ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by vuksadinare Sat 18 Mar - 11:36

https://fenix-magazin.de/zbog-zahvalnosti-njemacka-dobila-prvi-dvojezicni-naziv-ulice-na-arapskom-i-njemackom-jeziku-evo-u-kojem-gradu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by vuksadinare Sat 18 Mar - 11:37

sto prije paljada iz ovakve eu to zdravije za zdravlje nacije i drzave..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by RayMabus Sat 18 Mar - 11:41

Ništa bitno. Imaju i na japanskom dvojezične ploče. Ne treba radit dramu tamo di je nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by RayMabus Sat 18 Mar - 11:57

Arapsko se pismo razvilo iz starijeg nabatejskog pisma pod djelomičnim utjecajem sirskog. Za najstariji spomenik arapskog jezika smatra se nadgrobni spomenik lahmidskog kralja Imrul-Kajsa u mjestu Namara u Siriji iz 328., a za najstariji spomenik arapskog pisma natpisi iz Zabada iz 512. godine.


To nema veze s religijom il tako šta. Ako su već stavili japanske onda nema razloga radit dramu i oko ovoga jer onda samo ispada da ih diskriminiraš jer kao Japanci valjaju a ovi nevaljaju itd. Ne bi bilo u redu da tako stvari postaviš jel. Imaš stotinjak jezika i desetak verzija na koji se tj kako oni pišu na nećemu dakle pisama i jedno je to arapsko. Nikakve drame oko toga nema a nit je treba bit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175389
2014-04-11


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by Serbinho-3 Sat 18 Mar - 12:09

Atomska Bomba narode, video sam ulicu na Latinici, Rue de Marshal TITO u Sousse Tunis, odmah bezati u Arapske Zemlje, dosao kraj. Kada sam tvrdio da su Kamenko&Kremenko ekipa, nisu mi verovali. 

:facepalm
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26377
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by Ringo10 Sat 18 Mar - 13:34

A na turskom nista ???
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by veber Sat 18 Mar - 14:00

glupi vuk otvara glupe teme.
i izvor mu je malo jači, portal sančosa.
ima u stutgartu beogrsdska ulica,dvojezična gore ns njemačkom dolje na drpskom i kirilici. paralelno je zagrebačka na njemačkom i na hrvatskom.
msloumni kreten.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by vili40 Sat 18 Mar - 16:33

Vuk ko vuk,ja momentalno slusam hrvatski radio frankfurt i kaj sad,ode njemacka u kurac?Zanimljivo da najvise pisu o njemackoj oni koji nemaju pojma o njoj.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by veber Sat 18 Mar - 16:39

vili40 wrote:Vuk ko vuk,ja momentalno slusam hrvatski radio frankfurt i kaj sad,ode njemacka u kurac?Zanimljivo da najvise pisu o njemackoj oni koji nemaju pojma o njoj.
o njemačkoj pišu oni koji ne mogu dobiti posao tamo.
niškorist-uhljeb smjer ne rula u njemačkoj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by mentalitet Sat 18 Mar - 18:09

Ringo10 wrote:A na turskom nista ???

U Berlinu postoji turski geto Krojcberg u koji schwabe ne zalaze nego samo turci i arapi.Bogami ,skoro 1/4 grada.Tamo kad se provezesh imash dojam da je stalno danashnji Pariz.Schwabe su tamo manji od makova zrna shto mi i nije zao,jebi si mater hocesh robove onda gledaj i njihova govna.Trebao si zivjeti u toj vukojebini pa bi ti se zgadila kao i meni.Schwabw samo glume demokraciju ali su birokratski i instuticionalno veci i podmukliji fashisti nego za vrijeme Hitlera.Dvolichni su za nevjerovati.Jebo te ,za vrijeme Hitlera si barem znao na chemu si ali u zadnjih 80 godina nisi nachisto sa ni jednim schwabom.Evo ti ovaj folksdojcher sa foruma,E to ti je prava preslika modernog schwabe,da ga sretnesh u stvarnom svijetu pozvao bi te na pice (to mu je ostalo u genima sa Balkana),ali kada bi trebalo da plati rekao bi nemam love plati ti i ne bi ti se kurchio da zaradjuje 7.000 tisuca eura.Dakle,to ti je taj mentalitet schwabski ,ali rado prima sve shto je dzabalesku pa i kurac u shupak::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by veber Sat 18 Mar - 22:36

pere tebe malo jače.
ako pozovem nekog na piće, večeru ili jedrilicu-podrazumjeva se da ču ja platiti, kada sam već zvao runde. 
slabo pratiš upise. otišao sam iz airbusa u daimler prije godinu dana, u biti sada 14 mjeseci za nižu plaću-koliko svetoje zaradi za mjesec.
sada je plaća ko 4 svetojeve.

s tim da mi je dosadno u daimleru pa idem s prvim kolovozom u firmu koja radi strojeve i linije za elektromotore za aute.

jedino ne bum više "jebač" kao ti jer moram vratiti amg.
doduše ponudili su mi ga za fer cijenu, pa ga možda otkupim i prodam šabanu kao što si ti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by vuksadinare Sat 18 Mar - 23:24

veber wrote:
vili40 wrote:Vuk ko vuk,ja momentalno slusam hrvatski radio frankfurt i kaj sad,ode njemacka u kurac?Zanimljivo da najvise pisu o njemackoj oni koji nemaju pojma o njoj.
o njemačkoj pišu oni koji ne mogu dobiti posao tamo.
niškorist-uhljeb smjer ne rula u njemačkoj.
A sto ces frende..dok sam ja arbajtao u dojcland i nederland ti si ih trazio na jos na karti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by veber Sat 18 Mar - 23:48

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:Vuk ko vuk,ja momentalno slusam hrvatski radio frankfurt i kaj sad,ode njemacka u kurac?Zanimljivo da najvise pisu o njemackoj oni koji nemaju pojma o njoj.
o njemačkoj pišu oni koji ne mogu dobiti posao tamo.
niškorist-uhljeb smjer ne rula u njemačkoj.
A sto ces frende..dok sam ja arbajtao u dojcland i nederland ti si ih trazio na jos na karti
zapamti.
nismo frendovi niti me možeš tako zvati.
čak niti ovdje na opskurnom forumu.
ne da mi se pisat čiji tata ima veći.

da si vrijedio ne bi sada gnojio iz hrvatske.
ponudili bi ti ponudu koja se ne odbija.

ali nisu ti ponudili.

kao i većina koja ode van hrvatske pa misli da je nekaj iznad, super.

takvih kao ti, tebi slični sam poslao doma pedesetak. 

problem svih vas, od mentalnog preko svetoja pa do tebe.

neznate jezik, nemate iskustva, nemate škole.

vi ste jednostavno potrošna roba.
da ne zvuči kao papirnata vrećica, pomoćni radnici.

to je vaš životni doseg.
i ne zovi me frendom jer to nismo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by vuksadinare Sun 19 Mar - 10:41

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:Vuk ko vuk,ja momentalno slusam hrvatski radio frankfurt i kaj sad,ode njemacka u kurac?Zanimljivo da najvise pisu o njemackoj oni koji nemaju pojma o njoj.
o njemačkoj pišu oni koji ne mogu dobiti posao tamo.
niškorist-uhljeb smjer ne rula u njemačkoj.
A sto ces frende..dok sam ja arbajtao u dojcland i nederland ti si ih trazio na jos na karti
zapamti.
nismo frendovi niti me možeš tako zvati.
čak niti ovdje na opskurnom forumu.
ne da mi se pisat čiji tata ima veći.

da si vrijedio ne bi sada gnojio iz hrvatske.
ponudili bi ti ponudu koja se ne odbija.

ali nisu ti ponudili.

kao i većina koja ode van hrvatske pa misli da je nekaj iznad, super.

takvih kao ti, tebi slični sam poslao doma pedesetak. 

problem svih vas, od mentalnog preko svetoja pa do tebe.

neznate jezik, nemate iskustva, nemate škole.

vi ste jednostavno potrošna roba.
da ne zvuči kao papirnata vrećica, pomoćni radnici.

to je vaš životni doseg.
i ne zovi me frendom jer to nismo.
frendovi smo i gotovo.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom Empty Re: Aufiderzen Njemacka!Njemacka dobila prvu ulicu sa dvojezicnom tablom na njemackom i arapaskom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum