ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Kermit Wed 29 Nov - 22:04

http://www.maxportal.hr/magazin/najpoznatija-gastarbajerica-se-vraca-kuci-preko-glave-mi-je-kise-samoce-i-ocajne-njemacke-kave/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Kermit Wed 29 Nov - 22:05

Veselila sam se više od svega bureku i ćevapima s lukom, udobnom krevetu i druženju sa starim prijateljima. Moj život je stao u 2014. i sada ću ga napokon ponovno pokrenuti!
Moram samo pronaći neki posao, za što sam računala da ne bi trebalo biti preteško, i onda započinje uživancija u Zagrebu, najljepšem gradu na svijetu…
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Kermit Wed 29 Nov - 22:09

Hehe vratila se zbog njonje koji ce ju uhljebiti u kantini sabora da zavodi stiva culeja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Guest Wed 29 Nov - 22:10

"Bilo mi je preko glave kiše, samoće, stana, njemačkog, kava koje ništa ne valjaju i svakodnevnog dugog putovanja na posao i kući."


E curo..fali tebi odgovornosti i prodavanja mudo pod bubrege i neodgovornog zivota,uglavnom sponzoriranog od nerkog naivnjaka..

Kiša je kiša.jbtga..
Navikla cura funjati,a u svabiji funjanje skupo,ako radis za sitnis,talijanskih kava na svakom koraku,a naci stan blize poslu nije nemoguca misija...
dopicilo curi prati mošnje ostarjelih ćika.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Guest Wed 29 Nov - 22:22

..u biti jako postivam svapske zene i cure,jerbo vrlo rano postanu odgovorne,niti blizu ove lezilebovićke..svabice su sa 18 godina vec prilicno formirane osobe u glavi,a koja godina vise,doslovno zrele i odgovorne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by omni Thu 30 Nov - 0:23

Medijski spinovi, ne vjerujem vise skoro ni slovu ispisanom u korumpiranim prostorima. SSSR i DDR su imale vjerodostojne izvore informiranja prema ovim goebbelsovcima sada.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Guest Thu 30 Nov - 0:26

pokušavaju zadržati stanovništvo u RH, da ostanu i radu za 3000kn, a da bi 1milijun jebivjetara ležalo i dobijalo na račun njihovog rada za 3000kn , ležarinu.. bilo kao lažni penzici, bilo kao uhljebi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova Empty Re: Priče iz nepričije: Njemačka je propala ali Čardak je san snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum