouse(s)[/th][th]Alma mater[/th]
Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 220px-Shirley_Ann_Jackson_World_Economic_Forum_2010
Incumbent
Assumed office
August 29, 2014
Serving with Jami Miscik
David Boren
Chuck Hagel (2013)
Incumbent
Assumed office
July 1, 1999
Cornelius Barton
August 5, 1946 (age 69)
Washington, D.C., U.S.
Morris Washington
Massachusetts Institute of Technology
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 20:24

Sonikkin wrote:
Ero wrote:
Sonikkin wrote:
Ero wrote:
Ne, potvaraš moju namjeru.Samo sam htio mladi svijet podučiti da je glupost govoriti o nacijama u ono vrijeme,
jer su se onda tek formirale moderne europske nacije. Za ovo valjda ne moram izvoditi dokaze?
Ok, ni za ta 2 koje navodiš ne piše da su Srbi. Niti za jednog s prezimenom "Tesla". OK?

Nije ok jer u toj tvojoj bazi evo drugi po redu ja ga nasla kad ukucas prezime Tesla, pise Dushan Tesla, nationality: Serbian.

Os sad prestati vise?
Godina 1924.
A ja kažem do ww1 (do stvaranja Kraljevine Yu)

Godina 1920. Ne ti si poceo sa bazom, pa si skuzio, pa si rekao 1918.

Sto cemo ako si dam truda i nadjem i do 1918 te?
Počeo sam "do kraja 19.-og stoljeća". I ne slučajno!
Pogledaj moj prvi "pozdravni" upis na ovoj temi.
Sad mi je stvarno dosta ove neplodne rasprave.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by darla Thu 14 Jul - 20:33

Ero wrote:


Počeo sam "do kraja 19.-og stoljeća". I ne slučajno!
Pogledaj moj prvi "pozdravni" upis na ovoj temi.
Sad mi je stvarno dosta ove neplodne rasprave.

Pa znam da ti je dosta, kad ti ne ide u prilog:

Evo i Stevan Tesla, immigration: 1907-me, Nationality: Serbian, to ti je prije prvog svjetskog, ne sekiraj se naci cu ti ja i kojega do 1900-te.

Poanta price je da je bedasto bilo sto dokazivati na taj tvoj nacin.



darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 20:37

Sonikkin wrote:
Ero wrote:


Počeo sam "do kraja 19.-og stoljeća". I ne slučajno!
Pogledaj moj prvi "pozdravni" upis na ovoj temi.
Sad mi je stvarno dosta ove neplodne rasprave.

Pa znam da ti je dosta, kad ti ne ide u prilog:

Evo i Stevan Tesla, immigration: 1907-me, Nationality: Serbian, to ti je prije prvog svjetskog, ne sekiraj se naci cu ti ja i kojega do 1900-te.

Poanta price je da je bedasto bilo sto dokazivati na taj tvoj nacin.



Dao sam ti 5 primjera, pogledaj.
Ja drumom, a ti šumom i vice versa. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 20:40

Tesla je umro 43 ....onda došla atomska i to ....bilo je ribanje gore ....ti genijalci su isti kuraz ko i umjetnici i kriminalci ...nemoš ih zaustavit , pametuju .....izribalo ga pa se lijepo ti opet inkarniraj dole al kao homo sapiens sapeins i ispravljaj nuklearnu opasnost.


Shirley Ann Jackson  (born August 5, 1946)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by darla Thu 14 Jul - 20:51



Dala sam i ja tebi dva, jer sam lijena kopat dalje ima preko 15 stranica.

Prema tome mozemo zakljuciti da su se ljudi prezimena Tesla razlicito nacionalno osjecali.

Cinjenica ostaje da Nikolu Teslu danas, svi smatraju Srbinom, pa cak i Hrvati i tu sva mudrost zavrsava.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 20:58

Ja ga baš ne smatram Srbinom.

Evo ga opet .....


RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 21:06

Sonikkin wrote:

Dala sam i ja tebi dva, jer sam lijena kopat dalje ima preko 15 stranica.

Prema tome mozemo zakljuciti da su se ljudi prezimena Tesla razlicito nacionalno osjecali.

Cinjenica ostaje da Nikolu Teslu danas, svi smatraju Srbinom, pa cak i Hrvati i tu sva mudrost zavrsava.
U 19.-om stoljeću se nisu uopće osjećali.
Nažalost ne vidim tamo više original brodskih lista. Ono današnje  "Serbian" je naknadna intervencija.
Sve sam lijepo argumentirao na prastarom forumu. Niti jedan jedini se putnik nije izajsanio kao Srbin,
bez obzira bio iz današnje HR, BiH ili CG....
No, sad dolazimo i do odgovora na to pitanje. Naime, Srbija je bila izvan onoga što se nazivalo "civilizirani zapadni svijet".
Kao Srbi se ne bi mogli useliti u ondašnju Ameriku...i prodali vjeru za večeru.Jbga... :D
I još nešto, Amerikanci razlikuju naciju od etniciteta.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 21:10

Dosadni ste s tim Teslom. Lik ima kvantnu fiziku u malom prstu. Izracuna je : treba mi jaci mozak , inkarnirat u se na drugu planetu di imaju weči mozak a liče na ljude , onda ću uteč na Zemlju i to je widija prije jer ima wremensko kontinum u malom prstu .....nađe ga seljak iz LIke i poswoji ......prwo priliko bježi u Ameriku.

Sad za kaznu je crnkinja u Americi .....mora bit blizu vrhu wlasti da spriječi atomski rat.

Pametnjakowič .....al doslowno.

Zbog njegowog pametanja ljudska rasa se dokopala atomske sto godina prije nego šta je predwiđeno ewolučijom.

I narawno koga zowu kad netko tako šta ushere motku ?

Ha ha ha ha majke mu ga nabijem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 21:13

Ima posla priko glawe.

Na tisuče atomskih raketa leži okolo.


Mogu swe uništiti.

Hebeni pametnjakowić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Guest Thu 14 Jul - 21:17

The Saints Constantine and Helen Serbian Orthodox Church (Serbian: Цара Константина и Јелене Српске православне цркве) is a Serbian Orthodox church located in Galveston, Texas, USA. It is a parish of the Serbian Orthodox Diocese of New Gracanica - Midwestern America.

By the late 1800s a group of Serbs, Greeks, and Russians appealed to the Holy Synod of the Russian Orthodox Church in St. Petersburg, Russia, and Tsar Nicholas II for a church.[1] The Tsar approved the establishment of a church and in 1895 construction began. The building was finished in 1896 and consecration took place on the feast day of Saint Constantine and Saint Helen.[1] Tsar Nicholas II also personally donated icons for the Iconostasis, a gospel book, and a number of sacred vessels. The first priest assigned to the new church was Archimandrite Theoclitos (Triantafilides).[3][4][5] Services were originally held in Greek, Russian and Serbian.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sts._Constantine_and_Helen_Serbian_Orthodox_Church
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by RayMabus Thu 14 Jul - 21:18

Trebali ste se još bar stoljeće bost bajonetama.

Tesla je pametnjakowić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Ero Thu 14 Jul - 21:19

Usne Stjepana Gnječa wrote:The Saints Constantine and Helen Serbian Orthodox Church (Serbian: Цара Константина и Јелене Српске православне цркве) is a Serbian Orthodox church located in Galveston, Texas, USA. It is a parish of the Serbian Orthodox Diocese of New Gracanica - Midwestern America.

By the late 1800s a group of Serbs, Greeks, and Russians appealed to the Holy Synod of the Russian Orthodox Church in St. Petersburg, Russia, and Tsar Nicholas II for a church.[1] The Tsar approved the establishment of a church and in 1895 construction began. The building was finished in 1896 and consecration took place on the feast day of Saint Constantine and Saint Helen.[1] Tsar Nicholas II also personally donated icons for the Iconostasis, a gospel book, and a number of sacred vessels. The first priest assigned to the new church was Archimandrite Theoclitos (Triantafilides).[3][4][5] Services were originally held in Greek, Russian and Serbian.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sts._Constantine_and_Helen_Serbian_Orthodox_Church

Wow... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Guest Thu 14 Jul - 21:43

Wow... :D

Oldest Croatian Church Could Be Sold To Italians

America's oldest Croatian church soon could be in the hands of an Italian company, despite efforts of Pittsburgh Croatians to buy the closed church and convert it into a shrine. St. Nicholas Croatian Catholic Church, built in 1901 and worshipped in until it was closed in 2004, could soon be bought by the Follieri Group, which is based in Italy but also has offices in New York City.
Former parishioners and preservationists interested in saving the church still believe their plan will succeed. They said they hope an Oct. 25 meeting between Catholic Diocese of Pittsburgh officials, former St. Nicholas parishioners and preservationists could still resolve the matter in their favor.

http://www.croatia.org/crown/articles/8815/1/America8217s-Oldest-Croatian-Church-Could-Be-Sold-To-Italians.html

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik - Page 8 Empty Re: Tesla: Bog, Srbin, znanstvenik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum