ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 21:51

AlfaOmega wrote:Meni pak kažu da sam veći egoist što razmišljam iracionalnije. Sad pak kad sam ovo pročitao, ništ ne kužim...

Jesi li ti egoist jer želiš biti svoj i razmišljati svojom glavom ili su drugi egoisti jer źele da ti razmišljaš kao oni (da ih ne ugrožavas u njihovim malim laznosigurnim svjetovima...:P)?

Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 21:54

dzepna_venera wrote:
mativka wrote:


A, joooj.!  :D Ja ne gatam, ja gledam...poput gledanja u oblake  :x

Ou jes! :witch
ha ha

Uopće nisi romantična!  chase
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 21:59

vedra-vedrana wrote:
dzepna_venera wrote:Vedrana, slažem se da treba preispitivati stavove, to je zdravo i znak samostalnosti. A ko je kakav vidiš po njegovim postupcima.
Baš me zanima koji je razlog da ne želiš doživjeti nešto iracionalno?
Bojiš se nečeg?

Mislim da sam prearcionalna za bilo kakve iracionalnosti i takav doživljaj bi poremetio moj duhovni mir koji sada imam. Ali nikada nisam, ni kad sam bila mlađa, težila za bilo kakvim mističnim ili iracionalnim doživljajima. To nije za mene, predobro se poznajem. Nije to strah, prije pragmatizam.  :)

Dakle, ti zivis u balonu od sapunice koji si iskreirala i nazvala ga "duhovni mir".
Fora B-)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 22:01

mativka wrote:
dzepna_venera wrote:
mativka wrote:


A, joooj.!  :D Ja ne gatam, ja gledam...poput gledanja u oblake  :x

Ou jes! :witch
ha ha

Uopće nisi romantična!  chase

Ma nije tako :x zapravo sam jako romantična!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 22:05

dzepna_venera wrote:
vedra-vedrana wrote:
dzepna_venera wrote:Vedrana, slažem se da treba preispitivati stavove, to je zdravo i znak samostalnosti. A ko je kakav vidiš po njegovim postupcima.
Baš me zanima koji je razlog da ne želiš doživjeti nešto iracionalno?
Bojiš se nečeg?

Mislim da sam prearcionalna za bilo kakve iracionalnosti i takav doživljaj bi poremetio moj duhovni mir koji sada imam. Ali nikada nisam, ni kad sam bila mlađa, težila za bilo kakvim mističnim ili iracionalnim doživljajima. To nije za mene, predobro se poznajem. Nije to strah, prije pragmatizam.  :)

Dakle, ti zivis u balonu od sapunice koji si iskreirala i nazvala ga "duhovni mir".
Fora  B-)



Malo bockaš jer nisam sklona tvom viđenju da se iz snova može protumačiti čovjek i predvidjeti događaji.  :)
I opet ponavljam da su snovi samo odraz onoga što smo proživjeli, moguće je prema nekim stvarima iz snova pogoditi što se čovjeku dogodilo, ali na temelju snova graditi teoriju o antropologiji i psihologiji čovjeka meni je iracionalno.  :P
Zašto bi moj racionalni pristup životu i vjerovanjima bio balon od sapunice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 22:12

Vedrana, rekla si da bi iracionalni događaj poremetio tvoj duhovni mir. Iz straha od nepoznatog pobjegla si u svoju pecinu. Tko sam ja da meni vjeruješ. Vjeruj svom tijelu, ono te moguce vec upozorava na tvoju nefleksibilnosr prema zivotu.
Sto se tice snova, ponavljam opet. Bogomdani je na ovoj temi to lijepo i detaljno objasnio :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Tue 20 Oct - 22:19

dzepna_venera wrote:Vedrana, rekla si da bi iracionalni događaj poremetio tvoj duhovni mir. Iz straha od nepoznatog pobjegla si u svoju pecinu. Tko sam ja da meni vjeruješ. Vjeruj svom tijelu, ono te moguce vec upozorava na tvoju nefleksibilnosr prema zivotu.
Sto se tice snova, ponavljam opet. Bogomdani je na ovoj temi to lijepo i detaljno objasnio :)

"Pećinu" koja se zove razum i logika. Što loše ima u tome? Zabrinula bih se za svoje tijelo kad bih počela vjerovati u teorije zavjere, ljude guštere i male zelene.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 7:02

Ja ne vidim ništa lose u logici i zdravom razumu.....jedino ne opipljivo čemu vjerujem je moj osjećaj. ....intuicija.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 9:08

"I plitku rijeku prelazi oprezno", korejska narodna  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 15:17

dakako,obicno je puna ostrog kamenja.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 15:37

Prvo sam sanjala kao brat pravi neki.party i puno dvorište ljudi,vruće, on obukao ženin džemper na mašne ja mu kažem šta si to obukao zar ti nije vruće. ... 

Onda sam sanjala da sam na Marsu i mislim se imam još malo kisika umrijet ću. . . Tu je došao neki tip i spasio me jer je uspio napravit neku kutiju gdje živi. . .:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 19:34

Zagy wrote:

Onda sam sanjala da sam na Marsu i mislim se imam još malo kisika umrijet ću. . . Tu je došao neki tip i spasio me jer je uspio napravit neku kutiju gdje živi. . .:D

:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 19:36

Mora da je Weber pobjegao na Mars zivjeti kao pustinjak.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 19:51

vedra-vedrana wrote:
dzepna_venera wrote:Vedrana, rekla si da bi iracionalni događaj poremetio tvoj duhovni mir. Iz straha od nepoznatog pobjegla si u svoju pecinu. Tko sam ja da meni vjeruješ. Vjeruj svom tijelu, ono te moguce vec upozorava na tvoju nefleksibilnosr prema zivotu.
Sto se tice snova, ponavljam opet. Bogomdani je na ovoj temi to lijepo i detaljno objasnio :)

"Pećinu" koja se zove razum i logika. Što loše ima u tome? Zabrinula bih se za svoje tijelo kad bih počela vjerovati u teorije zavjere, ljude guštere i male zelene.  :D


Racionalisti pragmatičari vole složiti svoju kulu od karata koja njima drži vodu, često ignorirajući intuiciju, unutarnji glas, kakogoddasezove. 
I onda kad im se desi nešto "loše", u stanju su to savršeno racionalno objasniti. Npr. ako ih mjesecima boli glava to je  zato jer susjed metalac glasno pušta muziku, a ne jer su oni syebali sami sebe. Ali i to je ok. Svak živi kako najbolje zna i umije  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 20:04

Zagy wrote:Prvo sam sanjala kao brat pravi neki.party i puno dvorište ljudi,vruće, on obukao ženin džemper na mašne ja mu kažem šta si to obukao zar ti nije vruće. ... 

Onda sam sanjala da sam na Marsu i mislim se imam još malo kisika umrijet ću. . . Tu je došao neki tip i spasio me jer je uspio napravit neku kutiju gdje živi. . .:D

Nije li bratu (ili ključnoj muškoj bliskoj osobi) bit muka papučar pred svima :^0 :^0 :^0


A za ovaj drugi, bojiš se promjena. Opusti se i samo naprijed  ;) :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 20:46

dzepna_venera wrote:
vedra-vedrana wrote:
dzepna_venera wrote:Vedrana, rekla si da bi iracionalni događaj poremetio tvoj duhovni mir. Iz straha od nepoznatog pobjegla si u svoju pecinu. Tko sam ja da meni vjeruješ. Vjeruj svom tijelu, ono te moguce vec upozorava na tvoju nefleksibilnosr prema zivotu.
Sto se tice snova, ponavljam opet. Bogomdani je na ovoj temi to lijepo i detaljno objasnio :)

"Pećinu" koja se zove razum i logika. Što loše ima u tome? Zabrinula bih se za svoje tijelo kad bih počela vjerovati u teorije zavjere, ljude guštere i male zelene.  :D


Racionalisti pragmatičari vole složiti svoju kulu od karata koja njima drži vodu, često ignorirajući intuiciju, unutarnji glas, kakogoddasezove. 
I onda kad im se desi nešto "loše", u stanju su to savršeno racionalno objasniti. Npr. ako ih mjesecima boli glava to je  zato jer susjed metalac glasno pušta muziku, a ne jer su oni syebali sami sebe. Ali i to je ok. Svak živi kako najbolje zna i umije  :)

Gdje smo nas dvije zapele?  :) Imamo različite poglede na svijet i nakon te konstatacije treba li nastavljati raspravu koja nikud ne vodi jer je očigledno da svaka od nas ima svoju "kulu od karata" ako načine života želiš tako opisati. Intuicija mi govori da nema smisla, ali logika mi kazuje da nema ništa lošega u tome da se dva pogleda na svijet argumentirano suprotstave. 
Kad racionalni pragmatičar ima glavobolju on ode kod liječnika a ne optužuje susjede, razmisli što je moglo izazvati glavobolju, shvati da je možda nasljedna, možda uvjetovana stresom na poslu koji ne može izbjeći, možda je naprosto jedno od zrna graška ispod sedam madraca.  :^0
Ma opusti se, mene zabavljaju tvoja tumačenja snova i simpa si zbilja koliko ozbiljno to shvaćaš. Kad opet budem sanjala neki san ispričat ću ga doslovno kako sam ga sanjala i ako ćeš vjerovati i od ove naše prepiske ja sam već puno naučila.  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 21:29

Dobro weberu što ne kažeš da si to ti!  :^0 :^0

Pogođeno prvo....A drugo isto....trenutno balansiranje pa s koje strane prvo iskoči kamen skačem. ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber Wed 21 Oct - 21:37

Zagy wrote:Dobro weberu što ne kažeš da si to ti!  :^0 :^0

Pogođeno prvo....A drugo isto....trenutno balansiranje pa s koje strane prvo iskoči kamen skačem. ...
kaj?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 21:38

vedra-vedrana wrote:


Gdje smo nas dvije zapele?  :) Imamo različite poglede na svijet i nakon te konstatacije treba li nastavljati raspravu koja nikud ne vodi jer je očigledno da svaka od nas ima svoju "kulu od karata" ako načine života želiš tako opisati. Intuicija mi govori da nema smisla, ali logika mi kazuje da nema ništa lošega u tome da se dva pogleda na svijet argumentirano suprotstave. 
Kad racionalni pragmatičar ima glavobolju on ode kod liječnika a ne optužuje susjede, razmisli što je moglo izazvati glavobolju, shvati da je možda nasljedna, možda uvjetovana stresom na poslu koji ne može izbjeći, možda je naprosto jedno od zrna graška ispod sedam madraca.  :^0
Ma opusti se, mene zabavljaju tvoja tumačenja snova i simpa si zbilja koliko ozbiljno to shvaćaš. Kad opet budem sanjala neki san ispričat ću ga doslovno kako sam ga sanjala i ako ćeš vjerovati i od ove naše prepiske ja sam već puno naučila.  :x

Što bi mi zapele :D  enjoy the ride!!! 
Ti meni postaviš kulu od karata, ja u nju puhnem,sve je oki doki.  chase

Kad racionalist svjesno smatra da je glavobolja nasljedna :skriva se  ili krivi stres na poslu :tantrum , onda podsvjesno se krivi jer prebacuje odgovornost na pretke tj. na posao na kojem se obvezao biti budan, proaktivan i asertivan i raditi najbolje što može. Ako nije previše presran svojim prevelebnim umnim kombinacijama, kroz san će dobivati upozorenja da je u neskladu, a na fizičkom tijelu će ga rasturati glavobolja  :brukica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest Wed 21 Oct - 21:52

bogomdani wrote:Mora da je Weber pobjegao na Mars zivjeti kao pustinjak.. :clown
Ti si taj iz mojih snova? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber Wed 21 Oct - 21:53

Zagy wrote:
bogomdani wrote:Mora da je Weber pobjegao na Mars zivjeti kao pustinjak.. :clown
Ti si taj iz mojih snova? :D
onda ide uskličnik, a ne upitnik :P
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 26 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum