ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dnevnik snova

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 21/10/2015, 21:53

Zagy wrote:
bogomdani wrote:Mora da je Weber pobjegao na Mars zivjeti kao pustinjak.. :clown
Ti si taj iz mojih snova? :D
onda ide uskličnik, a ne upitnik :P

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by kic 21/10/2015, 21:53

zagy si gledala Martiana to? :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 21:53

Zagy wrote:
bogomdani wrote:Mora da je Weber pobjegao na Mars zivjeti kao pustinjak.. :clown
Ti si taj iz mojih snova? :D
A jok..hudana si Zena...ne moze..ne smiju me hudane sanjati... king osim toga,volim drugacije oblike Habitata,ne kockaste...Weber je sigurno bio u pitanju,samo te malo neugodne same sebe priznati.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 21:55

Pitam webera a tebe sam citirala jer si pogodio...ne brini....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 21:56

kic wrote:zagy si gledala Martiana to? :^^


On je gledao a ja sam možda dovoljno pokupila preko ramena za san....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 21/10/2015, 21:57

Zagy wrote:Pitam webera a tebe sam citirala jer si pogodio...ne brini....
mene kada ljudi počnu sanjati ne završi dobro.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:02

veber_1 wrote:
Zagy wrote:Pitam webera a tebe sam citirala jer si pogodio...ne brini....
mene kada ljudi počnu sanjati ne završi dobro.

Ejakuliraju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:04

pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 21/10/2015, 22:05

dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:07

veber_1 wrote:dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)


Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D



Očito nisi nikad čuo za sex bez ejakulacije, čim pitaš. Imaš knjiga, tehnika, obrazuj se (ne obrezuj, pazi šta piše )...  :D :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 21/10/2015, 22:09

dzepna_venera wrote:

Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D


jesam, priznajem.

ali zajebi šoru, nema tu sreće :P
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:10

dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)


Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D



Očito nisi nikad čuo za sex bez ejakulacije, čim pitaš. Imaš knjiga, tehnika, obrazuj se (ne obrezuj, pazi šta piše )...  :D :D :D
Ima,no ja dok ne prospem svoje bogomdano sjeme,ima da cupkam po zenskoj,ili joj to radim u bilo kojoj drugoj pozi...koliko traje da traje.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:12

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)


Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D



Očito nisi nikad čuo za sex bez ejakulacije, čim pitaš. Imaš knjiga, tehnika, obrazuj se (ne obrezuj, pazi šta piše )...  :D :D :D
Ima,no ja dok ne prospem svoje bogomdano sjeme,ima da cupkam po zenskoj,ili joj to radim u bilo kojoj drugoj pozi...koliko traje da traje.. :clown

Dobro,ok, ako želiš. Ali u biti nije nužno  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:13

dzepna_venera wrote:
vedra-vedrana wrote:


Gdje smo nas dvije zapele?  :) Imamo različite poglede na svijet i nakon te konstatacije treba li nastavljati raspravu koja nikud ne vodi jer je očigledno da svaka od nas ima svoju "kulu od karata" ako načine života želiš tako opisati. Intuicija mi govori da nema smisla, ali logika mi kazuje da nema ništa lošega u tome da se dva pogleda na svijet argumentirano suprotstave. 
Kad racionalni pragmatičar ima glavobolju on ode kod liječnika a ne optužuje susjede, razmisli što je moglo izazvati glavobolju, shvati da je možda nasljedna, možda uvjetovana stresom na poslu koji ne može izbjeći, možda je naprosto jedno od zrna graška ispod sedam madraca.  :^0
Ma opusti se, mene zabavljaju tvoja tumačenja snova i simpa si zbilja koliko ozbiljno to shvaćaš. Kad opet budem sanjala neki san ispričat ću ga doslovno kako sam ga sanjala i ako ćeš vjerovati i od ove naše prepiske ja sam već puno naučila.  :x

Što bi mi zapele :D  enjoy the ride!!! 
Ti meni postaviš kulu od karata, ja u nju puhnem,sve je oki doki.  chase

Kad racionalist svjesno smatra da je glavobolja nasljedna :skriva se  ili krivi stres na poslu :tantrum , onda podsvjesno se krivi jer prebacuje odgovornost na pretke tj. na posao na kojem se obvezao biti budan, proaktivan i asertivan i raditi najbolje što može. Ako nije previše presran svojim prevelebnim umnim kombinacijama, kroz san će dobivati upozorenja da je u neskladu, a na fizičkom tijelu će ga rasturati glavobolja  :brukica

Hm da, zapele jesmo jer tvoj ton sve više poprima zagrižljivost. O meni ne možeš znati ništa pa ni o "kuli od karata" koja je onda definicija svačijeg života onoga koji ne prihvaća tvoj pogled na svijet. 
Neprimjereno je i čuđenje o nasljednosti glavobolje:

 Na pitanje da li je glavobolja nasljedna, odgovor je u velikoj mjeri jeste! Nažalost, ukoliko roditelji pate od glavobolja postoje veoma velike šanse da će i njihova djeca imati iste probleme! Statistika pokazuje da ukoliko oba roditelja pate od glavobolje  šanse da se djeca imaju iste probleme su čak 70%!!! Ukoliko samo jedan roditelj pati od glavobolje, ove šanse padaju na 40% što je opet veoma visok postotak!


http://glavobolja-migrena.com/da-li-je-glavobolja-nasljedna/


Ti bi zanijekala utjecaj posla na stres a o tome su napisani članci i studije okrivljujući pri tom onoga koji je pod stresom i ne uzimajući u obzir da postoje osobe koje nemaju potrebu ni talente za biti budni, proaktivni i asertivni u tom istom poslu i da takve osobe mogu kod poslovnih suradnika izazvati stres, posebno upravitelji, direktori, voditelji sektora, a ponešto od nakupljenog stresa na poslu vidimo i po tv posebno kad se zatvaraju radna mjesta. Nijekati te poslovne situacije je sasvim iracionalno.

"Presranost" i "prevelebne umne konstrukcije" pokazuju da si postala nervozna zbog mojih upisa. I sad očekuješ da ja povjerujem kako si tumačenjem snova uspjela obuzdati svoj ego. Nisi, ma koliko god snova protumačila. Ne treba puno logike a bome ni intuicije da se to zaključi.

Ono što sam naučila je da su ljudi ipak samo ljudi bez obzira kakvom se duhovnošću bavili.  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:21

Ups end dejzis  :^0 dobila sam i linkove na znanstvena istraživanja! 

Moj ego je velik, a što bi ja bez njega  farao

U pravu si. Nervozna sam jer imam posel koji me čeka, a glupiram se i blamiram tu objašnjavajući programe pranja kod onih koji traže utičnicu po podu bez očala :| shit happens!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:23

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)


Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D



Očito nisi nikad čuo za sex bez ejakulacije, čim pitaš. Imaš knjiga, tehnika, obrazuj se (ne obrezuj, pazi šta piše )...  :D :D :D
Ima,no ja dok ne prospem svoje bogomdano sjeme,ima da cupkam po zenskoj,ili joj to radim u bilo kojoj drugoj pozi...koliko traje da traje.. :clown

Dobro,ok, ako želiš. Ali u biti nije nužno  :)
Pa...tako sam jednom,dok zenska nije skoro pocela black-oute dobivati,i padati u nesvijest..bolje svrsiti,sve sto dulje ekstremno traje me u sve grubljeg pretvara..ima jos nekih detalja ali ne u javno.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:26

dzepna_venera wrote:Ups end dejzis  :^0 dobila sam i linkove na znanstvena istraživanja! 

Moj ego je velik, a što bi ja bez njega  farao

U pravu si. Nervozna sam jer imam posel koji me čeka, a glupiram se i blamiram tu objašnjavajući programe pranja kod onih koji traže utičnicu po podu bez očala :| shit happens!

Pa zašto ne ako ne znaš da je glavobolja nasljedna.  :P

A e, vidi se.  :]

Svejedno moraš odgovoriti, i to je intuitivno a i logično u mom pragmatično racionalnom svijetu.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:26

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)


Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D



Očito nisi nikad čuo za sex bez ejakulacije, čim pitaš. Imaš knjiga, tehnika, obrazuj se (ne obrezuj, pazi šta piše )...  :D :D :D
Ima,no ja dok ne prospem svoje bogomdano sjeme,ima da cupkam po zenskoj,ili joj to radim u bilo kojoj drugoj pozi...koliko traje da traje.. :clown

Dobro,ok, ako želiš. Ali u biti nije nužno  :)
Pa...tako sam jednom,dok zenska nije skoro pocela black-oute dobivati,i padati u nesvijest..bolje svrsiti,sve sto dulje ekstremno traje me u sve grubljeg pretvara..ima jos nekih detalja ali ne u javno.. :clown

Ovako kad te čitam, čini mi se da prepričavaš uvijek jedan te isti krevetni odnos koji te se dojmio  lol! 

Priznajem sex u kojem sama predigra s ljubakanjem traje dok se ne osjeti vrtoglavica   B-) :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:29

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
veber_1 wrote:dobiju po "pički" najčešće.

sada sam se uljudio pa to riješim sudskim putem.
(i kaj fali ejakulaciji?)


Ma jel dobiju po pikici od tebe? Pa ti si sav nježan i sitan  :D



Očito nisi nikad čuo za sex bez ejakulacije, čim pitaš. Imaš knjiga, tehnika, obrazuj se (ne obrezuj, pazi šta piše )...  :D :D :D
Ima,no ja dok ne prospem svoje bogomdano sjeme,ima da cupkam po zenskoj,ili joj to radim u bilo kojoj drugoj pozi...koliko traje da traje.. :clown

Dobro,ok, ako želiš. Ali u biti nije nužno  :)
Pa...tako sam jednom,dok zenska nije skoro pocela black-oute dobivati,i padati u nesvijest..bolje svrsiti,sve sto dulje ekstremno traje me u sve grubljeg pretvara..ima jos nekih detalja ali ne u javno.. :clown

Ovako kad te čitam, čini mi se da prepričavaš uvijek jedan te isti krevetni odnos koji te se dojmio  lol! 

Priznajem sex u kojem sama predigra s ljubakanjem traje dok se ne osjeti vrtoglavica   B-) :W
To je isto dobro.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by veber 21/10/2015, 22:30

ma sve je dobro kada se dobro svrši :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Guest 21/10/2015, 22:33

ej-men..tada zavlada duovna simfonija i tjelesni sklad..ebote,hocu se napaljivati sat i po i ne svrsiti..pa kasnije bih grizao ljude po ulici kao bjesno pseto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

dnevnik snova - Page 27 Empty Re: dnevnik snova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 50 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum