ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko ima kršćanskih crkava?

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by aben 5/6/2014, 15:00

svrstavanje je nebitno, ideje su bitne. meni je vjera ili jedina ispravna ili je sve to smeće- u dijelu u kojen govori o bogu i posli smrti, ne i o dijelu uređenja života na zemlji

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 5/6/2014, 16:06

aben wrote:viš, tebi je presudilo to koji su privi misionari pokucali, da su to bili yehovah eyewitnesess, sad bi drukčije piva
Netočno,,plitko rezoniraš(niš novo kad si ti u pitanju),nitko mi nije kucao,moja sestrična mi pričala o svom duhovnom iskustvu,a ja sam još godinu dana ,,iza toga,vagao,promišljao,čitao,,.Npr,,,čitao sam Ničea "Antikrist" i paralelno"Život poslije života" od Rajmonda Mudia,,i Mudi,,koji i nije kršćanin me usmjerio na to da Boga potražim!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by aben 5/6/2014, 19:43

Jedno je tražiti, drugo je naći. San si reka da si protestant jer su te oni spasili i tvoja potraga je svršila. A da su bili svjedoci?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 5/6/2014, 20:45

aben wrote:Jedno je tražiti, drugo je naći. San si reka da si protestant jer su te oni spasili i tvoja potraga je svršila. A da su bili svjedoci?
ja bih volio da su bili katolici,ali nisu!A znam mnoge dobre vjernike katolike,od 40 sa kojima sam studirao,svi su bili pravi,gotovo svi točnije!
Evanđelje Isusovo ne pripada ni katolicima,ni pravoslavcima ni protestantima!Ono je upućeno svim ljudima!Koji se odazovu na ono Isusovo"Evo stojim na vratima(vašeg srca) i kucam,,,ako tko otvori ....."Ja danas kad govorim o Isusu nekom katoliku,ne navlačim ga na protestantizam,dapače,,kažem im"Ostani to što jesi,ali slijedi Krista iskreno!"
Kod nas se obično misli da su protestanti tamo neki novovjerci,neka minorna grupa ljudi a malo ih zna da su po brojnosti već prerasli debelo pravoslavce!
Recimo,osobama kao ti bih savjetovao da uzmu Novi Zavjet u ruke,čitaju.,razmišljaju i mole se Bogu da im se objavi,,Bog je osoba i kako razgovaramo sa bilo kojom osobom,tako i sa Bogom,,,rečeš mu iskreno što ti je na srcu i to je to!Ne zanemari ovu najvažniju stvar,,,bio ti vjernik ili ne,,Bog tebe voli!
Usput,Jehovni Svjedoci su mi uvjek bili antipatični,,,
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 26/8/2014, 16:20

Ovo je zanimljiva tema,,šteta da nije potrajala!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by zanstr 26/8/2014, 16:31

Baš sam malo gledao po wikipediji

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Christian_denominations

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Christian_denominations_by_number_of_members

Čini se da je lista poduža

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 26/8/2014, 21:03

aben wrote:Jedno je tražiti, drugo je naći. San si reka da si protestant jer su te oni spasili i tvoja potraga je svršila. A da su bili svjedoci?
Vidi blente ,,,pa ne spašavaju Katolici niti Protestanti već Isus!
Tko ti ukaže na Njega,,,usmjeri,,sam kreneš ka Njemu i to je to!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Sefirot 27/8/2014, 08:33

aben wrote:
Trinity wrote:
aben wrote:Pogodile:)
Ne pogađa me, ta na forumu smo, nego on skretničari. Lipa je stvar želiti lipo, al ako to nije istina, čemu?

Je, katolik san, al ne pravi.
Mislim da su te baš zapekle...
Kakav je po tvome ne-pravi katolik?
a dobro, tu onda nema pomoći:)

kakav? pa ovakak kakav san ja. lako je vama biti pravi katolik kad van se svima objavia bog. meni nie, pa nisan pravi.

ne koristiš drogu koju koriste oni... :D

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Sefirot 27/8/2014, 08:34

Patriot_1 wrote:
aben wrote:Jedno je tražiti, drugo je naći. San si reka da si protestant jer su te oni spasili i tvoja potraga je svršila. A da su bili svjedoci?
Vidi blente ,,,pa ne spašavaju Katolici niti Protestanti već Isus!
Tko ti ukaže na Njega,,,usmjeri,,sam kreneš ka Njemu i to je to!

A da ti se objavio kroz J.Svijedoke onda bi svirao istu melodiju ali njihovim tonalitetom. Prozirno...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Patriot_1 28/8/2014, 05:43

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
aben wrote:Jedno je tražiti, drugo je naći. San si reka da si protestant jer su te oni spasili i tvoja potraga je svršila. A da su bili svjedoci?
Vidi blente ,,,pa ne spašavaju Katolici niti Protestanti već Isus!
Tko ti ukaže na Njega,,,usmjeri,,sam kreneš ka Njemu i to je to!

A da ti se objavio kroz J.Svijedoke onda bi svirao istu melodiju ali njihovim tonalitetom. Prozirno...
Bolje biti Jehovni Svjedok nego okultista!

Pažljivi čitač bi vidio da mi se nije objavio "kroz" nekog nego sam sam krenuo ka Njemu!Ne nose protestanti Boga u svom džepu a ni katolici,oni ti mogu pomoći da ga potražiš sam,znam mnoge katolike koji su učinili taj korak i od ljudi bez vjere postaše gorljivi vjernici!Papirnati vjernici kao aben i trinity postaše poput kinga ili danna!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Koliko ima kršćanskih crkava? - Page 5 Empty Re: Koliko ima kršćanskih crkava?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum