ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 22 of 38 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:20

jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

Pa zato i kažem da to ne bi niti pokušala. :)
Ali reći ću ti još jednom, kada bi imala takvu namjeru, ne bi je mogao prepoznati da se trudiš ne znam koliko.
No, mene ne bi mogla prevariti, ipak smo mi na podforumu Religija vodili beskrajne rasprave sa postovima koji su znali biti dugi i po 5-6 stranica u Wordu, Verdana 10.

Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:22

jasambrend wrote:
Rabarbara wrote:
epikur37 wrote:
rabarbara bilježim +

al nisi ti eva definitivno
Pa i nisam. 
Čak si nismo bile ni dobre. :)

Često sam škicao te kultne, ali nije baš da te mogu detektirati...isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala, ali imaš puno blažu retoriku od nje...uglavnom, u pravu si i nisi...neprijatelji su nam i jedni i drugi, samo ovi preko granice nam nisu trenutno prijetnja, a ovi dušmani su nam konstantna opasnost, doduše ne neposredno životna ugroza, ali egzistencijalna, a pogotovo na dulji rok svakako...a sa Srbima je najbolje na daljinu. To je jednostavno tako, ne treba to previše ni analizirati zašto je tomu tako...i neće se promijeniti, a da se i mirimo opet na dulji rok samo još veće zlo ispadne...
A neve mi je draga. Šteta što ne piše. :)

Gle, ja malo drugačije gledam na neprijateljstvo... neprijatelj mi je netko onog trenutka kada me ugrozi...  a do tada je potencijalna opasnost i ništa drugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:22

Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
Neka govore. 

Svi mi odgovaramo samo za svoja djela i svoje riječi i na to bi se trebali fokusirati.  :)

Ne odgovaramo samo za svoja djela i riječi nego i za propuste.
A propust spoznaje i razumjevanja što nam zvanični Beograd, ali i većina Srba žele učiniti, bi bio vrlo težak i mogao bi nas jako skupo koštati.


Last edited by Speare Shaker on 10/2/2019, 20:23; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by darth_vader 10/2/2019, 20:23

aben wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

po dvo slova odjednon,
zbog račve na kraju jezika...


:D

Ajme prizvat ćeš je sad pa ćemo morati hrabro bižati ka i oni Crnogorci u Splitu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 20:23

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
umjesto futura, glatko si mogao upotrijebiti i prezent.

Tome svjedočimo svakodnevno, znamo i zašto, i na to smo se već odavno navikli. Poanta je u tome da od njih nemamo nikakvih pozitivnih očekivanja, jer bi to bila teška zabluda sa lošim posljedicama po nas.
Natjerat će te Njemačka i Brisel tija ti ili ne ...

...al nema veze imamo drugi plan a ovo u Splitu ih je samo dobro sjebalo da ovde rade eujugoslaviju a dok se okrenu eto nacista u Berlinu

Neće, jer niti Njemačka niti Berlin... pardon, Bruxelles da baš u tolikoj mjeri gomilaju svoje neprijatelje unutar EU i to radi koga?
Svakako RH nije jedina zemlja koja spriječava ulazak Srbije u EU, o tome sam nedavno pisao na par tema.

Mislim, stvoriti sebi neprijatelje unutar EU radi Srbije mogu samo potpuni idioti, a za Njemačku i Bruxelles kao njenu produženu ruku se svašta može reći, ali ipak ne da su baš potpuni idioti.
Ionako im u poslednje vrijeme akcije padaju zbog Višegradske, Brexita, a sve više i zbog Italije.
Ti si relativno pametan čovik pa ću ti reč ovo : Nepodcjenjuj neprijatelja , da idioti su..
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:25

Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

Pa zato i kažem da to ne bi niti pokušala. :)
Ali reći ću ti još jednom, kada bi imala takvu namjeru, ne bi je mogao prepoznati da se trudiš ne znam koliko.
No, mene ne bi mogla prevariti, ipak smo mi na podforumu Religija vodili beskrajne rasprave sa postovima koji su znali biti dugi i po 5-6 stranica u Wordu, Verdana 10.
Kako ste nabrijani na nevu.  :P 

Je, imala je oštar jezik, ali nije bila zmija. 

Doduše, nemam pojma kako je pisala na Religiji i ViP-u. Niti sam pisala niti čitala ta dva podforuma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:28

Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
Neka govore. 

Svi mi odgovaramo samo za svoja djela i svoje riječi i na to bi se trebali fokusirati.  :)

Ne odgovaramo samo za svoja djela i riječi nego i za propuste.
A propust spoznaje i razumjevanja što nam zvanični Beograd, ali i većina Srba žele učiniti, bi bio vrlo težak i mogao bi nas jako skupo koštati.
Ajme...  :_|

A tko će odgovarati za propust spoznaje što nam upravo čine ovi naši i kako će se to odraziti na našu budućnost. 

Bokte mazo, dajte barem krajičkom oka pogledajte dom svoj i ono što se u njemu upravo događa. Barem u predahu dok Beograđani spavaju....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:29

Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

Pa zato i kažem da to ne bi niti pokušala. :)
Ali reći ću ti još jednom, kada bi imala takvu namjeru, ne bi je mogao prepoznati da se trudiš ne znam koliko.
No, mene ne bi mogla prevariti, ipak smo mi na podforumu Religija vodili beskrajne rasprave sa postovima koji su znali biti dugi i po 5-6 stranica u Wordu, Verdana 10.
Kako ste nabrijani na nevu.  :P 

Je, imala je oštar jezik, ali nije bila zmija. 

Doduše, nemam pojma kako je pisala na Religiji i ViP-u. Niti sam pisala niti čitala ta dva podforuma.

Ni aben ne misli da je bila zmija, on se samo zeza. :)
Na tom podforumu su jedno čak i dosta dugo vrijeme bile najkvalitetnije rasprave, a rekao bih i najbolje. 
Onda se razmahala Sociologija/Etika i ubrzo nakon toga i Sociologija/Filozofija pa je i ta priča došla kraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:31

Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
Neka govore. 

Svi mi odgovaramo samo za svoja djela i svoje riječi i na to bi se trebali fokusirati.  :)

Ne odgovaramo samo za svoja djela i riječi nego i za propuste.
A propust spoznaje i razumjevanja što nam zvanični Beograd, ali i većina Srba žele učiniti, bi bio vrlo težak i mogao bi nas jako skupo koštati.
Ajme...  :_|

A tko će odgovarati za propust spoznaje što nam upravo čine ovi naši i kako će se to odraziti na našu budućnost. 

Bokte mazo, dajte barem krajičkom oka pogledajte dom svoj i ono što se u njemu upravo događa. Barem u predahu dok Beograđani spavaju....

Tko će odgovarati? Mi, naravno.
Ali prvo ovdje ne isključuje drugo, nebitno što sve to zna biti jako zamorno. 
Beograđani nikad ne spavaju, barem kada je u pitanju odnos prema Hrvatskoj i Hrvatima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:34

RayMabus wrote:

Ti si relativno pametan čovik pa ću ti reč ovo : Nepodcjenjuj neprijatelja , da idioti su..

Njemačka? Jesu, čim pokušavaju po treći puta ono što im samo u prošlom stoljeću dva puta nije uspjelo. Onu raniju epizodu sa Svetim Rimskim Carstvom neću ni spominjati, bez obzira što je bila uvertira u EU.
No, nisu baš toliki idioti da će ugroziti svoje dugoročne interesa radi koga? Srbije?
Nitko nije baš toliki idiot.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by dzango 10/2/2019, 20:34

aben wrote:veli da se srbima nišće ne bi dogodilo u riki i puli jer oni nisu nasilni?

pa nismo ni mi nasilni prema svojima:)
Oni iz Sarajeva se ne slažu.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:38

Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
Neka govore. 

Svi mi odgovaramo samo za svoja djela i svoje riječi i na to bi se trebali fokusirati.  :)

Ne odgovaramo samo za svoja djela i riječi nego i za propuste.
A propust spoznaje i razumjevanja što nam zvanični Beograd, ali i većina Srba žele učiniti, bi bio vrlo težak i mogao bi nas jako skupo koštati.
Ajme...  :_|

A tko će odgovarati za propust spoznaje što nam upravo čine ovi naši i kako će se to odraziti na našu budućnost. 

Bokte mazo, dajte barem krajičkom oka pogledajte dom svoj i ono što se u njemu upravo događa. Barem u predahu dok Beograđani spavaju....

Tko će odgovarati? Mi, naravno.
Ali prvo ovdje ne isključuje drugo, nebitno što sve to zna biti jako zamorno. 
Beograđani nikad ne spavaju, barem kada je u pitanju odnos prema Hrvatskoj i Hrvatima.
Isključilo je. Nažalost.

Dajte barem odredite prioritete, pa se pobrinite najprije za bliske neprijatelje koji nam sad rade o glavi. 


Cccc, kako su Beograđani veliki u vašim očima.  :P
A zapravo su jadni i samo se čupaju iz vlastitog dreka jednakim forama kao i naša bagra.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 20:38

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:

Ti si relativno pametan čovik pa ću ti reč ovo : Nepodcjenjuj neprijatelja , da idioti su..

Njemačka? Jesu, čim pokušavaju po treći puta ono što im samo u prošlom stoljeću dva puta nije uspjelo. Onu raniju epizodu sa Svetim Rimskim Carstvom neću ni spominjati, bez obzira što je bila uvertira u EU.
No, nisu baš toliki idioti da će ugroziti svoje dugoročne interesa radi koga? Srbije?
Nitko nije baš toliki idiot.
Nažalost jesu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by dzango 10/2/2019, 20:41

Je li bre tačno da je onaj što ste ga oterali u more u stvari Hrvat iz Boke?

_________________
napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:43

dzango wrote:Je li bre tačno da je onaj što ste ga oterali u more u stvari Hrvat iz Boke?
Je. Ko i onaj Kinez što se tetovirao. :p :D

A i da je, što se čudiš. Ionako tu se ne ide za nacionalnu netrpeljivost nego huliganstvo.


Last edited by Rabarbara on 10/2/2019, 20:44; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:44

Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:

Tko će odgovarati? Mi, naravno.
Ali prvo ovdje ne isključuje drugo, nebitno što sve to zna biti jako zamorno. 
Beograđani nikad ne spavaju, barem kada je u pitanju odnos prema Hrvatskoj i Hrvatima.
Isključilo je. Nažalost.

Dajte barem odredite prioritete, pa se pobrinite najprije za bliske neprijatelje koji nam sad rade o glavi. 


Cccc, kako su Beograđani veliki u vašim očima.  :P
A zapravo su jadni i samo se čupaju iz vlastitog dreka jednakim forama kao i naša bagra.  :)

Nije isključilo. Ne biramo mi svoje vlasti zbog Beograđana nego zbog naše unutarnje situacije na političkoj sceni.
I nisu Beograđani veliki niti ih itko u RH takvima smatra. Samo su podmukli i uglavnom nemaju mjere u mržnji prema Hrvatima i Hrvatskoj koja se čak u tolikoj mjeri i ne primjećuje prema van koliko je zapravo prisutna unutra. Srećom pa su im političari istovremeno i glupi i jako predvidljivi pa s tim ipak možemo izaći na kraj.
Ne čupaju se oni iz vlastitog drekao nego svakim potezom samo još dublje uvaljuju unutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:47

Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

Pa zato i kažem da to ne bi niti pokušala. :)
Ali reći ću ti još jednom, kada bi imala takvu namjeru, ne bi je mogao prepoznati da se trudiš ne znam koliko.
No, mene ne bi mogla prevariti, ipak smo mi na podforumu Religija vodili beskrajne rasprave sa postovima koji su znali biti dugi i po 5-6 stranica u Wordu, Verdana 10.

o bogtejebo ovo mi je promaklo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:48

Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:

Tko će odgovarati? Mi, naravno.
Ali prvo ovdje ne isključuje drugo, nebitno što sve to zna biti jako zamorno. 
Beograđani nikad ne spavaju, barem kada je u pitanju odnos prema Hrvatskoj i Hrvatima.
Isključilo je. Nažalost.

Dajte barem odredite prioritete, pa se pobrinite najprije za bliske neprijatelje koji nam sad rade o glavi. 


Cccc, kako su Beograđani veliki u vašim očima.  :P
A zapravo su jadni i samo se čupaju iz vlastitog dreka jednakim forama kao i naša bagra.  :)

Nije isključilo. Ne biramo mi svoje vlasti zbog Beograđana nego zbog naše unutarnje situacije na političkoj sceni.
I nisu Beograđani veliki niti ih itko u RH takvima smatra. Samo su podmukli i uglavnom nemaju mjere u mržnji prema Hrvatima i Hrvatskoj koja se čak u tolikoj mjeri i ne primjećuje prema van koliko je zapravo prisutna unutra. Srećom pa su im političari istovremeno i glupi i jako predvidljivi pa s tim ipak možemo izaći na kraj.
Ne čupaju se oni iz vlastitog drekao nego svakim potezom samo još dublje uvaljuju unutra.
Kajgod SS. :)

Njihova mržnja je njihov teret, naša je nama naš teret. Mi ne možemo rješavati njihove probleme, niti mijenjati njih. Možemo mijenjati samo sebe i rješavati svoje probleme.
Kad to shvatimo krenut ćemo naprijed.

Kao i za ljubav i za mržnju je neophodna povratna reakcija. Bome smo izjednačeni u toj igri dam-daš. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben 10/2/2019, 20:50

nikakova reakcija ni neophodna, ni za ljubav ni za mržnju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:52

aben wrote:nikakova reakcija ni neophodna, ni za ljubav ni za mržnju.
Kod tebe nije neophodno ništa. Ali je poželjno puno toga. 

Ponekad se zapitam jesi li ti zapravo živo biće?
Ili tipka neki robot kome su loše programirali hrvatsko pismo? :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:55

Rabarbara wrote:

Njihova mržnja je njihov teret, naša je nama naš teret. Mi ne možemo rješavati njihove probleme, niti mijenjati njih. Možemo mijenjati samo sebe i rješavati svoje probleme.
Kad to shvatimo krenut ćemo naprijed.

Kao i za ljubav i za mržnju je neophodna povratna reakcija. Bome smo izjednačeni u toj igri dam-daš. :)

Njihova mržnja je itekako bila i naš teret, što smo jako dobro osjetili ne samo u Domovinskom ratu nego i praktički cijelo razdoblje nakon završetka ww2.
Ne možemo mi rješavati njihove probleme, ali itekako moramo biti svjesni opasnosti koja za nas može proizaći upravo iz njihove mržnje. Bilo bi jako naivno s naše strane da te opasnosti ignoriramo.
Niti za ljubav niti za mržnju nije neophodno dvoje. 
Svakako načelno, ali povremeno i u praksi postoji tako nešto kao što je neuzvraćena ljubav, a onda i slijedom iste logike i neuzvraćena mržnja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 22 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 38 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 30 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum