ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

napad na vaterpoliste c.zvezde

Page 21 of 38 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next

Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 20:54

Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.

Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 20:56

Čekamo novu protesnu notu Srbije

O Zvezdo , Zvezdana
Ti kurbo jebana

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 1f602

RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Noor 10/2/2019, 20:57

Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
umjesto futura, glatko si mogao upotrijebiti i prezent.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by vuksadinare 10/2/2019, 20:57

Rabarbara wrote:
tre wrote:
Ovo je prtilično naivno, je lijepo i lijepo zvuči ali je naiva. Što misliš ti ili bilo ko drugi dokle su granice ljudskog strpljenja? Nema dana da ovi iz smrdije ne popljuju RH od sulje preko njegovih četnika pa do šešelja i SPCa, kao po špagi smjenjuju se izljevi ljubavi i doborosudsjedsva iz serbskig žvalja što od navedenih što od kojekakvih novinara, usera na forumima, portalima i slično i naravno da dobiješ reakciju kakva se već dogodila jer je cijeli hrvatski medijski prostor zagađen smradom iz smrdije. Ovo što se događa odobravali mi to ili ne je jednostavno posljedica srbaljske politike guranja nosine u sve što se događa u RH pa čak i do toga da idu kenjati Papi o Alojziju Stepincu i traže zaustavljanje njegove kanonizacije!!! Pazi i to baš od SPCa koja među svojim svetcima ima bratoubojice, pedofile, lopove, bitange, brakolomce i koljače a sad su na dobronamjerne kritike hrvatskih biskupa udarili svađu tipa dokažite da niste ustaše. Ja rekoh već ranije i to će se pokazati kao suštinski problem je da smrdije ne dozvoljava da rane zarastu, oni su ti koji vode rat niskog intenziteta jer da nemaju vanjskih neprijatelja gdje smrdija kanalizira svoje probleme unutar smrdije u smrdiji bi se davno poklali i povatali za vratove. No jednom će i to stati a tada će srbadija završiti pod jednom šljivom kako su im lijepo napisali njihovi proroci.
Tre, rekla sam ti da nisi u pravu i vrijeme je da ti kažem zašto tako mislim.

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama. Točka.

Uopće ne slušam njihove vijesti, ne čitam njihove novine, nisam opsjednuta s njima poput tebe i većine Hrvata. 
Možeš li to shvatiti?
Ne zanima me jer su mi Srbi apsolutno nebitni. Neka sami jedu svoja govna i bore se sa svojim promašajima, nemanima i demonima.  
Bitno mi je što mi govorimo, kako se mi ponašamo, kamo mi idemo i što će biti s nama, odnosno s našom djecom. A to ne ovisi o Srbima nego samo o nama. 

Znam da ovo što ću napisati boli više od bilo čega i teško je to prihvatiti ali je tako: Mi smo sa Srbima raščistili prije dvadesetinešto godina. Svatko je u svojoj državi, eto mi smo čak i u EU, nisu nam više neprijatelji koji nas na bilo koji način mogu groziti, a niti nas ne ugrožavaju. 
Možda nekad hoće, ali sad nam nisu nikakva prijetnja. Trenutno niti nemamo vanjskog neprijatelja. 
Običnom čovjeku Hrvatu ili građaninu države Hrvatske, trenutno najveći neprijatelji su njegovi Hrvati koji mu upiru prstom prema Srbiji, a ovamo ga guze na sto i jedan način. 
To je jebeno teško priznati samom sebi da te uništavaju tvoji, a ne vanjski i ne znaš kako uopće reagirati. I razumijem da ti to ne možeš, da ti je lakše gledati i slušati što 'ljuti neprijatelji' laprdaju, a ne ono što nam rade oni kojima plaćamo plaće, aute, odijela, ljubavnice, pijanke, avione, da nas guze i varaju. 

Ja znam tko mi je trenutni neprijatelj, ali ne mogu se s njim boriti. Ne pojedinačno. A većina mog naroda gleda tamo gdje ne bi uopće trebala gledati. Jedino što mogu je prihvatiti, prilagoditi se, postati jednaka ili... otići. Ovo zadnje mi se čini najprihvatljivije.  

Tako to rade naivni. :)
sve pet ali.ima ljudi sa dubokim oziljcima..nije bas isto usporediti silovanje sa tim ako nemas u novcaniku 200 kuna ali imas glavu i fizicki si ok...nije isto fizicko mucenje i mucenje hoces imati za kavu sa frendicama...jbg ali.nije isto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:02

Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
Neka govore. 

Svi mi odgovaramo samo za svoja djela i svoje riječi i na to bi se trebali fokusirati.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 21:04

Rabarbara wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
Neka govore. 

Svi mi odgovaramo samo za svoja djela i svoje riječi i na to bi se trebali fokusirati.  :)
Od inkarniranih na ovu planetu ili ostale ? Ne baš svi. Karma je tu da duše uče lekcije. Anđeli nemaju šta učiti. Anđeli i demoni nemaju karmu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:06

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
umjesto futura, glatko si mogao upotrijebiti i prezent.

Tome svjedočimo svakodnevno, znamo i zašto, i na to smo se već odavno navikli. Poanta je u tome da od njih nemamo nikakvih pozitivnih očekivanja, jer bi to bila teška zabluda sa lošim posljedicama po nas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben 10/2/2019, 21:06

veli da se srbima nišće ne bi dogodilo u riki i puli jer oni nisu nasilni?

pa nismo ni mi nasilni prema svojima:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by RayMabus 10/2/2019, 21:09

Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
umjesto futura, glatko si mogao upotrijebiti i prezent.

Tome svjedočimo svakodnevno, znamo i zašto, i na to smo se već odavno navikli. Poanta je u tome da od njih nemamo nikakvih pozitivnih očekivanja, jer bi to bila teška zabluda sa lošim posljedicama po nas.
Natjerat će te Njemačka i Brisel tija ti ili ne ...

...al nema veze imamo drugi plan a ovo u Splitu ih je samo dobro sjebalo da ovde rade eujugoslaviju a dok se okrenu eto nacista u Berlinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by darth_vader 10/2/2019, 21:09

Rabarbara wrote:
epikur37 wrote:
rabarbara bilježim +

al nisi ti eva definitivno
Pa i nisam. 
Čak si nismo bile ni dobre. :)

Često sam škicao te kultne, ali nije baš da te mogu detektirati...isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala, ali imaš puno blažu retoriku od nje...uglavnom, u pravu si i nisi...neprijatelji su nam i jedni i drugi, samo ovi preko granice nam nisu trenutno prijetnja, a ovi dušmani su nam konstantna opasnost, doduše ne neposredno životna ugroza, ali egzistencijalna, a pogotovo na dulji rok svakako...a sa Srbima je najbolje na daljinu. To je jednostavno tako, ne treba to previše ni analizirati zašto je tomu tako...i neće se promijeniti, a da se i mirimo opet na dulji rok samo još veće zlo ispadne...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by darth_vader 10/2/2019, 21:10

aben wrote:veli da se srbima nišće ne bi dogodilo u riki i puli jer oni nisu nasilni?

pa nismo ni mi nasilni prema svojima:)


:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:10

vuksadinare wrote:
Rabarbara wrote:

Ja znam tko mi je trenutni neprijatelj, ali ne mogu se s njim boriti. Ne pojedinačno. A većina mog naroda gleda tamo gdje ne bi uopće trebala gledati. Jedino što mogu je prihvatiti, prilagoditi se, postati jednaka ili... otići. Ovo zadnje mi se čini najprihvatljivije.  

Tako to rade naivni. :)
sve pet ali.ima ljudi sa dubokim oziljcima..nije bas isto usporediti silovanje sa tim ako nemas u novcaniku 200 kuna ali imas glavu i fizicki si ok...nije isto fizicko mucenje i mucenje hoces imati za kavu sa frendicama...jbg ali.nije isto
Vuče, jasno mi je za ožiljke. Kao da je malo bilo ono što se događalo u ratu, sad još i ovo. Nije se lako suočiti s time pogotovo onima koji su bili direktno uključeni u obranu.

Meni nije problem novac, jer radim i u boljoj sam poziciji od većine u Hr. To bi do sada čak i tebi trebalo biti jasno. :D

Problem je što ništa ne štima, ni zdravstvo, ni školstvo, ni pravosuđe, ni kultura, ni međuljudski odnosi, ama ništa. 

A ne vidim čak ni naznake da bi moglo biti bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:12

aben wrote:veli da se srbima nišće ne bi dogodilo u riki i puli jer oni nisu nasilni?

pa nismo ni mi nasilni prema svojima:)
:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:14

RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Ne zanima me što Srbi govore o nama, o papi, o Stepincu, o KC. Očekujem da će govoriti jednako ružno kako mi govorimo o njima i njihovim svetinjama.

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
umjesto futura, glatko si mogao upotrijebiti i prezent.

Tome svjedočimo svakodnevno, znamo i zašto, i na to smo se već odavno navikli. Poanta je u tome da od njih nemamo nikakvih pozitivnih očekivanja, jer bi to bila teška zabluda sa lošim posljedicama po nas.
Natjerat će te Njemačka i Brisel tija ti ili ne ...

...al nema veze imamo drugi plan a ovo u Splitu ih je samo dobro sjebalo da ovde rade eujugoslaviju a dok se okrenu eto nacista u Berlinu

Neće, jer niti Njemačka niti Berlin... pardon, Bruxelles da baš u tolikoj mjeri gomilaju svoje neprijatelje unutar EU i to radi koga?
Svakako RH nije jedina zemlja koja spriječava ulazak Srbije u EU, o tome sam nedavno pisao na par tema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben 10/2/2019, 21:14

ali inače, huligani iz rike su posebno nasilni. zadrani su redovito izlaske završavali onime ča se u riki po domoću reče begstvo.


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:16

jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben 10/2/2019, 21:17

Rabarbara wrote:
vuksadinare wrote:
Rabarbara wrote:

Ja znam tko mi je trenutni neprijatelj, ali ne mogu se s njim boriti. Ne pojedinačno. A većina mog naroda gleda tamo gdje ne bi uopće trebala gledati. Jedino što mogu je prihvatiti, prilagoditi se, postati jednaka ili... otići. Ovo zadnje mi se čini najprihvatljivije.  

Tako to rade naivni. :)
sve pet ali.ima ljudi sa dubokim oziljcima..nije bas isto usporediti silovanje sa tim ako nemas u novcaniku 200 kuna ali imas glavu i fizicki si ok...nije isto fizicko mucenje i mucenje hoces imati za kavu sa frendicama...jbg ali.nije isto
Vuče, jasno mi je za ožiljke. Kao da je malo bilo ono što se događalo u ratu, sad još i ovo. Nije se lako suočiti s time pogotovo onima koji su bili direktno uključeni u obranu.

Meni nije problem novac, jer radim i u boljoj sam poziciji od većine u Hr. To bi do sada čak i tebi trebalo biti jasno. :D

Problem je što ništa ne štima, ni zdravstvo, ni školstvo, ni pravosuđe, ni kultura, ni međuljudski odnosi, ama ništa. 

A ne vidim čak ni naznake da bi moglo biti bolje.

ne brini, stranka moremo je upravo osnovana

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:18

Speare Shaker wrote:
RayMabus wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:

Neće. Govorit će beskrajno ružnije.
umjesto futura, glatko si mogao upotrijebiti i prezent.

Tome svjedočimo svakodnevno, znamo i zašto, i na to smo se već odavno navikli. Poanta je u tome da od njih nemamo nikakvih pozitivnih očekivanja, jer bi to bila teška zabluda sa lošim posljedicama po nas.
Natjerat će te Njemačka i Brisel tija ti ili ne ...

...al nema veze imamo drugi plan a ovo u Splitu ih je samo dobro sjebalo da ovde rade eujugoslaviju a dok se okrenu eto nacista u Berlinu

Neće, jer niti Njemačka niti Berlin... pardon, Bruxelles da baš u tolikoj mjeri gomilaju svoje neprijatelje unutar EU i to radi koga?
Svakako RH nije jedina zemlja koja spriječava ulazak Srbije u EU, o tome sam nedavno pisao na par tema.

Mislim, stvoriti sebi neprijatelje unutar EU radi Srbije mogu samo potpuni idioti, a za Njemačku i Bruxelles kao njenu produženu ruku se svašta može reći, ali ipak ne da su baš potpuni idioti.
Ionako im u poslednje vrijeme akcije padaju zbog Višegradske, Brexita, a sve više i zbog Italije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by darth_vader 10/2/2019, 21:18

Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by aben 10/2/2019, 21:20

jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

po dvo slova odjednon,
zbog račve na kraju jezika...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Guest 10/2/2019, 21:20

jasambrend wrote:
Speare Shaker wrote:
jasambrend wrote:

isprva sam mislija, evo Neve se zamaskirala

Ona to vjerojatno nikada ne bi niti pokušala učiniti. Ali ako nekim stjecajem okolnosti i bi, onda bi se itekako dobro potrudila da se zamaskira tako da ju nitko, osim nas par, sa kojima je vodila beskonačne rasprave na starom forumu ne bi mogao prepoznati.


Ma kurac bi ona svoj nadaleko poznati nerv mogla sakriti...točno je možeš zamisliti kako jezikom mlati po tipkovnici...  :P

Pa zato i kažem da to ne bi niti pokušala. :)
Ali reći ću ti još jednom, kada bi imala takvu namjeru, ne bi je mogao prepoznati da se trudiš ne znam koliko.
No, mene ne bi mogla prevariti, ipak smo mi na podforumu Religija vodili beskrajne rasprave sa postovima koji su znali biti dugi i po 5-6 stranica u Wordu, Verdana 10.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

napad na vaterpoliste c.zvezde - Page 21 Empty Re: napad na vaterpoliste c.zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 38 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum