ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop 18/10/2015, 18:06

dzepna_venera wrote:Nije gatanje, nego analiza informacija koja utjece na sanjacevu buducnost.

da li to znaci da ces u nekim stvarima postupit po tome sto si sanjala ?

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 18/10/2015, 18:40

Kad dobijem informaciju imam je na umu, jer se ne moze predvidjeti tocno 'vrijeme' dogadjanja. Pa kad dodje situacija, ja sam spremna. Ako me ego prevari,onda žalim naravno. Informacija je zlata vrijedna.
Ako Webers npr. manipulira previse informacijama i zakida tim radi osobnog probitka onda je to njegov problem koji je automatski firmin problem jer on postaje usko grlo poslovanja. Ako krije informacije jer je tajming objave bitan radi poslovanja, onda je to druga stvar. Hoću reći, njegov je izbor sto ce i kako ce sa informacijom, upozoren je. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 18/10/2015, 18:49

moj tim ima, skoro pa sve informacije. i time se vodimo. ne zakidam ni firmu ni tim.
i svoj tim guram. prema većim plaćama ili dužim go. ;)

neke krucijalne čuvam za sebe.

recimo za smjenu uprave znao sam prije nego što je uprava to znala.
podatak relativno nebitan.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by betty.boop 18/10/2015, 19:09

ukratko, snovi su mix dogadjaja, emocija i nase psihe

informacije koje filtriramo ovisno o nasoj intuiciji

naravno da se ne moze pogodit tocno vrijeme i da cemo ponekad krivo interpretirat, u protivnom bi nasi zivoti bili film koji smo vec gledali :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 18/10/2015, 19:13

kada sam umoran, ono totalka. nema snova.
čisti san.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by AlfaOmega 18/10/2015, 21:55

To je najljepše. Ja u zadnje vrijeme imam problema sa tim spavanjem. Valda puno jedem naveče. :Shy

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 19/10/2015, 14:36

dzepna_venera wrote:
vedra-vedrana wrote:


Eto.  flower



dnevnik snova - Page 25 Dreams-quote

Sanjala sam san:

Sanjala sam da sam od tate dobila jako vrijednu umjetničku (a da kakva bi bila   :D  ) sliku koju sam odlučila pokloniti Crkvi. I odnesem je ja u crkvu, kad tamo puno svijeta, neka proslava i ne znam gdje bih sa slikom. Odem u sakristiju kad tamo Anka Mrak Taritaš radi kao kustosica, sve puno umjetnina, moja slika izgleda kao treš među njima, meni pravo neugodno, ali Anka kaže "super, samo daj da je spremim". I dadem joj ja sliku mada sam skroz zbunjena što će Anka na poslu u župi.


Osim jedne stvari za koju sam sigurna da ćeš reći, što bi značio ovaj moj san?  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 19/10/2015, 23:15

Svjesna si svojih talenata, ali ne znaš točno što bi s njima. Ne vjeruješ u svoje sposobnosti.  Postoji nesklad između tvojih očekivanja i napora koji ulažeš u svoj razvoj. Privlači te duhovnost, dok si istovremeno kritična prema svima koji se njome bave. Budi oprezna u prosuđivanju drugih.
p.s. Poklanjaš drugima sve svoje u uvjerenju da im time pomažeš, a zapravo se sakrivaš da ne ulažeš energiju u razvoj svojih potencijala. To je opasna pozicija samozatiranja.

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 19:31

dzepna_venera wrote:Svjesna si svojih talenata, ali ne znaš točno što bi s njima. Ne vjeruješ u svoje sposobnosti.  Postoji nesklad između tvojih očekivanja i napora koji ulažeš u svoj razvoj. Privlači te duhovnost, dok si istovremeno kritična prema svima koji se njome bave. Budi oprezna u prosuđivanju drugih.
p.s. Poklanjaš drugima sve svoje u uvjerenju da im time pomažeš, a zapravo se sakrivaš da ne ulažeš energiju u razvoj svojih potencijala. To je opasna pozicija samozatiranja.

:)

Osim ovog boldanog koje je odgovor na moj boldani dio a što sam i očekivala jer je logično, mislim da si pogodila samo jednu stvar, a to je da sam kritična prema nekima koji se bave duhovnošću - ne svima. I to čak kritičnija prema onima iz mog duhovnog kruga. U ostalom se ne pronalazim.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 20:35

Pogađanje, eh svašta :D Fata je Fata, a 2x tumačit džabe nekom ko te popiša je dvaput. E moja Venus B-)

Kritična si prema njima zbog čega? Jer oni traže odgovore na svoj način koji nije tvoj? Ili te možda podsjećaju na tvoje zanemarivanje te strane pa te to ljuti?
U čemu je problem sa drugima?



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 20:41

dzepna_venera wrote:U čemu je problem sa drugima?




Ja, ne znam.  :) Samo znam da me zabavlja i gledanje u talog od kave, pogotovo kada ja nekom gledam. E, to je tek tada kreativnost uma na djelu  ;)
Sve je to zabava i treba na to tako gledati.
Osobno mi se sviđa tvoja kreativnost i volja. Svakome posvetiš svoje vrijeme i to je ono najljepše i najbitnije, za mene....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 20:43

dzepna_venera wrote:Pogađanje, eh svašta :D Fata je Fata, a 2x tumačit džabe nekom ko te popiša je dvaput. E moja Venus  B-)

Kritična si prema njima zbog čega? Jer oni traže odgovore na svoj način koji nije tvoj? Ili te možda podsjećaju na tvoje zanemarivanje te strane pa te to ljuti?
U čemu je problem sa drugima?




Pa mogla si zaključiti da sam preracionalna. Ništa osobno, jednostavno ne mislim da snovi mogu opisati osobu, ali mogu opisati doživljaje te osobe jer su samo refleksija stvarnosti.  :)
A zašto sam kritična prema osobama iz mog duhovnog kruga - iz istog razloga zbog kojeg se papa Franjo ispričava zbog pogrešaka i skandala u Crkvi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 20:48

mativka wrote:
dzepna_venera wrote:U čemu je problem sa drugima?




Ja, ne znam.  :) Samo znam da me zabavlja i gledanje u talog od kave, pogotovo kada ja nekom gledam. E, to je tek tada kreativnost uma na djelu  ;)
Sve je to zabava i treba na to tako gledati.
Osobno mi se sviđa tvoja kreativnost i volja. Svakome posvetiš svoje vrijeme i to je ono najljepše i najbitnije, za mene....

Gatanje u talog...hmm...to spada više u Hogwarts :D time se ne bavim, ko ni bacanjem graha, radije ga skuham haha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 20:50

vedra-vedrana wrote:
dzepna_venera wrote:Pogađanje, eh svašta :D Fata je Fata, a 2x tumačit džabe nekom ko te popiša je dvaput. E moja Venus  B-)

Kritična si prema njima zbog čega? Jer oni traže odgovore na svoj način koji nije tvoj? Ili te možda podsjećaju na tvoje zanemarivanje te strane pa te to ljuti?
U čemu je problem sa drugima?


Pa mogla si zaključiti da sam preracionalna. Ništa osobno, jednostavno ne mislim da snovi mogu opisati osobu, ali mogu opisati doživljaje te osobe jer su samo refleksija stvarnosti.  :)
A zašto sam kritična prema osobama iz mog duhovnog kruga - iz istog razloga zbog kojeg se papa Franjo ispričava zbog pogrešaka i skandala u Crkvi.

Možda jer misliš da je tvoja racionalnost bolja od njihovih religioznih uvjerenja?
Ili jednostavno misliš da si pametnija?
Bi li željela doživjeti nešto što je "iracionalno"?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 20:58

dzepna_venera wrote:
Gatanje u talog...hmm...to spada više  u Hogwarts :D time se ne bavim, ko ni bacanjem graha, radije ga skuham haha

A, joooj.!  :D Ja ne gatam, ja gledam...poput gledanja u oblake  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 21:03

dzepna_venera wrote:
vedra-vedrana wrote:
dzepna_venera wrote:Pogađanje, eh svašta :D Fata je Fata, a 2x tumačit džabe nekom ko te popiša je dvaput. E moja Venus  B-)

Kritična si prema njima zbog čega? Jer oni traže odgovore na svoj način koji nije tvoj? Ili te možda podsjećaju na tvoje zanemarivanje te strane pa te to ljuti?
U čemu je problem sa drugima?


Pa mogla si zaključiti da sam preracionalna. Ništa osobno, jednostavno ne mislim da snovi mogu opisati osobu, ali mogu opisati doživljaje te osobe jer su samo refleksija stvarnosti.  :)
A zašto sam kritična prema osobama iz mog duhovnog kruga - iz istog razloga zbog kojeg se papa Franjo ispričava zbog pogrešaka i skandala u Crkvi.

Možda jer misliš da je tvoja racionalnost bolja od njihovih religioznih uvjerenja?
Ili jednostavno misliš da si pametnija?
Bi li željela doživjeti nešto što je "iracionalno"?

Mislim da u svemu treba biti racionalan pa tako i preispitivati vjerovanja i postupke onih koji nam ta vjerovanja prenose pa i svjedoče svojim ponašanjem, bez obzira jesu li to obični vjernici ili svećenici. 
Mislim li da sam zbog toga pametnija od drugih - ne, ali ako misliš da je biti racionalan znak pojačanog ega onda te ne mogu uvjeriti u suprotno.
Ne bih željela doživjeti ništa iracionalno.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by AlfaOmega 20/10/2015, 21:04

Meni pak kažu da sam veći egoist što razmišljam iracionalnije. Sad pak kad sam ovo pročitao, ništ ne kužim...

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 21:43

mativka wrote:
dzepna_venera wrote:
Gatanje u talog...hmm...to spada više  u Hogwarts :D time se ne bavim, ko ni bacanjem graha, radije ga skuham haha

A, joooj.!  :D Ja ne gatam, ja gledam...poput gledanja u oblake  :x

Ou jes! :witch
ha ha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 21:47

Vedrana, slažem se da treba preispitivati stavove, to je zdravo i znak samostalnosti. A ko je kakav vidiš po njegovim postupcima.
Baš me zanima koji je razlog da ne želiš doživjeti nešto iracionalno?
Bojiš se nečeg?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 21:50

dzepna_venera wrote:Vedrana, slažem se da treba preispitivati stavove, to je zdravo i znak samostalnosti. A ko je kakav vidiš po njegovim postupcima.
Baš me zanima koji je razlog da ne želiš doživjeti nešto iracionalno?
Bojiš se nečeg?

Mislim da sam prearcionalna za bilo kakve iracionalnosti i takav doživljaj bi poremetio moj duhovni mir koji sada imam. Ali nikada nisam, ni kad sam bila mlađa, težila za bilo kakvim mističnim ili iracionalnim doživljajima. To nije za mene, predobro se poznajem. Nije to strah, prije pragmatizam.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 20/10/2015, 21:51

AlfaOmega wrote:Meni pak kažu da sam veći egoist što razmišljam iracionalnije. Sad pak kad sam ovo pročitao, ništ ne kužim...

Jesi li ti egoist jer želiš biti svoj i razmišljati svojom glavom ili su drugi egoisti jer źele da ti razmišljaš kao oni (da ih ne ugrožavas u njihovim malim laznosigurnim svjetovima...:P)?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 25 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum